Opinie o Foxconn w Pardubice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Foxconn. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Foxconn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foxconn w Pardubice

awesome

Czy ktoś móglby chociaz powiedzieć czy pieniądze wypłacają na czas? i czy chociaz z tym nie oszukuja? pozdrawiam

niezadowolony

nie jedzcie ludzie do tej pracy z xawaxu do pardubic i liberca ten co was werbuje to stary oszust

wojt

jak pani nie zdecydowana to lepiej nie jechać ja jakbym czytał komentarze to nigdy bym nigdzie nie jechał i nie pracował,nie znam typa, nie wiem co nim kieruje, że pisze tak lub siak,na świecie świrów pełno zwlaszcza za granicą mam wątpliwości zostaję w domu część ludzi zjeżdża takich co wątpie żeby ktoś ich gdziekolwiek chciał do pracy,a fabryka wydaje się ostatnim miejscem dla nich druga część bez problemu sobie daje radę, coś sobie zarobią i jadą dalej ,niektórzy zostają na dlużej ale jest to mniejszość w pracy też jest różnie,dużo żależy, gdzie się trafi dlatego kogo nigdzie nie chcą do pracy, lub wszędzie pracuje krótko lepiej niech nie przyjeżdża,szkoda czasu i nerwów w sumie do pracy pół Europy szuka chętnych i to za lepszą kasę wystarczy dobrze sie rozgladnąć

naiwna

Sluchajcie ja mam jechac w niedziele z Xawaxu do Pardubic na komputery zastanawiam sie tak sie naczytalam tego wszystkiego ze sama nie wiem.

jurand

praca jak w polskiej fabryce zarobki jak w Polsce nadgodziny są obowiązkowe można robić 5-6 dni w tygodniu dwunastki na noc xavax nie ma zadnego polskiego koordynatora wszystko dowiadujesz się na szkoleniu na drugi dzień po przyjeżdzie jak gdzies szukają do pracy i nie wymagają kwalifikacji to nie należy oczekiwać raju, kto nie boi się pracy i zna się na robocie już dawno pracuje w Polsce wyjazd wart solidnego przemyślenia mieszkanie i dojazd do pracy za darmo jeżeli mówisz w Polsce, że za grosze u prywaciarza nie będę robił to Czechy skreślaj i szkoda zachodu inne fabryki w Czechach jak taki raj to czemu i tam szukają chętnych??? zarobić to można w Norwegii, lub trzeba mieć fach w ręku nie wymagają kwalifikacji i nie musisz mieć kasę ze sobą, jezeli nie zaczniesz pić dasz sobie radę

ama

przynajmniej kapo z Oswiecimia widzący wszędzie scierwa i śmietniki nie pracuje na Foxconie, to jakiś plus dzięki Foxconnowi zwiedziłem latem Tunezję więc nie narzekam , małżonka też zadowolona, dom też mam i nie boję się przyszłości

HardyTC
@ama

O proszę "(usunięte przez administratora) jesteś może tym pseudo-koordynatorem stamtąd? Bo językiem tam pasujesz.

HardyTC

A ja tam byłem za pośrednictwem firmy Xawax, organizacja tam nie istniała, Polaków to nie dziwne że tam nie szanują bo czego się spodziewać jak się rekrutuje ludzi z poprawczaków i śmietników (to w każdym kraju można takich brać i wyrabiać opinie całym narodzie). A jak nie pato-polacy to ciapaci i to cała chmara. Hotel i transport do niego to gorzej niż dno, a ten "koordynator" który jest nadętym palantem nie potrafił nic wytłumaczyć i jeszcze na starcie z ryjem że są wszyscy wkurwieni na Polaków bo syf robią. Rzecz w tym że ja syfiarzem nie jestem i wśród takiego ścierwa przebywać nie miałem zamiaru ani minuty dłużej. XAWAX i FOXCONN TO DNO DLA LUDZI BEZ PRZYSZŁOŚCI! ;]

Spideer
@HardyTC

Sam jesteś dno ja pracowałem 3lata w foxcone i nie narzekalem dla osoby co nie ma rodziny to te zarobki starczaja ale jak już się ma rodzinę no to lepiej poszukać sobie innej pracy polecam Kolin TPCA

eryk

mniej więcej to co w ogłoszeniu podałaś to się zgadzało ja zjechałem już do domu, szukam innej pracy, ma ktoś namiar na dobry zarobek tak z 8 000 na czysto, znajoma wróciła z Holandii po 3 tygodniach , co myslicie o Skandynawii?

Pośrednik
@eryk

Jak nadal szukasz roboty to z chęcią pomogę. Nawet dam dużo więcej niż 8000netto. Wystarczy ze masz licencje pilota. Jak nie masz, to tez ci znajdę odpowiednia prace, tez w samolocie tyle ze za 2000 jako stewardes... zejdź na ziemie

donald

ja tu widzę kilka tysięcy ludzi co pracuje dlaczego piszesz za wszystkich siedza tu za karę daj namiar na lepszą pracę (ja znam kilka lepszych za granicą i kilka gorszych) chwilowo nie chce mi się nigdzie jechać - róznie na tym wychodziłem raz gorzej raz lepiej pytanie czemu i dlaczego jest syf i gdzie jest ten syf u Ciebie na mieszkaniu masz syf to sobie posprzątaj po co tu siedzisz jak Ci tu żle

ostrożna

Donald, musisz byc z kims komu zaplacili za takie brednie, Tobie jednemu tylko tu pasuje, moje pytanie czemu wszystkim innym nie pasuje? ...odpowiem Ci ...bo tam poprostu jest Syf..a za marne grosze pracuj dalej

ostrożna

hola,hola...czyżby wszyscy wymyslili sobie to,ze w hotelu HURKA i w pracy przy komputerach jest nie tak jak w ogłoszeniu?????????????Pracownik Produkcji Miejsce pracy: Pardubice Region: Czechy Numer referencyjny: Pardubice Opis stanowiska: Montaż części, produkcja i pakowanie komputerów Hp Obsługa maszyn linii produkcyjnej Bieżąca kontrola procesu produkcji Sprawdzanie jakości komputerów powstających w trakcie procesu produkcji Istnieje możliwość awansu na wyższe stanowisko! Wymagania: Gotowość do pracy zmianowej (praca na 2 zmiany po 12 h) Umiejętności manualne Pracowitość, skrupulatność, rzetelność, sumienność Umiejętność pracy w zespole Nie jest wymagane doświadczenie w produkcji (szkolenia odbywają się na miejscu) Skończone 18 lat Obywatelstwo państw UE Posiadanie dowodu osobistego Po zakończeniu szkolenia przeprowadzane są testy manualne i z zakresu szkolenia Znajomość j. czeskiego nie jest wymagama, na miejscu są tłumacze! Brak nałogów!!! Znajomość j. czeskiego lub j. słowackiego będzie dodatkowym atutem (wyższa stawka) Uprawnienia na operatora wózków widłowych mile widziane (wyższa stawka) Oferujemy: Umowę o pracę Darmowy transport z Polski do Czech i droga powrotna (wyjazd z Łodzi, przez Wrocław) Bezpłatny standardowy hotel robotniczy Powyżej przepracowanych 150 h firma wypłaca dodatek mieszkaniowy dla osób, które chcą wynająć mieszkanie w Pardubicach (3000 CZK) Stawkę za godzinę z bonusami 86 CZK netto (ok. 13 zł) Gwarancję transportu z hotelu do fabryki Możliwość pobierania cotygodniowej zaliczki Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość stałego zatrudnienia Regularne wyjazdy ludzi do Czech (rekrutacja trwa cały czas)

DK
@ostrożna

Kolega tam jest i sobie bardzo chwali pozdrawiam

donald

kto mówi, że na foxconnie kierat to g... widział i w d... był po pierwszym miesiącu dostałem wypłate w pierwszy dzień następnego miesiąca od razu do koperty, transport z domu mam za darmo,kto nie ma to za pierwszy raz wracają dojazd do 500 koron (z Katowic dojechałem w tej kwocie) do pani co żyła na HARMONY I uciekła po dniu pracy,weż się babo ogarnij, w biblotece pewnie wcześniej byłaś o ile gdzieś w ogóle w życiu pracowałaś i stąd tragedia. Może to pani jest tragedia,jakby każdy tak chcial pracować jak pani to jeden komputer musiałby kosztować 4000 zł więcej niż kosztuje, Harmony - ludzie w Anglii płacą 1000 zł za zagrzybiony pokój w starym domu z zatkanym kiblem, a Ty masz dwuosobowy pokój za darmo, telewizor, internet, łazienka, ciepła woda, kuchenka, wszystko za darmo, pokój dla pary i mówisz 3 w skali 5. Rozumiem, że za to że nawet prostych rzeczy nie potrfiłaś robić skoro uciekłaś, zaraz wymagasz pokoju jakbys była diwą operową na turnee w Czechach. Może kwartet smyczkowy przygrywający do obiadu i kochanek w szafie powinien być, na Hurce to Polak zrobi syf a potem idzie i narzeka, że tam brud i mogiła, a pani nawet tam nie była. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, a paniusie niech idą wnuki bawić i m jak miłość oglądać a nie za granicę do pracy. W Anglii po pierwszym dniu to ledwo na czworaka do łóżka mogłem dojść tu po pierwszej zmianie poszedłem na piwo. Szalu nie ma, ale kto nie ma pracy i jak ma w miarę blisko do domu to praca jakby poszedł do roboty w Polsce. Plus taki, że nie ma dodatkowych kosztów życia za granicą. Minus za dużo pracy w sensie 5 dwunastek w tygodniu, mało wolnego. Jedni uciekają, inni słuchają bajkopisarzy myślać że gdzie indziej miód z mlekiem czeka na pracowników bez kwalifikacji są i tacy co rodziny tu sprowadzają do roboty.

litości

85 koron na godzine, koło 200 godzin na miesiąc można sobie mieszkanie za darmo w mieście wynając alkoholicy i tacy co nigdzie nie pracowali dotąd narzekają i zbiorowo latają po lewe zwolnienia do lekarza, potem wylatują z pracy i pisza bzdety po necie byliście kiedys w innej pracy , w Polsce czy za granica? mówię o fabryce fabryka to miejsce gdzie się wykonuje fizyczne prace, tu nieskomplikowane ale nudne i monotonne i dwunastki pzez 5-6 dni na tydzień dobijają ale gdzie niby jest lekko zwłaszcza jak jedyne twe kwalifikacje to palenie trawy fabryka jak fabryka, kto mówi że ciężko to niech pozwiedza trochę świat i zobaczy jak ludzie pracują (mówię o pracy, gdzie nie wymagane są kwalifikacje) dla nierobów i alkoholików fakt jest to (usunięte przez administratora) br /> a w pierwszy dzień do pracy po przyjeżdzie z Polski niejeden zaśpi z wiadomych powodów zamiast jęczeć może czas powiedzieć jaką oborę i pośmiewisko robią Polacy z Polski za granicą, nie tylko w Czechach na zdrowie, a potem lecieć do doktora po lewe zwolnienia bo to do polaczków (usunięte przez administratora) nie dziwne że w całej Europie nas nie lubią za to co robimy i co pokazujemy sobą

Foksik

Polecam Pana Włodka, który mieszka w Pardubicach i pomaga załatwić pracę w agenturze DP Work, zarobki i warunki mieszkaniowe są znacznie lepsze. Podaje na niego namiary:(usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Witam serdecznie zainteresowanych praca w Pardubicach. Własnie dziś wróciliśmy wraz z mężem po 3 dniowej pracy w Pardubicach. Na wstępie chciałam wyrazić swoja opinie do wpisów wyżej. WSZYSTKO CO JEST TU NAPISANE JEST SZCZERĄ PRAWDĄ !!!!!!!!! pisze teraz o opiniach negatywnych, bo jak widac pozytywów jest nie wiele. Praca w tym miejscu jest praca dla ludzi bez przyszłości i perspektyw na życie. Ale nie o tym chce napisac bo to kto i gdzie pracuje to wyłacznie jego sprawa. Praca w Pardubicach polega na składaniu komputerów nic trudnego ,testy sa do przejścia dla każdego,dzień szkolenia zaczyna sie od 6 rano do godziny 16 . Nastepnego dnia praca w systemie 12 godzinnym z 3 przerwami dwie po 15 min jedna 30 min . Dzien pierwszy jest dniem do przezycia ,wszystko jest ok liderzy sa ok wydawało by sie ze praca bedzie fajna ,ale po drugim dniu zaczyna sie kierat !!!!! Liderzy zaczynaja gonic ludzi jak psów do pracy nie wolno nic tylko stac i czy praca jest czy jej nie ma, masz stac .. Na szkoleniu gadaja co innego a okazuje sie co innego ..!!!!! Lider gwiżdże na ludzi jak na psa . Warunki1 hotelowe na ktore trafilismy z mezem moge ocenic na 3 w skali od 1:5 nazywa sie Harmony ale inni trafili na hotel o nazwie Hurka gdzie warunki są opłakane syf kiła i mogiła jedym słowem nie polecam pracy i mieszkania w Pardubicach ..!! Na koniec chcialam dodac ze wyplata jest po dwóch przepracowanych miesiacach do tego czasu są zaliczki w kwocie 1000 koron na to by nie zdechnąć jak pies z glodu..!! ŻENADA!!!! MOJA PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH JADĄCYCH DO PRACY W PARDUBICACH .!! Nie polecam owej pracy bo to co tam sie dzieje jest nie prawdopodobne ..!! Nie zycze tego najgorszemu wrogowi..!!!! Ludzie omijajcie Pardubice szerokim kołem...!!!!

mala
@Zainteresowana

boze gdzie na Ciebie gwizdali????hahaha a poza tym co ty gadasz jak raptem spedziliscie pare dni???ja jestem ponad 5 lat i nigdy na mnie nie gwizdali...!!!

::):):)
@mala

no ludzie sa dziwi, zachowuja sie jak jakies malpy spuszczone z klatki, sama bylam swiadkiem jak dwoch kolesi zdemolowalo caly pokoj bo mieli taka ochote, i tak na dobra sprawe jest duzo takich ala normalnych ludzi, wiec ja to sie dziwie ze agentura jeszcze chce sie bawic w te hotele, po takich akcjach... ludzie niszcza bo uwazaja,ze to nie moje to mam gdzies...

s
@mala

Nie gwizdali,bo na gwizdanie trzeba mieć wygląd :)

ewelina

witam my tea z chlopakiem pracowalismy w foxconie za 9200koron I mieszkalismy Na hurce zrezygnowalismy I zaczelismy sxukac piracy gdzie inndziej Na szvzescie jestesmy teraz w Plizen praca polega Na produkcji kabli praca jest siedzaca I pi 8godz stawka godz to 100koron Na gods plus 3000 bonus od agentury ubytownie sa w domkach jedno rodzinnych Monza Po 6miesiacach przejsc prxez gowns firme osoby zaintetesowane mega do mine dzwonic wieksza ilosc osob JAL bedzie z Pardubic przyjedzie Po niche nasz kordynator Sa tez wyplacane zaliczki Po 1000koron podaje mojo number Tel +420770628818 kordynatorzy Sa zajebisci

rafko
@ewelina

tak ja lece ze slupska

Zainteresowana

Witam ... Czy ktoś jedzie w tą niedziele do Pardubic do pracy? A może ktoś wie coś na temat pracy i warunków hotelowych? Bo z tych wpisów co tu czytam ,to widzie że nie jest ciekawie?

marek
@Zainteresowana

ja lece podaje num zadz pogadamy 514566918

Praca w Czechach

Witam Państwa, Wszystkim, którzy trafili do Foxconnu w Pardubicach mogę pomóc zmienić pracę. Mam pracę dla mężczyzn, kobiet i dla par. Z każdą osobą spotkam się osobiście i przedstawię warunki pracy. Proponuję godne zarobki na takich fabrykach jak: TRW, Faurecia, Skoda, Proseat. Zarobki od 14 do 21 tyś koron podstawy (bez nadgodzin). Jestem dostępny pod numerem: +48781306942 lub +420723245854. Pozdrawiam

marcin nnn

witam czytając opinie na temat tej firmy przyłączam sie 100 % pracowałem w Pardubice , Kutna hora foxcoon ponad 4 lata zarobki gówniane wynagrodzenie wygląda następująco 50 kc[ stawka na godzine ] / chyba ze trafisz na zvychodniona pozycje czyli 60 kc na godzinę do tego dochodzi bonus za efektywe pracy od 0 - 15 kc po przerobieniu 181,5 godzin + 5 kc wiecej maksymalnie mozesz osiagnac jako zwykły pracownik 78 kc praca na ogol akord za błędy sa kary pieniężne od 200 kc i więcej spóźnienia do pracy 500 kc za nieuspirawidliwiony dzien pracy absencja tzw. 2000 kc urlop jeżeli przebywasz na ubytowni 175 kc za dzien

Włodzimierz

WItam Państwa Tym nieszczęśnikom, którzy trafili w ręcę ludzi z foxconnu bardzo współczuję. Tym, którzy są teraz w Pardubicach mogę pomóc dostać dobrzep łatną pracę w Škoda auto w Mladá Boleslav. Praca od 22 kwietnia. Jest możliwość podjęcia pracy w pozniejszych terminach: Proszę pisać lub dzwonić, mieszkam w Pardubicach i osobiśćie przedstawię wszystkie szczegóły : interhandelweb@gmail.com, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Foxconn - Pardubice

• Jak się pracuje w Foxconn?

Zobacz opinie na temat firmy Foxconn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foxconn?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foxconn?

Kandydaci do pracy w Foxconn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foxconn