Opinie o Foxconn w Pardubice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foxconn. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Foxconn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxconn w Pardubice

GAWEL

czesc jestem pawel pracowalem w tej firmie praca dla ludzi ktorzy sobie w zyciu nie moga poradzic hotele obskurne brut mogila syf nie polecam wyjazdu do pardubic na pokojach sa zlodzieje nie rumuny tylko polacy i marokini hotel hurka smierdzi i weselka foxcon to zlodzieje konskie zwisy sami przestepcy alkoholicy degeneraci cpuny itp duzo by wymieniac praca dla emerytow i rencistow zdazali sie ludzie nie zrownowazeni przychicznie jeden z nich biegal z nozem i z siekierom po korytarzu do przyjazdu policji

MATI

warunki do spania maja lepsze bezdomni przynajmniej nie ma pluskw w pokojach nie polecam wyjazdu banda zlodzieji i oszustow kazdy kto przyjechal na czechy zostal bezdomnym

polak
@MATI

Potwierdzam dalej tak jest , agentura złodziejska nikt chyba od lat już tak marnie nie płaci w Czechach przetrzymują kasę płacą kiedy im się podoba (tz piątek ostatniego w miesiącu nie dotrzymują ) skandal odradzam pracę dla tych gnoi !!!!!!!!!!!!!!!!!

litman

Witam wszystkich emigrantow i nie tylko.Za tych 5 lat co tu robie jest bardzo duzo do opowiadania i wogole to mi sie nie chce pisac o tej (usunięte przez administratora) firmie,fabryce.A zwlaszcza o agencji EXPRESS PEOPLE pod ktora pracuje.Najglebsze (usunięte przez administratora) jakie moze byc w Czechach i nie tylko.Stawka na godzine to 50 koron na,a jak ktos pisze ze mial czy ma 65-70 koron to jest to z bonusem,premia!!! i nic wiecej(50kc na godzine + okolo od 1500kc-4000kc ten bonus jeszcze zalezy na jakiej chali i co robisz i ile godzin odpracowanych).Na polskie to wychodzi jakies 10zl na godzine i to wszystko.No chyba ze jakis dobrze sie podlizywal czy byl widoczny to go dali na lidra i ma te 7 koron wiecej na jakis czas az tam nie daja jakiegos checha albo slowaka.Ludzie uwierzcie odradzam wszystkim prace pod ta agencja EXPRESS PEOPLE.PS.szkoda zdrowia dla normalnego czlowieka.Ja tu tak dlugo robie bo moja dziewczyna jest ze slowacji i ona mnie podtrzymuje na duchu choc sama nie jest zadowolona z tej pracy,ale i tak tu konczymy na koniec roku to bez znaczenia.Sam Foxconn nie jest jakis bardzo zly.Jest jak setki fabryk w Polsce.Praca czysta.Tylko nie zwiazywac sie z ta agencja.Moze w innej sprobowac bo taki Xawax daje o 15 koron wiecej na godzine,No ale jak ktos nie ma wyjscia to ucieka z kraju za te pare groszy.Ja sie czuje jakbym pracowal na czarno.Umowa o prace to smiech na sali,wszystko jest tak ustawione aby ta agencja byla kryta przed wszystkim.Ludzie ale czy warto opuscic polske za te 2000zl miesiecznie???Mieszkac na jakims pseudo hotelu przez jakis czas???Policja to na tych hotelach jest codziennie.Weekendy to tam sam (usunięte przez administratora) Ja z moja mieszkamy na wynajetym mieszkaniu juz pare lat to spoko.Wogole w Czechach sie juz nie oplaca,strasznie wysokie ceny na wszystko.To jest moze tylko 10% szczerej prawdy co napisalem,na wiecej szkoda mi slow i czasu na to (usunięte przez administratora) zwane EXPRESS PEOPLE.Aha moze jeszcze chociaz to dodam ze ile zarobisz zalezy od odpracowanych godzin.Nowi sie musza dobrze zalapac zeby robic caly miesiac.Kordynatorzy slowacy zreszta jak cala agencja,dzwonia po ludziach co nie pracowali w ten dzien co mieli i czy chcesz czy nie idziesz jak prostytutka na telefon.Czasem po trzy razy na dzien sie ludzie wracaja na hotel-ubytownie bo ich nie wybrali do pracy.Wiadomo poczatki sa ciezkie,ale tu to nie warto za te drobne.Normalny pracownik na lince Foxconn nie przez agencje zarobi tam 12000-15000 koron zalezy na jakiej hali.To duzo?Nie wydaje misie

nagasaki
@litman

Witam ,a ja sie z Wami nie zgodze , jak ktos niezawala ( nie mowcie [Ci] , ktorzy zostaliscie *OSZUKANI ze nie mieliscie A ew.marotki ,kombinowanie itp. ja pracuje stale ,nienarzekam na nic ,procz tego ze mi sie czasami nie chce ,wychodzi *ciut wiecej niz 10zl/h ,warunki mieszkalne ponizej przecietnej,ale idziesz na byt i masz w nosie,nie napocisz sie w pracy nigdy(chyba ze z temperatury w lato) . Pracuje w Foxconn przez SK Express rok

nagasaki
@nagasaki

a i druga sprwawa ,mieszkalem i na Hurce u na Harmony i w obu przypadkach nie mialem z niczym i nikim problemu ,jak se poscielisz.... wyhodzi jakies 12zl/h z bonusami .Tak jak nie jestes alko-patolem tak praca jest i zycie normalna, w weekend owszeem mozna wypic jak i zapalic,ale prace nalezy szanowac ,praca jak praca ,idz do pracy gdzie masz 12zl/h na czysto ,umowa,ubezpieczenie,mieszkanie ze wszystkimi mediami za 600k(90zl),dojazd do pracy za darmo,dobra atmosfera w pracy ogolnie ,moze to wszystko jest uzaleznione od tego iz pracuje na dosyc dobrej pozycji

mama

Wyjechałam tam żeby zarobić a żyłam z "jałmużny" zwanej zaliczkami . Godziny do wypracowania zapewniane przez pośrednika to fikcja bo w rzeczywistości mozna być wracanym co dzień na hotel bo nie ma pracy dla ciebie. Zaliczka należy sie po wypracowanych minimum 24 godzinach w tygodniu poprzednim czyli moze , dzieki łasce koordynatorów nadejść , nadejść moment że zostaje sie bez środków na przezycie. Pierwsza wypłata dopiero po dwóch miesiacach i tylko za miesiąc pierwszy minus wszystkie pobrane zaliczki i często bzdurne tzw.pokuty. W hotelu na Hurce da się przetrwać pod warunkiem że jedyne twoje wyjscia to na autobus do pracy i czasem do sklepu po jedzenie ,jak cię oczywiście na nie stać. Byłam tam z synem 14 dni i tylko dla tego że bylismy razem udało nam sie uskładać z "zaliczek" pieniądze na powrót do Polski. Foxconn i Pardubice to może miejsce dobre dla ludzi bezdomnych, samotnych i bez szans na jakie kolwiek perspektywy w Polsce czy gdzie indziej bo tam mają chociać dach nad głową i parę koron na przeżycie . Osobom które liczą na ZAROBEK w tym miejscu szczerze odradzam wyjazd, bo nawet gdy pracujesz po 12 godzin zeby wiecej zarobić to szefostwo i tak wykombinuje ci kilka "pokut" kar finansowych żeby jak najmniej zostało do wypłaty. Jesteśmy szczęśliwi z synem że udało nam sie wrócic do domu , szkoda nam tylko osób które nie mają szans na uciułanie tych 1000koron na powrót . A co do godzin przez nas wypracowanych i pieniedzy tam zarobionych .......nie wiemy czy wogóle kiedykolwiek dostaniemy choć po 100 koron bo w dniu rozwiazania umowy nikomu z pracodawców nie przyszło do głowy żeby przygotować dla nas rozliczenie godzin i podstawowej stawki przez nas wypracowanej .

bylypracownik w koncu

buuahahha z kometarza - zadowolonadwudziestka tka tak i w dodatku sauna i basen wysoki standard na hotelach idealne towarzystwo mieszkancow chotelu zmiany w pracy "jak kto chce"tak wlasnie mowila laska werbujack w biurze sk express normalnie boosko ! tak polecam kazdemu wrogowi hhah bylem i naszczescie przezylem bogu dzienki....

byly pracownik na reszcie !

oo tak popieram jak najbardziej opinie kolegów -PanX,byly pracownik,czechpol 54,I dodam swoja opinie... pracowalem w foxconn przez nie cale 7 dni,i serdecznie odradzam wszystkim zainteresownym praca tam a przynajmniej w paradbicach ! na hotelach (usunięte przez administratora)ubostwo,narkomanstwo i cholera wie co jeszcze ! jak jestes normalny lepiej nie jedz tam!.ponad to jak chcialem zrezygnowac z pracy w trakcie pracy powiezialem dosc to koordynator przyszedl z roslym cwaniaczkiem ktory powiedzial "juz do pracy wracaj albo do szpitala !!! wybieraj "szpital-praca"na szczescie wyszlem calo ale strachu ktorego sie na jadlem nikomu nie zycze !!!nawet nie otrzymalem zaliczkina chociaz na bilet powrotny do kraju , byl wtorek rano a zaliczka dopiero w piatek mi powiedziano mimo ze nie mialem juz nawet jednej korony i co jesc nikogo to nie obchodzilo w piatek marne 500kc i koniec.Juz nie wspomne o wyplacie za przepracowane 6,5dnia. w biurze powiedzieli ze nie wczesniej niz za miesiac moge otrzymac moja kase.ponnad wszystko to tam obowiazuja absurdalne kary-pokuty finasowe potracane z pensji pracownika za w sumie free !!!ogolnie rzecz biorac zdecydowanie nie polecam,odradzam na reke okolo 1150 pln wychodzilo no sens !!!

trelum morelum

ludzie odradzammmmmmmmmmmmmm............... Pierwsza wypłata dopiero po dwóch przepracowanych miesiącach.. nieregularny grafik nigdy nie wiesz ile zarobisz i za jaka bzdure zabiora Ci bonusy .. 50 koron za godzine + bonus 20 o ile Ci jej nie zabiorą za bzdure. W pracy atmosfera do bani, ludzie są niesmympatyczni i bez perspektyw.. potrafią tylko Ci kłody pod nogi rzucać jak nowy jesteś.. po dwóch dniach masz już wszytko umieć i podpisujesz milion papierów że zgadzasz sie z tym iż jestes przeszkolony na dane stanowisko, A tak naprawdę papiery są po czesku i nie wiesz co podpisujesz...a musisz napisać "zrozumiałem"i podpis... jak potem, cos zepsujesz odpowiedzialnośc idzie na Ciebie bo podpisałes ze jestes przeszkolony.. Szkoleniowiec to jest czech i po czesku tłumaczy Ci co i jak masz robić... Na hotelu ogólnie warunki spoko jak sie trafi na dobry budynek...Tak wiec reasumując odradzam prace w tym miejscu..no chyba że chcesz pracowac tylko po to żeby przeżyc skromnie z miesiąca na miesiąc aaa i weź gotówkę bo w pierwszy miesiąć 4000 koron zaliczki a potem lipa jestes dwa miechy bez kasy do pierwszej wypłaty czyli jaieś 10000 koron..- zaliczka to 6000:) pozdrawiam były pracownik foxconn-u

Maksx

Dajcie coś znac na temat dzisiejszych warunków oraz płacy w tej firmie

Queen

Ale doczytałem się, że praca w Foxconnie wcale nie jest taka super kolorowa. Myślę, że swoje trzeba znieść a nie jestem przekonany czy można liczyć na efekt ekonomiczny...

7#-@8

Wybiera sie ktos do pardubice przez sk express w polowie grudnia????

Zadowolonadwuchdziestka

Jests super extra lepszej pracy nie wyobrazalam sobie nawet sie nie meczysz pracujac zarobki od 2000 do 3000 miesiecznie premie bonusy paczki na swieta bezplatny hotel mili przyjazni ludzie Nigdzid tak dobrze jak tutaj A co tydzien darmowe szkolenia wycieczki do Pragi muzem kina bajk.Przyjezdrzajac teraz do swiat otrzymasz bonus noworoczny 10000 koron bilety do domu i z powrotem ps na pokojach plazma i laptopy z netem.

PanX

Czytam to wszystko i nie wiem co wam napisac Ci ktorzy maja zamiar przyjechac niech licza sie z tym ze opierdalania w pracy nie ma zasad przestrzegac trzeba fakt mala placa bo do reki wychodzi (usunięte przez administratora) koron praca po 8 lub 12 godzin rozne/stanowiska a hotel na poczatek moze byc ale ja polecam z czasem przeniesc sie na wlasny byt A tak na przyszlosc jak si sami nie przeknacie nie patrzcie powaznie na opine ludzi bo kazdy pisze swoje . Tutaj na hotelu Hurka w weekend hlaja co niektorzy ja sie da i potem sa tego skutki np wybita szyba w pokoju ale ja mam to gdzies niech kazdy martwi sie o siebie Wiecej nie bede pisal dodam ze jesli macie wyzsze ambicje znacie angielski w miare komunikatywnie jedzcie gdzie indziej do pracy tacrobota(usunięte przez administratora)

Adriano64

Zarabiasz 67kc za godzinę na rękę. Umowa jest tak skonstruowana, że jak nie pracujesz czy jesteś na chorobowym to nic nie zarabiasz a czasami tracisz jeszcze. Swoją drogą więcej jak 2000zł nie zarabisz tam a średnia płaca to 1600zł. (usunięte przez administratora) Kradzieże w pokojach to norma. Kasę wypłacają po 3 miesiącach ale jak pracujesz dłużej to tego nie odczuwasz a zaliczka to 1000kc tygodniowo. Ogólnie to Polacy są gorzej traktowani niż Rumuni, Słowacy,Czesi czy inne Wietnamce. A SK Express zapomina dodać, że zabiera nam prawie połowę wypłaty bo normalnie mamy 120kc na godzinę a resztę bierze pośrednik. (usunięte przez administratora)

rychu33

Ktoś pracuje obecnie w Foxconn w Pardubicach? Miałem wyjechać pod koniec lipca, a już drugi raz przełożyli wyjazd. Może ktoś wybiera się w najbliższym czasie, albo jest na miejscu i może opisać obecną sytuację w firmie?

Byly pracownik

Jezeli chcecie jechac tam do pracy to radze zebyscie zabrali ze soba wiecej gotowki tak aby mozna wrocic do kraju, warunki hotelowe daleko odbiegaja od hoteli robotniczych - w noclegowniach sa lepsze warunki ...kare mozna dostac nawet za posiadanie w pracy zapalniczki (nawet do 500 koron-rownowartosc waszej dniowki). W hotelach non-stop zadymy -policja srednio na obiekcie 4xdziennie. Kasa platna za STYCZEN z koncem Lutego itd itp. NIEPOLECAM wiekszosc ludzi wraca po tygodniu .

tomek 37

siemka,czytam sobie co piszecie,no na veselce nie jest za spokojnie ale da sie przezyc,wlasnie jestem tydzien na wolnym,robie na cisco na abd b,wczesniej na kreatelu,mieszkam na pokoju (usunięte przez administratora),jak ktos chce pogadac to pisac(usunięte przez administratora),pozdrawiam

Praca jest spoko

nemoz

mam zamiar jechac zanidlugo zkumple,dopracy z katowic do czech, najprawdopodobnije sk ekspress do pardubic,jezeli ktos tez tam jedzie pierwszy raz i chce sie podziliic informacjami itp niechpisze (usunięte przez administratora)

daniel 82

witam czezhpol mozesz mi cos powiedziec na temat pracy w faxon

sisi

ile faktycznie moza tam zarobic tej podstawy?czy wyplacaja tak jak nalezy?mam jechac teraz z sk expres katowice ale czytajac te opinie o zachowaniu mieszkancow hotelu to zastanawiam sie co do wyjazdu

Zostaw merytoryczną opinię o Foxconn - Pardubice

• Jak się pracuje w Foxconn?

Zobacz opinie na temat firmy Foxconn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foxconn?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foxconn?

Kandydaci do pracy w Foxconn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foxconn