Outimex

Inowrocław

Opinie o Outimex

girls
użytkownik zarejestrowany

no ale w tym przypadku ta zmiana wyszła na dobre, pracownicy są na umowach o pracę

KOPIA

Dowodem jest załącząny na stronie www katalog który jest własnością Sigma Trakt. Skopiowany i publikowany bez zgody właściciela. I proszę się nie unosić !!!

Ildefons

Potwierdzam, firma powstała na podwalinach cudzych doświadczeń. Nawet katalog jest kopią innej firmy. Komentarz o stronie internetowej jest wizytówką ludzi tam pracujących. Ale czego się spodziewać wiedząc kto się tym bawi. Dorośli ludzie z niedojrzałą osobowością.

Outimex

jak masz dowody to zapraszamy a nie wypisujesz pierdoły i zachowujesz się sam jak dziecko

Cała prawda

Bawić się w biznes to nawet małe dziecko potrafi, kraść cudze pomysły to szczyt beszczelności, a kłamać prosto w oczy to tylko niemiec potrafi !!! Ludzie którzy przacują w tej firmie są beznadziejnymi przypadkami bez szansy na ich wyleczenie.

Zostaw opinię o Outimex - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Outimex