Opinie o Global Service M&A w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Global Service M&A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Service M&A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Service M&A w Świdnica

mądra

Chcę podzielic się swoją refleksją na temat Global&Service w Świdnicy.Otóż:Panie miłe jednak robią sobie żarty z potencjalnego pracownika.Nie posiadając ofert pracy z Niemiec wymyślają oferty zmyślone np.Pan z pieskiem,Pan z osteoporozą itp.i w ten sposób zdobywają kandydatów dla swojej Spólki,myśląc,iż głupie Polki dadzą się na te oferty nabrac.Błędy ortograficzne na forum,oraz charakter wypowiedzi świadczą o tej Spółce najlepiej.Nie mam zaufania i nie udowodnili mi,że są tego warci.Polecam gewerbe,bo emerytura z ze sładek nie da Wam chlebka w przyszłości.Pozdrawiam Polki wyjeżdżające do Pracy.

Grażyna

Witam Koleżanki, jestem bardzo zdziwiona tym co tutaj piszecie. Pracuję w Globalu od 4 lat i nigdy nie spotkałam się z sutuacją aby panie tam pracujące miały do mnie niewłasciwe podejście. Atmosferę panujacą w tej firmie oceniam pozytywnie a pani, która mnie prowadzi jest przemiłą osobą. Zarobki jak to zarobki zawsze mogłyby być większe ale mi na przykład zwiekszono stawkę po paru wyjazdach. Pozdrawiam ślicznie.

anonimowy

POLECAM tą firmę, wielki pozytyw, rzetelni, płacą w terminie, oby takich więcej. 5 +.

mam z ta firma kontakt i wiele razy wyjezdzalam od nich do pracy jak dotad nie mialam z nimi zadnych problemow i oby tak dalej . JEDYNY mankament to zarobki ale jak wszedzie i nawet wiem ze jest w niektorych firmach jeszcze gorzej .Polecam ta firme pudelek

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Global Service M&A na stanowisko Zatrudnimy Zbrojarzy, Cieśli? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
strzelec

"Uderz w stół a panikę w firmie zasiejesz" ile jeszcze razy ta sama osoba (3 razy Monika i raz nie podpisana) będzie zapewniać o uczciwości jej firmy, myślę że coś jest na rzeczy w związku z tak agresywną reakcją przedstawicielki bądź właścicielki -co jest bardziej prawdopodobne gdyż grozi i formułuje wypowiedzi w pierwszej osobie. To że nie mają wyroku czy też innej kary, nie świadczy jeszcze że firma jest czysta od zarzutów i nieprawidłowości. Mnogość kontroli nie bierze sie z powietrza, przeważnie przyczyną są zgłaszane jakieś nieprawidłowości, skargi petentów itp.Z regółu piszą jakieś zalecenia i na tym się kończy kontrola, gdyż urzędnik z kontroli też człowiek!!!

Od lat pracuję w Global Service M&A i nikt mnie tam nigdy nie oszukał, jak można tak oczerniać firmę która daje nam pracę? A może Oszukana sama założya taką samą firmę i chce innym zaszkodzić?

Witam, pracuje w Global Service M&A i nie przypominam sobie żebym miała z Panią "przyjemność". Za te bzury , które Pani wypisuje wkrótce dostanie Pani wezwanie do sądu i złoże doniesienie do prokuratury bo łamie Pani Ustawe o Zakazie nieuczciwej konkurecji i wiele innych jak ustawa o ochronie dóbr osobistych. Zalecam też udać sie do psychiatry bo gołym okiem widać że, ma Pani problem.

Witam, pracuję w tej firmie i powiem, że to co wymyśla [usunięte przez moderatora] albo Oszukana (różnie się podisuje ta Pani) to brednie i widocznie pisze takie bzdury dla konkurencji bo jej firma żle stoi na rynku albo dlatego , że jest niezrównoażna psychicznie i przyjemnosć jej sprawia oplówanie innych . Jeżeli chcesz poznać prawde na temat naszej firmy to powinnaś zapytać w sądzie pracy czy byliśmy karani.Wiele też ci powie inspekcja pracy tele że same pozytywy bo jesteśmy regularnie sprawdzani i też żadej kary. Zatrudnilismy ponad 1200 osób przez 6 lat. Takie dane świadczą o faktycznym stanie.W dodatku dajemu umowy o pracę i zawsze dbamy o naszych pracowników . Co do Pani [usunięte przez moderatora] to może być Pani pewna , że wejdziemy na drogę sądową i złożymy doniesienie do prokuratury aby jej nieuczciwe praktyki nigdy nikogo juz nie skrzywdziły oraz nie wprowadzały w błąd porządnych osób , które uczciwie chcą zarabiać na chleb. Jeszcze raz gorąco polecam Global Service M&A ze Świdnicy i zapraszam.

niki
@Monika

Nie zna Pani j.polskiego?Tak wyglada-i takie wlasnie osoby przysylano mi jako opiekunki-bez znajomosci fachu i jezyka niemieckiego-jako opiekunki.Bardzo nieladnie ze strony firmy-a i paniom nie mowiono prawdy co do stawianych wymagan.

POLONISTKA
@niki

Do Niki. Zarzucasz komuś brak znajomości j. polskiego a w twojej" perfekcyjnej" wypowiedzi błąd ,błędy pogania .To nie wychylaj się tak miernoto. Wątpię ,żeby ktoś taki jak ty firmę prowadził . Najpierw podstawówkę skończ.

maks7777
@Monika

Pracowałam 2 lata w firmie Global i niestety musiałam zrezygnować. Przez te 2 lata firma ani raz nie zainteresowała się moją pracą. Nie otrzymałam także EKUZ. Mając umowę o pracę właścicielka nie zapłaciła za urlop. Panie pracujące w biurze mają zakaz rozmów telefonicznych z opiekunkami, które próbują dochodzić swoich należności. Z całego serca nie polecam tej firmy!

wiolka

A czy mozesz mi polecic uczciwe firmy bo chce wyjechac do niemiec a obawiam sie ze moge zle trafic..Pozdrawiam

Oszukana

Witam.Osobiscie nie polecam tej firmy.Zostałam niezle oszukana przez nich.Radzę się zastanowic nim Państwo podejmiecie z nimi współprace.Jest wiele innych firm, bardziej wiarygodnych.Sprawdziłam to sama.A ta firemka to istna porażka!

Zostaw merytoryczną opinię o Global Service M&A - Świdnica

• Jak się pracuje w Global Service M&A?

Zobacz opinie na temat firmy Global Service M&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Service M&A?

Global Service M&A