Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Moze_okropna_ale_obiektywna

Nie pozdrawiam liderów na packu zmiana B. Panoszą się, wchodzą w (usunięte przez administratora) areasom a podczas zmiany chodzą jak święte krowy i zwracają uwagę za nogawki i włosy (mimo że są jak należy) haha. Połowa nie nadaje się na lidera. Mają swoje ulubienice i tylko im (usunięte przez administratora). Niestety boją się prawdy. Nie potrafią rozwiązać prostych spraw, nadają się tylko do plotkowania. (Przede wszystkim te dwie (usunięte przez administratora)). Są tu też pozytywnie nastawieni liderzy jak (usunięte przez administratora) a reszta nadaje się do plotek i puszenia się. Ogólnie nie polecam (a tee dwie małpeczki potrafią psuć nerwy więc nie trzeba pic kawy przed pracą) . Ale karma wraca

Kinga
@Moze_okropna_ale_obiektywna

Piszecie o sorcie? Czy paku ? Czy ogólnie o wszystkich bo zastanawiam się którzy ci pozytywni ????

@Kinga

Piszę wyłącznie o paku. Z sortem nie mam aż takich styczności.

Dorota
@Moze_okropna_ale_obiektywna

Czyli poza tymi dwoma osobami atmosfera jest raczej OK? Czy próbowaliście coś zrobić z tą sytuacją? Może zgłoszenie tego wyżej dałoby jakieś rezultaty i pracowałoby się przyjemniej :)

Zainteresowana

Jakie zarobki netto w firmie, jak w ogóle wygląda praca? Byłaby to moja pierwsza na magazynie, trochę tu poczytałam komentarzy ale poza narzekaniem na konkretne osoby o samej pracy za wiele nie ma. Chodzi mi głównie o to co się robi na danym dziale, jak wygląda szkolenie i ile trwa, ile przerwy na 8 godzin itp.

Pucus
@Zainteresowana

Masz normy prawie na każdym dziale . Musisz być wydajna i te normy wyrabiać nap. Na pakowaniu gaci czy na wybieraniu towaru itp. kasa najniższą krajową plus premia uznaniowa

@Pucus

Czyli jest dział pakowania, dział wybierania z magazynu i jakie są jeszcze? Ale pewnie zatrudniają tam gdzie akurat potrzeba a nie że sobie wybierasz? A te normy ciężko wyrobić żeby premii nie tracic? Bo tu dużo komentarzy że normy są mocno podkręcone że ciężko wyrobic

Ola
@Zainteresowana

Jak zależy ci na pracy to wyrobisz.

@Zainteresowana

Większość pracowników wyrabia normy. Narzekacze są zazwyczaj najgłosniesi. Osoby które gdzieś pracowały w podobnych branżach mówią że nie jest ciężko a raczej monotonnie i się czasem dłuży

@Ola

Dzięki za odpowiedź. No jasne, po to się idzie żeby pracować a nie siedziec.

@Armata człowiek

Monotonna to jeszcze idzie znieść, gorzej jak są długie w przestoje że nic się nie dzieje. Jak jest cały czas co robić to czas szybko leci

Arbus

Powiedzta ostatnio jadłem obiad i takie hr szły różne i oni jedli ja jadłem i mówię jedzą se ja jem se oni surówkę jedzą jak jakieś bogacze ja nie jem bo to dziwne i mówię co to takiego jędzo surówkę ja nie jem bo nie mogę a oni jedzą a ja nie wiem co to za równość jak śnieg spadł a wszystkie ludzie marzną a później choroby są i mówię ludziom zimno zima zimno jest oni siedzi taki jeden z drugim i je a my jemy a później jak zjemy to nie ma co jeść a oni jedzą i jak zjedzo to sie śmieje jeden z drugim ze zjadł a ja głodny bo śniadania nie jadłem a na maszynie to tam nie mam jak zupki zrobić chińskiej bo ten czajnik to stoją tak ze ciężko iść i mówię zima jaka ta zima jest dziwna raz mróz raz ciepło a oni jędzo i nie wiadomo powiedzta co to jest

Armata człowiek

Nie. Piszę co myślę, staram się pomóc, pośmiać z głupoty. Z niejednego pieca się chleb jadło i gorsze zakłady pracy widziało - lepsze też. Jak poczytać to większość problemów tutaj to albo przerośnięte ego albo trolle albo odklejenie od rzeczywistości.

@Zainteresowana

Prawda jest taka że w tym cyrku normalni odchodzą a zostają (usunięte przez administratora) co im ten zakład pracy chronionej ratuje życie bo nigdzie pracy by nie znaleźli . Zbieranina wszystkich wiosek z okolicy nikt normalny tam nie wytrzyma choć by chciał.

On

Tego mogłem się spodziewać? Taki odważny a nie potrafi napisać prawdy. Żal.

Nikt
@Arbus

Naucz się pisać na początku to może ogarnę o co ci chodzi....

@Zainteresowana

Powiedzą ci na rekrutacji . Przerwa jedna a co do kasy zależy czy agencja czy fige

Tofik

Witam pracowałem w firmie zalando dostałem wypowiedzenie z pracy nie jest to zbyt przyjazna firma . Osoby zarządzające poszczególnymi działami (TL) niektórzy podkreślam niektórzy nie mają szacunku dla pracowników uważają się ze jeżeli mają pomarańczowe koszulki mogę pomiatać zwykłym pracownikiem . Nowi TL na dziale return nie powinny obejmować danych stanowisk gdyż nie potrafią uszanowac zwykłych ludzi. Najgorsze w tym wszystkim jest to że wcześniej one same były także zwykłymi pracownikami. Pracodawca uważa że szacunek należy się każdemu a tutaj tego nie ma. Są naprawdę prawdziwi TL którzy potrafią docenić pracownika.oraz jego prace ale niestety nie wszyscy. Mimo wszystko nie żałuję że odszedłem z tamtad.

@Tofik

"Najgorsze w tym wszystkim jest to że wcześniej one same były także zwykłymi pracownikami." Kto się (usunięte przez administratora) urodził ksieżniczką nie umrze...

Akacja123

Hej może mi ktoś pomóc bardzo chciałabym pracować w zalando ale nikt się nie odzywa czy jest ktoś kto wie gdzie zadzwonić żeby porozmawiać i załatwić sobie pracę niby słyszałam że teraz to przyjmuja przez agencje i że się nie opłaca bo mniej się będzie dostawać

Figazma
@Akacja123

3 miesiące przez agencję jak się sprawdzisz to potem przez Fige . Przez agencję jakies 600 czy 700 zł miej zarobisz . Jak nie będzie zapotrzebowania czyli nie będzie pracy to ci nie przedłużą . Umowa krótko terminową co miesiąc przedłużana.

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
TLC Rental Sp. z o.o.
logo firmy KASJER
Netto Sp. z o.o.
ciekawski

Wiecie czemu tak masowo degradują Liderów ?

@ciekawski

Cięcie kosztów

Normalne
@1

Bo są niepotrzebni . Jeżeli ci dają radę po kiego więcej i tak się nie na pracują. Tak by wogule przez te 8 godzin przestali i przegadali

Agnieszka
@Normalne

czyli ile w sumie osób musiało przejść na niższe stanowiska z tego powodu? i jak ich warunki wtedy się zmieniają, chodzi mi o stawki i zakres obowiązków, co umyka teraz?

Szczerze
@Agnieszka

Ciekawska plociucha , zbyt wiele chcesz wiedzieć idź i się spytaj tu w Zalando wszystko wiedzą co jak kiedy i dlaczego????

Ciekaw

Czemu w Bydgoszczy pracownicy zarabiają więcej a w Ameryce mniej wykonując ta samą pracę . Niby szacunek tak niby polityka firmy gdzie ten szacunek raczej dyskryminacja

prac
@Ciekaw

tak samo jak więcej zarabiają w Warszawie i Krakowie...to proste...im większe koszty życia w danym mieście, im trudniej zdobyć pracowników tym wyższe zarobki. Każda firma mająca oddziały w różnych regionach Polski różnicuje zarobki. To normalne.

Armata nie człowiek
@prac

Tu nie jest nic normalne (za tą samą pracę te same zarobki ) koszty życia są nieraz większe tutaj niż w innych miastach . Czemu człowiek za tą samą pracę ma zarabiać mniej .

@Armata nie człowiek

Bo tak już jest ten świat skonstruowany. Płacisz najmniej jak możesz żeby zarobić najwięcej jak to możliwe. To że będziesz narzekać w necie nie zmieni Twojego życia na lepsze, ani podejścia tych co płacą dopóki są chętni pracować za te pieniądze.

xd

Tyle gróźb,że bedą zwalniać tych co chodzą na l4 przed świetami do Nowego Roku i co ,tyle co sobie pogadają ,a tyle straszenia było xd xd xd

Xd
@xd

Zwalniajay

Mcnfnf

No straszne rzeczy piszesz. W tej firmie lepiej Cię traktują niż Ciebie traktowano za dzieciaka w domu. Wiek nie ma znaczenia, jesteś w pracy a nie w sanatorium. Myślisz że jesteś święta krowa. Premia jest uznaniowa,przypominam że masz możliwośc uzyskania jej jeśli masz jakość i wydajność, a nie za rozmawianie i śmianie się. Nie podoba się to wypad . Ta firma jest najlepsza w regionie

Bunny
@Mcnfnf

Krzysiek
@Mcnfnf

Jasne,najlepsza ???? ucinają premię za byle co. Ludzie przychodzą chorzy do pracy i mdleją bo straszy się ich obcinaniem tejże premii. Najlepsze jest to,że to właśnie w pracy ludzie chorują ponieważ na hali jest zimno a pracownikom zabrania się ubierania pod spodnie np.rajstop czy odzieży termicznej. Firma ma jakiś swój wewnętrzny regulamin ostatnio usłyszałem,iż l4 będzie traktowane jako nieobecność w pracy. #tematdlauwagi

Czarnobyl
@Krzysiek

Cale te zalando jest jednym wielkim #tematemdlauwagi Niech wszyscy zobaczą jak tam jest ! I co się tam wyczynia .... hahahaha a ten ich regulamin jest tak śmieszny że można by było dzieciom czytać gdy płaczą... haha

Nie pozdrawiam
@Krzysiek

Nikt nikogo nie starszy obcinaniem premii za L4. Każdy wie ze za 1 dzień zwolnienia masz -5%, od 2-10 dni -10%, powyżej jej nie dostajesz. Gdzie tu jest straszenie? Ludzie przychodza chorzy do pracy aby nie stracić tej premii. To ludzie sami są sobie winni, przez te pogoń za pieniądzem. Nic dziwnego jak jest masa ludzi na zwolnieniach, bo nieodpowiedzialni ludzie zamiast zostać w domu to przychodza i roznoszą tylko te choróbsko na innych. Żenujące zachowanie dorosłych ludzi.

On
@Nie pozdrawiam

Pogoń za pieniądzem o czym Ty piszesz Pogoń aby żyć bo wasza kasa to śmiech na sali. Ludzie chorzy przychodzą bo jak nie przyjdą to nie będą mieli za co żyć paproch.

Pracownica
@Nie pozdrawiam

Ta, tylko, ze jak moja znajoma rozchorowała się w grudniu i poszła na L4, które trwało tylko tydzień, Zalando w styczniu jej nie przedłużyło umowy. Co za (usunięte przez administratora) żeby iść na L4. Ludzie chcą iść, ale martwią się o to, czy finalnie będą mieli prace. Jak jesteś na umowie na czas nieokreślony to możesz na spokojnie iść, nie musisz się o nic martwić, ale przestańcie pisać takie głupoty.. Ręce aż opadają.

Cook
@Nie pozdrawiam

Pogoń za czym ?? :⁠-⁠$ ty to nazywasz pieniędzmi jakąś jałmużna zobacz ile zarabiają chce by w Bydgoszczy w tej samej firmie

@Cook

Ile?

ciekawska

Chciałabym dowiedzieć się ile stopni jest w łazienkach ? Bo z tego co mi wiadomo to temperatura nie może spaść poniżej 24 stopni. A w łazienkach na picktower jest chyba 15.....

...

Nie może spaść poniżej 24? To chyba cały zakład trzeba by zamknąć XD

Na shippingu to tylko latem jest 24

@ciekawska

Zasada jest prosta. Jak możesz usiąść na tronie i pośladki nie przymarzają to znaczy że jest ciepło.

Abc
@ciekawska

Zgodnie z § 30 temperatura w pomieszczeniach pracy powinna odpowiadać rodzajowi wykonywanej pracy i być nie niższa niż: 18°C – w przypadku lekkich prac fizycznych bądź pracy biurowej, 14°C – w pozostałych przypadkach.

Gh
@Armata człowiek

Co wy narzekacie w toalecie na picku jak w saunie...30stopni

Hmmm
@ciekawska

A co za zimno na plotkowanie i (usunięte przez administratora) to dawaj na pac ale tam za to smród ale i tak tam siedzą

@Gh

O to muszę tam podejść :)

Łukasz

Witam... Czy są może osoby pracujące z osiedla Dajtki w Olsztynie????

Helena
@Łukasz

A coś konkretnego chcesz wiedzieć? Planujesz się tam zatrudnić czy może już tam pracujesz?

Łukasz
@Helena

Planuję się zatrudnić... Lecz mam problem żeby dostać się rano do autobusu.. I wrócić na Dajtki po 2 zmianie.. Niestety mpk nie współgra.. I być może jest ktoś kto dojeżdża do tego autobusu i można się oczywiście odpłatnie dołączyć...

Na Wypowiedzeniu

A teraz nareszcie się wypowiem jeśli tak niektórzy dochodzą mojej osoby na tym portalu . Tak zostałam zwolniona po trzech latach pracy gdzie wniosłam do tego zakładu wiele. Tylko dlatego że w jeden dzień nie zrobiłam normy .Jak by to odemnie zależała organizacja pracy .Do tego weszłam w niepotrzebną dyskusje z liderem bo przecież nie możesz się wytłumaczyć dlaczego Jet słaby Jp. Nikt nie zapytał co się dzieje tylko odrazu z pretensjami.Ale trudno się dziwić jak Lider ma dwie jaźnie. Jednego dnia pozwala na tak zwane powieszenie pomysły w postaci choinki świątecznej a drugiego dnia jedzie równi po ludziach którym dzień wcześniej pozwolił to zawiesić i jakże jeszcze przy tym się mogło rozchwytywać. No ale człowiek który potrafi się poszanować sam odejdzie. Tak jak jedna z moich Liderek. Wspaniała osoba . Człowiek w człowieku na odpowiednim stanowisku.Wyrozumiała, życzliwa, Sympatyczna a zarazem stanowcza i z taką osobą można pracować . Dzień zaczynała od uśmiechu i dlatego aż chciało się przyjść do pracy jak ktoś taki Cię w tak zwanym progu wita.Mało jest takich ludzi .Mowa oczywiście o Sylwii.z działu Zwrot. Sama dziewczyna się przeniosła na inny dział bo już nie mogła wytrzymać psychicznie tego co tam się dzieje. Od kąd na scenę weszła pani .Monika zawsze jakieś zamieszanie .Ja uważałam ja za naprawdę fajną babkę no ale przeliczyłam się.Nie wiadomo o co chodzi może jednak mogłam z nią iść na tę imprezę z działu może przy drinku by powiedział dlaczego tak mnie nie lubi .No szkoda. Ale do czego zmierzam. A mianowicie do tego że. Jeśli byłam Niewydajna to dlaczego w swoim zespole byłam osobą o najwyższym Jp.praktycznie zawsze można sprawdzić moje wyniki Śmieszne jest to w jaki sposób traktuje się tam ludzi . A pan Areas Nie udolny w swojej postawie . Oczywiście liczy się słowo Lidera nie pracownika . Wie o co chodzi ale nie chcę wyjść za szereg .To że ma się odwagę do rozmów,do trudnych rozmów .Do obstania za słabszym pracownikiem nie rokuje dobrze widać to w moim przypadku .Jestem osobą o silnych charakterze który niestety nie spodobał się co niektórym. Aczkolwiek zawsze wiedziałam po co idę do pracy i nikt nie musiał mi tego przypominać.Dziś jestem gotowa powiedzieć że w tej firmie niestety jest stosowany MOBING I TO NA DUŻĄ SKALĘ .I NIECH WRESZCIE GÓRA SIE WEZMNIE ZA LUDZI POD PŁASZCZEM KOLOROWYCH KOSZULEK BO TO JUZ NIE JEST SMIESZNE .JA OSOBISCIE ROZWAŻAM NAD DECYZJĄ O UJAWNIENIU TEGO CO MNIE TAM SPOTKAŁO.......POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW KTÓRZY NADAL SIE BOJĄ MÓWIĆ .KOCHANI WIECEJ WIARY A BĘDZIE TYLKO LEPIEJ..........

Ktos
@Na Wypowiedzeniu

Zostałaś zwolniona nie za niezrobienie normy tylko za obijanie się w pracy i atak na przełożonego. Nie pozdrawiam cie Jolu

Ktoś
@Ktos

Jeśli tak to przedstaw się Bendę mieć więcej informacji o Tobie bo moje wyniki góra widzi do dziś. Moje wypowiedzi są nie koniecznie zadowalające dla co niektórych . Ktoś tu mówi o ,,ataku,, Hehe to teraz tak się nazywa rozwiązywanie problemów i dyskusja hihi śmieszy mnie to o ... Ludzie z kim ja pracowałam ..... Ludzie na stanowiskach pomarańczowych koszulek wraz z białymi nie koniecznie umieją rozmawiać . Tam się liczy NORMAAA nie pracownik który ma problem . I po co te plakaty i cały ten cyrk jak tam nie ma Poszanowania .Zero szacunku w Twoim kierunku .Pozdrawiam ludzi tylko tych którzy dalej boją się odezwać.....

Na wypowiedzeniu
@Ktos

Najpierw proszę o zapoznanie się wynikami a potem wypowiadać swoje nie pokryte niczym informacje. A przełożony to który bo tam tyłu ich jest nie wiadomo kto kim żądzi..... Masz Lidera a wszyscy Tobą żądza... Niestety istnieje coś takiego jak wolność słowa .Jednak przełożeni się tego boją i najlepiej sypać ludziom notatki. I brak premiiiiii. Także proszę się nie wypowiadać o sytuacji które nie mają pokrycia . Nie robi to na mnie wrażenia.

Pracownica zmiany
@Na Wypowiedzeniu

Pisze Pani o tym, że człowiek, który potrafi się szanować sam odejdzie, tymczasem Pani sama pracowała tam 3 lata i ciagle mowila o odejściu, a finalnie nigdy tego nie zrobiła tylko została Pani zwolniona. Chyba jednak sama nie ma Pani szacunku, wiec o jakim charakterze tutaj Pani pisze? Człowiek z charakterem ma szacunek do siebie, a nie po fakcie dokonanym (usunięte przez administratora) o silnym charakterze, śmiechu warte:D

Jan Niezbędny
@Na wypowiedzeniu

Pragnę poinformować że wszelkie tego typu działania wcześniej brane były jako zamierzona dywersja, prowokacja i propaganda za którą był pan karany. Teraz już wiem że niesłusznie, ale któż mógł wiedzieć jakie siły (nie)czyste za tym stoją.

Na wypowiedzeniu
@Pracownica zmiany

Finalnie tak tylko o moim wypowiedzeniu umowy najpierw był poinformowany mój przełożony. Biedny nie mógł się doczekać i pierwszy to zrobił ????????

@Na Wypowiedzeniu

Długie to było ale fajnie poczytać o tych zwrotach. Ciekawe historie tam się dzieją. Czekamy na kolejne odcinki.

Zawiedziony

Ludzie omijajcie tą firmę wielkim łukiem,to najbardziej p....firma w regionie,nie polecam nikomu tu pracy,mają swoje przepisy ,manipulują ludźmi,tu inteligentni ludzie są źle traktowani bo nie możesz być mądrzejszy od nikogo z rządzących,szkoda czasu na angażowanie się w tej pracy No i zdrowia psychicznego,ta firma to porażka,za byle co ucinają premię i karają notatkami,zamiast motywować do pracy,demotywują,

Na Wypowiedzeniu
@Zawiedziony

Dlaczego mnie to nie dziwi ???????? Skąd ja to znam. I cała prawda wyszła na jaw???? Z przykrością muszę to stwierdzić że tak jest......

@Zawiedziony

Nie myl inteligencji z byciem przemadrzałym ani kutanga z ogórkiem - mówi ludowe przysłowie. Żadnych kwalifikacji nie potrzeba do tej pracy:). Przyjść - zrobić - zarobić i tyle.

Magda

Czy to prawda że będzie pracująca tylko jedna sobota w miesiącu na rano ?

@Magda

Tak, to prawda i jedna sobota na popołudnie

Witam, mam taki problem, zostałem zwolniony po dwóch dniach nieobecności i mam pytanie czy mogę ponownie wrócić? Próbuje od 3 miesięcy z marnym skutkiem, dziś dzwoniłem do kadr i powiedzieli ze muszą zapytać mojego byłego lidera o zdanie..

Szczerze

Jeżeli lider się nie zgadza nie ma szans , widocznie zrobiłeś słabe wrażenie .

@Szczerze

Nawet na inny dział?

Ola

Tak. Przecież nikt nie będzie zatrudniał pracowników którzy nie przychodza do pracy. Wystarczy czasem pomyśleć :)

Wiadomo kiedy będzie kolejna rekrutacja przez fiege?

Rekrutują tylko Ukraińców bynajmniej narazie

OMG!!!

Ty się mylisz. Przyjęcia Polaków też są,z tym, że przez agencję

@OMG!!!

To Polacy agencja A obywatele Ukrainy Fige ? Coś tu chyba nie bardzo teges

??

Tez przez agencje są zatrudniani. Już nie przesadzaj :)

Słyszałem, że po nowym roku bo znajoma przychodzi.

Z perspektywy czasu

Nie ma mnie tu już prawie 8 mc, ale myślę, że warto coś napisać o tej wspaniałej przygodzie :) Jako praca na przestój - ok. Jeśli oczekujesz rozwoju na ścieżce zawodowej, masz kompetencje, ambicje a niestety nie masz znajomych w "górze", to z rozwojem kariery radzę się pożegnać. Nawet jak przejdziesz do szkolenia, a ktoś cię tam nie widzi - wrócisz na swoje miejsce. Miałam przyjemność pracy na Receive, Picku i Packu, wszędzie inaczej, aczkolwiek pick mogę ocenić najlepiej. Czemu? TL byli ludźmi. Cenzura niesamowita, nikt w życiu nie powie ci o magicznych "znajomościach" czy mobbingu wśród pracowników (który jest ogromny), ale generalnie można było się dogadać i źle mi nie życzyli. Bardzo przykre jest podejście do pracownika jak do (usunięte przez administratora) Ciągłe podnoszenie norm, nowe "świetne" pomysły o odrabianiu połowy przerw, czy ucinaniu premii za małe błędy? Pracownicy z pewnością zachęceni! Dziwię się, że góra wciąż oczekuje coraz więcej, kiedy mało kto używa Zalando Lounge (swoją drogą fatalne kampanie promocyjne) i zwyczajnie nie ma zamówień (bynajmniej nie było przez niecały rok mojej pracy). Pracownikom naprawdę da się zapewnić godne warunki pracy. Skąd to wiem? Bo aktualnie można powiedzieć, że jestem na "górze" i widzę, jak moje szefostwo traktuje swój magazyn. Różnica kolosalna. Osoby, które lubią tą pracę, a nie są na stołku, cóż gratuluję hartu ducha, ale osobiście pracę tam przyrównałabym do kamieniołomów. Naprawdę nietrudno znaleźć coś normalniejszego, pytanie gdzie się szuka.

Chętny PL

Czy są przyjęcie bo podobno któryś raz z rzędu był nabór Ukrainy . A niby nie zatrudniają wstrzymane . To jak jest ?

Świeta

Ludzie chorzy przychodzą do pracy bo premii szkoda a potem zaraża się jeden od drugiego i kilka dni wyjętych z życiorysu...

Nowa ja

Mam pytanie odnośnie przewozu Mława Olsztynek wiem że staje w Napierkach ale w Powierzu już przewoźnik stanąć nie chce i zastanawiam sie czym to jest spowodowane są chętne dwie osoby żeby tam wsiadać jak to jest

Xyz123
@Nowa ja

Przystanek ustala "góra". Niezależne od przewoźnika.

Ciekawe

Urlopy zamrożone a TL nie mają problemu z urlopami tyle szacunku w waszym kierunku

@Ciekawe

Na packu i picku dają już urlopy????

Armata człowiek

Ta tam juz nikogo i nic niema. Rozdali wszystko, bąble też...

@Ciekawe

Urlopy znowu wstrzymane przed świetami, informacja z dzisiaj????

Stara

Ta dają jak tyle roboty :) do tego zapisy na nadgodziny w (wigilię) Haaa

Osoba
@Stara

A wigilia jest pracująca u was?

Tomasz

W czwartek zaczynam prace tam i chciałem zapytać jak wyglada pierwszy dzień i jak z dojazdami ze szczytna ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 589, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka