Hevelio

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hevelio

Aktualność
Jesteśmy w tym miejscu, bo wbrew ogólnym stereotypom i wyobrażeniom o rynku pracy za granicą, zależy nam na Waszej opinii!

Zależy nam również, aby to forum było miejscem do dzielenia się doświadczeniami na nasz temat. Jesteśmy tu po to, by udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania, sugestie i uwagi. Chcemy również na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem wszystkim kandydatom zainteresowanym pracą.

Zachęcamy do kulturalnych wypowiedzi merytorycznych komentarzy – tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Pragniemy poinformować, iż komentarze naruszające dobra osobiste oraz regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, odwiedź nasze profile: FB, Instagram lub po prostu do nas zadzwoń: + 49 59 23 80 13 08
Jamnikt

Ja przedstawie plusy i minusy firmy Hevelio. Minusy - Zakwaterowanie, cóż zakwaterowanie jest najsłabszym punktem tej firmy, tak jak i 99% innych agencji pracy, Cóż dużo ludzi przyjeżdżających do pracy ma potworny problem z zachowaniem kultury osobistej. nie sprząta, zachowuje się nie fajnie wobec innych, ....... i to tyle minusów 2. Plusy - Po polsku na spokojnie się dogadasz. - Praca jest, jak gdzieś zwolnią skończy się kontrakt, klientowi sie odwidzi to zaraz dostaje się inną pracę. - Nie maja pracy typu (usunięte przez administratora) taśma z setkami osób, większość prac jest naprawdę spoko dla każdego, młodego, starego, dla pani i pana. - Bardzo duży odsetek ludzi przejmowanych przez klienta. - Wynagrodzenie i paski wypłat na czas, wątpliwości szybko wyjaśniane, bez marudzenia że nie mam czasu, " a jak to się nie zgadza" wypłaty zgodne z tym na co się umówiło. - Dla upartych nauka języka niemieckiego gratis. - Uprzejma ekipa, lecz pamietajmy że to tylko ludzie, też mają dni lepsze i gorsze !! Podminus ciut ich jest za mało w tym Hevelio Podsumowanie Idealna agencja dla ludzi chcący rozpocząć nowe życie na obczyźnie, Coż najpoważniejszym mankamentem jest właśnie zakwaterowanie, ale weźcie postawcie się na ich miejscu, jaki mają wpływ na poprawe warunków jak sami nie dbacie ?? Druga istotna rzecz większość prac jest oddalona od miejsca zamieszkania i jeżeli ktoś się decyduje na przyjazd bez własnego środka transportu, to musi być przygotowany na utrudnione życie.

Bartosz

Ile wynosi?

Slaj

Bardzo mili pracownicy biura zawsze uśmiechnięci pomocni przy załatwieniu jakiej kolwiek sprawy wypłacalni pieniądze na czas.Dobre oferty pracy i także zarobki przyjazna dla pracownika miła atmosfera polecam tą firmę.Pracuje już trzy lata przez tą firmę i bardzo zadowolony.

@Slaj

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozostawiony komentarz i pozdrawiamy serdecznie ;) Pozdrawiamy, Hevelio GmbH

Koksu

Pracowałem przez Hevelio rok czasu i złego słowa nie mogę powiedzieć wypłaty zawsze na czas i z biurem nie miałem żadnego problemu jak najbardziej polecam

@Koksu

Bardzo dziękujemy za tą pozytywną opinię. Pozdrawiamy! :)

Edytka

To moja trzecia agencja pracy w Niemczech, więc mam porównanie i na tej podstawie opiszę współpracę z Hevelio. Na początku nadmienię, że wszystkie komentarze sprzed 2023, kiedy to zmienił się personel , powinny być usunięte, ponieważ są nieaktualne i krzywdzące dla tych ludzi. Praca w Hevelio? Natychmiast. Sprawy urzędowe? Zawsze z pomocą koordynatora. Kontakt z koordynatorami? Nigdy nie miałam z tym problemu. Wypłata? Zawsze na czas. Warunki mieszkalne? Pokój jednoosobowy z łazienką, w dobrym stanie. A wszystkie usterki , usuwane na bieżąco. Problem ze zdrowiem? Przekonałam się na własnej skórze. Koordynatorka zareagowała natychmiast. Od rejestracji, po samą wizyte u lekarza. Jeśli my jesteśmy uczciwi i rzetelni wobec Hevelio, oni dokładają wszelkich starań żeby żyło się na obczyźnie łatwiej i przyjemniej. Zawsze w razie problemów pomogą, doradzą. Koordynatorzy: Timo i Oliwia, skrupulatne i pełne empatii osoby i dla nich szczególne podziękowania :) Nie zamieniłabym już tej agencji pracy na żadną inną. I szczerze polecam każdemu kto chce pracować.

@Edytka

Wypłata zawsze na czas, ale czy zadawalająca? Jeśli chodzi o warunki mieszkalne, to czy zakwaterowanie opłacane jest przez pracodawcę? Czy kwota odciągana jest od wynagrodzenia?

@Edytka

Dzień dobry Edyto, Dziękujemy za Twoją szczerą i pozytywną opinię. Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca dla Was, Pracowników jest widoczna. Zawsze doceniamy merytoryczne komentarze. Dzięki takim wpisom dajemy z siebie 1000% i staramy się jeszcze bardziej! Pozdrawiamy serdecznie, Team Hevelio GmbH

Dzień dobry, Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kilku aspektów. Po pierwsze wszystko zależy od stanowiska, na które się aplikuje. Po drugie, dużo zależy od Państwa umiejętności językowych i doświadczenia, klasy podatkowej, możliwości nadgodzin, pracy zmianowej w tym nocek itd. Po rozmowie kwalifikacyjnej, otrzymują Państwo ofertę pracy wraz ze stawką brutto i przewidywanym netto na koniec miesiąca. Wiedzą Państwo przed podpisaniem umowy, czy proponujemy zadowalającą zapłatę za Waszą pracę. Odpowiadając na pytanie odnośnie do zakwaterowania. Pracownik otrzymuje całą wypłatę na prywatne konto. Zakwaterowanie jest dodatkowo płatne, o czym informujemy w ofertach pracy i w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. To Pracownik podpisuje umowę najmu, dlatego regularne opłacenie czynszu leży w jego obowiązku. Wierzę, że odpowiedzieliśmy wyczerpująco na Pani/Pana pytanie. Jeżeli jednak ma Pani/Pan jeszcze jakieś wątpliwości proszę śmiało pisać ???? Pozdrawiamy serdecznie, Team Hevelio GmbH

Mlody Nowy wpis

Witam a jak z praca na stanowisku spawacz z średnim doświadczeniem uprawnienia podstawowe i ponadpodstawowe jest jakaś fajna robota typu części , ramy maszyn rolniczych , leśnych jakieś naczepy , dyszle czy rury w metodzie mag 135 , 136,138 spawam też elektroda 111 MMA . Proszę o opinie

Inia Nowy wpis

Rekrutant zgarniał po dyszce kiedyś? tak jeden Pan napisał ostatnio na forum. mam doświadczenie z innego miejsca pracy, ciekawi mnie jak w tym przypadku jest ona poukładana. Zarobki są zależne od liczby osób obsłużonych? Macie przy tym dodatkowe szkolenia? jest w agencji szansa na rozwój?

Łukasz Nowy wpis

Witam czy mógł by ktoś napisać ile RAM zarabiają spawacze tig ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hevelio się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Cześć. W zasadzie przypadkowo natrafiłem na ofertę pracy do Was dla rekrutatna, z tym, że była ona publikowana parę lat czemu. Widełki finansowe mnie zainteresowały, bo w tamtym ogłoszeniu były podane na poziomie od 8 do 10 tys, czy takie zarobki się utrzymują czy raczej są o wiele większe? Czy ta praca jest bardzo wymagająca?

Kamil

Współpracuję z Hevelio od dłuższego czasu i rozumiem negatywne opinie. ALE: Od końca zeszłego roku w biurze są nowe osoby kontaktowe i od tego czasu nie ma już żadnych problemów. Mieszkania zostały odnowione i wszystko jest bardziej niezawodne i uporządkowane. Dlatego zostaję i mogę tylko polecić agencję.

D.O.
@Kamil

Bardzo się zgodzę z tą opinią ja tu jesteśmy 3lata i naprawdę teraz jest to godna polecenia Agencja

@Kamil

Dzień dobry Kamilu, Dziękujemy za Twoją opinię :) Zawsze doceniamy szczere i merytoryczne komentarze. Dzięki takim wpisom staramy się jeszcze bardziej! Pozdrawiamy serdecznie, Team Hevelio GmbH

@D.O.

Dzień dobry D.O. , Bardzo dziękujemy za pozostawiony komentarz :) Bardzo nam miło, że widzisz nasze starania i poprawę jakości naszych usług. Zadowolenie Pracownika jest naszym priorytetem. Pozdrawiamy, Team Hevelio GmbH

Czy w Hevelio zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Bardzo mili i pomocni pracownicy. W każdym szczególe można na nich liczyć. Wypłaty na czas. Przepływ informacji bez zastrzeżeń ,projekt umowy do wglądu przed wyjazdem w języku polskim i niemieckim. Zdjęcia mieszkania również bez pytań, po co. Koordynacja podróży ,komunikacja od pierwszego dnia pracy na najwyższym poziomie. Polecam współpracę.

Dominik Owczarzak

Witam chciałbym podziękować agencji i całemu Tim pracującemu w biurze za bardzo miłą atmosferę pracy .Pracuje już 3 lata i nie spotkałem się z tak profesjonalna agencja pracy wszystko jest dopilnowane na czas i nie ma żadnych problemów zawsze znajdą dobre rozwiązanie problemu . Naprawdę polecam tą Agencję Pracy w Niemczech !????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Nie polecam tej agencji. Brak kontaktu z osoba kontaktowa, nie informuje o bieżącej sytuacji związanej z wyjazdem. W czasie podróży w połowie drogi dowiaduje się ze nie ma dla mnie pracy. Nie polecam.

Agata

A powód? I co dalej tak właściwie? Nie przysługuje tu jakieś ewentualne zabezpieczenie w tego typu sytuacji? To już było po podpisaniu jakiejś umowy tak? Wiadomo czy do dziś coś w jej treści mogło ulec zmianie na korzyść osoby zatrudnianej?

Olek

Witam, A ja się nie do końca zgodzę z przedmówcami. Jak ktoś nie rozmawia z drugim człowiekiem to nigdy się nie dogada. Pozamykacie się w pokojach, spuścicie rolety i tak siedzicie i czekacie aż ktoś zadzwoni i porozmawia za was. Jeżeli chodzi o pracę, znaleźli mi taką pracę z której jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, może nie było hotelu pięcio gwiazdkowego ale po 3 miesiącach jak miałem już rozliczenia pomogli mi mieszkanie ogarnąć i bez problemu wszystko.

Jarosław
@Olek

Powiesz jak z płatnością za zakwaterowanie? Firma potrąca z wynagrodzenia czy to co oni załatwiają jest darmowe? Pytam bo interesują mnie orientacyjne koszty.

Były
@Jarosław

Taa trzeba płacić.

@Były

Czyli nie potrącają niczego? To chyba nawet dobrze, bo tak to samemu można sobie na własną rękę próbować ogarnąć. Ile średnio za miesiąc zazwyczaj wychodzi?

Kamil

Praca jak najbardziej dobra ale warunki mieszkalne są fatalne. Domy na wioskach nie spełniające warunków mieszkalnych. Kordynatorzy mają głęboko o co ich się prosi i tylko obiecują, ale nic z tego nie ma. Do toalety i kuchni muszę się dostawać przez podwórko, pokój z 2 łóżkami i wąskie przejście między nimi. Wcześniejsze zakwaterowanie totalna speluna pleśń na ścianach i odpadający sufit. Jeśli ktoś nie ma swojego samochodu proponuje nawet nie zaczynać rozmowy o pracę.

Joanna
@Jamnikt

co do tego zakwaterowania? Nieważne warunki... ale czy ono jest darmowe? Czy odliczają od pensji?

@Joanna

Zakwaterowanie jest płatne

@Jamnikt

Dzień dobry, Zawsze doceniamy szczere i merytoryczne opinie. Dzięki takim komentarzom staramy się jeszcze bardziej! Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :) Pozdrawiamy, Hevelio GmbH

Bartosz

Ile wynosi?

Ona

Witam. Zacznę od tego że zaczęliśmy pracę od 30 mają. Więc tak przez telefon wszystko pięknie ładnie. A co do czego. Pokoje nora zero zamykane na klucz. Kuchnia to samo oraz łazienka. Na 20 osób. Much aż żal mówić w pokoju pajęczy stare łyżka skarpety brudne nie posprzątane a kasę się chce. Do miasta 8 kilometrów na piechotę. W pracy tylko sznela sznela. Jak im się powiedziało to śmiali się i nic nie mówili a gorąca jak na pustyni. Co więcej. W firmie tylko to tak ładnie wygląda a jak coś się dzieje to udają (usunięte przez administratora) ok nie odbierają mają nas po prostu w poważaniu aby dla nich robić. Nic więcej. I są nie wypłacalni ja czekam 2 tydzień na wypłatae bo to bo tamto a to sobie o tym przypomniał a to za godziny.. NIE POlECAM I ODRADZAM (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Slaj

Benita
@Slaj

Ha ha tylko mili w biurze i w opowiadaniu dobrych bajek

@Slaj

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie . Omijajcie szerokim łukiem. Pozdrawiam serdecznie Pana ,który przyuczał mnie do pracy

@Paweł

Dzień dobry @Paweł, Dlaczego kandydaci mają omijać nas szerokim łukiem? Chętnie wyjaśnimy sytuację z Tobą, ale potrzebujemy szczegółów. Zadzwoń do nas lub napisz, na pewno uda nam się wspólnie wszystko wyjaśnić. Pozdrawiamy, Hevelio GmbH

Wiecie co, trochę się przeraziłem tymi opiniami tutaj, mój kolega jeździł z tej agencji i nie mówił ze z kwaterami jest aż tak zle?

Benita
@Michał

I dobrze wcale tam nie jedz kłamstwa byłam I kłamią i obiecoja ale to na tym się kończy nic wiecej

@Benita

Dzień dobry @Benita, Bardzo prosimy o kontakt, jeśli chciałaby Pani coś z nami wyjaśnić. O jakich kłamstwach Pani mówi? Chętnie zweryfikujemy Pani sytuację, jednak musimy poznać szczegóły. Niestety na podstawie tego komentarza trudno nam dojść do jakiej sytuacji doszło. Tak więc proszę do nas napisać lub zadzwonić. Pozdrawiamy, Hevelio GmbH

Krzysztof

Niestety nie mogę powiedzieć nic pozytywnego,choć na początku wyglądało to obiecująco- radził bym kandydatom do pracy przez to biuro dwa razy sie zastanowić czy nie maja innego wyboru.Jak ktoś był w wojsku to wie ze nad brama wisiał napis WITAMY WAS a po drugiej stronie MAMY WAS ,tak samo dzieje się w Hevelio

@Krzysztof

Ok, wzmianka o tych napisach bardzo mnie zaniepokoiła, w sumie sam temat wojska aktualnie mnie dość stresuje... A opowiesz z ciekawości o tym swoim pierwszym pozytywnym wrażeniu? Bo ciekawa jestem jak z początku zamydlili Ci oczy

Mateusz
@Krzysztof

Krzysztofie, nie zgodzę się z Twoją opinia w żaden sposób. Z tego co sam opowiadałeś : pomogli Ci chłopaki (ogarnęli Ci pociąg żebyś mógł się dostać na zakwaterowanie) bo poprzednia firma oczywiście też była zła. Jak zadzwoniłeś że nie dajesz rady sobie w pracy, to nie było pierwszej decyzji, że trzeba Cie zwolnić tylko szybką reakcja żeby Cie przewieźć na inne zakwaterowanie i znalezienie pracy odpowiedniej do Twoich możliwości (co też się udało) Z tego co mówiłeś byłeś pozytywnie zaskoczony tym wszystkim, po czym jak tchórz uciekasz pod osłoną nocy... Twoja opinia jest daremna w tym momencie, ponieważ to Ty się źle zachowałeś a nie firma. Może warto byłoby ażebyś napisał po prostu jak było lub nic nie pisał??

Grażyna

Piszecie jako zrekrutowani pracownicy. A ktoś z Was mi odpowie, czy jako rekruterka mam szansę na pracę w tej firmie, oczywiście z relokacją do Schuttorf.

Szczery Pracownik

Nie polecam i ostrzegam prze tą firmą werbują ludzi a później mają gdzieś nie warto bo ładnie pięknie z tobą będą rozmawiać a później gdy coś potrzebujesz to nawet nie odbiorą tel żadnej informacji że zadzwonię później. Od tej firmy trzeba uciekać

@Szczery Pracownik

Dzień dobry, Dziękujemy za Pańską opinię. Jest do dla nas zaskoczeniem co Pan/Pani mówi, gdyż mamy osobę specjalnie dedykowaną osobę do kontaktu z pracownikiem (M.K.). Poza tym mamy do dyspozycji emaila pracowniczy czy też do Pani M.K, Pani księgowej, Pana koordynatora D.R lub nasz (usunięte przez administratora) pod numerem 0049 5923 80 13 08. Bardzo prosimy o kontakt, jeśli chciał/aby Pan/Pani coś z nami wyjaśnić. Pozdrawiamy, Hevelio GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Hevelio - Schüttorf

• Jak się pracuje w Hevelio?

Zobacz opinie na temat firmy Hevelio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hevelio?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hevelio