Opinie o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. w Tczew

Busik

No nie dziwne, że jak korzystacie z faktoringu, to jesteście zadowoleni bo bank płaci. Żadna sztuka. Jak nie popłacą zaległości to i faktoring się skończy. Wtedy zobaczycie jaka to świetna firma. A my, którzy nie korzystamy musimy szarpać się o swoją kase... Pan M. nic nie może, udaje ślepego głuchego a Pani M. jest jak Yeti... wszyscy słyszeli nikt nie widział. Może ktoś ma numer telefonu do Prezesowej? Może ona woli unikać windykacji. I nie nazywajcie tej firmy spedycją!

Rurka

Mi się pieniążki zgadzają pracuje uczciwie i tak wykonuje swoją pracę i też uczciwie chce mieć za nią zapłacone i tak jest a jeżeli szukasz problemu w kimś innym wiedząc że sam nie zrobiłeś wszystkiego co do ciebie należy to pluj sam sobie w przysłowiowy (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam i zapraszam do refleksji

@Rurka

Czyli jakoś konkretnie jest to ujęte w umowie w jakich sytuacjach nie otrzyma się zapłaty? W jaki sposób tego typu warunki są tu omawiane? Widzę, że sporo osób się skarży na brak pieniędzy i to zastanawia

Przewoźnik_10ep

Zacznę od tego, że wszystkie peany o tej firmie pisane są w jednym stylu. Przy poprzedniej burzy - przez "spedytora", w jego stylu, bez kropek, przecinków, wielkich liter... tak jak pisze w życiu codziennym. Wczoraj usiadł ktoś inny i w podobnym czasie napisał trzy podobne super opinie. Nikt nie uwierzy w to, że po każdym negatywnym wpisie nagle zrywają się wszyscy przewoźnicy, czy pracownicy i chwalą GMF. W każdym razie potwierdzam, że płacą kiedy chcą, ile chcą i jak chcą, na pewno nie w terminie. Jutro może osobiście zajrzę po pieniądze, choć wstępne ustalenia z windykacją już poczynione, oczywiście na koszt dłużnika. Kontakt żaden albo chamski, co widać też w odpowiedziach na negatywy. Jak jeździsz, to nie wiesz za ile. I dla tych mega zadowolonych: NIE, NIC NIE ZROBIŁEM, DOKUMENTY NA CZAS I KOMPLETNE.

@Przewoźnik_10ep

Na pewno nie uwierzy a ty pisząc negatywne wpisy przedstaw się a nie walisz bez przerwy innymi pseudonimami chcesz wiedzieć kto to Rurka ? Powiem ci tyle że jestem kierowcą w tej firmie i jestem zadowolony z pracy i wynagrodzenia ps.(Jacek Sitkiewicz)to moje imię i nazwisko

Tomasz
@Przewoźnik_10ep

Kolego wyjales mi z ust wszystko co napisales. Wszystkie dobre opinie i straszenie ze to zglosi ze pojdzie na policje do adwokata czu kto tam wie gdzie sa jego. Dla mnie to zadna spedycja tylko jazda dla cwaniaka za darmo by sie mogl leszcz wzbogacici. Ale skoro jest wiele osob ktorelym zalega płatności to moze by tak cos z tym zrobic prawnie? Przeciez nie moze tak byc kazdy ciezko pracuje i chce zarobic a nie jezdzic dla jakiegos za przeproszeniem (usunięte przez administratora) za darmo... Masakra jakas.

Waluś

Mi też nie zapłacił, szukałem po internecie co o nich piszą i trafiłem tutaj. Jak widzę nie tylko ja mam problem z odzyskaniem kasy. Człowieku, zapłać nam wszystkim i będzie po sprawie. A nie podstawiasz się za pracowników i sie chwalisz. Wiadomo, że pracownikowi zapłaci bo by nie wsiadł w następnym miesiącu za kółko a faktury czekają

piotr

Kasa na czas korzystam z faktoringu od początku polecam!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Witam zawsze znajdzie się osoba której coś nie pasuje . 5 miesięcy już działamy i przez ten cały czas było jedno opóżnienie 4 dni .Mam wstawione 2 auta, nigdy spedytor nie był chamski ani nie miły .Zlecenia są zawsze popołudniu no zdaży się rano na drugi dzień.Ja polecam jak najbardziej i te wpisy że zrobili wszystko ok a nie ma kasy bzdura . Zazdrość i tyle a może warto spojrzeć w druga strone podejrzewam że zrezygnowali z waszych usług i teraz zemsta ;-) Dlatego nie maja żadnych umów . Jeśli by nie płacili to by nikomu faktoring nie przechodził a podejrzewam ze 3/4 z niego korzysta .TO JEST NAJBARDZIEJ WIARYGODNE POTWIERDZENIE PLATNOSCI !!!!!!!

przewoźnik

Dołączam się do ostatnich wpisów @rafał i @przewoźnik 10 palet.... Mi także nie zapłacił faktur, a uwag co do przesłanych dokumentów nie było i nie ma... Omijajcie G.M.F. szerokim łukiem.

sebastian

jezdzilem z nimi przez 2 miesiace od wrzesnia do pazdziernika potem ruszylem na EU za wszystkie faktury zaplacone polecam nie sluchajcie tego co wypisuje ten jeden koles ze nie placa nawet jak juz nie jezdzilem to bylo normalnie placone

wlasciel
@sebastian

dzieki za opinie ciesze sieze byles zadowlony ;-)

Aneta
@sebastian

To ciekawe bo ja nie mogę się doprosić o pieniądze

@Aneta

Czego konkretnie ten problem dotyczy? Skoro mowa o "dopraszaniu się" to jest Pani z firmą w stałym kontakcie? Jeśli tak to w jaki sposób odnoszą się do tego tematu?

sebastiam
@Aneta

pewnie cos zrobilas i wydluzyli termin ja nie mialem zadnych problemow;-)

@Aneta

Najlepiej napisac na kogos na 100 procent dokumenty za pozno albo bez podpisow i oto sie czepiaja wtedy termin wydluzony

Aleks
@Aneta

Dokładnie, nie można doprosić się o własne pieniądze.

Rafał

Wreszcie ktoś pisze prawdę. Potwierdzam, tańczysz jak Pan pseudo spedytor zagra albo zaczyna się chamstwo, wyzwiska i nie widzisz swoich pieniędzy.

KieroDamian

Jeżdżę już pół roku w firmie i napewno niemotę powiedzieć nic złego. Pieniądze zawsze są na czas a nawet przed czasem jeżeli zachodzi taka potrzeba. Co do aut to są przypisane do kierowców i każdy ma ja dba….. jeżeli coś się zaczyna dziać zgłaszasz i usterka jest usuwana po zjeździe u mechanika. Odkąd jeżdżę nie pamietam żebym jeździł przeładowany albo polnymi drogami jeżeli coś mi nie odpowiada dzwonię i wtedy razem staramy się ustalić drogę tak żeby każdy był zadowolony. Sam osobiście polecam praca spokojna i ułożona nie ma nic na wariackich papierach. A Ci którzy twierdzą że (usunięte przez administratora) i nie płaci to ich wyciąg wynagrodzeń można sobie zobaczyć w biurze i widać czarno na białym ze zawsze mieli wszystko na czas a czasami nawet więcej niż powinni. Pozdrawiam

Wojt

Co tu wiele mówić kolega "Rurka" wyjaśnił wystarczająco dużo. Pracuję w firmie już trochę czasu i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem jak i całym zespołem . Jedyne co mogę to ludzie pokroju Pana Były Pracownik wypisujący takie kłamstwa po prostu pokazują zazdrość i przy okazji swoją nieudolność i brak własnego życia, dla tego próbują hejtowac i mieszać w życiu innych ludzi..

Rurka

Muszę bo się u dusze ,a więc Panie były pracowniku odniosę się do kilku kwestii - twoim zdaniem auta nie spłacone? Po czym to wywnioskowaleś ? No chyba leasing nie jest opłacany z twojego dochodu - problemy z Policją w jakim sensie? Każdy kierowca odpowiada sam za siebie jeśli coś odwaliłeś trzeba było ponieść konsekwencje każdy kierowca ma auto przypisane do siebie - samochody przeładowane? Jeżdżę już trochę czasu i nigdy nie jechałem przeładowany - odnośnie wynagrodzenia za wykonaną pracę mialeś do wyboru tak jak każdy miesięcznie lub tygodniowo.pieniążki są na czas - trasy drogami wręcz polnymi ? nie polnymi tylko najkrótsza jeżeli stan drog nie pozwala na przejazd to się nie jedzie jest po to te 100 km luźne jeżeli jest droga zamknięta informuje się przełożonego chyba mialeś takie urządzenie jak telefon - odnośnie nie zapłaconej należności za urlop w biurze jest wyciąg z wykonanymi przelewami za wykonaną pracę na twoje konto i mało tego na zielono zaznaczony przelew odnośnie nie wykorzystanego urlopu . Pozdrawiam i polecam pracę w tej firmie miła atmosfera każdy tu pracujący wypełnia swoje obowiązki i ma za nie godziwie wynagrodzenie.

kuba

kasa na czas troche mniej roboty teraz ale i tak nie schodzimy z stawki 2 zl za 10ep pozdrawiam

@kuba

No jak na czas to raczej ok a czemu tej roboty tak nagle mniej by miało być? Jest jakaś konkretna przyczyna?

Kuba
@Olga

przyczyna jest taka ze okres od stycznia do lutego jest bardzo slaby w transporcie pozdrawiam

@Kuba

Dziękuję. A które okresy w razie czego są najlepsze? Byłyby wtedy znacznie lepiej opłacane? Można się dowiedzieć jak? Poziom zatrudnienia w firmie mimo wszystko jest stały?

przewoznik

witam przyszedl luty i zrobilo sie ciezko mniej pracy ale nadal kolo 2 zl za km wielki szacun dla spedytorow!!

Leszek

Zaczołem 2 tygodnie temu korzystam z faktoringu stawka na 12ep teraz w tym czasie to 2,2 netto za km oby wiecej km było pozdrawiam

Wacek

fajna wspołpraca polecam!!!!

Mar-Trans

platnosci wychodza normalnie mam wstawione 3 auta pozdrawiam Marek

pawtrans

witam jak narazie calkiem spoko jestesmy zadowoleni pozdrawiam

przewoznik

normalna spedycja bez umow i kombinacji kazdy zadowolony pozdrawiam

łukasz

kasa na czas polecam 3 miesic juz wspolpracuje i jeszcze nie bylo problemu polecam ta spedycje panie Marcinie mam nadzieje ze nie dlugo zalatwi mi pan kurs w swoje okolice jak w listopadzie to moglismy przy browarku milo pogadac pozdrawiam z wroclawia;-)

Wars

Nie polecam firmy najgorsza jaka jest możliwa brak płatności jak coś nie pasuje to pieniędzy nie zobaczysz (usunięte przez administratora) jakich mało ta firma musi zniknąć z rynku

piotr

pewnie cos zrobilesbo placa normalnie jezdzimy 7 miesiecy i kasa zawsze jest

wlasciciel
@Wars

firma nie zniknie z rynku tak jak twoja i podejrzewam ze jeszcze za wypisywanie bzdur bedziesz nas oficjalnie przepraszal panie Damianie K. ktory zawyzyl faktury i do tej pory nie wyslal korekt a o kontakch co chwile innym na fakturze bez bialej listy przechodzi juz granice ale widzi pan nie warto oszukiwac bo prawda wyjdzie zawsze niech pan w koncu sie ogarnie i podejdzie konkretnie do biznesu o tych burakach to juz pisal pan w sms wiec na 99 procent wiem ze to ty jak bys mniej pił to bys kojarzyl fakty ;-)

jurek
@Wars

nastepny co mu nie wyplacili ? mi kazda faktura jest na czas oplacili mi 4 faktury bez upomnien wiec pewnie ty cos zrobiles

Zostaw merytoryczną opinię o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w G.M.F. Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G.M.F. Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.M.F. Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G.M.F. Logistics Sp. z o.o.
  • Juliana Tuwima 2
    83-110 Tczew

G.M.F. Logistics Sp. z o.o.