Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Natix

Nie polecam pracy tam! Może jeszcze 3 lata temu było wszystko okej, a teraz kiedy liderami są młode dziewczyny, które pojęcia nie mają o lini to jest naprawdę źle... Tylko lubią robić zamieszanie, winę zrzucać na pracowników, zwłaszcza jedna liderka na 50, ponoć tam jest teraz najgorzej. A praca?! Prace można znieść. Tylko że dużo osób się zwalnia właśnie przez liderów, tam nawet nie ma do kogo iść z problemem, bo albo temat jest olewany albo pracownik jest wyśmiewany nawet przez koordynatorkę. Naprawdę szukajcie gdzie indziej pracy.

Aplikowaliście już na stanowisko specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska? Jakie są Wasze wrażenia z przebiegu procesu rekrutacyjnego organizowanego przez Electrolux Poland? Jak ocenicie poziom rozmowy kwalifikacyjnej? Czy możecie przytoczyć treść kilku pytań jakie mogą zostać na niej zadane? Swoimi wypowiedziami wspomożecie osoby planujące ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie.

Dariusz

Zanim się straci prace trzeba pomyśleć jak pracuję!!!

Kamil.K
@Dariusz

Dariuszu trzymaj się dalej mocno krzesła ! Pracy jest teraz do wyboru do koloru w okolicy xDD

Jechana!

Co to znaczy "zmuszają nas do roboty co sobotę"? Podobnie jak w przypadku godzin nadliczbowych, pracodawca może zlecić podwładnemu pracę w dniu dla niego wolnym tylko wtedy, gdy: -zachodzi konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowisk, -zachodzi konieczność usunięcia awarii, -jest to podyktowane szczególnymi potrzebami pracodawcy. -lub tak jak w tym przypadku w Electroluxie jeżeli jest "zagrożona produkcja" Firma nie może więc zmusić pracownika do pracy w dniu wolnym we wcześniej zaplanowanym terminie, wynikającym z uprzednio zaplanowanego harmonogramu pracy, ponieważ nie zostaje wtedy spełniony warunek nagłej potrzeby. Krótko mówiąc polecam zapoznać się z tym co nam wolno a co nie, oraz najważniejsze:umieć się postawić i być asertywnym ;)

..............................
@Jechana!

prawo prawo a Polska polską polska to jeden z najgłupszych narodów kiedyś chyńczycy byli murzynami tego świata teraz my mądry się zawsze znajdzie nawet za 3 zl za godz dzisiaj

Inżynier
@..............................

Wystarczy anonimowy mail lub telefon do inspekcji pracy

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy ( PS ) Pracownik produkcji/ montaż AGD
Oława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy księgowy / Młodsza księgowa
O2A Polska Sp. z o.o.
Wiktor

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Leon zawodowiec

mam pytanie odnośnie ostatniego ogłoszenia o pracę do DUR . Jaki klimat tam panuje ? czy współpraca jest na przyzwoitym poziomie ? relacje szef - pracownik znośne ?(Elekcrolux często wystawia ogłoszenia do utrzymania ruchu co świadczy o dużej rotacji , zastanawiam się czym jest spowodowana ) czy dobry specjalista może liczyć tam po okresie próbnym na 4000PLN netto ewentualnie z jaką ilością nadgodzin ???

@Leon zawodowiec

CZY KTOS MOZE PODAC NAMIARY NA DZIAL ZAOPATRZENIA

Dawid

Skoro nie chcemy pracować to firma zatrudnia ludzi z Ukrainy. Zastanawiam się co byście mówili gdyby w Anglii tak mówili o nas?

Soralla

OFE Ukraina zrobi furore w waszej firmie Ciekay jestem kto monitoruje te wypowiedzi dyr elektrolux bo to wyglada na rodzaj katolickiej spowiedzi grupowej pizdrawiam pewnie pist zaraz usuna zobaczymy na intencje

Soralla

Ten wasz (usunięte przez administratora) polsko ukrainski ilu pisiada pracownikow gdzie Ukraincow juz chyba wiecej pracuje??????

Jfrcj

Kfdjf

Iza

Spoko praca a jak komuś nie odpowiada to nie rozumiem po co tu jeszcze pracuje? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

enzo
@Iza

Electrolux tak równo i sprawiedliwie ocenia ludzi, że pracując 8 lat mam taką samą stawkę jak osoba która pracuje 2 lata mimo iż mam różne uprawnienia na różne maszyny nie mówiąc już o tym że mam 2 razy więcej punktów na tej ich śmiesznej matrycy umiejętności. Żal pl.

Mark

ciekawi praca na tej firmie dla Ukraińców z kim można porozmawiać po zatrudnieniu , slobodyan2019@ukr.net

Robek

Praca na 3 zmiany, jest monotonna trzeba stac przy tasmie i wkrecac srubki. Kazdy wkreca inna ale to monotonne. Zarobki ok 12 zl brutto i trudno o podwyzki. Ludzie jak wszedzie jedni sa ok inni mniej. socjal to stolowka i szatnia, ubranie robocze dajom nie trzeba kupowac. duzo ludzi ze wschodu pracuje. generalnie biorom kazdego kto chce przyjsc.

Robuś
@Robek

Zarobki to około 14zl brutto. -minimalna. Praca na montażach teraz to dwie zmiany. Socjal to też dofinansowania do świąt i wczasów pod gruszą.

Zenek Bembenek

Pewnego razu na samym początku kariery magazyniera trafiłem do tej firmy. To był koło 2010. Kierownik był spoko gościem, jego zastępca również. Dostałem szanse pracy na wózkach bocznych przy magazynie automatycznym. Po ok 1-2 miesiącach po 2 osoby z każdej zmiany były przeniesione na produkcję i podziękowałem wtedy za współpracę. Wiem, że to była decyzja z góry, zero żalu czy pretensji - Kierownictwo było naprawdę spoko, ale teraz pracuje w znanej firmie od 5 lat i z bocznego prawie nie zsiadam. Mój teraźniejszy kierownik stwierdził, że nie odda mnie kiedy chciałem iść na przedstawiciela handlowego w naszej firmie( swoja droga to była jedna możliwych z opcji awansu). Teraz kupuję mieszkanie i najważniejsze, że wiem na czym stoję, z dnia na dzień nie myślę co będzie jutro bo sam doskonale o tym wiem. Zarobki nieporównywalnie większe przy lekkim poświęceniu dni wolnych 3600 na rękę to nic wielkiego. W tym miesiącu sierpniu np: robiąc 4 setki+premia+dodatek urlopowy, kadry obliczyły mi ok 4600 na rękę jako magazynier... Dziękuję wam jako firmie, że moje losy pokierowało tam gdzie jestem teraz.

Chris
@Zenek Bembenek

A gdzie teraz pracujesz ? jeśli można wiedzieć, bo ja też mam dosyć wyzyskiwania, a skoro Twoja firma jest spoko, to może tam bym spróbował :)

bony

Jak wyglada praca na prasach ?????

Norbi
@bony

Jest bardzo ciężka , trzeba pracować i się utyrać

Witam , Jak wygląda praca na narzędziowni , moze mi ktoś coś wiecej napisac ? Z gory dziekuje

@zirytowana ludzką głupotą, wyjaśniłam w poprzednim poście moje intencje, po raz kolejny nie będę tego robić. Zapytam, tak jak wcześniej zresztą, jakie warunki pracy znasz w Electrolux Poland? Umowa, socjal, godziny pracy, premie, szkolenia?

Oczywiście @nico. Czy pytania o to jaka jest umowa, godziny pracy czy premie od razu sugeruje, że ktoś musi mi odpowiedzieć zachwalając firmę? Nic takiego w moich pytaniach się nie pojawia, wręcz przeciwnie staram się pytać o same konkrety i dziękować za merytoryczne odpowiedzi.

zirytowana głupotą ludzką
@Marta

Sama nie wierzysz w to co piszesz!!

@Ja, jestem na forum moderatem zatrudnionym przez gowork i mam za zadanie, podnieść poziom toczącej się tutaj dyskusji, dlatego, np. pytam o warunki pracy - dla osób poszukujących zatrudnienia to przecież bardzo istotne informacje! @Abs, bardzo dziękuję za odpowiedź! Właśnie takich opinii na forum brakuje i powinno być ich więcej.

Nico
@Marta

Każdy pisze opinie zgodne z prawdą a nie żeby zachwalać Elektrolux, pomyślałaś o tym.

jaffa
@Nico

Kit ,.jak wszendzie trzeba pracować

@nico, nie przedstawiłeś jednak warunków pracy, na jakie mogą liczyć Polacy. Czy mógłbyś wspomnieć o rodzaju umowy, zmianach, dojazdach, wyżywieniu? Wtedy każdy będzie mógł oceni sam pracę w Electrolux Poland.

Abc
@Marta

Umowa jest o prace, na pełen etat. Pierwsza napewno na czas ok 1miesiaca- okres próbny. Nastepna na czas określony ok 2-3 lata. Praca zmianowa w zależności od linii, działu (montaż, strefa technologiczna, magazyn) są 2 lub 3 zmiany. W UR 4ro brygadówka wg. Grafiku. Dojazdy z dofinansowaniem ale tylko z wybranych tras (Brzeg, Strzelin, Grodków i okolice). Dofinansowane posilki na stołówce pracowniczej, możliwość wykupienia karty Benefit Sport, biletów do kina i do aqua parku (akcje 2x rok). Organizowane dla pracowników wycieczki z ZFŚS z niewielka dopłatą, płatne "wczasy pod gruszą", kasa na Boże Narodzenie. Dość duży pakiet, do tego stawki teraz podskoczyły. Praca na produkcji-wiadomo że nikt nie da poleżeć, jest duże tempo. Jednak niema tragedii, jak ktoś chce pracować to będzie. Fale upałów minęły to jest znośnie w kwestii temperatury na hali. Bo na klimę nie liczcie.

@Marta

Zadajesz pytania, które mało kogo obchodzą. Jakbyś szukała praca to socjal by Cię nie interesował. Wydaje mi się, że próbujesz sztucznie wypromować electro.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland