Opinie o Hancom AS w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hancom AS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hancom AS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hancom AS w Oslo

Ziutek Nowy wpis

Ostrzegam przed firmą Hancom wszystkie osoby co mają zamiar podjąć tam pracę .Firma niby norweska i pracodawca również ale co tam się dzieje to woła o pomstę do nieba .W Norwegi jest jedno prawo pracy a firma Hancom ma swoje prawo pracy ustalane przez panią J.K.P według jej zapotrzebowania do sprawy .Ciągły wyzysk pracowników,brak podwyżek,notoryczne podważenie zwolnień chorobowych wdanych przez lekarza.Wszystkie opinie które są opisane powyżej są zgodne z prawdą.

Piotr W. Nowy wpis
@Ziutek

Śmieszą mnie takie komentarze.. Jesli sobie nie poradziles to musiales byc bardzo słaby.. I nie wypada tak kobiety obrażac.. A jak jestes kozak to podalbys swoje prawdziwe imie chociaż. Pozdrawiam..

Xyz Nowy wpis
@Piotr W.

Piotrek to Ty. Wstyd i żal.

Witam! zastanawiam sie czy nie zaczac w tej firmie pracy ale widze tylko nie ciekawe komentarze. Tez sie zastanawiam czy mam odpowiednia stawke? Ile powinnem dostac? Mam nadzieje ze znajdzie sie szczera osoba i mi doradzi

Andrzej Kowalski Nowy wpis
@Nowy

Stawkę powinieneś mieć jak najwyższą nie wąchał bym się 270 - 280 teraz w Norwegii to norma. Szybkiej podwyżki w tej firmie nie oczekuj. Oczywiście nie wiem o jakie stanowisko się ubiegasz.

Cichy wielbiciel J..
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Potwierdzam wszystko co jest napisane na GoWork Ta Pani ma poważne problem na punkcie pochodzenia etnicznego ludzie z Polski to wg Niej gorszy sort, co ciekawe to że Ona też jest z Polski. Ja miała problemy zdrowotne to szukała pomocy Polsce. Ale inni powinni leczyć się w Norwegii. Lolo a M.W. to ten co ma produkcję dobrze oprocentowaną ? Ktoś tam się już z firmy nie przytruł?

Xyz

Dajcie spokój ciągła presja pracy problemy z wolnym problemy z egenmelding ciągły brak zaufania do pracownika przez Panią J…… szef z wszystkim na nie. Podwyżkę dostać to cud. Nie żałuje że odszedłem przy tych kosztach życia w Norwegii oraz przy tym kursie korony praca w tej firmie jest nieopłacalna. Nimb.s the best.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hancom AS spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lolo

Ja tam pracowałem pod starą nazwą na kopaniu ręcznym. W tej firmie Polska kadra zarządzająca np PK, MW to ludzie którzy nigdy nie powinni mieć ludzi pod sobą. To oczywiście stare czasy PK już nie pracuje z tego co wiem. Jeśli chodzi o Panią J…… mi nic nie zrobiła ponieważ nie miałem z nią żadnego kontaktu. Ale to co odpowiadali o Pani J……. Tak sobie myślę dobrze za mnie miała długie przerwy w pracy.

Andrzej Kowalski

Witam Ostrzegam przed firmą Hancom AS to co tam się dzieje i jak traktuje pracowników szef Peter oraz Polka Justyna która jest prawą ręką szefa i ma problemy z psychiką za cel obrała sobie dołować Polskich pracowników. Firma nie szanuje żadnych praw pracowniczych, śmieciowe umowy ciągły (usunięte przez administratora) i podpuszczanie przez Panią Justynę jednych na drugich ciągle dokręcanie śruby cały czas mało i mało zrobione. Pani Justyna ma także dwie twarze przez telefon jest bardzo miła a jak już jesteś pracownikiem to słoma z butów wychodzi. Potrafi wszystko podważyć nawet zwolnienia chorobowe o lekarza z Norwegii. Wydaje się jej że wie wszystko najlepiej potrafi wydać wyrok, wyleczyć z różnych chorób i zaaplikować odpowiednie leczenie lub rehabilitację. Na dodatek to kłamczucha która sama się już gubi w swoich kłamstwach. Mam nadzieję że kiedyś się jej noga podwinie i odpowie za swoje chamstwo. Stawki na początek w miarę bez możliwości podwyżki. Słabej jakości ubrania robocze raz na rok buty zimowe z tektury. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hancom AS - Oslo

• Jak się pracuje w Hancom AS?

Zobacz opinie na temat firmy Hancom AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hancom AS?

Hancom AS