Opinie o Spółdzielnia Socjalna Twoje Smaki w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Socjalna Twoje Smaki, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Socjalna Twoje Smaki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Socjalna Twoje Smaki w Inowrocław

Renata Nowy wpis

Jak wygląda kwestia urlopów w Twoje Smaki? Są zaplanowane z dużym wyprzedzeniem? Będę bardzo wdzięczna, jeśli napiszecie.

Ogień Nowy wpis

Nie wiem. Już niektórym mówiłem ,,przejadło mi się,, weekendy tez są fajne

Dominika Nowy wpis

Czy to prawda ze jest tak strasznie duża rotacja pracowników ?

Rysio Nowy wpis

No pół firmy będzie stawiał na nogi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dziewczęta

No. Chcą ciszy o AA tak ciężko to dobrowadzić do skutku

Norbert

Jakieś podpowiedzi o pracy, atmosferze ktoś zostawi na forum?

Moje
@Norbert

Konkretna ale cza coś zbić, aby maszyny szły

Plant

Czy sytuacja z odciąganiem pieniędzy z wypłat jest prawdą czy to tylko pomówienia? Jest tu ktoś kto pracuje w firmie i mógłby wypowiedzieć się jak wygląda praca tam?

Greg

(usunięte przez moderatora)...Nie potrafi zarządzać firmą.Rotacja pracowników to mistrzostwo świata!Swoimi długami obciąża pracowników odciągając im nielegalnie z wypłaty po 400 zł. za rzekome i wymyślone przewinienia.Osobom pracującym przez prawie rok czasu po prawie 200 godz.daje umowy śmieciowe wg.,których kilkaset złotych przelewa na konto a resztę daje "pod stołem".O resztę trzeba się prosić i cierpliwie czekać na łaskawość wielmożnego Pana"biznesmena",który tak naprawdę nadaje się do tarcia chrzanu co najwyżej.Przyparty do muru udaje głupka twierdzącego,że nigdy niczego nie dawał pod stołem a jedynie owe kilkaset złotych przelanych na konto.Zastrasza oskarżeniem o rzekome długi wynikające z zaliczek jakie dawał a które były uczciwie oddawane.Tchórz sterowany przez żonkę.Szuka niewolników i wazeliniarzy.Jedną wazelinę w postaci Pani Marzenki już ma bo dziewczyna myśli,że Pana Boga złapała za nogi.SZCZERZE NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY !!!!!!!!!

Łukasz Bryczysz
@Greg

Pani Marzeno, mam pytanie, jakim prawem upublicznia pani moje dane osobowe? p.s żadnej opinii, ani komentarza na temat P.P.H i U ZODIAK "SWOJSKIE SMAKI" nie umieszczałem, to co pani chowając się pod nickiem "Marzena" zrobiła jest po prostu karygodne! Bardzo źle świadczy to o was, nie tylko jako o pracodawcy!!!!

Wasyl

Dzieje się coś w firmie? Jaka jest przyczyna , że przestaliście pisać? Warto szukać tu pracy?

Marzena

Witam i niezgadzam się z opinią Łukasza Bryczysza , który tylko 4dni przebywał w naszej firmie i nic oniej nie wie, a napewno nie pracował.Ja pracuję z państwem (usunięte przez moderatora) od 6 lat i zawsze pensje mam na czas a i premie nie są fikcją.Jak mam potrzebę wyjazdu za granicę to dostaje urlop nawet 3miesiące a potem wracam i pracuje, na umowę o pracę. Inne moje koleżanki i koledzy też pracują długo w firmie, pokończyli studia i na weekendy przychodzą sobie dorabiać. Przykro czytać jak ktoś kto jest nierobem i kanciarzem oczernia innych. Zazdrość przemawia przez ludzi , ale nikt nie zastanawia się ile to wyrzeczeń kosztuje takie prowadzenie firmy. Życzę wszystkim takiego pracodawcy jak Pan (usunięte przez moderatora) Pracownica

Były Pracownik

(usunięte przez moderatora) Do dnia dzisiejszego nie mam wypłaconej pensji za miesiące wakacyjne. Tchórz właściciel nie odbiera telefonu.Ale sprawa już jest w sadzie, niedługo pierwsza rozprawa zobaczymy czy jak długo pan (usunięte przez moderatora)będzie się chował przed komornikiem. Aha w tesco syf straszny, sanepid powinien zamknąć to i właścicielkę ukarać 5 cyfrowym mandatem.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Socjalna Twoje Smaki - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Spółdzielnia Socjalna Twoje Smaki
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dubienka 2