Opinie o Foxconn w Pardubice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foxconn. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Foxconn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxconn w Pardubice

Małopolskie_godło

Pracowałem tam 5 miesięcy ogólnie było spoko i o żadnym (usunięte przez administratora) nie może być mowy !! ba wręcz przeciwnie jeśli chcesz mieć dużo wolnego to tylko Tu ;) .Zarobki małe ale adekwentne do wykonywanej przez Ciebie pracy ,ogólnie luz .Pardubice to bardzo ładne miasto więc z pewnością nikt się tutaj nudzić nie będzie .Ludzie są jacy są i będą nie zaleźnie czy jesteśmy w Czechach ,Anglii czy Holandii .Ogólnie daje 3 :D ale to i tak dużo .A po za tym chętnie bym się nawet tam wrócił o ;)

Gabi

Syf totalny,zarobki do bani !!!!Nie polecam największemu wrogowi!!!

czechpol54

(usunięte przez administratora),LEPIEJ NIE JECHAĆ DO FOXCONNU Z AGENTURAMI,(usunięte przez administratora)

ona_lub_on

tak Szymonie z Bytomia tobie się podoba ,bo największy syf to robisz tam Ty z kilkoma (usunięte przez administratora) nazywającymi się ludźmi , nie wspomniesz o tych którzy w miesiącu po 50-100 godzin mają , lub o tych których zwalniają mimo iż niedawno ich zatrudnili .Nie wspominasz że pracownicy nie mają tam żadnych praw .(usunięte przez administratora)

SK EXPRESS

w WIELU PRACZOWAŁEM HOTELACH ALE TAKIE GO [usuniete przez admina]JESZCZE NIGDY NIE WIDZIAŁEM TO NAJGORSZY HOTEL CZĘŚĆ DLA POLAKÓW RÓMUNI MAJĄ LEPIEJ MAJĄ NOWE BUDYNKI A TU STARE ROZRATUJĄCE OKNA I PEŁNO (usunięte przez administratora) A JAK W NOCY SIE WRACA Z PRACZY NIEDA SIĘ PRZĘJŚĆ I JEST 2 TAKICH POLAKÓW Z ŁODZI KTÓRZY (usunięte przez administratora) TAM STRACH JECHAĆ LEPIEJ SIE TAM NIE WYBIERAĆ SRZCZERZE ODRADZAM BYŁY PRACOWNIK SK EXPRESS BYŁY PRACOWNIK FOXCONN

RAMBO

to najlepsza pracza praktycznie się tylko stoi czaszami się nawet śpi w praczy na paletach

Jabko

Siemka robiłem tam i nie ma tragedi praca jak kazda no 12 godzin stac nie jest lekko ale sie nie napracujesz . a hotele jak sobie poscielesz tak sie wyspisz jesli jestes normalny umisz sie zachowac masz spokoj jesli zgrywasz tego kim nie jestes konczy sie to marnie . a po drugie sami polacy sobie za to wszytko odpowiadaja po tym co tam robia

ona

ja tez mam jechac 20 do pardubic! Janusz skad jestes? Kto jeszcze jedzie? Ludzie piszcie cos:)! pozdrawiam

adi3665545

ja tez mam tam jechac w niedziele 27 powiedzcie mi jak tam jest. posobno mam 8.5 na godzine po 12 godzin dziennie. pomuzcie mi bo nie wiem jak tam jest.(usunięte przez administratora) mam ponad 2000 na ręke za miesieac piszcie na e mail wszyscy co wiecie o tej firmie. jade z katowic

janusz

adlaczego tych ludzi wyrzucili my terz tam jedziemy do tej firmy niedzziele 20 09 2009 prosze odpisac jak najszybciej

kryska _52

ludzie nie dajcie się nabrać na prace w tej firmie za pośrednictwem polskiej firmy rekrutacyjnej w Katowicach właśnie dużo ludzi zostało pozbawionych pracy oraz zarobków koczują pod hotelem bo zostali wyrzuceni beż pieniędzy na powrót do Polski

Szymon

Ja pracuje w foxconnie od 06.04.2009 r. i nie narzekam. ludzie to są Czechy, więc dlaczego spodziewacie się zarobków po 1000euro. na hotelu nie jest za cudownie ale przecież jest możliwość wynajęcia swojego lokum, a agentura wam pokryje część, a nie raz całość kosztów. Ja jestem zadowolony.

praca wporządku spoko ludzie tylko zarządzający do bani

Zarobki mierne do przepracowanych godzin

hotele pracownicze syf kiła i mogiła

Słowa kojarzące się z Foxconn (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): monotonna, raczej bez szns ba przyszły rok. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...0! . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... nie umie po chińsku. Od jakiej stawki można negocjować pensję?wielki znak zapytanie, ostatni obniżyły się pobory, i to bardzo. Najbardziej podobało mi się w Foxconn::wypłaty powyżej 3000 Najbardziej nie podobało mi się w Foxconn:wypłaty poniżej 2000 ( niestety zarobki są dość ruchome), i agencja pracy tymczasowej

Bardzo dobre warunki pracy w firmie jak i w hotelach pracowniczych.

Zostaw merytoryczną opinię o Foxconn - Pardubice

• Jak się pracuje w Foxconn?

Zobacz opinie na temat firmy Foxconn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foxconn?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foxconn?

Kandydaci do pracy w Foxconn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foxconn