Opinie o Kuźnia Art Daria Józefiak w Żabowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kuźnia Art Daria Józefiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuźnia Art Daria Józefiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuźnia Art Daria Józefiak w Żabowo

Totalna porażka, omijać szerokim łukiem. Niewypłacalna firma, zerowy kontakt. Złożyła zamówienie na specjalnie dla niej produkowany towar, na kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie zgłosiła się po odbiór. Brak wpłaty, brak kontaktu, przepadła bez śladu. Później dzwonili do nas inwestorzy z pretensjami, że nie dostarczyliśmy zamówienia, a to Pani Daria go po prostu nie odebrała i za nie nie zapłaciła. Żenada, szkoda tylko straconego czasu i pieniędzy. Towar do tej pory leży na magazynie i zajmuje kilkanaście miejsc paletowych.

Właścicielka firmy to niewypłacalna (usunięte przez administratora) Naciąga klientów, nie wywiązuje się z umów a jak dochodzi do egzekucji komorniczych to mni ma nic co może podlegać windykacji. CIEKAWE JAK DŁUGO BĘDZIE ŚMIAŁA SIĘ NAM W TWARZ.

Piot Nowy wpis

Nie wypłacają pieniędzy, nie trzymają się nawet warunków własnej umowy. (usunięte przez administratora) Jak tak dalej pójdzie to komornik i tam zawita. Z tą "firmą " jak z hazardem - nigdy niewiadomo kiedy ta gotówka wpadnie, a na sam koniec człowiek i tak ma zero. Powinien ktoś wziąć się zebrać i jakoś odzyskać wspólnie, w pare osób, zaległe pieniądze. Zbiorowy wniosek sądowy....? ????

Joanna Nowy wpis

Firma nie wywiązuje się z płatności,brak kontaktu.Nie podejmujcie z nimi żadnej współpracy jeśli nie chcecie być (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kuźnia Art Daria Józefiak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Robert

Super firma nie odbiera telefonów,nie odpowiada na maile nie płaci za faktury jednym słowem super spotkamy się w sądzie!!!!

ROBERT

Nie polecam współpracy z tą firmą właściciele to (usunięte przez administratora) zalegają z płatnością za wykonaną usługę kieruję sprawę na drogę sądową

Alicja

Wyszukałam w internecie ogłoszenie od nich na Pracownika Fizycznego. Co wiecie o atmosferze w firmie? Jest miło i przyjaźnie? Są jakieś integracyjne spotkania?

ROBERT

Ponownie pytam kiedy dokonacie płatności za wykonaną usługę.

Gabriela

:( Jest szansa na wyjaśnienie dlaczego tak ktoś każe firmę szerokim łukiem omijać? Ktoś może jakoś szerzej swoje doświadczenie z nimi opisać? Pytam, bo zastanawia mnie to, że te dwie opinie są dość mocno zbliżone czasowo do siebie...

Robson
@Gabriela

Proszę omijać szerokim łukiem tą firmę bo jej pracownicy są niesłowni (zlecają pracę i za nią nie płacą) wielokrotne próby nawiązania kontaktu są niemożliwe (mail,telefon) więc dlatego omijajcie tą firmę.

Jacek

To jest jedna wielka banda (usunięte przez administratora) i kłamców karma wraca. Proszę omijać ich szerokim łukiem

Bazyl

Firma Kuźnia Art to banda (usunięte przez administratora) nie płacą za faktury mino że chodzi o kilka stówek jednym słowem gównożerka pełną gębą

Kontrahent

Proszę uważać na tą firmę ponieważ nie płaci za swoje zobowiązania. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na próby kontaktu. Omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Kuźnia Art Daria Józefiak - Żabowo

• Jak się pracuje w Kuźnia Art Daria Józefiak?

Zobacz opinie na temat firmy Kuźnia Art Daria Józefiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuźnia Art Daria Józefiak?

Kuźnia Art Daria Józefiak