Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Renata

Jakie umowy(na ile czasu i ile tych umów) na czas określony się podpisuje po umowie próbnej? Pamięta ktoś? Chodzi mi o to kiedy się dostaje umowę na czas nieokreślony

@Renata

Od teraz pierwsza umowa na 4miesiace, kolejna na 8.miesiecy, kolejna na rok. Czwarta dopiero na czas nieokreślony

Agnieszka

Napiszcie, ile w tym roku zarabia magazynier i czy trzeba już być obcykanym z obsługą skanera? Na razie to poczytałam tutaj i się dowiedziałam, że się strasznie nie lubicie z biurem, ale to mi nie mówi, ile zarobię :/

Armata nie człowiek
@Agnieszka

Trzeba być obcykanym bo to główne narzędzie pracy chyba najważniejsze jak i zdrowe nogi . Kasa najniższą krajową po roku 100 zł brutto więcej no i do tego premia uznaniowa .

Juzia
@Agnieszka

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

noniewiem
@Agnieszka

3600 magazynier a obsługi skanera cię nauczą :)

X
@Agnieszka

2800 bez premii a premie stracic idzie w jeden dzien nawet .

Picker
@X

Zależy na jakim dziale , nigdy nie widziałam wypłaty 2800. Zawsze przynajmniej 3400 :) na pick/stow nie słyszałam żeby ktoś stracił premie w 1 dzień - chyba ze już naprawdę coś odjaniepawlił

Xyz

Dlaczego area managerka z return została zwolniona?

Arełas

Firma światowa, mająca klientów w całej Europie nie ma dla pracowników żadnych benefitów na święta. Tymbark - 1000 zł dla Pracownika na święta, osiedlowy sklep spożywczy 1000 zł dla pracownika na święta, Zalando Lounge słodki poczęstunek racz im dać Panie, a zysk z twojej pracy jałmużną niech ci świeci.

Zarobisz Fiege
@Arełas

Zapewniam że w Indiach,Bangladeszu i Indonezji tania siła robocza też nic nie dostała na ichnie święta.Zalandowiec zostaje zaspokojony muffinkiem, w ten sposób pracodawca pokazuje mu jego miejsce w szeregu i uświadamia że lepiej już było.

@Zarobisz Fiege

Rzeczywiście widać, że zaciskają pasa. W poprzednich latach były jakieś dodatki świąteczne.

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Doradca ds. techniczno - handlowych
TLC Rental Sp. z o.o.
Xyz

Uhuhu góra w końcu wzięła się za degradację liderów , którzy albo nie nadają się na swoje stanowisko albo po prostu pozwalali sobie na zbyt wiele. Najpierw zwroty teraz receive a kiedy przyjdzie czas na pick ? Tam też góra powinna się przyjrzeć liderom . Skargi pracowników z tego działu odnośnie (usunięte przez administratora)są nadal zamiatane pod dywan a liderka z PT 1 oraz lider z PT 2 czują się jak bogowie no bo kto im naskoczy i nadal gnębią swoje robaczki . No ale oczywiście maximum szacunku w Twoim kierunku ????

@Xyz

TL są potrzebni ale niech to będą lepiej dzie na poziomie którzy mają wiedzę i predyspozycje a ile Zocha po szkole rolniczej

zm A
@Xyz

Na receive jedna z tl też ostatnimi czasy zapomina że ma doczyniania z ludźmi nie robotami odnosi się wrażenie że wrogo jest nastawiona, jej zachowanie i mimika pokazują że najlepiej jej nie przeszkadzać albo nawet na ciebie nie patrzy kiedy idziesz z jakimś problemem lub w jakieś sprawie i rozumiem że czasami nie ma możliwości wzięcia wolnego ale sposób w jaki rozmawia się z nią od jakiegoś czasu to aż ja jestem w szoku, w ogóle te mówienie tl o szacunku i tak dalej super ale może najpierw zaczęli byście od siebie bo wy między sobą nie macie na prawdę my dużo więcej widzimy niż wam się wydaje przykro się na pewne rzeczy patrzy . Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi.

Gh
@zm A

Tak narzekali na Patrycję a ktoś bardziej wyniosły od niej się znalazł. Wszyscy są w szoku jak się zmieniła ta TL

A
@Gh

Tu nikt,nikomu nie pasuje,oprócz własnych kół adoracji,te plotki i ploteczki,wychodzą z takich kółek wzajemnej adoracji,po to żeby szerzyć ferment wśród pracowników i umilić czas w pracy innym,stare jak świat istnieje

Na Wypowiedzeniu
@Xyz

O jednak do kogoś trafiły moje słowa. Że są nadużycia że zero szacunku że tylko notatki i gwiazdorzenie . Ciesz się niezmiernie bo praca z takimi ludźmi nie rokuje najlepszego rozwoju firmy .A firma jak każda inna pracować trzeba wszędzie .Praca super nigdy na pracę nie narzekałam ale na ludzi którzy stosują tam MOBING TAK. I NIECH SIE GÓRA WEZMNIE BO TO JUZ PRZEKRACZA LUDZKUE POJĘCIE. Zostałam zwolniona po trzech latach pracy tylko dlatego że ktoś sobie nie radził z tym co wreszcie mam do powiedzenia .Że potrafiłam rozmawiać ,że potrafiłam wstawiać się za ludźmi . Na koniec zapłata .Jestem pracownikiem niewydajnym z wysokim Jp. Co najmniej żałosne.No ale powód musiał być i kto najgorszy oczywiście pracownik a kto .Ludzie niekompetentni obejmują stanowiska a potem nadużywając gnębią innych pod płaszczem uśmieszku kryje się prawdziwe oblicze całej tej komedii. I oczywiście wszyscy wiedzą co się dzieje ale każdy boi się o pracę a bo to kredyty a bo ciężko teraz jest z pracą.I trudno się dziwić ludziom bo to prawda .Ale dlaczego zucać pracę ??Jeśli problemem nie jest pracownik tylko przełożony chodź tam to nie wiadomo który.Bo masz swojego Lidera a dziesięciu Tobą żądzi .

Ktos
@Na Wypowiedzeniu

Powód zwolnień TL jest inny. Nie dlatego ze góra przeczytała twoja wypowiedz.

Beata
@Na Wypowiedzeniu

Zacznijmy od tego, że pracując tam już 3 lata musiałaś mieć umowę na stałe a tej tak po prostu wypowiedzieć się nie da, więc musiałaś komuś zajść za skórę i zwolniono Cię dyscyplinarnie.

Na wyposażeniu
@Beata

I tu się mylisz. Moja otwartość się nie podobała co niektórym . Umowa na stałe nie chroni Cię przed wypowiedzeniem.. Żeby dać komuś tak zwaną ,, dyscyplinarkę,, to trzeba mieć podstawę.

@Xyz

Jeśli jesteś świadkiem gnębienia bądź ofiarą gnębienia powinieneś to zgłosić do organów ścigania np do ochrony. Możesz ubiegać się o status świadka koronnego. Dostaniesz nowa tożsamość na innym dziale lub zakładzie.

Kto
@Xyz

Nie to ze się wzięła… po prostu nie potrzeba tylu TL ma określana liczne pracowników, lub cięcie kosztów.

Antyfan Returns
@Kto

Wcześniej było potrzeba a teraz jednak nie ? Zastanów się dlaczego pół działu jest do wymiany... Były skargi bo się nie nadawali. Poza tym przykład nieudolności idzie z góry, widać kto ogarnia a kto nie.(usunięte przez administratora) Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że funkcja do czegoś zobowiązuje

Ktoś
@Antyfan Returns

Uu widzę ,że ktoś tutaj zazdrości komuś "Cycków " też sobie zrób! I świeć nimi gdzie chcesz co kogo ochodzi kto co sobie poprawia myślę, że Ty też masz dużo do poprawy ,a jeśli kują Cie w oczy czyjeś piersi to nie oglądaj nikogo instagrama proste każdy ma prawo robić ze swoim ciałem to na co ma ochotę tak samo jak i ma prawo mieć instagrama nie musisz go oglądać zablokuje użytkownika, a nie swoje żale wylewasz tutaj i myślę ,że mało wiesz o dziale zwrotach ,bo twoja wypowiedź tutaj jej z (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam

Muffinek
@Antyfan Returns

Co kto robi po pracy nie powinno Cię obchodzić….. Area manager to tez człowiek, ma prawo do życia prywatnego, do prowadzenia mediów społecznościowych jak chce, dodawać co chce…. Funkcja którą sprawuje obowiązuje ją tylko w pracy, co wychodzi jej bardzo dobrze, a do swojej pracy przykłada się tak jak powinna. Znając życie to została Ci zwrócona uwaga i teraz wylewasz swoje żale tutaj, wciągając czyjeś życie prywatne w sprawy służbowe. Bardzo dojrzałe zachowanie. Pokaż nam swoje media, i wtedy każdy oceni czy Ty dobrze reprezentujesz funkcje jaką pełnisz na zwrotach drogi magazynierze ????

Gdzie ja pracuję

Naklejki o profesjonalizmie ochrony . Gdzie ten profesjonalizm ? Koniec pracy jtłok przy bramkach a do sprawdzania osób jedna osoba kobieta o ruchach żulwia bagiennego automatycznie gigantyczna kolejka do sprawdzenia osób . Co do sprawdzania osób w szatni by nie jadły można zrozumieć ale jak ochroniarz z krzykiem wyskakuje do ciebie bo wzięła z małej buteleczki łyk wody mineralnej i każe ci z tym (usunięte przez administratora) stołówkę tego nie zrozumiem .

Ale
@Gdzie ja pracuję

Do tego śmieją się z pracowników i uskuteczniają dziwne komentarze taki mają szacunek . Ta ochrona to nie profesjonalizm jak na tych karteczkach a dno i kilo ....

Aldona

Którego dnia mca są wypłaty?

Plociuchy

Hej Plociuchy :) czy naprawdę skończyły się Wam tematy do wymyślania spiskowych teorii ? To już kolejny dzień kiedy jest tutaj cisza :) czy naprawdę zależy Wam ,żeby ten serwis upadł ? Może zróbmy jakieś wyzwanie :) osoba , która napisze najlepsza bzdurę lub plotkę i zgarnie najwięcej polubien otrzymuje tytuł Plociucha Fiege :) bo chyba pisząc tutaj bzdury nie robicie tego bezinteresownie i zależy Wam na tej nagrodzie :) a więc do dzieła plociuchy , nie bójcie się jest to serwis anonimowy i przyjmie Wasze odchylenia w psychice i poziom głupoty jakie macie w głowie . A dla kumatych duzo cierpliwości i dajmy szansę może uda się plociuchom coś wymyślic :)

@Plociuchy

Kto w tych czasach mówi plociuchy? Zresztą nieważne. Oprócz (usunięte przez administratora)i ludzi "zranionych" przez firmę jest też trochę osób które chcą uzyskać jakąś informację i takich które ich udzielają. Kwestia tylko odsiania plew od ziarna. Wrzucając wszystkich do jednego worka sam/a sobie wystawiasz opinię kogoś krótkowzrocznego i pozbawionego wyobraźni i prawdopodobnie zdrowego poczucia humoru.

???
@Armata człowiek

Ten serwis dawno już przestał być poważnym serwisem i nie jest źródłem rzetelnej informacji tylko wylewaniem osób jak to mówisz " zranionych " przez firmę . Ja tylko zastanawiam się kim muszą być osoby , które zostały zranione przez firmę . Jeżeli ktoś walczy z zasadami , które się nie zmienia to może sam siebie obwinić ,że tyle pracuje w firmie do której zasad nie potrafi się dostosować . Proszę porozmawiać z osobami , które wracają do firmy po nieudanej przygodzie w innych firmach i będziecie mieli odpowiedź czy jest tu tak źle . GoWork nie jest źródłem informacji bo żeby tak było niemoze być anonimowy i trzeba nawiązać kontakt z drugą osobą a nie osoby sobie wymyślają jakieś Nicki i co na duszy siedzi tutaj wylewają . Miłego weekendu dla osób , które wiedzą o co w życiu chodzi :)

Ale
@???

Nie rozumiem hejtu na Zalando . Firma gdzie naprawdę ludzie się szanują pracownicy mają do siebie ogromny szacunek , TL również szanują i są pomocni , ochrona profesjonalna pomaga i szanuję nas pracowników. Nawet dbają o nasze bezpieczeństwo na schodach . Do tego obiady za 1 zł gdzie by wam było lepiej .

@Ale

Troszkę tu się zrobiło wewnątrzfirmowe forumowisko i większości komentarzy nie rozumiem, są pełne jakichś skrótów, z których tylko TL łapię. Tym bardziej dzięki za Twój wpis, mam nadzieję, że nie z subtelnym sarkazmem ;) Jak wygląda to finansowo? Poza tymi obiadami są jeszcze jakieś dodatki?

@Agnieszka

Kilka. Transport darmo, za pełny rok 600pln w rocznicę, i na święta 360pln. Co miesiąc chyba 100pln na kartę podarunkową. Jednym to mało innym dużo nie mnie oceniać. No i wypłata jest na czas :)

Czy Fiege zatrudnia ludzi zz drugą grupą niepełnosprawności? I czy mają z tego tytułu więcej urlopu ?

@Plociuchy

Sama jesteś plociucha, ci wszyscy ludzie piszą tylko to jak zostali potraktowani i zgadzam się z nimi z każdym słowem . Jak nie jesteś lizuchem liderów i Area Menadżer ,musisz uważać na to co robisz!

@Armata człowiek

Dzięki, że sypiesz konkretami :) Jakby jeszcze poznać zarobki, a przynajmniej podstawę, to już raj ;) Unia właśnie nakazała podawanie stawek, ale zanim Polska to wdroży, to będziemy emerytami. A ja pracy szukam teraz :/

????

Na początku też się denerwowałem na to co się dzieje ale zmieniłem zdanie. Praca nie jest ciężka, z ludźmi da się dogadać jeśli nie wyskakuje się od razu z pretensjami ???? Wypłaty na czas, na nadgodzinach idzie przytulić trochę grosza. Dużo pozytywnych osób z którymi można zamienić słowo.

Która zmiana jest lepsza? A czy B ?

Janina

Byłam na jednej i drugiej, inaczej jest pochodze z tej co na druga zmianę jest. Inaczej jest wyglądają inaczej ludzie nawet nie tak jak na tej drugiej, liderzy inny są to jest szok wyglądają inaczej zupełnie niż tamici. Mówią podobnie ale są podobieństwa czasem ochrona jest ta sama

Pikerka90

Hej a wie ktoś może czy dalej szukają kogoś do biura na tą asystentkę ?

do palaczy z biura!

Widzę że pewne komentarze, niewygodne dla kierownictwa są momentalnie usuwane. No to napiszę, jeszcze raz. Pozwoliłem sobie ostatnio przed swoją zmianą podjechać pod zakład i zobaczyć co wyprawiają biurowi. A więc przez 1,5h obserwację balkonu biura Fiege, co chwilę wesoło wychodzili na papieroska, z kawą/herbatą (dodam że były to praktycznie te same osoby), które robią sobie przerwę od papierosa a nie przerwę od pracy. Wszyscy pracownicy mają karty dostepu, które monitorują które drzwi kto otworzył i o której. Polecam Panu dyrektorowi dokładnie sprawdzić historię wyjść na balkon, bo wszyscy inni muszą palić jak jest przerwa, a wy wychodzicie co 10min. Polecam wziąć się za pracę a nie papieroski!

Szybkaakcja
@do palaczy z biura!

Mam wrażenie że nie masz co ze swoim życiem robić.. kto normalny przyjeżdża do pracy 1.5h wcześniej żeby obserwować jak zachowują się inni ludzie ? Ktoś tu ewidentnie ma ból (usunięte przez administratora).. kto ci bronił iść do pracy w biurze ? Były ostatnio rekrutacje na stanowisko do biura. Ciekawy jestem czy gdybyś ty pracował w biurze to byś nie wychodził. Mają możliwość wyjść to niech sobie idą ty myślisz te hala się sama ogarnia ? My swoje robimy na dole a oni na górze każdy robi co innego i za co innego jest odpowiedzialny. Oni ze swojej pracy są tak samo rozliczani jak my że swojej i skoro im dyrektor pozwala wychodzić to znaczy że nie ma z tym problemu. Skoro to jest ich szef i on nie ma z tym problemu to co ciebie to obchodzi ? Poza tym z parkingu widać dwa balkony jeden na górze należy do Zalando czyli do klienta a drugi do pracowników z hali. To do kogo pijesz ?

@do palaczy z biura!

jest jeszcze dziki parking obok głównego parking oraz obok ronda. Tak samo mogę zatrzymać się na poboczu drogi. Z tych miejsc doskonale widać balkon Fiege

Pytajnik

Mam pytanie kiedy na dziale PAC toaleta zostanie otwarta . Czy mamy sikać pod siebie ? To co robicie jest CHORE

Komu?

Raczej koleżankom co tam siedzą wiecznie na płotach . I się grupują zamiast pracować

Olaf

Tak dla przypomnienia, jeśli ktoś nie wie Premia jest uznaniowa. Jeśli ktoś by tego nie wiedział to rodzaj gratyfikacji finansowej. Dodatkowo Kodeks pracy nie reguluje zasad przyznawania i wysokości premii uznaniowej, więc przestańcie już ciągle pisać o tym samym. Zasada jest jedna, jeśli komuś coś nie pasuje i nie może się z tym pogodzić to po prostu odchodzi z firmy. Ubliżanie notorycznie innym pracownikom na forum nic nie pomoże, jeśli chcecie gdzieś wyżyć się z waszej frustracji to pójdźcie ma siłownię bądź inne zajęcia sportowe, a jeśli to wam nie pomoże to może wizyta u specjalisty, który znajdzie podłoże wszystkich waszych złych myśli na temat innych osób. Świat nie kończy się na jednej firmie w gronie tych osób. Pamiętajcie jedno góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem tak więc uważałabym na słowa.

King Bruce Lee Karate Mistrz

W dniu wczorajszym na zmianie A doszło do rzeczy godnej wspomnienia. A mianowicie przygotowana zupa tzw. żurek przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Był idealnie doprawiony, nie zabrakło też w nim jajeczka i kiełbaski. Chciałem paniom z kuchni pogratulować mistrzowskiej ręki oraz serdecznie podziękować za przepyszny obiad i poprosić o więcej takich dań. Pozdrawiam Bruce Lee.

Maklowicz
@King Bruce Lee Karate Mistrz

Ależ należyte są te podziękowania, pyszna zupka palce lizać. Gdybym mógł to wziął bym dokładeczkę. Placuszki dziś też nie byle sobie, podróżując szlakiem warmińskim często napotykałem placuszki jedne lepsze drugie nie specjalnie te były też smakowite pozdrawiam

Zwolniony

Mówią że kolor koszulki nie zmienia człowieka nie prawda gdybyś pracował na zwrotach przekonasz się .jest TL zmanaA miała czerwona koszulkę założyła pomarańczowa i troszkę się w tej małej główce poprzewracała.zapomnialo się o szacunku wróciły czasy gestapo.nawet zmieniła fryzurę ale to i tak nic nie zmieniło jak była wredna tak jest czy dostała te koszulkę po znajomości bo na pewno nie z wyboru ludzi.gora powinna znieść tę osobę bo nie nadaje się na te stanowisko tu pracują ludzie a nie (usunięte przez administratora) dzięki nim ma premie.kobieto przejrzyj na oczy bo nie nadajesz się do tego stanowiska dobrych ludzi zwolnili a nieodpowiednie osoby zostały .cieszę się że już nie pracuje naprawdę nie ma czego żałować po tym co widziałem co się dzieje szkoda tylko ludzi że jedna osoba może tak zepsuć atmosferę .nawet przymila nie się do areaski nic nie pomoże .dajcie ludziom pracować.

@Zwolniony

Nawet zmiana fryzury nie pomoże jak była wredna tak dalej będzie zero szacunku dla ludzi tacy ludzie nie powinni być na takich stanowiskach

Ktoś

Ona całe życie była wredna ,a teraz dali jej władze to już dramat ktoś kto nie ma szacunku do ludzi nie będzie go miał nigdy ,a teraz się panoszy ,bo jest TL GESTAPO .

Prawda ,normy się dla nich nie liczą ,niektórzy nie wyrabiają norm bardzo często tylko mają czas na plotkowanie o życiu innych ,a same mają (usunięte przez administratora) w swoim ,ale takie dalej pracują i mają się dobrze ,dlaczego takich nie zwalniają?

On

Czym zawiniła dziewczyna z unloud-u? I czemu lider nie wstawił się za nią?

...
@On

To jest nie nowość bo lider boi się krzesła

Stary
@On

A gdzie jest stary Tl ???? to kto ma się za nią wstawić.

Bajo jajo

BHP ponoć . Praca to nie zabawa tym bardziej na wózku. Albo praca albo zabawa

Zmiana A

Chce przejść na dział Big items lub vna jak się pracuje z liderami, jak atmosfera możecie się wypowiedzieć

Ciekawy

Trochę nie rozumiem tej zawiści u ludzi.. to "pomarańczowy" nie może już rozmawiać z "szarym" czy "czerwonym". A może znają się prywatnie? Nic Ci do tego chyba ;) Rozumowanie poziom przedszkolny trochę, takie szufladkowanie.. Polecam otworzyć się na ludzi, bo chyba masz z tym problem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 589, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka