Opinie o Hotel Natura Mazur & OW Rusałka w Warchały

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Natura Mazur & OW Rusałka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Natura Mazur & OW Rusałka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Natura Mazur & OW Rusałka w Warchały

Nie polecam pracy w Hotelu Natura Mazur. Najlepszą laurką, jaką wystawia sobie ten pracodawca jest ogromna rotacja na wszystkich stanowiskach i ciągłe poszukiwanie nowych osób do pracy - sami sobie odpowiedzcie, o czym to świadczy.

Pan K

Zgadza sie w 100% Pani właściciel ma zepsutą opinie przez obecną Panią dyrektor i kierowników działów , ktòrzy nie dzielą sie z nią tym jak traktują pracownikòw a ona o większości nie ma bladego pojęcia.Moim zdaniem kazdy kto odchodzi powinien przejść przez gabinet Pani Grażyny i powiedzieć co sądzą o Pani dyrektor oraz menagerach poniektòrych działòw(i co sie tam wyprawia z ludźmi) tak żeby ta mogła wyciągnąć wnioski dlaczego ludzie masowi odchodzą bądź są zwalniani.

Bardzo zle traktuje sie tu pracownikòw.Ludzie masowo odchodzą i przychodzą nowi.Pani Dyrektor chodzi ze spuszczoną głową do kolan zeby tyllo nie powiedziec dzien dobry pracownikowi. Juz nie wspomne za jakie pieniądze.Kazdy kto tam pracuje mòwi ze tylko z braku pracy na rynku.Zwalniają dobrych pracownikòw na umowe o prace zatrudniając na umowe zlecenie pierwszą lepszą osobe nie patrzac ze nie ma kwalifikacji(byle zoszczedzic).W kazdym ich ogłoszeniu pisze ze szukają bez doświadczenia i kwalifikacji!!Porazką jest tam praca,urlopy mozna brac gòra do 4dni jednorazowo.Nie polecam. Gdyby ci wszyscy goście wiedzieli co dzieje sie tam od tej drugiej strony i jak traktuje sie ludzi????.

C

Zgadza siė. Jeśli nie poszanują i nie docenią pracownika nikt tam miejsca nie zagrzeje. Pani Dyrektor robi co chce, zwalnia bez powodu ludzi i zatrudnia nowych i tak w kółko Pani włašciciel powinna się za to wziąść bo opinie są coraz gorsze .Najgorsze ze jak chcesz o czyms porozmawiac jak człowiek zapytać o coś, powiedziec co cie trapi, co bys chcial inaczej,zasugerować coś, jakiś kompromis to jest jedna odpowiedz od P.Dyrektor "Nie pasuje ci? Nikt cie tu siłą nie trzyma". Tak sie problemów nie rozwiązuje Pani Dyrektor.

Pracownik Nowy wpis

C Nowy wpis

hotelarz

Może świadczy to o braku dokładności przedstawienia warunków pracy młodym bez doświadczenia by wyobraźnia potencjalnego pracownika zadziałała.

Pan K Nowy wpis

Andżelika Nowy wpis

Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i to istna tragedia. Pani rekrutująca chyba nie przeczytała do końca mojego cv bo czarno na białym było napisane, że uczę się w weekendy, więc można łatwo wywnioskować, że nie byłabym do dyspozycji. Za to w moich odczuciach delikatnie zaczęła sugerować, żebym olała szkołę i pracowała u niej w weekendy. Po zapytaniu na jaki okres chciałabym pracować odpowiedziałam, że przynajmniej do wakacji a potem jeżeli będzie wszystko okej mogę zostać i na dłużej (chodzi o atmosferę i dobre traktowanie pracownika). Po tym z uśmiechem na twarzy odpowiedziała, że nie będzie owijać w bawełnę bo szuka pracownika, który zagwarantuję jej, że będzie przynajmniej do sierpnia, po czym zaczęła wstawać i mówić że mam się zastanowić i zadzwonić nie dając mi jakiejkolwiek szansy na odpowiedź. mimo, że chciałam się zgodzić na jej warunki i zaczęła wychodzić. Gdy była już przy wyjściu powiedziała, że nie będzie marnować czasu i "do widzenia". Zamiast podziękować za rozmowę, podać sobie dłoń i miło ją zakończyć to w moim odczuciu odstawiła szopkę. Gdyby przyszła wysoko postawiona osoba to pewnie by się przymilała by jak najlepiej wypaść a "zwykłe" osoby traktuję jak przyszłe maszyny do roboty bez grosza empatii. Mimo, że słyszałam złe opinie o wyżej postawionych tam osobach to dalej zdecydowałam się tam pójść i miło było poczuć to na własnej skórze. Po tej rozmowie nie dziwię się, że co jakiś czas są nowe ogłoszenia o pracę. Szacunek to podstawa w każdej pracy a tu na wstępie już go nie ma.

Janek

Dobra firma dla dobrych pracowników. Jeśli ktoś nie ma kompetencji do oceniania innych lepiej nie obrażać!!

Hejt to nie opinia
@Janek

Dziewczyno, najwyraźniej nie rozróżniasz pojęć. Hejt to nie opinia.Za to co napisałaś możesz ponieść poważne konsekwencje. To nie działa tak,że szkalując kogoś w internecie możesz poczuć się bezkarna. Zwolniony za niekompetencję, niestawianie się w pracy bez usprawiedliwienia pracownik może poczuć się skrzywdzony,ale nie jest to powód do oszczerstw. Twój poziom wyznacza Twoja opinia.

@Janek

No właśnie. Brawo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Natura Mazur & OW Rusałka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Martyna

Czy hotel poszukuje obecnie masażystów/fizjoterapeutów? I jeśli tak to jakie warunki pracy są oferowane i czy polecacie?

Roo
@Martyna

Nie poszukują ale zapytać zawsze można. Warunki ok / takie sobie w zależności i jakie masz oczekiwania. Jak ktoś chce szukać problemów to będzie niezadowolony. Płacą na czas, jest miła atmosfera, koleżeństwo. Ale dużo pracy, zwłaszcza w weekendy, mozesz zapomnieć o wolnym w weekendy (zwłaszcza soboty) oraz wszelkie święta i długie weekendy. Nie ma też możliwości wzięcia urlopu w trakcie sezonu (wakacje).

@Roo

w tej branży tak jest wiec trzeba sie z tym liczyć. Pn i dni po świętach sa pewnie wolne

oferta pracy

Chciałabym się dowiedzieć od ilu lat są przyjmowani pracownicy? Czy zatrudnią państwo nieletnich. np. 16 lat?

Była kelnerka

Tragedia! Najgorzej jest z tym całym kierownikiem gastronomii, wszyscy wiemy o kogo chodzi, pies na baby, podrywa wszystkie kelnerki, ogląda się za nimi i zaczepia głupimi i prostackimi tekstami. Dno i wodorosty, kto zatrudnia takich ludzi... Stary kawaler co młode zajęte kelnerki podrywa, praktycznie bez wyjątku. Pozostali pracownicy ok, bez zastrzeżeń, kuchnia ok, obsługa też. Ale ten oblech! Dla nowych pracowniczek- uważajcie na niego!

Hejt to nie opinia
@Była kelnerka

Były kelner
@Hejt to nie opinia

To nie są żadne bezpodstawne oszczerstwa i szkalowanie. To co napisała "Była kelnerka" to prawda. Większość dziewczyn to potwierdzi. Słabym poziomem jest Twoja opinia bo bronisz nie tego co powinnaś/powinieneś i to Ty nie wiedząc o kim mowa rzucasz fałszywe oskarżenia, że ktoś robi coś z zemsty przez to, że niby został zwolniony. Śmiechu warte. Nie oszukujmy się, że kelnerzy nie sa raczej zwalniani tylko sami odchodzą i wiecznie są poszukiwani nowi. Kolesiostwo jest wszędzie i ręka rękę myję ale czy warto tak ślepo kogoś bronić? Nie wiem czy robisz to z premedytacją czy jesteś tak głupi/głupia I Twoja naiwność Cię gubi? Żałosne

Nowa Anka

Witam, Jestem zainteresowana pracą w Państwa hotelu w dziale gastronomii jako kelnerka. Czy jest jakiś wolny etat aktualnie? Jakie jest wynagrodzenie? Weekendy pracujące wszystkie? Czy Kierownik działu gastronomii jest w porządku czy jest miła atmosfera w zespole??? Wszystkie opinie mile widziane. Dziękuję za odpowiedź;)

@Nowa Anka

Pytałaś o szczegóły pracy na stanowisku kelnerki w firmie Hotel Natura. Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, możesz napisać, czy udało Ci się dowiedzieć jakichś szczegółów? Kontaktowałaś się z firmą?

zyga

@Roo nie ma ani jednego wolnego weekendu ?

Witam.,jak wygląda praca na stanowisku masażysta? Czy hotel wysyła na szkolenia, czy moze trzeba samemu się doksztalcac? Jaka jest pensja, godziny pracy? Prosiłbym również o obiektywne odczucia odnośnie tegoż stanowiska.

@Anonim

Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale niestety, sama nie posiadam takich informacji. Ale także chętnie się dowiem tego, co Ty - może wobec tego jakiś pracownik Hotelu Natura zechce się wypowiedzieć. A interesuje Cię praca tymczasowa czy jednak taka na stałe?

@Bożena

Na początek zobaczyć jak wygląda praca w takim miejscu ale głównie na stałe

Roo
@Anonim

Nie wysyła na szkolenia, nawet 'utrudia rozwój' gdyż pracuje się we wszystkie weekendy a wiadomo - szkolenia odbywają się przede wszystkim piątek-niedziela.

Nicola

@niezadowolony dlaczego mamy uważać ?

Niezadowolony

I znowu szukają, tym razem Kierownika Marketingu, uważajcie na siebie potencjalni kandydaci...:(

Gdzie jest ser!?

Nie moge znalezc opinii o pracy na samym osrodku, wiec napisze tu. Pracowalem ze 3 lata temu, na roznych stanowiskach. Praca na zlecenie i wiadomo- chce się zarobić, to i siedzi się czasem do poznego wieczora. Ludzie spoko, mozna sie zaprzyjaznic. Ale pani G. wlascicielka osrodka... to jest po prostu jakas abstrakcja xd Ilosc absurdów, jakie wynikaja z postepowania tej pani zawsze przyprawiala mnie o zawrot glowy i calodniową beke XD Raz mialem w plastikowym kubku oranzade, a ona zaczela na mnie krzyczec ze mam piwo i pije w pracy. Tlumaczenia nic nie pomogly xd Kiedy kazala mi siedziec w 40 stopniowym upale i dala parasolke dla psa, ktora w ogole nie rzucala cienia - poleciala mi krew z nosa. Pani stwierdzila, ze widocznie poprzedniego dnia pilem alkohol i jestem wziety xd Raz na barze zginal blok sera i zrobila taka burde, ze wszyscy popamietali xd Jak topią się ludzie nad jeziorem, to mówi, że ona jest właścicielką plaży, a nie jeziora (Moralnosc nie ma znaczenia, liczy sie teoria i prawo, ona nie bedzie tracila miesiecznie 2k na durnego ratownika xd) na parkingu, ktory miesci ok. 100 samochodow, każe upchnac 120 samochodow i tak to sie kreci. Kobieta generalnie ma glowe na karku - jak bedzie chciala, to ustawi wszystkim takie zdanie o tobie, ze popamietasz ; d

@Gdzie jest ser!?

Jak rozumiem, sami współpracownicy i warunki pracy Ci odpowiadały? Jeśli chodzi o konkretną osobę, czy próbowałeś wyjaśnić z nią powody takiego zachowania? Może coś było tego przyczyną? Jak to się potoczyło dalej?

Wojciech

@Magda, możesz napisać coś więcej o pracy w Hotelu Natura Mazur & OW Rusałka, czym się zajmujesz bądź w jakim dziale pracujesz? Czy pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, pakiet świadczeń socjalnych? Jak wygląda system czasu pracy? Co najbardziej podoba się Tobie w pracy? Obecnie hotel poszukuje pracowników do działu sprzedaży, marketingu i na recepcję. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tych stanowiskach? Jak przebiega proces rekrutacji, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Tragiczne warunki życia nie spełniają za grosz warunków BHP wszędzie pleśń (usunięte przez administratora) kiła i mogiła pracowników traktują jak zwierzęta nie obchodzą ich warunki w których karzą mieszkać pracownikom !! Wyrabiasz godziny ponad normę a i tak nic ci się nie należy pracownicy nie są dla nich nic warci na słowa skargi usłyszeć można ze ich to nie obchodzi i macie radzić sobie sami jako zakwaterowanie dostajesz przyczepę w której nie da się mieszkać całość jest przesiąknięta wilgocią ze nie da się wspomnieć o łazienkach w których dosłownie kisnie kał i nikt się tym nie i interesuje!!! Jako pracownik nie masz dostepu do wody ani miejsca w którym możesz przygotować sobie jaki kolejek posiłek laznieka w której mozesz się umyć znajduje się na zewnątrz i rowniez jest w tragicznym stanie zimna woda nie da się umyć ze nie wspomne ze łazienki te są dla wszystkich pracowników po samymy wejściu do nich czuć smrud a na myśl wejscia pod prysznic myslisz tylko o tym jaka chorobę tam zlapiesz osobiście wolalam spać w samochodzie nie polecam lepiej trzymać się jak najdalej !szkoda zdrowia a zarobki tez nie sa tego warte!

Magda

Problem polega na tym, że ludzie nie znają pracy w hotelarstwie i wydaje im się, że nienormalnym jest pracować w weekendy lub święta, boja się pracy gdzie trzeba dać odrobinę więcej z siebie. A taka praca gdzie trzyma się wysoki standard obsługi gościa tego wymaga. Obecnie pracuje w HNM i mam doświadczenie w pracy w innych Hotelach, znam ciężką pracę i wymagających przełożonych i proszę mi uwierzyć Natura Mazur stawiam na ostatnim miejscu w kategorii ciężki pracodawca i ciężka praca w kolejności od najgorszego...

kasia

straszna praca nigdy nie byłam w takim hotelu gdzie maja cie za nic pracowalam wczesniej w hotelach i nie mialam nigdy tak złej opinii jak o tym, ludzie przeciez oni ciagle szukaja tam kogos do pracy, jak w porzadnym szanowanym sie hotelu mieliby stały personel, stałe pokojówki to i goscie jak wracaja wiedzieliby ze hotel jest porzadny, a nie ciagle ktos inny im sprzata jak pracowalam w innym hotelu to goscie mnie juz znali i mieli do mnie zaufanie a tu nigdy nie beda mieli stałej załogi nigdy,

lila

masakra strasznie tam jest gorzej niż w safilinie ludzi maja za nic goście narzekają ale niech sie nie dziwia niedługo pies z kulawa noga tam nie siknie nigdy tam nie idzcie do pracy horror straszny krzycza na ciebie wyzywaja nie mozna isc do toalety ani miec przerwy straszne ospermiona posciel bez rekawiczek (usunięte przez administratora) w kiblu czyścic papierem nie idźcie tam koszmar

Masakra, horror, tragedia - to jedyne słowa nasuwające się na myśl. Nigdy w życiu nie wrócę do tych ludzi. Szefową chyba przerosły interesy i ludzi ma za nic. Nie pchajcie się tam.

Maria

Ciekawa opinia, ja aktualnie pracuję w HNM i uważam, że właściciele jak i dyrektor są ok. Pracy dużo, jak to w hotelach, ale atmosfera w porządku.

ksywa

popieram w 100% i nie polecam tam pracy

gosia
@Maria

jasne pewnie szefowa ci kazala to napisac bujda ciekawe dlaczego takie glupoty piszesz skoro oni ciagle ludzi szukaja ciagle sa ogloszenia

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Natura Mazur & OW Rusałka - Warchały

• Jak się pracuje w Hotel Natura Mazur & OW Rusałka?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Natura Mazur & OW Rusałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hotel Natura Mazur & OW Rusałka
  • Brajnicka 1