Opinie o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beta Odszkodowania Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Beta Odszkodowania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Olaf
Kandydat

Mnóstwo prawie identycznych, pozytywnych komentarzy - skąd ja to znam... Niestety firma ma naprawdę niewiele do zaoferowania, skoro musi się ratować fałszywymi opiniami pisanymi masowo. Proces rekrutacji jest nieprofesjonalny, a pani prowadząca rozmowy tak arogancka, że na tym się skończyło. Nie warto marnować czasu.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Beta Odszkodowania Sp. z o.o.?

Karol

Zdecydowałem się na pracę u nich gdyż, bardzo dbająca o pracownika i klienta. Mają bardzo szeroki zakres usług. Po rozmowie z dyrektorem tej firmy byłem w szoku, że z pozoru tak mała firma, a zajmują się sprawami o których w innych firmach nawet nie chcą słyszeć. Do tego sztab prawników, co bez wątpienia jest bardzo mocna strona tej firmy.

Tak oczywiście

Mieczysław
@Agnieszka Kniaziuk

To znaczy że są na początku szkoleni i w ten sposób wdrażani do pracy? Bo zależy mi na pracy w której będę się rozwijał i dostęp do szkoleń byłby na duży plus.

@Mieczysław

Oczywiście szkolimy pracowników. Dodatkowo każdy nowy pracownik dostaje opiekuna do którego może się zwrócić z każdym problemem.

Zainteresowana współpracą Nowy wpis
@Agnieszka Kniaziuk

A jakiego typu są to szkolenia? Czy jest jakiś harmonogram szkoleń wprowadzających do zawodu czy po prostu każdy nowy doradca jak ma pytanie to wtedy zgłasza się do opiekuna i taka pomoc nazwana jest szkoleniem? Są jakieś materiały do szkoleń? Szkolenia są online czy stacjonarnie?

Weronika Nowy wpis
@Agnieszka Kniaziuk

Pani Agnieszko, a czy praktyki na studiach można u Pani odbyć ? studiuje zarządzanie o specjalnosci finanse

Marek Nowy wpis

Polecam w stu procentach. Warto skorzystać.

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Beta Odszkodowania Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Adam

Zarobki mogą być, czasem ciężko jest wyrobić cele. Duże wsparcie ze strony przełożonych, kierujących pracą również.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beta Odszkodowania Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Performance Marketing Manager
GoWork.pl
(489 opinii)
logo firmy ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Edison S. A.
(38 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Anna

Firma otworzyła mi droge do sukcesu, ta firma stawia na ludzi ambitnych i zdeterminowanych co dla mnie jest ogromną zaletą. Po 6 miesiącach pracy zaczęłam zarabiać znacznie powyżej średnie krajowej.

@Anna

Dali ci podwyżkę tak po prostu?

gosc
@Anna

W tym wpisie nie ma nic o podwyżce

Olaf

Luke
@Olaf

faktycznie, coś w tym jest. Same imiona Kuba, Beata, Kazimierz, itp. i do tego jeszcze wszystkie wychwalające firmę XD. To się od razu rzuca w oczy, że jest coś nie tak xd

gosc
@Luke

Były by złe opinie to byście pisali że firma nic nie warta są dobre też nie pasuje, najlepiej szukać na siła dziury z całym.

Marek

Dobry pracodawca, nie mam powodów do narzekania. bardzo fajna atmosfera, zespół super.

Mieczysław
@Marek

Zgrany zespół to podstawa, bo wtedy z przyjemnością chodzi się do pracy. Pracujesz w dziale, w którym taka współpraca jest punktowana i można dostać np. premie za wspólną pracę?

Agnieszka
@Mieczysław

Każdy pracownik może liczyć na premie i dodatkowe profity.

Anna

Pozytywnie oceniam przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Bardzo fajne ludzie. Polecam serdecznie firmę.

@Anna

To super! Powiedz coś więcej o tym jak ona dokładnie przebiegła? Chociaż jedno zdanie. Dwa. Naprawdę mi zależy na jakichś szczegółach. Pozdrawiam ;)))

Adam

Jest to moja druga praca w firmie odszkodowawczej. Co do zarobków to nie narzekam, ponieważ miałem doświadczenie i zarabiam dzięki temu zdecydowanie powyżej średniej krajowej. Polecam jak najbardziej tego pracodawcę, są bardzo duże możliwości rozwoju, szkolenia i pomoc opiekuna do którego mogę się zwrócić z każdym problemem.

Aleksander
@Adam

A jak wygląda system premiowania w Beta? Czy są też prowizje od transakcji? Opowiesz mi o tym coś więcej, w jakiej wysokości, na jakich warunkach?

Anna

Jestem bardzo mile zaskoczona faktem, że mój pracodawca tak szybko się rozwija. Poziomem obsługi klienta jest świetny, moi klienci są bardzo zadowoleni i polecają mnie innym. Polecam.

Aleksander
@Anna

Jak wyglądają zarobki w Beta Odszkodowania? I na jakiej umowie się tu pracuje? Czy można liczyć na UoP od pierwszego dnia pracy? Daj znać co wiesz na ten temat, zależy mi na tych informacjach. :)

Stefan

Pracuje to od 1.5 roku. Bardzo lubię moja pracę. Jest mega możliwość rozwoju. Kilka funkcji, które można pełnić w teamie, mega plus to praca zdalna. Zostaje i nigdzie się nie wybieram ????

Gabriela
@Stefan

A jak wygląda obecnie praca zdalna w Becie? Sami sobie organizujemy czas pracy, czy jest to jakoś regulowane? Czy praca jest w jakimś stopniu zespołowa? Czy są jakieś spotkania raz na jakiś czas ze współpracownikami? Jak to wszystko przebiega? :)

@Gabriela

Jako firma jesteśmy bardzo elastyczni, pracujemy głównie online. Każdy pracownik bez doświadczenia dostaje opiekuna z którym w każdej chwili może się skontaktować lub spotkać.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Beta Odszkodowania Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Tak, jeśli jest taka potrzeba dajemy pracownikom do dyspozycji telefony firmowe, laptopy, samochody.

Marek

Trafiłem do bardzo dobrej firmy. Bardzo dynamicznie się rozwija jestem mega zadowolony. Zdarzają się dni, kiedy nie robi się nic, a zdarzają gorące tygodnie intensywnej pracy. Po kilku miesiącach dostałem awans i podwyżkę na 30%.

Karol

Gosc
Klient
@Karol

Zgadzam się z Pana opinią.

Czy w Beta Odszkodowania Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Gość.

Nie.

Marek

Swietny pracodawca. Bardzo dobry pakiet szkoleń i pomoc na każdym etapie.

Mirek

Bardzo wymagający pracodawca ale uczciwy. Mam wgląd do wszystkich decyzji moich klientów. Każda sprawa rozliczana jest odrazu.

Mirek

Dopiero zaczynam pracę w tej firmie ale jestem zadowolony poziomem obsługi klienta. Wcześniej pracowałem w firmie konkurencyjnej i wiecznie było coś nie tak. Jak do tej pory to mój najlepszy pracodawca. Polecam.

Adam

Niedawno się u nich zatrudniłem i jestem miło zaskoczony świetny kontakt z przełożoną. Cały proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie dokumenty i informacje dostałem na maila.

Mikołaj

Wspaniała firma, świetny pracodawca. Mnóstwo empatycznych i pomocnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Beta Odszkodowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beta Odszkodowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beta Odszkodowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 46 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beta Odszkodowania Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 108 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beta Odszkodowania Sp. z o.o.