Sped Profit Sp. z o.o. Sp. k.

Śrem

Opinie o Sped Profit Sp. z o.o. Sp. k.

Mo

No powiem Ci, że posiadają w Sped Profit Sp. z o.o. Sp. k. naprawdę sporo części zamiennych i w ogóle wszystkiego na co możesz mieć ochotę, także polecam Ci mieć to na uwadze kazdego dnia na nowo i tyle

naciągneli przewozników na kasę i znikneli z rynku a telefony głuche - jaka jest różnica miedzy SPED-PROFIT Sp. ZO.O. a SPED-PROFIT Ewa Śląska , ten sam adres i nr telefonu ?

Marek
@7851770782 20.07.2012 12:07

Mam informacje kontakt Mareknote@o2.pl

Zostaw opinię o Sped Profit Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sped Profit Sp. z o.o. Sp. k.