Opinie o EFC Norge AS w Oslo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EFC Norge AS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w EFC Norge AS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFC Norge AS w Oslo

Oleg

Ta firma od lutego szuka 14 osób i do czerwca nie mogą znaleźć jak myślicie dlaczego? Bo sami nie wiedzą czego szukają oni myślą że za 10.000 na rękę ludzie będą skakać jak na elektrycznej bieżni chyba nie zdali sobie sprawy że w Polsce budowlańcy też dobrze zarabiają.

@Oleg

Dynamicznie się rozwijamy, a obecnie szukamy kolejnych 20.

stach

A jak już pojedziecie na ten śmieszny test to po nim zero odzewu nie wiesz czy pojedziesz do pracy czy nie jednym słowem nikt nic nie wie zero szacunku dla pracownika.Czyli ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) i dlatego jak poprzednicy taka firmę trzeba omijać szerokim łukiem.

Zbyszek
@stach

Kandydat dowiaduje się natychmiast o wyniku testu, po czym niezwłocznie podpisywana jest umowa. Widać, iż pisze to złośliwa konkurencja.

@stach

Zgodnie z polityką firmy, może Pan spróbować ponownie po upływie 6 miesięcy.

@stach

Każdy kandydat o decyzji dowiaduje się natychmiast. W przypadku pozytywnej weryfikacji, jeszcze w czasie pobytu w Warszawie podpisywana jest umowa, kupowane są bilety lotnicze oraz wydawany jest komplet wysokiej jakości ubrań.

Pań Rafał

Czekam z niecierpliwością i doczekać się nie mogę.

EFC Norge

Zgodnie z polityką firmy, zwracamy koszty dojazdu do wysokości kosztów przejazdu pociągiem. Jeżeli jeszcze nie złożył Pan wniosku o zwrot, to prosimy o kontakt z naszym biurem.

EFC Norge

Nie współpracujemy i nigdy nie współpracowaliśmy z klientami w Polsce, więc opinie w tej zakładce to czysta konfabulacja.

Pracownik.
@EFC Norge

Zgadza się, firma pracuje wyłącznie w Norwegii.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Stolarz monter g/k w firmie EFC Norge AS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Tomasz

Polecam. Norweska umowa, komfortowe warunki.

Monter Molde

Pseudo fachowcy, co ze "śwagrem geberyta" zamontowali w weekend przy flaszce wina marki wino, wyją do księżyca, że firma odkryła ich marną przydatność do zawodu. Pracuje już 6 miesięcy i w lepszej firmie nie pracowałem. Pieniądze na czas, warunki rewelacyjne, regularne podwyżki i szkolenia.

Janusz
@Monter Molde

Zgadza się, mnóstwo pieniaczy i alkoholików liczy na to, że uda im się wyjechać na telefon...a potem człowiek musi się użerać z takimi obibokami.

Antek

Byłem na takim teście w Warszawie,stanowczo odradzam ,co innego przez telefon a co innego na miejscu.

TOM

Jak dla mnie są mało wiarygodni i jak na dzisiejsze czasy ze te pieniądze co proponują to za dużo wymagają .Zapraszają na test do Warszawy na teście robi się taką mini ściankę z gipsu obserwują jak się używa narzędzi i mierzą czas.Dzisiaj przy gipsach to w Polsce można zarobić 10 tysięcy miesięcznie i nikt nie będzie stał nad tobą ze stoperem i mierzył mi czasu.ogłoszenia można ich spotkać na różnych portalach wyglądają tak;Stolarz - monter płyt G-K EFC Norge AS

Zostaw merytoryczną opinię o EFC Norge AS - Oslo

• Jak się pracuje w EFC Norge AS?

Zobacz opinie na temat firmy EFC Norge AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EFC Norge AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 17 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EFC Norge AS