Opinie o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Swięcko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Swięcko

pan kierownik Ł tylko potrafi za plecami dużo mówić nawet nie wie co się dzieje na przyjęciu.lider D obraza innych I robi co chce. Pan kierownik boi się regowac

Jolanta

ciekawa jestem co na tym przyjęciu może się dziać, że twierdzisz brak zwracania na tu uwagi przez kierownictwo. napiszesz wprost? po czym wiesz, że nikt specjalnie tego nie zauważa? chyba, że tylko o tę atmosferę ci chodzi? trudno stać się liderem? jaki docelowo ma się tu styl zarządzania zespołem, firma ma własną kulturę co do tego?

Kolezanka
@Jolanta

Jestes pracownikiem firmy? Jeśli tak to nie rozumiem skąd pytanie, a jeśli nie to nie wiem czego tu szukasz. :)

Agataa
@Jolanta

@Jolanta, to ciekawe z jakim zainteresowaniem śledzisz losy firmy. Od zeszłego roku już nie jesteś z nią związana:) Pragnę zauważyć, że odkąd super dział HR pojawił się w firmie to zwolniło się/zostało zwolnionych tylu ludzi, że takiego armagedonu na oczy wcześniej nie widziałam. Zniknęło wielu cennych pracowników z każdego szczebla. Zatrudnienia nowych przypadkowych osób w niczym nie pomogło, bo niby jak miałoby pomóc. Chaos, brak wiedzy, planu i doświadczenia. Co jeszcze ciekawsze także dwóch ówczesnych dyrektorów nie podołało i odeszło pozostawiając po sobie obraz nędzy i rozpaczy. Może któregoś dnia sytuacja w końcu się poprawi, ale zła reklama poszła już w świat.

Xxxx

Super praca, lekka. Super ludzie.

Mloda
@Xxxx

opinia chyba o innej firmie ! brak jakiś informacji ctrzeba ciągle pytać bo liderzy i kierownicy są zbyt leniwi. Brak umiejętności osób które mają się za bogow

Xxx
@Mloda

Pracujesz obecnie czy jesteś byłym pracownikiem, że tak się wypowiadasz?

Mloda
@Xxx

pravuje i z tygodnia na tydzień coraz gorzej

@Mloda

Można poznać szczegóły? Co tu może się tak właściwie pogarszać tak szybko w warunkach, że piszesz z tyg na tyg? Pracy sporo?

@Jolanta

Wcześniej w firmie było kiepsko ale pan dyrektor jakoś trzymał wszystko, teraz brak informacji i innego.koerownictwo to tylko siedzi w stlowce i pije kawę uzyskanie informacji kończy się obrażeniem ze pracownik chce się coś zapytać

@Jolanta

Jak się zainteresujesz to poznasz szczegóły wystarczy wstac i przyjść na magazyn,zobaczyć a nie z (usunięte przez administratora) siedzieć przy stoliku i pytać na go work. Ja nie mam tyle czasu

Xxxx

O kim mowa?

@@Mloda

Czy to obrażanie się jest zależne od kontekstu danego pytania? A tak ogólnie to kto tu w strukturze jest jeszcze pond, żeby można było o takich problemach pogadać? Zwykli pracownicy mają dostęp do takich osób?

@@Mloda

A co mówi ze cię obraza ? ja pytam i mnie nie obraża

Zaciekawiony

"Jolanta koleżanka ciekawe serek" to kiedy przyjdziesz na halę pogadać szybciej odpowiedzi będziesz mieć

@Jolanta

Nic nie idzie na lepsze nie ma kto pracować na górze biorą ludzi ze środka firmy z przypadku, szkoda tych kierowników co odeszli i dyrektorow. Pisze już ten komentarz piąty raz chyba ktos je kasuje. Tylko dlaczego?

@Zaciekawiony

Tak ogólnie to osoby z zewnątrz mogłyby mieć co do tej hali teoretycznie dostęp? Na jakimś dniu próbnym oprowadzają po całej czy nawet nie ma kiedy?

Kobieta

kierownictwo firmy powinno porozmawiać z pewnym z kierowników. pan kierownik mysli że jest super i tylko gada ciągle z dziewczynami i dziwne żarty!!!!!!!!!!!!!

Mrowa
@Kobieta

Co to znaczy? Jakie żarty konkretnie?

@Kobieta

a powiedzialas mu to prosto w oczy? idzialem jak rozmawialas i ci sie podobaly te niby zarty a teraz gadasz o dziwnych zartach a heszki heheszki na zmianie

@kolega

Żarty żartami ale dobrze, że nawiązujesz do normalnej rozmowy. W razie faktycznych problemów można tu liczyć na dialog i ewentualne wsparcie? Jakie inne mogą jeszcze występować?

Serek
@Jolanta

@Jolanta - dialog na minimalnym poziomie, ale zawsze lepszy niż wcześniej. Wcześniej mieliśmy osoby od rekrutacji i ,,niby,, wsparcia. Kończyło się tylko obrażaniem pracowników i przyjmowaniem beż weryfikacji umiejętności. Może kiedyś coś się zmieni na lepsze.

@Serek

O czyli nie przekreślasz perspektywy na jakiekolwiek poprawki tu w firmie? W zasadzie co według Ciebie musiałoby się tu zdarzyć, żeby doszło do tego wspomnianego polepszenia? W ostatnim czasie coś tu poprawili?

Serek
@Jolanta

@Jolanta -- najważniejsze się zmieniło bo zmieniła się władza i został zwolniony dział rekrutacji. Teraz tylko trzeba znaleźć sobre osoby do kierowania a nie z przypadku.

@Serek

Nic nie zmierza ku lepszemu , brakuje ludzi do pracy. Przez brak zarządzania,każdy robi co mu się żywnie podoba. Ludzie którzy prowadzili firmę odeszli, szkoda tych kierowników co odeszli, dyrektora. Teraz biorą z przypadku ze środka firmy bo nie ma kto pracować

@Jolanta

Jolka gdzie cie mogła spdkac na hali chętnie przyjde żeby cię poznać

@Serek

Nic nie zmierza na lepsze ,władza odeszła szkoda tych kierowników, dyrektora, teraz biorą ludzi ze środka z przypadku bo nie ma kto pracować na górze

Zaciekawiony
@Jolanta

" Jolanta serek ciekawe" gdzie cię można spodkac w firmie przyjdź na halę dziś o 12 chcemy cię spodkac jolka

Magazyn

ja tu przyszłem z doświadczeniem z innej podobnej firmy i jest takie motto chcesz zrobić więcej to cię zjedzą więc lepiej nie wychodzic przed szereg . Zastanawiajace Jest to po jakiego diabła te osoby jeszcze tu pracują które są niezadowolone ,te wszechwiedzące. Organizacji nie ma żadnej kazdy robi co chce rozpisdxiaj w papierach

Aplikowałeś do firmy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rrrrr

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie jest godna zaufania.Atmosfera jest FATALNA!!!!

Były l
@Rrrrr

Nie polecam pracy w firmie każde zwrócenie uwagi konczylo się podkładaniem nogi, problem z uzyskaniem informacji od kogokolwiek i zaganianie jeden na drugiego. Moim kierownikiem był pan na drugim magazynie który jak byl jakiś błąd w procesie na zmianie to kazał mi siedzieć cicho.

@byly
@Były l

Zgadzam się Pan kierownik Ł nie zna procesu

xxx

Nie polecam pracy z panem niby kierownikiem Ł pan nie ma pojęcia o niczym a co dopiero o pracy z ludźmi.brak umiejętności i kultury!!!!! traktuje pracowników jak wrogów i ciągle poniża. czas aby wladciciel firmy zainteresował się jego zavhowaniem

Vvvb
@xxx

Zgadzam się z powyższym. Ten pan nie powinien pracować z ludźmi!!!! Pierwszy raz od lat spotykam się z taką arogancją, brakiem szacunku. Posada dostana z przypadku a nie za umiejętności.

...y i z
@xxx

Strasz strasz , atomsfera extra klasa

magaxyn

proponuję zrobić skarbonkę na msgaxynie i zbierać pieniądze. Może uzbiera się kwota na nowych kierowników. Bo obecni panowie ogladsja za dużo kreskówek bo mają takie pomysły że tylko się śmiać.

Ferdek kiepski
@magaxyn

Odwarz się wstać i powiedz to na głos na stołówce

miki

Ludzie trzeba iść do właściciela, nikt nie patrza na nasze uwagi ¡!!!!!!!!!! To że obecni panowie nie nadają się na kierowników To pewnie ale nie dziwny się! Zostali powołani przes osoby który doprowadziły do tego a ta cała pani co rekrutowała, to porażka. Tylko 9brazala i poniżała pracowników jak pytali o podwyżkę

xoxo

Niby magazynier, a musi wykonywać obowiązki ponad swój zakres obowiązków czy to za liderów albo starszych magazynierów za takie same pieniądze! A liderzy i starsi biorą za to wszystko kasę... Próba rozmowy nie wchodzi w grę, nie obchodzi ich na jakim stanowisku jesteś, najlepiej zrzucić tam wszystko na magazynierów, a później muszą oni wysłuchiwać...

Ciekawe
@xoxo

Jakie obowiązki ponad swój zakres wykonujesz za starszych lub liderów? Podaj przynajmniej jeden przykład. A może po prostu nie znasz zakresu swoich obowiązków?

xoxo
@Ciekawe

@ciekawe ojj doskonale znan zarówno ja, jak i pozostali pracownicy zakres obowiązków magazniera, starszych a lidera. Myślisz, że zadając te pytanie dam sobie wmówić, że nie znam obowiązków magazyniera, jakie powinien wyłącznie wykonywać to jesteś w błędzie. Przykładów można by było pełno wymienić, ale jak chcesz proszę masz parę przykładów z zakresu nie obowiązków magazniera, które mimo tego i tak robią. Tyle musi Ci starczyć, a resztę musisz poznać sam...szukanie braków, tworzenie raportów, magazynierzy uczą liderów (ciekawe, bo w żadnej innej firmie tak nie jest) listy, roboty itp można by pisać i pisać..to się nazywa wyzysk, jak nic! Starsi i liderzy mw mogliby się wziąść w końcu do pracy zamiast tylko gadać i plotkować, a swoją pracę zwalają magazynierom i biorą za to kasę! Doskonale wychodzi im podlizywanie się kierownikowi...

Kolezanka
@xoxo

Z tego co piszesz to połowa hali powinna być starszymi magazynierami. Czy jesteś pewien, że na pewno znasz swój zakres obowiązków?

ciri

Nowi Panowie liderzy myślą, że skoro znają się z Panem kierownikiem D to mogą sobie na wszystko pozwalać i robić z ludźmi co chcą i z brakiem szacunku się do nich zwracać... Gdy tylko się ktoś odezwie wyrażając swoje zdanie, czego tam przy obecnych liderach i nowym kierowniku mw nie można mieć to potrafią z krzykiem i wielką pretensją odpowiedzieć. Pan T i J otrzymali chyba stanowiska po znajomości

Random

… firma z perspektywami, ale cóż? Zrobili skrzynkę z opiniami, i potrzebami.. może w końcu będzie można się wbić wyżej :D bo takie gadanie do liderów chyba nie działa…

Lolo
@Random

Co z tej skrzynki wynika, kompletnie nic !!! Cześć liderów ma chociaż pijecie co się dzieje w firmie w porównaniu z kierownikami. Pan Ł i D wiedzą tylko, gdzie jest najbliższy ślep z papierosami i gdzie jest stołówka. Jeśli firma zacznie dawać premie na kulturę to raczej będą panowie mielo 0 co miesiąc.

magazyn

Pani Kierowniczka A niech bardziej zaangażuje sie w sprawy swojego zespołu i zainteresuje się pracą. Tylko potrafi zrzucać swoje obowiązki na innych całkowity brak wiedzy jak pracuje magaxyn. Ciągle pyta o to samo !!!!!!

lus

nie polecam pracy z panem T byłym wózkowym myśli ze wszystko może.razem z swoim kolegacb od przyjęcia ciągle tylko chodzą i śmieją się z innych. pan T tylko klnie a sam nic nie zrobi

Ex

Już tam nie pracuję, a firma dalej (usunięte przez administratora)

Ludzie

nowi kierownicy kto ich wybrał?! panowie tylko potrafią chodzić na przerwy i brak chęć pomocy innym. To jest przykład który widać że stanowiska nie jest takie samo jak kultura i poziom tych osób.

Oni

w firmie idą dobre zmiany. NA NASZE szczęście odchodzą osoby które nie potrafiły pracować z ludźmi i ich sposób był zły.

magazyny

w imieniu wszystkich prosimy i publiczna informacje ba magazynach kto teraz kieruje firma. chcemy wiedzieć z kim możemy się spotkać i porozmawiać

mila

czy ktoś z kierowników coś zrobi (usunięte przez administratora). pan tylko potrafi (usunięte przez administratora)chodzi na oprzerwy i poniża innych pracownikow.

z firmy ucieka nawet kierownictwo. czy to znaczy że mamy szukać pracy. to tylko pokazuje że firma potrzebuje nowego dobrego dyrektora nie obecnego.

Pracownicy

kiedys to była firma i chciało się przychodzić. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Swięcko

• Jak się pracuje w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.

M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ