counter
5 98 141 5 1
Kandydat

poniżej znajduje się rozmoa owej kancelarii w jaki sposób traktuje się ludzi i jak oceniają przyszłwgo kandydata. Beta kancelaria wysłał(a) Dzisiaj o 10:41 Witam. W jaki sposób ma Pani zamiar pozyskiwać klientów? Wysłałaś Dzisiaj o 10:41 tajemnica Beta kancelaria wysłał(a) Dzisiaj o 10:43 Nie jesteśmy zainteresowani pani kandydaturę. Pozdrawiam. Wysłałaś Dzisiaj o 10:43 Nie będę zdradzać swoich sposobów na znalezienie klienta Wysłałaś Dzisiaj o 10:43 mam swoj portfel ale ok Wysłałaś Dzisiaj o 10:43 milego dni Wysłałaś Dzisiaj o 10:43 dnia Beta kancelaria wysłał(a) Dzisiaj o 10:46 A my nie zatrudniamy osób które pozyskuje dane w nielegalny sposób. Jako firma świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem etyki zawodowej. Nie wyobrażam siebie aby ktokolwiek kiedykolwiek zarzucił nam nieuczciwość. Wysłałaś Dzisiaj o 10:47 Teraz jestem pomawiana o nieuczciwośc proszę uważać na słowa. Wysłałaś Dzisiaj o 10:47 co to za kancelaria co ocenia kogoś nie znając. Wysłałaś Dzisiaj o 10:48 Nie zamierzam współpracować z kancelarią która z góry twierdzi że jestem nie uczciwa żegnam Beta kancelaria wysłał(a) Dzisiaj o 10:49 Nie zatrudnimy Pani i to jest ostateczna decyzja. Pozdrawiam Wysłałaś Dzisiaj o 10:49 nawet nie chce Beta kancelaria wysłał(a) Dzisiaj o 10:49 ???? Wysłałaś Dzisiaj o 10:50 Jak wy jesteście kancelarią to ja dziękuję nigdy bym nie skorzystała z usług kancelarii która zarzuca komuś nieuczciwość.

Olaf
Kandydat

Mnóstwo prawie identycznych, pozytywnych komentarzy - skąd ja to znam... Niestety firma ma naprawdę niewiele do zaoferowania, skoro musi się ratować fałszywymi opiniami pisanymi masowo. Proces rekrutacji jest nieprofesjonalny, a pani prowadząca rozmowy tak arogancka, że na tym się skończyło. Nie warto marnować czasu.

Marek Nowy wpis

Swietny pracodawca. Bardzo dobry pakiet szkoleń i pomoc na każdym etapie.

Mirek Nowy wpis

Bardzo wymagający pracodawca ale uczciwy. Mam wgląd do wszystkich decyzji moich klientów. Każda sprawa rozliczana jest odrazu.

Mirek Nowy wpis

Dopiero zaczynam pracę w tej firmie ale jestem zadowolony poziomem obsługi klienta. Wcześniej pracowałem w firmie konkurencyjnej i wiecznie było coś nie tak. Jak do tej pory to mój najlepszy pracodawca. Polecam.

Adam Nowy wpis

Niedawno się u nich zatrudniłem i jestem miło zaskoczony świetny kontakt z przełożoną. Cały proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie dokumenty i informacje dostałem na maila.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mikołaj

Wspaniała firma, świetny pracodawca. Mnóstwo empatycznych i pomocnych ludzi.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Beta Odszkodowania Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Olaf

Luke
@Olaf

faktycznie, coś w tym jest. Same imiona Kuba, Beata, Kazimierz, itp. i do tego jeszcze wszystkie wychwalające firmę XD. To się od razu rzuca w oczy, że jest coś nie tak xd

Anna

Wczesniej pracowalam w innej firmie tego typu i się sparzylam. Długo zastanawiałam się nad powrotem do branży. Wybrałam ich i to jest to czego oczekiwałam. Przemiła atmosfera, prawnicy z najwyższej półki, wynagrodzenie zawsze się zgadza i jest wypłacane na czas.

Tomek

Wiem że bardzo ciężko się do nich dostać, aplikowalem kilka razy i nie żałuję. Firma dala mi potężną dawka wiedzy o ogromne możliwości rozwoju. Jestem mega zadowolony.

Kamil

Praca w tej firmie jest wyśmienita. Atmosfera w pracy jest cudowna.

Ja

Ono przynajmniej coś odposało a nie (usunięte przez administratora)Rafała !!!!

Stefan

Przeniosłem się z innej firmy bo zaproponowali lepsze wynagrodzenie i warunki. Jestem mega zadowolony.

Andrzej

Świetny pracodawca super warunki i świetny kontakt z centralą. Polecam

Tomek

Dla mnie praca w tym miejscu jest bardzo interesująca.

Gość.
@ja

W tej rozmowie nie widzę nic niewłaściwego ze strony firmy. Za to Pani widać że na siłę szukała zaczepki.

Stefan

Bardzo konkretny pracodawca. Dostałem wszystko co obiecali, umowę o pracę, samochód służbowy etc. Nie ma nic za darmo, ale w tej firmie potrafią docenić zaangażowanie i lojalność.

Mirek

Pracuje mi się tu świetnie, pomagają we wszystkim. O każdej porze i z każdym problemem mogę zwrócić się do przełożonego.

ja

Co za (usunięte przez administratora) ta kancelaria z góry ocenia ludzi że są nieuczciwi nie mając do tego żadnych podstaw.

Joanna

Pracy i firm w tej branży nie brakuje. Miałam propozycję współpracy z innych firm, wybrałem ich i to była bardzo dobra decyzja.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 153 dni.

Czym Beta Odszkodowania Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o Beta Odszkodowania Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beta Odszkodowania Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 98 ocen.