Opinie o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Beta Odszkodowania Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Beta Odszkodowania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Mirosław

Jestem bardzo zadowolony z pracy u nich, nigdy żadne dokumenty klienta się nie zapodziały. Świetni prawnicy naprawdę specjaliści nie aplikanci. Bardzo mocne zaplecze prawne jak dla mnie są najlepsi.

Beata

Przeniosłam się do nich z innej firmy, jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry i uczciwy pracodawca

Rafał

Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Wzięli tyle ile było umówione bez żadnych ukrytych kosztów. Polecam

Mirosław

Jeśli chodzi o odszkodowania w tej chwili oni są bez wątpienia najlepsi, bezkonkurencyjne podejście pracownika i klienta. Bardzo jasne i przejrzyste warunki współpracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beta Odszkodowania Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mirosław

Super praca. Doskonała na ten kiepski okres bez problemu wszystkie formalności z klientami załatwiam online.

Artur

Początki były ciężkie, ale po 5 miesiącach pracy mogę pochwalić się pensją powyżej 10 tys na rękę.

Beata

Jestem bardzo zadowolona że kiedyś pracowałam w tym miejscu. Szkoda że musiałam wyjechać za granicę i zostawić tę pracę.

Joanna

Dla mnie taka praca zawsze była wyzwaniem i na szczęście dostałam się tutaj.Praca w tym miejscu sprawia mi dużo satysfakcji.

Aleksandra

Bardzo dobrze że trafiłam do pracy w tym miejscu.Wszystko co sobie ustaliłam z pracodawcą na początku jest spełniane.

Kamil

Praca w tym miejscu była dla mnie bardzo dużym wyzwaniem.Na szczęście dałem radę i pracuje mi się rewelacyjnie.

Kazimierz

Wynagrodzenie zawsze jest wypłacane na czas.Dodatkowo atmosfera jest bardzo dobra.

Sylwia
@Kazimierz

Czy oprócz podstawowego wynagrodzenie firma zapewnia swoim pracownikom również premie?

Agnieszka
@Sylwia

Tak zapewniamy premie dla najlepszych oraz inne dodatkowe bonusy wycieczki, samochody firmowe ;)

Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej w tej firmie.Drugiej takiej firmy nie ma.

Beata

Takiej pracy jak ta to ja nigdzie nie widziałam.Po prostu wszystko jest rewelacyjnie i same chęci do pracy są.

Marian

Praca w tym miejscu naprawdę jest bardzo dobra.Najważniejsze że jest miła atmosfera,a dla mnie zawsze to jest najważniejsze.

Praca w tym miejscu jest spełnieniem moich marzeń.Nigdy wcześniej w tak dobrym miejscu nie pracowałam.

Przeniosłam się do nich od innego pracodawcy, jak dla mnie super pracodawca. Dawno nie pracowałam w takiej firmie w której liczy się pracownik, a nie tylko kasa. Polecam każdemu kto szuka pracy w branży odszkodowań.

Zgadzam się z tym ze firma znacznie odbiega od standardów, bo standardem w innych firmach są bardzo niekorzystne zapisu w umowach dla klientów i współpracowników. W tej firmie jest inaczej, umowa dla klienta jest bardzo korzystna, jako pracownik nie muszę się wstydzić przed klientem. Na dzień dzisiejszy nie ma na runku firmy która ma tak przejrzyste i uczciwe warunki współpracy, bez wątpienia teraz to najlepsza firma tego typu na rynku.

Agnieszka

Proszę bardziej rozwinąć swoją wypowiedz. Chętnie się ustosunkujemy pod warunkiem ze był pan kiedykolwiek naszym pracownikiem lub klientem, jeśli nie proszę liczyć się z konsekwencjami Prawnymi. Pozdrawiam ;)

Jurek

Praca w tym miejscu było dla mnie bardzo dużym przeżyciem.Bardzo żałuję że musiałem z tej pracy zrezygnować.

Olaf

Pracę w tej firmie bardzo miło wspominam.Szkoda że musiałem zrezygnować.

Zostaw merytoryczną opinię o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Beta Odszkodowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beta Odszkodowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beta Odszkodowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 46 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beta Odszkodowania Sp. z o.o.

Beta Odszkodowania Sp. z o.o.