Opinie o Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta) w Bad Bentheim

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta) w Bad Bentheim

Luby Nowy wpis

Ludzie u tego kretacza się nigdy nic nie zmieni to mę...a jest. A najlepsze jest to jak zmienia tylko imiona i wypisuje bzdury żeby siebie wybielić

Krzysztof

Na FB zapraszam Wszystkich (usunięte przez administratora) przez Pana Krajewskiego ! Grupa nazywa się (usunięte przez administratora) przez Krajewskiego łatwo znajdziecie

Odpowiedz do Klukaczewski
@Krzysztof

Krzysztof Klukaczewski przepracował dokładnie cztery dni został ściągnięty przez ówczesnego kierownika pana Pawła i został przez niego po czterech dniach zwolniony ponieważ symulował wypadek w pracy Po sprawdzaniu przez urzędy kontrolne okazało się że żadnego wypadku nie było Także panie Klukaczewski niech się Pan weźmie do pracy

Aneta
@Odpowiedz do Klukaczewski

Ale w jaki sposób symulował upadek? Co uderzył się specjalnie głową w biurko i udawał, że zemdlał? Wybacz, ale brzmi komicznie

KRZYSZTOF Nowy wpis
@Aneta

Nic nie symulowalem Koparka najechała mi stopę Gosienica miałem całą spuchnięta stopę nic nie symulowalem niechcieli mnie do szpitala zawieść w momencie kiedy zagroziłem że zadzwonię na policję i pogotowie to mnie zawieźli w drodze Pan Krajewski do mnie dzwonił na telefon i mi się odgrażał że jak nie wrócę do pracy to mnie wyrzuci i nic nie zapłaci po 2 dniach wróciłem do pracy i dalej pracowałem z bólem stopy! oszuście nie oszukuj założyłem Ci sprawę w sądzie i nie jedna osoba to samo zrobiła przegrałeś tą sprawę nie wiem jak to zamataczyleś ale sąd Niemiecki za ciebie wypłacił Kasę ! Osoba pokrzywdzonym ! Nazywajmy rzeczy po imieniu jesteś zwykłym Oszustem i krętaczem ‼️

Lidia Nowy wpis
@KRZYSZTOF

No jeżeli to prawda to ciekawa jestem jak sąd to wszystko rozstrzygnie. No ale wypis ze szpitala masz?

Stan

Ja pamiętam cały rozwój firmy pracodawca często jest nie wypłacalny przeinwestowuje potem nie ma kasy ale to wszystko to jest też złe zażadzanie firmą są firmy które wypłacają pensje a potem kupują sprzęt tutaj jest odwrotnie nie polecam chyba że macie mocne nerwy.

Anna Nowy wpis
@Stan

Nie płaci? A tobie ile pensji nie zapłacił? Jak zalega z finansami to kto tam jeszcze pracuje i się nie zwalnia?

Czy w Krajewski Group GmbH poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Luby

Wystarczy żeby podstawę wypłacał (usunięte przez administratora)

Odpowiedz do admina

A po co administrator podkręca temat? Skoro w rejestrze sądowym Firma została wykreślona? Oznacza to że Firma już nie istnieje więc po co administrator podkręca temat Temat jest podkręcony po to aby opisywana FirmaWykupiła u Admina abonament w wysokości 1000 zł miesięcznie i mogła samodzielnie usuwać negatywne wpis po to powstał ten Portal

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta)? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ostatni weis

Generalnie zalozenie pomyslodawcy i zalozycuela profilu prawie albo wedlug niego samego spelnia jego oczekiwania. Mechanizm jest bardzo prosty. Pracownicy, byli pracownicy , osoby nwogole nie majacego zadnego interesu poniewaz zaluzmy nze nigdy nie pracowali w danej firmie dokonuja wpisow tylko negatywnych. W wiekszosci analizowanych wpisow na calym portalu pojawiaja sie wpisy tak zwanych hejterow. Firma ktora jest opisywana w sposob negatywny nie ma mozliwosci obrony. Mechanizm zostal tak opracowany ze osoba opisywana nie ma mozliwosci obrony, zostala zleczewazona zasada obiektywizmu co w kazdym postepowaniu karnym czy cywilnym jest konstytucyjnym przywilejem. Admin gdy widzi wpisy zwraca sie do Firmy z tak zwana oferta, czyli oferuje za kwote 150euro miesiecznie mozliwosc usuwania wpisow przez wlasciciela firmy. Natomiast pracodawca nie ma mozliwosci dodania zdjec na przyklad z zdemolowanych mieszkan jakich sie dopuscila osoba wydajaca negatywna opinie, nie ma mozliwosci technicznych zamieszczenia protokolu np. z postepoiwania przed Sadem Pracy, Czy zamieszczenie wydanego nakazu zatrzymania pracownika ktory dopuscil sie przestepstwa i dokonal szkody na rzecz pracodawcy itd. A jesli wpisow nie ma przez pewien Okres czasu to Admin sam zaczepia i zadaje pytania , jak wyglada proces awansu , liczas na to ze hejterzy sie uruchomia . Wygodniej jest udostepnic mozliwosc hejtowania i opisywania sytuacji ktore nie mialy miejsca. Skracajac wszystko - zostalo sporzadzone zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa poprzez stworzenie i udzielania zgody na szkalowanie ludzi na tym Portalu. Z gory z powzietym zamiarem wypelniono znamiona czynu zabronionego i w zwiazku z powyzszym wszczeto juz postepowanie karne zarowno na Terenie Niemiec , co w ostatnim czasie kary zostaly zaostrzone oraz wszczeto postepoweanie karne na terenie Polski. Jesli kos by wpadl na pomysl ze usunie wpisy to wszystko zostalo juz zabezpieczone. (usunięte przez administratora)

XD
@ostatni weis

A.K przestań pisać bzdury lepiej oddaj pieniądze które wisisz ludziom i przestań (usunięte przez administratora)kolejnych z tą swoją baba której namieszałeś w głowie.

@ostatni weis

Ale (usunięte przez administratora) Z CIEBIE. JESTEŚ NIKIM. NIEMA W TOBIE CZŁOWIEKA. GADZIE. JA NIC NIE POPSUŁEM METRY DO PRZODU I TAK SAMO ZOSTAŁEM POTRAKTOWANY. JEZELI TY MYSLISZ ZE LUDZIE SIE CIEBIE BOJA BO WYKLEPALES COS NA PAMIEC. MNIE INTERESUJE TO ZE NAS OSZUKALES A NIE KIM TY Z ZAWODU JESTES I MAMY PRAWO PISAC PRAWDE ABYS JUZ NIKOGO NIE (usunięte przez administratora) NIE CENISZ CIEZKIEJ PRACY LUDZI. LUDZIE ZOSTAWIAJA RODZINY I DZIECI W DOMU ABY COS DLA NICH PRZYWIESC A TY WPEDZASZ ICH W DLUGI. ZYCIE CI TO WYNAGRODZI. JESZCZE AKCJA Z TYM VHLOPAKIEM KTOREMU DZIEWCZYNE WYKUPIŁ A NASTEPNIE GO ZWOLNIŁ. TACY JAK TY KONCZĄ Z PODWÓJNA SIŁA I YO CIEBIE CZEKA ANANASIE

Olga

Czego nie popsułeś? Tego nie zrozumiałam. Nikt tu nie pisał o psuciu, więc nie wiadomo do czego się odnosisz. PS. I wyłącz caps locka, bo czy bolą :3

Luby

Mam nadzieje ze po raz pierwszy i ostatni trafilem na takiego szefa jak Pan Arek . A ludzie którzy go bronią widocznie weszli w firmę od nie dawna i się jeszcze nie przejechali. Ludzi traktuje jak śmieci zależy od jego humorku. Wynagrodzenie nie daje na czas.Wszystko zostało zgłoszone do odpowiednich organów mam nadzieje ze karma wroci z podwójna sila i ze wszyscy odzyskają swoje ciężko zarobione pieniądze

Kris
@Luby

Mi oferował ten (usunięte przez administratora) stanowisko kierownika budowy (usunięte przez administratora) potem mnie (usunięte przez administratora) pracy nie dostałem i straciłem tylko 1000 euro zaliczki na wczasy które miałem wykupione. Ale kiedyś go dopadnę w jego firmie po pracy i odpowie za to

@Kris

Pomysl człowieku przez chwile o jakiej firmie piszesz? Bo napewno nie i nie miałeś pracować w firmie tej.

@Kris

Stanowisko kierownika dla takiego pustaka co administrator usuwa słowa powszechnie obraźliwe wszystko mówi za siebie PGR tez zlikwidowano

Stefan

Napisz do mnie sa2xny@gmail.com

Barik
@Luby

Duża rotacja, słaba organizacja, brak urlopu oraz, wypłaty zapracowanych pieniędzy. Właściciel obgaduje zatrudnionych, spychologia za pomyłki na pracowników szeregowych. Zarządzanie przez chaos i intrygę

@Luby

(usunięte przez administratora)kierownik to człowiek z łapanki, zero pojęcia o robocie. Oni niewiedza ci budują, wpadka na wpadce, skoczki których nikt nie chce.

Rafał
@Były

To jakie wpadki już były w firmie? Daj znać, teraz mnie zaciekawiłeś :D

Gdzie Pan to zgłosił???

@Luby

Jak ja byłem u niego pod koniec 2021 to niezłe cyrki tam były. Znalazł 3 ludzi z daleka przyjevhali specjalnie do tej pracy z ogloszenia. Nie wiem skąd ale musieli się pierw dostać do portugalii a stamtad dopiero do niemiec, gdzie trafili na osobę że gorzej nie mogli. Zwolnił ich po 3 dniach wszystkich. I odrazu z budowy kazał im opuścić hotel natyvhmiast. Smutne to było jak wychodzili było widać że mają wielki problem. Następne 3 dni kiedy rano jezdzilismy do pracy stali oni wszyscy na pkp ma dworze w dzień i w noc. Nie wiem co z nimi się stało ale to przykre że gosc ktory tak postepuje z ludzmi i to nie tylko rodakami niema za to zadnych konsekwencji i wszysykich straszy jakim to on prawnikiem nie jest. My zrezygnowalismy po tygodniu kiedy przeprowadzilismy wywiad co to za osoba. Wyopa kilka tys Na wyjazd. I robota za darmo. Nie my pierwsi nie ostatni. Ludzi (usunięte przez administratora) przez niego spotkałem juz nie raz.

Conger

Bo to prawda

Jaka jest kultura pracy w Krajewski Group GmbH?

Luby

Kultura? Całkowity brak kultury tego się nie da opisać to trzeba przeżyć

Olga
@Luby

Ktoś tu pisał, że od sierpnia firma nie bierze do pracy i ma gdzieś indziej siedzibę (ale nie wiem, czy w PL czy w DE). Wiesz coś może?

Beniu

Nie ma juz Krajewski Group, teraz ten twór nazywa się KGG Tiefbau. Nie polecam brak profesjonalizmu, ciągle problemy z pieniędzmi i sprzętem i same poprawki i pretensje właściciela. Dodatkowo Krajewski to gbur i bezwzględny człowiek. Jego miejsce jest w zakładzie karnym...

@Olga

Dalej pracuje na terenie niemiec ma pare osób a siedziba w bad bentheim

Kamil
@Beniu

Zwykły (usunięte przez administratora) i mięczak tylko straszy Policją

Lidia
@Luby

A powiesz coś więcej o tym braku kultury, na który tak wskazujesz?

Uwaga został namierzony okolice Hamburg

Robert
@Luby

Kto został namierzony? Możesz napisać jaśniej? Masz na myśli właściciela firmy bo nie bardzo załapałem o co chodzi. Masz u niego zaległą wypłatę bo widziałem ze inni tez na to narzekali.

Hannover, ostatnio bodajże

Zielu

Witam , powyżej opisana firma jest niewypłacalna. Pracowałem i jako nie jeden nie dostałem wynagrodzenia. Jest nas około 10 osób. Szef wyrzucił mnie z pracy gdzie nabawiłem się problemów z ręka i musiałem zgłosić się do chirurga. Uważa się za prawnika i (usunięte przez administratora) ludzi a tak naprawdę Pan A. Krajewski jest zwykłym (usunięte przez administratora). Podejrzewam , ze jako pierwszy zgłosiłem sprawie odpowiednim organom i teraz Pan Krajewski będzie miał duże kłopoty ale kiedyś musiało się tak stać. Nie może frajerowi całe życie uchodzić wszystko na sucho. Przez telefon groził mi , ze mi ryj obije po czym poinformowałem go , ze bardzo dobrze i ładnie ponieważ Nasz rozmowa została nagrana. Także teraz wiadomość typowo dla Ciebie „szefie” a raczej pseudo szefie. Zobaczymy kto wróci na tarczy a kto z tarcza :)

@Zielu

Znamy cie pseudo brukarzu z pracy. Byłeś dwa dni i do żadnej pracy się nie dodajesz może to stwierdzić cała brygada. Właściciel firmy dał tobie szansę ponieważ nie płacisz za swoje wynajmowane mieszkania w miejscowości Reine i wprowadziłeś się do naszego mieszkania do ośmiu facetów wraz ze swoją dziewczyną a dziecko oddałeś swojej teściowej na wychowanie ponieważ nie umiesz zagwarantować dziecku dachu nad głową i wyrzywienia To że posługujesz się imionami i nazwiskami to możesz być pewien że my będziemy świadczyć przeciwko tobie w sądzie To że posługujesz się imionami i nazwiskami to możesz być pewien że my będziemy świadczyć przeciwko tobie w sądzie Poza tym na pewno nie Pracowałeś w tej firmie którą opisujesz ponieważ ta Firma od sierpnia nie prowadzi żadnych prac a jej siedziba jest gdzie indziej

Pyra

Nie jesteś pierwszy

Max
@Piotr

Arkadiusz, dlaczego podpisujesz się jako Piotr, przecież wszyscy wiedzą że to Ty piszesz wszystkie pozytywne opinie na swój temat, bo nikt inny by tego nie zrobił?

Stefan

sa2xny@gmail.com proszę k kontakt

@Zielu

Hej czy masz może nowy adres firmy Pana Krajewskiego ???

@Zielu

Witam może Pan dołączy do nas mamy tu wynajętego adwokata w niemczech może Pan się ze mną skontaktować (usunięte przez administratora)

@Zielu

Do mnie też się tak zwracał, nie otrzymałem umowy, jak nie dostałem odzieży roboczej i się o nią doponibalem., to powiedział mi że mam (usunięte przez administratora) O zwolnieniu dowiedziałem się o północy. To bardzo zły człowiek

@Zielu

Wiesz co powiedział mojemu znajomemu u ktorego chcial sobie wyrobic zaufanie? Niech sobie piszą te opinie na gowork. Dzwonie płace 150Erło i cisvh cenzura. Tak to działa. (usunięte przez administratora) który spadnie 10x mocniej czas jest nielitościwy

Jeszcze go nie zamkneli

UWAGA !!!

UWAGA !!! (usunięte przez administratora) TERAZ Tutaj działają uważajcie na Tę Kobietę teraz ona szuka ludzi a.i tak wszystko stacza się do jednego....

Krzysztof

Dzień Dobry witam wszystkich pokrzywdzonych obecnie szykuje się bardzo fajne wydarzenie przeciwko Panu Kraj.... Na Terenie Polski. Proszę o pomoc wszystkie osoby pokrzywdzone odezwać się do mnie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/414595610038863/?ref=share Proszę Niech każda osoba opiszę swoją sytuację na Grupie lub napisze bezpośrednio do Administratora Grupy. PAN Kraje będzie bardzo zniesmaczony tym wyjątkowym dniem i ukrucimy mu tym wydarzeniem Jego działania na terenie Niemiec zakończy się wieczne okradanie i oszukiwanie ludzi ! A na terenie Polski jego facjata będzie znana do końca życia ! Już nigdy nikogo nie zatrudni odda to co ukradł !

Luby

No chłopaki krajewski będzie dziś się bawił za nasze pieniądze

Xxxx

Wiem że zmienia nazwy specjalnie

Krzysztof

Zapraszam na Grupę Nie wiem czy się Link Wyświetla jak nie to wpiszcie (usunięte przez administratora) PRZEZ KRAJEWSKIEGO (usunięte przez administratora) PRZEZ .... Jego Nazwisko Trzeba zebrać wszystkich Polaków Którzy zostali (usunięte przez administratora) którzy prowadza z nim sprawę na Terenie Niemiec Miarka się przebrała ! Jakieś Prawo chyba jeszcze istnieje w Polsce brakuje pieniędzy na 1000 % się nim Polskie Prawo wymiar Sprawiedliwości Zajmie ! https://www.facebook.com/groups/414595610038863/about

Xxxx
@Krzysztof

Też jestem za

Urszula

Gorszej firmy nie ma od tej. Pracodawca jest zwykłym oszustem ma tam swoją elitę co ludzi ściąga do pracy a potem robią perfidne zdjęcia (oblesne), ośmieszające osoby która przyjechała do pracy uczciwie zarobic. Przetrzymuje tam pracowników nie wypłacając ZAROBIONYCH pieniędzy. Zakłada im konta niemieckie po to aby rodzina nie wiedziała że jest niewypłacalny, ludzie nie mają za co jeść ani wrócić do polski. Odgraża się przez messengera i rozsyła rodziną obleśne zdjęcia z głupim dopiskiem na temat pracownika, a jeżeli rodzina odezwie się na temat pracownika to blokuje rodzinę i za każdym razem pracownik jest kontrolowany przez jego grupę stałych pracowników o czym się rozmawia, jeżeli pyta się o adres pobytu tej osoby co ma zjechać do Polski to automatycznie kontakt się urywa. Sama osobiście mam problem ze ściągnięciem stamtąd swojego partnera który teraz (po 5 miesiącach) dostał tylko pół wypłaty a teraz siedzi w domu w Niemczech bez pieniędzy, bez pracy i jest szantażowany nie wypłaceniem zaległych i bieżących pieniędzy, nawet nikt z rodziny nie wie w jakiej miejscowości przebywa, bo za każdym razem telefon zostaje wyłączony.

@Urszula

Za posikane łóżka i materace oraz zdemolowane mieszkania i pokoje każdy pracodawca będzie miał pretensje. Za każde Nieuzasadnione niestawiennictwo w pracy albo obecność w pracy pod wpływem alkoholu wyrządzone szkody np. uszkodzenie stuletniego dębu Ładowarką jest odpowiedzialność karna. Szkoda że tutaj nie można wwstawiać zdjęćTo wszyscy by mieli pogląd jakie osiągnięcia i co soba reprezentował ten pan A nazywanie kogoś oszustem jeżeli nie ma się wyroku w ręku jest przestępstwem.

Urszula
@Mirek

Ja nie oskarżam nikogo bezpodstawnie dlatego że mam wszystkie wiadomości na internecie które były wysyłane do mnie w sprawie tej osoby oraz przelew jego wypłaty na moje konto i również sms w którym szef wyraźnie potwierdził że resztę pieniędzy prześle a tych pieniędzy dalej nie ma i oprócz tego wypłaty bieżącej która mu się należy w jakiejkolwiek części. Nie mam zamiaru z nikim dyskutować na ten temat a zwłaszcza z osobami które się podlizują szefowi. Dyskutować to ja mogę na ten temat z jedynie odpowiednimi instancjami prawnymi dla których mam dowody rzeczywiste a nie fikcyjne co do tego zakładu pracy.

@Urszula

Hahaah bardzo dobrze ścigać (usunięte przez administratora) . Nie dość że nie płaci to wywozi pijanych na dworce masakra . W związki ludzią się wpierdzielaja obgadują. Sąsiadów i wszystkich do okoła odbijać parę z daleka jedno zgania na drogie również jedno vroni drugiego ale skonczy się wam ten taniec i pieniążki:) nie pozdrawiam

@Mirek

A tam w kółko to samo ze demolka mieszkan i reszta a udostępnił ktoś pokazl jak wielki prawnik do ludzi nie chce mi się w to mieszac ale mam wielką ochotę udostępnić wszystko z mesegera na Pana prawnika he . Nie zle ci w łapę musi dawać ze go bronisz

@Urszula

Proszę się odezwać jeżeli pani tu jestnidostwonie pani swoj niemem pojde za panią jako świadek jak bedzie potrzeba

@Tomek

Potrzebuje więcej świadków na temat tego pracodawcy ponieważ chcę założyć mu sprawę w sprawie wykorzystywania ludzi wobec pracowników i nadużycia ich spraw prywatnych ale to jest oddzielna sprawa sądowa.

@Kamila

Potrzebuje oprócz siebie i komentarza tego co napisałam osób które były pokrzywdzone przez niego aby wejść na sprawę sądową a tym bardziej że ja nie boje się tego co tam się działo ponieważ mam wszystko to co było do mnie pisane i wysylane i są to rzeczy prawdziwe nie fikcyjne. Jeżeli ktoś chce nie widzę żadnego problemu żeby skontaktowały się ze mną osoby pokrzywdzone poprzez komentarz

Kamil
@Urszula

Wszystko jest prawda, Tak wygląda praca w tej firmie :) jeśli ktoś szuka pracy to w żadnym wypadku nie interesuj się ofertami tej firmy o ile ona wgl jeszcze istnieje bo podobno Arek ma ciepło pod nogami ;)

DANIEL FURMAN

prosze o kontak poszkodowany przez to firme mam kontak z abasadom polskom niemieckom powiedzieli ze mi pomogom i wincej ludzi pokrzywdzonych tym lepiej wiem ze robi frankfurcie wiem kto muj zleca roboty razem mozemy duz z dzialac

Kkkkkk
@DANIEL FURMAN

Wygrałem z nim sprawę sądową na terenie Niemiec kasy do dzisiaj nie dostałem

Robert
@Kkkkkk

To firma ma zaległości w wypłatach? Próbowałeś dogadać się z firmą zanim złożyłeś sprawę do sadu? Tylko ciebie tak potraktowali, czy inni pracownicy też nie dostali kasy?

Daniel
@Robert

Mam ine osoby pokrzywdzone

KRZYSZTOF
@DANIEL FURMAN

I co może jakiś FB podasz

Stanisław

Czyste niewolnictwo: ciężka praca bez wynagrodzenia. Rekruterzy muszą zapomnieć o swoich opłatach, a rachunki za mieszkanie dla sprawniejszego personelu są po prostu ignorowane.

Komandos
@Stanisław

Ty stasiu a ty to chyba się brazylijskich serialów na oglądałeś.

Vermieter
@Stanisław

Hallo Stanislaw, ich bin einer der betrogenen Vermieter. Ich möchte gerne wissen, wo KKG heute Aufträge hat, damit ich andere Vermieter warnen kann.

Cini
@Vermieter

Bad Kreuznach, schreibe mal die Firma B&S und Geo Data an

TheOne

Witam jedno pytanie jak można od podanej firmy wymusić zaległe wynagrodzenie???

Edek
@TheOne

Wymuszenie jest czynem karalnym i podlega odpowiedzialności karnej

Vermieter
@TheOne

Ausstehende Löhne kann man beim Arbeitsgericht einklagen. Ich empfehle dir einen Rechtsanwalt für Arbeitsrecht kontaktieren.

• Jak się pracuje w Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta)
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Krajewski Group GmbH (Firma Zamknięta)