Opinie o Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk w Środa Wielkopolska

Pracownik 22

Dzień dobry , mam pytanie jak firma mogła uzyskać certyfikat ISO , skoro w firmie nie ma zalegalizowanego urządzeń pomiarowych , oprócz suwmiarki . Jak dokonywana jest kontrola jakości bez odpowiednich urządzeń pomiarowych , tymi starymi startymi sprawdzianami .

Pracownik 22
@Pracownik 22

I jeszcze jedno pytanie , czy twój tata zadbał w końcu o higienę osobistą , czy cały czas z pod pach czuć cebula ?

Gabriela Nowy wpis
@Pracownik 22

A jakie jeszcze inne urządzenia tu są oprócz tej wspomnianej suwmiarki tak właściwie?

Pracownik 22 Nowy wpis
@Gabriela

Są jeszcze utarte tłoczki , niektóre 20 letnie ,i średnicówka taka jaka mógł używać twój pradziadek 80 lat temu

Mateusz

Dziękuję Wam za opinie i przykro mi, że nie byliście zadowoleni z pracy. Poniższe opinie odnoszą się doświadczonych pracowników, którzy zatrudnili się na stanowisku Operatora CNC. Dlatego zmienimy system zatrudniania doświadczonych pracowników. Jednocześnie dziękuję wszystkim nowym pracownikom, dzięki którym firma funkcjonuje, którzy przyszli do pracy bez żadnego doświadczenia zawodowego i udowodnili, że w ciągu 6-18 miesięcy można opanować technologię CAM na bardzo dobrym poziomie.

@Mateusz

Ta firma funkcjonuje tylko dzięki tym doświadczonym ludzia którzy wlozyji ciężka pracę na jednostkowych detalach które były produkowane przez dwa lata, tylko pojedyncze detale, a teraz po prostu spijacie śmietankę ciężkiej pracy ludzi którzy wdrażali te maszyny i zostali potraktowani jak zostali potraktowani, nikt zielony w fachu nie jest w stanie sobie poradzić bez wiedzy i obycia na maszynie, a za to że teraz macie seryjne detale powinniście tym ludzia podziękować

@Mateusz

Byłem zatrudniony w Polmatur przez trzy miesiące w zeszłym roku i mogę potwierdzić wszystkie zarzuty kierowane wobec firmy. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, brak informacji na rozmowie kwalifikacyjnej na temat normy potrzebnej do uzyskania premii, nieustanna presja i micromanagement, brak narzędzi. A jeśli chodzi o nową strategię przyjmowania ludzi to jest to próba uformowania ludzi którzy nie będą mieli własnego zdania w temacie obróbki i narzucanie im swojej wizji. Technologia wytwarzania jest na bardzo słabym poziomie więc nikt niczego się tam nie nauczy. Ja tam się zatrudniłem tylko dlatego że nie było negatywnych opinii na goworku i dlatego też dzisiaj piszę ten komentarz.

Gromi
@Mateusz

Mateusz przykro ci że nie byliśmy zadowoleni z pracy w twojej firmie ?głowie to dzięki tobie i twojemu ojcu tak się stało, taką atmosferę stwarzacie, nie macie zielonego pojęcia o podejściu do pracownika, dobrych pracowników się szanuje, zadałeś mojemu koledze pytanie czy napisał by program na maszynę 5 osiowa a byś napisał chociaż na 3osiowa bez pomocy komputera ? Nie jesteś pępkiem świata. To taka uwaga do ciebie.

Operato
@Gromi

No właśnie panie Urbańczyk czy ty wogole potrafił byś napisać program na maszynie bez pomocy komputera na jeden otwór.. Raczej nie , nawet pewnie nie potrafił byś utworzyć nowego pliku na maszynie

Pracownik 22 Nowy wpis
@Mateusz

Witam , nam też przykro że takiemu człowiekowi jak ty przekazywaliśmy wiedzę , i pomogliśmy rozwinąć firmę na którą nie zasługujesz , bo człowiek o twojej inteligencji i kulturze powinien zbierać puszki (usunięte przez administratora)

Kkkk Nowy wpis
@Mateusz

Czy sytuacje związane z mobbingiem , tak jak ta do której wzywana była policja , zdarzają się nadal ?

Operator2

Najsłabsza, najmniej rozwinięta firma w Środzie Wielkopolskiej, kiepska jakość wykonywynch detali, brak przyrządu pomiarowych, brak kontroli jakość.

Operator

Witam, w ubiegłym roku byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej... Ludzie z daleka od tej firmy! Filozofy jak nie wiem co, jeden mądrzejszy od drugiego a tak naprawdę nic nie wiedzą, oni się nei znają na pracy, nie byli w zakładzie z prawdziwego zdarzenia, pampers jest najlepszy że swoimi opiniami na temat frezów ????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik produkcji
Środa Wielkopolska
HR Legal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
Środa Wielkopolska
ATN Service ApS
Edek

Firma Polmatur w 2 słowach, Tata&Pampers!!!

MAREK

Witajcie, dodaje wpis jako ostrzeżenie nie dajcie się Okłamać, panują tu bardzo słaba atmosfera, technologia wykonywanych detali na bardzo niskim poziomie często żeby wykonać detal brak narzędzi samemu trzeba sobie wykombinować, szefowi nie można wierzyć w to co mówi, zazwyczaj nawet z najmniejsza drobnostka będziecie (usunięte przez administratora), pracy w tym zakładzie nie można być pewnym, 20 pracowników od montażu zwolniono z dnia na dzień z uśmiechem na twarzy, LUDZIE UWARZAJCIE!!!

Frezer

Witam chciał bym powiedzieć o tej firmie, nie dajcie się naciągać na rozmowie kwalifikacyjne, bardzo ładnie potrafią kłamać i przedstawić się w samych superlatywach, a prawda jest inna nie ma tam nic, narzędzi do obróbki nawet podstawowych, nic nie mówi o swoich śmiesznych normach które nie są do wyrobienia z jego myślą technologiczna, w firmie (usunięte przez administratora) bałagan nic nie ma swojego miejsca brak przyrządów pomiarowych ogólnie nie ma nic po za dwoma zgreda i którzy myślą że są pępkami świata..

Zostaw merytoryczną opinię o Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk?

Polmatur Usługi Mateusz Urbańczyk
  • Prądzyńskiego 26