Opinie o Orlen w Siewierz Bytomska 69a

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Orlen. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orlen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen w Siewierz Bytomska 69a

Violll

Haha kiedy tylko tam stanelam na dniu próbnym to mi sie odechciało wszystkiego... Cały ten standard obsługi klienta to beczka śmiechu. Klienci nabijają się z tego. Codziennie ruch jak w Biedronce przed świętami i tak na okrągło, z tego co słyszałam od dziewczyn. Moje szkolenie miało trwać dwa tygodnie po 4h... chodzenia za darmo- jakby inaczej! Podziękowałam po dwóch dniach, kiedy zobaczyłam te biedne, umordowane i przestraszone dziewczyny...które nie wiedzą w co włożyc ręce i nie mają kedy wyjść do toalety... Nigdy nie wiedziałam gorszych warunków pracy. Pozdrawiam szefa tej stacji Pana Matlaka :)

acdr

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie orlen, zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Pracownik obsługi klienta.    Miejsce wykonywania pracy: Stacja paliw Orlen w Wieszowej,  ul. Bytomska 2... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711216?keywords=&region=

HEJ

Ja też pracowałam na stacji orlen w siewierzu. Gdybym tylko mogła wstawić te wszystkie pisma, które szef nam wieszał na zapleczu... Kary za wszystko. Każde przewinienie miało swoją "cenę"... Okruchy zostawione na ladzie po hod dogach -50zł, wdawanie się w dyskusje z klientem -100zł, niedokładnie umyta szafka (po nocce kiedy nie było czasu nawet iść do wc..) -100zł. To tylko niektóre przykłady a lista była tak długa, że nie mieściła się na kartce A4. I tak szef wkładał nasze kary do swojej kieszeni... Współczuje tym. którzy jeszcze tam pracują. W atmosferze szaleństwa i obłędu, w pocie czoła przez 12h za marną najniższą krajową.. Ach, bym zapomniała! Braki w towarze? No jasne, to też musimy zapłacić. Odrazu przy wypłacie. Kasę dostajesz do ręki, nie na konto bankowe. I juz chyba każdy domysla się dlaczego...:) i oczywiście obowiązkowo trzeba się stawic w dniu wypłaty. Ponadto sa organizowane spotkania raz w miesiącu, ąby omówić liste naszych kar, naszych wszystkich zaniedbań i beznadziejnej obsługi. Po prostu każdy pracownik przez miesiąc wszystko robi źle i jest do d*py. Samooceca po pracy w tej firmie doszła u mnie do zera. Pozdrawiam Prowadzącego Stacje pana Piotra Matlaka i jego tatusia, który prowadzi stacje w Poczesnej! Oby kiedyś znalazł się ktoś, kto stawi czoło waszym oszustwom...

Baby

hej, Pracowałam na stacji orlen w Siewierzu i jeśli nie chcecie pracować w wiecznym stresie, zastraszaniu, w warunkach kamer, monitoringu i podsłuchów...Nie idźcie tam:) praca tam toistne piekło. Przez 12h nie mieć nawet minuty przerwy?? Klient jeden za drugim podchodzi do kasy, rób hod dogi jednocześnie, sprzątaj łazienkę, myj podłogę, przyjmuj dostawy... Jak nie zdązysz- musisz zostać po pracy, oczywiście za darmo- jakby inaczej:) czasem zostajesz godzinkę, czasem dwie... Następna zmina nie ma litości jeśli coś jest nie zrobione na błysk- zostajesz po godzinach. Przyjrzyjcie się,że wśród tych uśmiechów dziewczyn (które muszą tak obslugiwać klientów), mają smutne oczy... To przykre, że są takie miejsca w Polsce gdzie tak trakyuje się ludzi. Jak w obozie.

;-/
@Baby

Baby.... nic dodac, nic ujac....idealny opis panujacych tam warunkow, praca i miejsce idealne dla kogos komu sprawia przyjemnosc bycie traktowanym jak smiec... KIEROWNIK ZMIANY... musisz miec bardzo smutne zycie i poczucie wielkiego niedoceniania skoro praca w tym miejscu jest dla Ciebie w porzadku,cieszysz sie jesli komus idzie tam gorzej i takim WOW jest dla Ciebie bycie kierownikiem zmiany...chciałas cos madrego naskrobac w obronie najwidoczniej jedynego miejsca,ktore jakos Cie dowartosciowuje a wyszło Ci tylko cos zenujacego....a odnosnie opinii o tej pracy....nie poleciłbym nawet najwiekszemu wrogowi...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Orlen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kierownik zmiany

Praca jak każda inna, pracowałam już w kilku firmach i wszędzie są plusy i minusy. Zarobki od 1250 wzwyż. Ja po kilku latach zarabiam 1600-2000 więc ja jestem zadowolona i cieszę się, że nieudaczniki zarabiają mniej ode mnie, oczywiście muszę się wykazać w sprzedaży. Mam umowę o pracę. Mam wpisane kierownik zmiany w umowie wiec sami się zastanówcie.

bylabyla

prawda jest taka: skoro jest tak zle to po co tam dalej pracujecie??narzekanie nic nie zmieni! Tylko nieliczni maja odwage odejsc choc i troche zostalo zwolnionych. Lepiej narzekac i sie meczyc?? albo praca i usmiech na 110% albo \" do widzenia\".

dokładnie! ja już tam nie pracuję ale miło wspominam tą pracę bo przy niej każda inna jest godniejsza no i w końcu wiem ile zarobię a nie zastanawiam się co miesiąc za co tym razem szefuńcio mi zabierze pieniądze.Pozdrawiam męczenników

kasia

no te dwie opinie ze jest milo i sie duzo zarabia to chyba sam szefuńcio pisal,ja tam pracuje i mam dosc ludzie wredni praca za grosze,o szefuńciu nie wspomne.masakra a ludzie zmieniaja sie jak rekawiczki.pozdrawiam

była

atmosfera rzeczywiście dobra ale jeśli już mówimy o zarobkach to premie są uzależnione od sprzedaży danego towaru,pracując na noc nie masz takiego obrotu ani ustawowego dodatku za pracę w nocy,nadgodziny to dodatkowa zmiana za free,można zarobić u szefa \"kablując\" na kolegów i koleżanki aha no i najlepsze na początku otwarcia stacji podstawa wynosiła 1400 zł (2008) w póżniejszym okresie systematycznie malała (2011) 1100 zł.Umowa o prace na czas określony (2 lata),odpowiedzialność ,presja z góry (młody ma stację bo jego tatuś rządzi na Poczesnej)koleś ma [usunięte przez moderatora] ,klienci wiadomo różni ale najgorsze było to że mogłeś się zacharować przez 12 godz.a i tak GÓRA miał to w (usunięte przez administratora) bo najważniejsza jest sprzedaż!!!

Również pracowałem w tej filii. Zgadzam się z opinią iż atmosfera jest super a wypłaty uzależnione od wyników danej osoby. Ja zarabiałem od 1200 do 1800 zł

Ola

Miałam przyjemność pracowania w w/w firmie. Nie pamiętam żeby ktoś dostał 1000 zł wypłaty , było więcej. Atmosfera bardzo miło, ludzie też.

Praca w tej fili Orlenu jest nie do pozazdroszczenia. [usunięte przez moderatora] maksymalny za marne 1000 zł. I jedna wredna [usunięte przez moderatora] która lubi utrudniać pracę. [usunięte przez moderatora] zmień się lepiej zmień to że jesteś[usunięte przez moderatora] nie upoważnia cię do do takich wyskoków.

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen - Siewierz

• Jak się pracuje w Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen?

Orlen