Opinie o Pizzeria Toscana Agata Dunajska w Szczytno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pizzeria Toscana Agata Dunajska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pizzeria Toscana Agata Dunajska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Toscana Agata Dunajska w Szczytno

Dominik Bogacki Nowy wpis

Pizza bez szału jadłem jak mieszkałem w Wawce dużo większe o prawdziwym smaku.W lokalu atmosfera kiepska i ten zapach nieprzyjemny przepoconych damskich rajstop..Ogólnie nie mój poziom jedzenia.Ja lubię prestiż.A na pizzę kładą zwykle tanie wędliny z Biedry .

Lucy
Inne

Zdradzicie jak pracuje się w pizzerii na Sienkiewicza? Jak na razie patrzę po Szczytnie, znalazłam nawet dawniejszą ofertę dla kelnera i wiem, ze jest umowa o pracę już na początku. A teraz na jakiej stawce się obsługuje? I ile idzie uzbierać z napiwków?

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Toscana Agata Dunajska - Szczytno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Pizzeria Toscana Agata Dunajska prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kucharz / Kucharka, Szczytno - Styczeń 2023
  • BARMAN, Szczytno - Lipiec 2022
  • KELNER, Szczytno - Lipiec 2022
  • POMOC KUCHENNA, Szczytno - Czerwiec 2022

Czy pracujesz w firmie Pizzeria Toscana Agata Dunajska lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pizzeria Toscana Agata Dunajska?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Toscana Agata Dunajska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pizzeria Toscana Agata Dunajska
0/5 Na podstawie 0 ocen.