Opinie o Doradca Komplex Sp. z o.o. w Szczytno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Doradca Komplex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Doradca Komplex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradca Komplex Sp. z o.o. w Szczytno

Gulaa Nowy wpis

Witam mam pytanko jak wygląda praca na dziale produkcji

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Doradca Komplex Sp. z o.o.?

Doradca Komplex Nowy wpis

Podstawa wynagrodzenia jest zawsze nie mniejsza, niż aktualnie obowiązujące minimalne wygrodzenie plus premia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Doradca Komplex?

Nie, nie ma nadgodzin.

Zuza Nowy wpis
@pracownik

Chyba już nie ma po tym jak pracownica nie chciała zostać po godzinach bo dziecko miala chore to ja wywalili. Pracowało się spoko. Ale.....

Czy w Doradca Komplex Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zuza

Tak otrzymują dodatkowe wynagrodzenia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Doradca Komplex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczytno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Szczytno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Doradca Komplex Sp. z o.o.

Niniejsze konto Doradca Komplex jest zdublowane, ponieważ istnieje już konto firmy Doradca Komplex Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Doradca Komplex odbywa się również w języku angielskim?

Rekrutacja

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w języku polskim. W przypadku kiedy język angielski jest wymagany kandydaci są informowani przed spotkaniem, że może się pojawić krótka rozmowa w języku angielskim, aby sprawdzić poziom komunikatywności. W innych przypadkach nie jest on weryfikowany.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Doradca Komplex?

Max

Ja podpasujesz prezowi i założysz mini to dostaniesz premię???? szkoda czasu na tą firmę. Chyba że lubisz rozładowywać tiry myć hale produkcyjne i zapieprzać na magazynie. Oraz odśnieżać zimą plac. I wiele innych rzeczy można robić w sicie doradca. I nawdychać się litewskiej i przecierać zważony towar przez sita.

@Max

Max - Ty na prawdę masz jakiś problem ze sobą, pisząc takie (usunięte przez administratora) Ale czego oczekiwać, po rzekomo byłym pracowniku i jak widać mocno rozgoryczonym z tego powodu. pozdrawiam i życzę powodzenia w innych miejscach pracy...

Pracownik3
@Max

@max a powiedz mi komu masz podpasowac w Firmie jak nie Prezesowi, który Cię zatrudnia i płaci ? ;) chyba wiesz co to jest premia UZNANIOWA. Kumpel z pracy ma oceniać Twoja prace i premie uznawać ? Od razu dodam, ze aktualnie pracuje w firmie, wiec jestem na bieżąco. Albo jak można mieć pretensje o sianie „zważonego” ( :D ) produktu czy zapachy, skoro taka jest specyfika produktu i zakładu ? A może Ty myślałeś, ze w ciastach będziesz robił ? W internecie każdy mądry jak się podpisze „xxx” i może wylać żale. Wiadomo, ze były pracownik zawsze z jakiegoś powodu jest byłym. A tym, którzy szukają opinii na temat firm, nie tylko Doradca Komplex, ale i innych, radzę słuchać opinii ludzi aktualnie pracujących. Bo patrząc na takich nieszczęśliwców, to pewnie w żadnej firmie nie opłaca się pracować. A odnosząc się do pierwotnego pytania @Pytanie - jak jesteś sumienny i robisz swoje, to napewno zostaniesz doceniony ... i tak oceni to Prezes wraz z Kierownikiem danego działu, bo taki jest jego nieszczęsny obowiązek. Nie ma w tym nic dziwnego.

Pracownik 13
@Max

Dobry jest ten gość co się podpisuje jako jakis max. Gratuluje wyobraźni... Cieszymy się zatem, ze już z nami nie pracujesz i nie psujesz nam atmosfery w firmie. Powodzenia gdzie indziej...

@portier

Nie każdy były pracownik jest rozżalony i w ogóle. Kiedyś pracowałem w firmie Doradca Komplex, było spoko. Wszystko grało jak trzeba. Pozdrawiam załogę Doradca Komplex.

Irek

Doradca Komplex dał ogłoszenie o pracę dla portiera. Nie było specjalnych wymagań co do osoby. Nikt nie został wybrany z powodu nie spełniania oczekiwań firmy. Następne ogłoszenie dotyczyło zapotrzebowanie na pracownika administracyjnego. Posiadam wyższe studia oraz podyplomową informatykę i też nie spełnmiłem oczekiwań firmy. Teraz ponownie szukają portiera i w związku z tym zadałem pytanie na stronie firmy aby napisali mi jakiej cechy mi zabrakło aby zostać portierem. Pytanie bardzo proste i wydaje mi się, że zabrakło odwagi cywilnej aby odpowiedzieć mi na te pytanie. Uczciwie podchodząc do kandydata na określone stanowisko jest poinformowanie go dlaczego nie został wybrany. Tak wyobrażam sobie rzetelną i uczciwą firmę.

@Irek

Być może miał Pan po prostu za wysokie kwalifikacje na jedno czy drugie stanowisko... Wyobraża Pan sobie, aby każdy zleceniodawca ogłoszenia o prace informował potem każdego kandydata co przesłał CV, dlaczego to czy dlaczego tamto. Daj Pan spokój... taki jest rynek., tak jest urządzony ten świat. Jest ogłoszenie, wysyłamy CV i potem jest kontakt z wybranymi osobami. Proste jak słońce... Po co być tam dziwnie roszczeniowym człowiekiem. Trochę więcej samokrytyki swojej osoby i dystansu do siebie. Po prostu byli lepsi, lepiej nadający się na dane stanowisko. Tak już jest... Ja jestem zadowolony z rekrutacji i potem z pracy Doradca Komplex. Jest w porządku.

Max
@portier

Portier jak się pracuje przy rozładunku tirów na magazynie i na produkcji. A jak się odkurza i myje auto prezesa . Super praca co nie.

@Max

Max masz dziwne informacje i mijasz z prawdą... Portier nie pracuję przy rozładunku żadnych tirów, nie pracuję w dziale produkcji, ani w dziale magazynu. Praca jest w porządku, dobrze płatna i atmosfera w firmie jest w porządku. a jak czasami ogarnie się samochód firmowy, to też nie jest problemem. ...a takie Twoje złośliwe opinie to skutek, że jesteś właśnie "byłym pracownikiem naszej firmy" i jak widać nie są do końca wiarygodne.

Pracownik 7
@Max

Max, każdy z nas pracuje na swoim stanowisku i robi to, co do Niego należy. Wykonuje takie obowiązki, na jakie się umawiał. Nic ponad. Jest za to dobrze wynagradzany. Nikt nie narzeka. A jak już kogoś coś boli - to wyjaśniane od ręki, na bieżąco. Bez wylewania żali w necie. A portier na pewno nie pracuje na produkcji czy w magazynie. Średnio wiarygodne te wypowiedzi byłych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradca Komplex Sp. z o.o. - Szczytno

• Jak się pracuje w Doradca Komplex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doradca Komplex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradca Komplex Sp. z o.o.?

Doradca Komplex Sp. z o.o.