Opinie o Personal-werk w Schüttorf

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Personal-werk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personal-werk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personal-werk w Schüttorf

Praca Nowy wpis

Jadę właśnie do pracy w poniedziałek na produkcję, ktoś jakieś świeże opinie o pracy w schuttorf?

Przemysław

Witam pisze z zapytaniem czy ktos wyjezdza na 25 do pracy przy drobiu chciałbym sie dowiedziec wszystko co i jak z praca czy oszukuja jakie sa warunki zamieszaknia chodzi mi bardziej o aspekty finansowe ile da sie zarobic itp prosze o pomoc

Al
@Przemysław

Ja wyjezdzam a czym pan jedzie ?

@Przemysław

Hej @Przemysław, widzę, że ekipa z firmy używa aktywie forum do komunikacji:) Mógłbyś powiedzieć coś o pracy w Personal-werku? Czy jesteś zadowolony? Jakie widzisz zalety?

Kto trzeba

Deklaracje i puste słowa bez pokrycia przez zakłamaną (usunięte przez administratora) i przez to niewiedza powoduje wiele nieporozumień.Naginają wyłapaniu dla pseudo firmy która są prowadzone sfigle przez bandę krętaczy i pomyj z Nordnetz Personalservice gmbh & co.kg Normalny nie tyra, za grosze i w urągających godności warunkach aby ktoś się na nim dorabiał, a mnie rzucał ochłapy. Liczą na takich naiwnych z marginesu społecznego , którzy nie mają co szukać w kraju i na wszystko się godzą i uprawiają wolontariat dla (usunięte przez administratora)

@Kto trzeba

Witaj, powiedz mi proszę co dokładnie obiecała Ci firma Personal-werk, a w konsekwencji nie dotrzymali obietnicy? Zdradzisz przez jaki okres czasu byłeś związany z firmą i na jakim stanowisku?

Jarek

Czy ktoś jedzie do Münster na 31.08.20? Jadę ze Środy Wlkp.

@Jarek

Cześć @Jarek, rozumiem, że pracujesz w firmie. Można się dowiedzieć na jakim stanowisku? Jeżeli znajdziesz chwilę, byłoby to dla mnie ogromnie pomocne gdybyś opowiedział "co nieco" o firmie:)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Personal-werk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Honorata

Firma Persnal-werk poszukuje pracowników na dwa stanowiska: brukarza i operatora wózka widłowego (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-wozka-widlowego,nuzle.pl230491a6fa8182846a7d18f77d3f1c18,warszawa,https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/oferta-pracy-na-stanowisku-brukarz,nuzle.pl01a0112b62c1dfc56a3f8d2311570d18,warszawa), powiedzcie mi proszę, które jest lepiej płatne? Czy w przypadku obu ofert można liczyć na umowę o pracę? Czekam na Wasze komentarze, będę wdzięczna za pomoc.

Czy jedzie ktoś do pracy w Haren 09.07?

Obeznani podzielcie się informacjami na temat pracy Magazyniera w Emstek ? I jakie są warunki zakwaterowania?

Ramirez

Czyli firma zaczęła już normalnie pracę? Wiecie jakie zarobki nam grożą?

Marciaks

Witam czy ktos jedzie do pracy do schuttorf z firmy Personal Werk teraz za tydzień dokładnie?

Hamela

Witam dajcie znać bo mam jechać we wtorek

Hamela
@Hamela

Agencja personal-werkt

Ryszard

Podpowiedzcie mi czy trzeba znać język obcy i jaki? Czy są poza tym jeszcze jakieś wymagania?

nie polecam tej agencji,porażka jakaś,kazali mi przyjechać do schuttorf gdzie czekałem przed biurem aż je otworzą (wcześniej przyjechałem na miejsce) o 7:30 przed otwarciem biura o 8:00 juz ktoś był w środku nawet nie otworzyli nam drzwi i musieliśmy stać na mrozie do 8;00,potem jak byliśmy w środku i zalatwialiśmy sprawy papierowe bezczelny (usunięte przez administratora) czyli szef tego biura (niemiec) kazał nam obejść biuro dookoła bo wyszliśmy na fajkę tylnymi drzwiami A gościu nam pokazał wejściowe drzwi i zaczął nimi trzaskać jak naćpany,jak nas przywieźli na nasze zakwaterowanie to była tragedia,syf kiła i mogiła i jedna wielka (usunięte przez administratora) melina,nawet nie było w czym obiadu zrobić a babka z tej agencji zapewniała że garnki,sztućce i podstawowe środki czystości są na miejscu,lecz na miejscu było (usunięte przez administratora) nie było nawet w czym obiadu zrobić,nie polecam nikomu tej agencji naprawde

kolo909

czy ktoś pracował dla agencji personal-werk ( praca przy drobiu w Haren )i mógłby sie podzielić opinią ?

pytajacy
@kolo909

witam czy ktos pracuje przy drobiu w harem przez firme personal-werk?jak praca jakie warunki kwatera jaka kasa?

Ona 123

Witam czy ktoś jedzie do pracy przez personal werk?

Oreo
@Ona 123

Cześć ja sie wybieram. Piszcie do mnie na maila na sondom@interia.pl

Cookie
@Ona 123

Ja jade w czerwcu pisz na meila: (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Personal-werk - Schüttorf

• Jak się pracuje w Personal-werk?

Zobacz opinie na temat firmy Personal-werk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Personal-werk