Opinie o Archeton w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Archeton. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Archeton o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archeton w Kraków

Alicja

@ola według Ciebie niektórzy pracownicy Archeton nie wykonują swoich obowiązków. Dlaczego tak uważasz? Czy byłeś świadkiem takich sytuacji, jakie opisujesz? Napisz nam więcej na ten temat.

e.t.

pogłoski, a racze to złe słowo, bo to prawda przecież głoszą, że jak najbardziej możliwe jest zatrudnienie u nich na umowę o pracę po przebyciu próbnego okresu :) uważam, że to jest sprawiedliwe rozwiązanie

handlowiec

pracowałam tam kilka lat temu, to mój był komentarz o najlepszym handlowcu w Polsce jezeli chodzi o dyrektora handlowego. Atmosferę w pracy oceniam na celujący, równiez są imponujące same warunki pracy. Bardzo mili i kreatywni ludzie. Żadnych gier, ostrej rywalizacji itp. Wynagrodzenie zawsze na czas - totez nie rozumiem postów z opóźnieniami. Jedyny - mankament faktycznie siadajacy rynek reklamy, niestety nie dało sie juz tam zarobic wymarzonych pieniędzy. Ale wyspałm sie w super hotelach, poznałam fajnych klientów i było super ! Polecam jak ktos ma bogatego męża - to najlepsza firma! Zyc ,pracować i nie umierać .

Firma ma zbliżoną strukturę do korporacji, z wyraźnie podzielonym zakresem obowiązków na stanowiskach, ale atmosfera zdecydowanie lepsza. Zatrudnieni ludzie w większości mają długie staże pracy, stąd atmosfera. Co do negatywnych wpisów (a w szczególności dotyczących problemów z wypłacalnością) są mocno przesadzone a ich autorzy jak sądzę nie sprawdzili się do końca we współpracy. Co do stawek wynagrodzeń, z tego co wiem wszystko zależy od działu i stanowiska.

Firma Archeton poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
bez nazwiska

zależy od doświadczenia. koło dwójki może się uda

adam

Nikt nic na ten temat nie wie? Może chociaż napisalibyście, kiedy ostatnim razem kogoś przyjęli lub ktoś odszedł?

adam

Witam, czy istnieje jakas szansa, że Archeton bedzie poszukiwał ludzi do pracy w najbliższym okresie, w końcu zbliża się okres urlopowy.

wiesiek w

Nie uogólniamy, sa firmy, gdzie na start dają w miarę ok kwoty, może napisz ile orientacyjnie daje Archeton, zamiast pisać takie ogólniki.

szagi

jak wszędzie w pracy zwiazanej z architekturą na początku nie ma co liczyć nawet na przyzwoite pieniądze....

konkrety

Plusy: pracownicy atmosfera godziny pracy Minusy: podejście do pracownika wynagrodzenie brak komunikacji kadra zarzadzajaca-pracownik brak ksciezki kariery, mozliwosci awansu brak mozliwosci rozwoju, stagnacja, uwstecznianie

odp

Nieuczciwe to siedziec w godzinach pracy na stronach internetowych- widac kolega sie nudzi albo juz szuka nowej pracy, ciekawe czemu skoro jest tak wspaniale:)

ola
@odp

Ci którzy mają tu plecy siedzą na sympatii, fb i innych yt bo nie mają co robić -głównie chodzą i dzwonią żeby udawać ze pracują. Taki system obijania się i zwalnia roboty na tych niżej. Zarobki poniżej krytyki.Wiadomo ze dyrektorzy musieli tu napisać kilka opinii za niby pracowników bo jakby to wyglądało ze się opieprzaja-a kto niby z dołu może chodzić po internecie...także miejsce dobre na przeczekanie jak się ma inne dochody

bez nazwisk

Potwierdzam -kolesiostwo w tej firmie bardzo dobrze działa /jak mozna tu zresztą przeczytać. Dzieki temu nowi robia za starych przesiadujacych w internecie -dobrze rozwinieta spychologia. Miło słyszec ze Pani blondynka z sekretariatu jest juz miła bo zawsze miala mine jakby chciala czlowieka zastrzelic.

pracownik2

Potwierdzam te komentarze wzgledem naszych kolezanek i kolegów sa nieuczciwe

Obrazanie naszej kolezanki to chwyt ponizej pasa. To nieprawada co o Niej napisałes. Rozumiem Twoją frustrację bo z jakiejs przyczyny juz u Nas nie pracujesz ale wywaz prosze komentarz

Nie przesadzaj kolego- firma nie jest zła, zgadzam sie długo sie czasem czeka na płatnosci, były ciecia w wynagrodzeniach ale atmosfera w pracy jest dobra. Opinia Twoja na temat jak ty to nazwałes Sekretary jest mocno krzywdząca- wcale nie jest opryskliwa i chamska. Wiem ze łatwo jest pisac w internecie bedąc anonimowym ale nawet tutaj przyzwoitosc nakazuje pisac prawde.

Fantastyczna firma. Prezes - pełna klasa. Bardzo dobrze zarządzana, kultura, żadnej presji i mobbingu - tylko motywowanie przez Dyrekcję. Bardzo dobrze oceniam równiez kompetencje Dyrektora handlowego - można poznać - myslę - jednego z najlepszych handlowców w Polsce. Polecam!

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni . Od jakiej stawki najniższej można negocjować pensję. Najbardziej podobało mi się w Archeton: ściśle określone stanowiska pracy. Najbardziej nie podobało mi się w Archeton: brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Archeton - Kraków

• Jak się pracuje w Archeton?

Zobacz opinie na temat firmy Archeton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Archeton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Archeton