Opinie o Schneuing GmbH w Schüttorf

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schneuing GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneuing GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneuing GmbH w Schüttorf

Ja Nowy wpis

Kiedyś o agencji coś słyszałem ale nigdy nie przyglądałem się jej oferta. teraz na Niemcy chce się wybrać i miałem sobie obejrzeć co i jak ale na LinkedIn maja pustkę a ich storna www nie działa. Czy oni jeszcze biorą od nas ludzi?

Ona

Witam. Zacznę od tego że zaczęliśmy pracę od 30 mają. Więc tak przez telefon wszystko pięknie ładnie. A co do czego. Pokoje nora zero zamykane na klucz. Kuchnia to samo oraz łazienka. Na 20 osób. Much aż żal mówić w pokoju pajęczy stare łyżka skarpety brudne nie posprzątane a kasę się chce. Do miasta 8 kilometrów na piechotę. W pracy tylko sznela sznela. Jak im się powiedziało to śmiali się i nic nie mówili a gorąca jak na pustyni. Co więcej. W firmie tylko to tak ładnie wygląda a jak coś się dzieje to udają (usunięte przez administratora) ok nie odbierają mają nas po prostu w poważaniu aby dla nich robić. Nic więcej. I są nie wypłacalni ja czekam 2 tydzień na wypłatae bo to bo tamto a to sobie o tym przypomniał a to za godziny.. NIE POlECAM I ODRADZAM (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Wanda
@Ona

No i jak? Wypłaciła ci firma te pieniądze w końcu?

Katte Nowy wpis
@Ona

Oni jeszcze rekrutują? Myślałam że z upadkiem agencji w kurach w Haren już nie werbują Polaków. Pracowałam z nimi 7 miesięcy w 2020 r

Urszula Nowy wpis
@Katte

Co, ale to ma jakiś związek z tą agencją bezpośredni, to to samo?

Katte Nowy wpis
@Urszula

Tak jakby. Na kurach zarabiali tyle co na wszystkim innym a nawet więcej. Mieli dużo Polaków, mieli też duża rotację. Ale w mięsie nie może być agencji i w 2021 r jakoś w kwietniu się zawinęli. Koordynatorzy polskojęzyczni poszli do innych firm. Ja przeszłam na firmę i kilka osób. Resztę przenieśli do Munster, czy jakoś tak. Na firmie zostali te osoby co zdążyli na szybko wynająć swoje mieszkanie.

Pracowałem w 2018

Darujcie sobie pracę tam. Zait konto jest po to by im bank% odpalał. Wykorzystują was nawet na (usunięte przez administratora) zaliczkach. Praca dla ludzi o ograniczonym myśleniu. Jestem obecnie kierowca ciężarówki. Przejeżdżając obok Meppen chce mi się wymiotować ;)

Katte
@Pracowałem w 2018

Też tam pracowałam w 2020 r , to była moja pierwsza praca w De.. Było ciężko, zeit konto tragedia. Teraz firma krzak tylko ma zeit konta

Paulina

Jakoś od zeszłego roku cisza się zrobiła. Wszyscy wróciliście do PL i nie siedzi tam już nikt? Nie widać ofert pracy wcale... Proszę o odzew, bo mąż chce jechać do Niemiec, a nie wiemy, czy i gdzie się ogłaszają z tej agencji.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Schneuing GmbH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
xxx

Ogulnie patrze na te opinie i raczej podziękuję za chęci i wyjazdu do tego CZEGOŚ teraz jestem w Holandi i raczej zostanę w szklarni na pomidorach i wolę rowerem jeździć ok 6/12 są elektryczne rowery poniżej zwykły rower a do 10 km max 12 km ol rower elektroniczny nowy, a powyrzej 12 km samochód jak narazie szału terz tu nie ma No co zrobić Pandemnia trwa zobaczymy ewentualnie zwinę do Polski na stare śmieci morze na przyszy rok uderzę jak to całe (usunięte przez administratora) się uspokoi. Raczej tu narazie zostanę niż pchać się na MINĘ i nie wiadomo jakie (usunięte przez administratora)

WestSZWAJN

Co tu się dzieje ? Kto pisze te pozytywne opinie ???? Chyba dysponentki złożonych kont. Olunia Kingunia i inne pomorzanki i warszawianki... Porażka firma kwatery i obietnice Perfidne nastawienie na wyzysk i brak szacunku do człowieka. Jesteś mułlem. Najgorsza agencja w jakiej pracowałem Kwatery z idiotami

Serwatka87

Jeśli szukasz pracy, lub masz problemy finansowe i chcesz się sie odbić polecam tą pracę. Jedziesz zarabiać pieniądze nie jedziesz na wczasy. Jeśli określisz swój cel i będziesz go realizować wszystko będzie dobrze. Dostaje się pokój w którym jest łóżko. Kołdrę i naczynia są już na miejscu, pokoje oczywiście umeblowane. U mnie jest nawet w pokoju lodówka. Co do pracy: praca na produkcji przy bandzie, tęmpo normalne. Wiadomo na początku musisz włożyć trochę wysiłku by się wszystkiego nauczyć. Najgorsze 2 tygodnie. Potem wszystko idzie z górki :)

Pracowałem w 2018
@Serwatka87

Przyniosłem ta lodówkę ze współlokatorem w 2018 bo (usunięte przez administratora)żywność z kuchni ;) nie ma za co

Nie dziękuję.

Nie wiadomo nawet od czego zacząć. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora)!!! Gdy tam dzwonisz wygląda wszystko super do momentu az przyjeżdżasz na miejsce. Mieliśmy mieć super zakwaterowanie. Najpierw przyjechalismy do firmy na podpisanie umowy. Czekaliśmy tam chyba 8 godzin... Po długiej podrozy, zmęczeni, brudni i nie mający na nic siły. Tam sterta kartek do podpisania o których nic nie wiedzieliśmy co jest w nich napisane bo były po niemiecku. Zapewniano nas ze wszystko jest ok. Puszczali nam w między czasie jakies bajki dla dzieci żeby zająć nasz czas. Śmieszne. Gdy już podpisaliśmy wszystko odesłano nas do tymczasowych "domów" w których spędziliśmy 5 dni. Każdy w innym domu. Gdy weszliśmy do środka przerazilismy się. Brud, smród i ubóstwo. Wszędzie plesn, w pokojach nie dało się spać bo tak śmierdzialo, glisty pod prysznicem, w WC woda była taka zastygniętą że leciał tylko muł a wody z kranu nie dało się pić. Nie nadawała się nawet do kąpieli. Po tym horrorze wkoncu zabrali nas do naszego domu w którym mieliśmy mieszkać (miało być wszystko super). Zacznę od tego że od miejsca zamieszkania było jakieś 40 km w jedną stronę do pracy!!! A mówili że jakieś 20 co byłoby do zaakceptowania. Wchodzimy i przeszliśmy kolejny szok. Nic nie wyglądało jak na zdjęciach które nam wysłali. Dostawili piętrowe łóżka żeby w jednym pokoju zmieścić więcej ludzi. Żart. Na piętrze kuchnia cała w grzybie, toaleta w której nie było wody i łazienka w której było strach czegokolwiek dotknąć. Do tego wszystkiego mieszkał z nami opiekun - Chorwat plus jakiś rusek. W domu był zakaz palenia ale Chorwat oczywiście chodził z papierosem wszędzie i nie obchodziło go ze wisi czyjeś pranie! Pokoje były nie ogrzewane a był środek zimy. Szok poprostu. Pojechaliśmy do pracy. Okazało się że przed nami zwolnili 20 Słowaków by zatrudnić 10 Polaków... Miała być praca bez jezyka a szkolono nas w języku niemieckim. Pracowaliśmy od godziny 10 do bólu aż niie skończyliśmy zamówień. Wracaliśmy do domu około godziny 3 nad ranem i wtedy woda do kąpieli była już zimna. Wspomnę tylko ze na 15 osób była jedna łazienka! W pracy traktowano nas jak śmieci a koordynator pomiatał ludźmi jak śmieciami. Niemcy tylko pracowali i wyzywal nas lub słyszelismy tylko sznela sznela!! Z nienawiści do Polaków wydarzył się wypadek w pracy. Chcieliśmy to zgłosić na policję i nagle nie było nikogo w firmie bo wszyscy się bali. Nie otrzymaliśmy żadnej pomocy. We własnym zakresie wezwaliśmy karetkę i na koniec jeszcze nas za to oszukali. Nic się nie zgadzało z opisem który nam wysyłali. Gdy się chcieliśmy zwolnić zaczęli znów kręcić ale nie daliśmy się wyrolowac. Wiem że inni mieli problemy by rozwiązać z nimi umowy. Poprostu szok i niedowierzanie nie polecam nikomu tej firmy!!!! Plus do tego nie chcieli nas zameldować i otrzymaliśmy 6 klasę podatkowa więc nasze wypłaty były tak słabe ze za tą ilość godzin poprostu nie wiedzieliśmy czy się śmiać czy plakac. A teraz przyszedł nowy rok i nie chcą nam nawet wysłać zaświadczeń do rozliczeń bo chcą za to opłatę!!! Wiszą nam jeszcze pieniądze których także nie chcą zwrócić! NIE POLECAM!!!

Na jakie benefity można liczyć w Schneuing GmbH?

Nn

Zwolnienie z pracy i wyrzucenie na ulicę

niunia
@Nn

Tak ale tylko za pijanstwo i nie chodzenie do pracy.Ogolnie Firma spoko bardzo mile koorynarotki zawsze pomocne jak sie pracuje codziennie mozna fajna kase zarobic.

Nn
@niunia

Nikt w pracy nie pił ja do tej pory nie dostałem rozliczenia a idą święta

Kala
@Nn

Mi każą wysłać 10e i wtedy mi wyślą rozliczenia xD

Pracowałem tam na paletach nawet nie można usiąść na 5 minut .szef dziwny i bezczelny dostałem wiadomość o 10 danego dnia i miałem zorganizować sobie transport do godziny 12 i zostałem bez dachu nad głową ani pieniędzy na bilet , musiałem na najbliższy dworzec kolejowy iść 40 km pieszo dzięki Bogu że mam znajomych w hannoverze i mi pomogli byłem na miejscu o godzinie 2 rano nie polecam tej agencji pracy

Boniek

Najgorsza firma w jakiej bylem. Szukaja jeleni a co najgorsze znajduja ich.... Po przyjezdzie do biura o 8 rano umowa nie byla przygotowana- kinga wyslala mnie na godzine na zakupy- jechalem 8 godz od 24 z polski i nie bardzo mi sie chcialo isc na zakupy. Wolalbym np polozyc sie spac... Podpisanie swistkow informacja ze w mieszkaniu jest internet i ze nie mozna palic. Bardzo dobrze. Jestem niepalacy. Ppjechalem na kwatere (emdestr 58 Greven) domek z zewnatrz spoko. Antena polsatu przed. Spoko. Swoi. No i sie zaczelo. Pokoj owszem wolny byl ale w piwnicy. Zaszczana lezanka czarny ( kiedys zielony) dywan a raczej (usunięte przez administratora) do wc go przypominajaca. Kurz i brud latami nie sprzatany. Zasmialem sie. Dobra zostaje... Praca w weatfleisch munster ok 20 km w jedna strone. W mieszkaniu bezzebne kobiety z polski centralnej (pozdro Violetka) w mieszkaniu brak internetu w piwnicy brak nawet zasiegu. Na mieszkaniu idioci i brudasy ktorzy dymaja po 10 godz dziennie w temperaturze -2C xa 10.15 brutto (7 eur na reke) czyli najnizsza stawke dozwolona w Landzie Nadrenia westfalia.prace za 10 eur w niemczech masz wszedzie np. Pod berlinem i masz do domu 300 km a nie 1000. W chacie palone papierosy. Naczynia wspolne wsioki nie domywaja widelcow. Ja zarabialem wiecej bo znam niemiecki. Wytrzymalem tam dwa tyg z tymi debilami. Na koncu zjedli mi z (usunięte przez administratora) i pozegnalismy sie. Tragedia. Zrozumialem dlaczego mamy w swiecie taka oponie. Bo taki "kwiat' wyjezdza. Agencja klamcow ludzie do pracy nieprawda. Nie polecam nikomu. Robota ciezka i nie warta tej ceny. Min 13-14 brutto. Ale z wlasnym mieszkaniem

Anonim223

Przyjechaliśmy z Polski na szkolenie w czwartek na szkoleniu wszystko pięknie ladnie, po jakis 5 godzinach wkoncu dostaliśmy klucze do mieszkania. Obiecywano nam domek na 2 pary , max 5 osob.. gdy dojechaliśmy na miejsce zakwaterowania masakra... melina straszna, smród, pleśń, ćpuny. Gdy dzwonilam do pracownicy agencji to uslyszalam ze jakie ja bym chciala warunki za 250 euro i ze ona tam dawno nie była i nie wie jak to wygląda, gdy wyslalam jej zdjecia stwierdzila ze faktycznie troche brudno ???? i ze hausemaister mial sie tym zająć a nic nie zrobił. Masakra. Nikomu nie polecam, obiecują wszystko ładnie pięknie mieszkania wyposażone a tak naprawdę smród i melina.

Xxx
@Anonim223

Tylko warto napisać że zostało zaproponowane inne mieszkanie ale z tego co wiem to nie chcieliście ale za parę dni dzwoniliście się zapytać czy możecie wrócić więc proszę napisać taki informacje również

Kecaj

Czy zeczywiscie pomagaja w sprawach urzedowych jak na przyklad konto bankowe. Iczy rzeczywiscie organizuja kursy jezyka

Polonus

Zapytajcie przy werbunku ile za godzina waszej pensji dołożyliśmy do firmy werbującej ile potrącają za ubrania gdzie dostają od firmy ubrania za darmo czy zamieszkanie z cpunami i narkomanami alkoholikami gdzie kradzieże są na porządku dziennym pracowałem tam jedna wielka poraszka w marcu dostałem 260 wyrobi ciagle abrufy i niby byłem na 6 grupie podatkowej ta praca to niewilnictwo za karne pieniądze a firma pośrednicząca w załatwieniu pracy oskubie was do ostatniego centa nie polecam ta praca to była mija jedna z większych porażek życiowych

LENA

Najgorszemu wrogowi nie polecam wyjazdu przez tą agencje , problem ze wszystkim robia od meldunku , jeżeli zakwaterują w okolicy Meppen musi być osoba ze znajomością jezyka co na szkoleniu jest pięknie powiedziane ze pomoc w kazdej sprawie jest i niby bedzie , a realia wygladaja tak że meldowali mnie ok miesiaca , az sama sobie ogarnełam pomoc osoby ze znajomoscia jezyka i mnie zameldowała a bywały osoby co niestety za taka pomoc płacily po 20 euro żeby mieć ten meldunek bo bezz niego wpadało sie na 6 grupe podatakowa za która wynagrodzenie na miesiac ok 350 euro , poki nie miałes meldunku wiecej nie dostałes , pozniej zwrot dostałam kasy ale sorry człowiek nie jedzie taki kawał zeby tyrac za takie pieniadze . Do tego zakwaterowania na wsi , z czego do sklepu ok 5 km było nie mówiac o jaimkolwiek gdziekolwiek wyjsciu na spacer chyba ze po polach pobiegac , raz w tygodniu na zakupy wspolnie busem i tyle atrakcji , Agencja nic nie pomaga wrecz utrudnia osobą co nie znaja jezyka , do tego wiecznie wolne dni bo za duzo ludzi było zatrudnionych , bywało ze 5 dni na miesiac bezplatnego wolnego miałam , czyli (usunięte przez administratora) człowiek zarobil a za pokój 250 za dowoz 125 euro za klucz do domu i pokoju 10 euro , którego nie dostałam wogole , na dwie osoby mialysmy jeden klucz a za dwa komplety zapłacilysmy , dzwoniłam do agencji proszac sie o prace , bo wyjechałam zarobic a nie obijac sie i wiecznie slyszalam ze oni nie maja wplywu na te sytuacje , ze nie maja pojecia czemu tak sie dzieje , a w innych agencjach potrafili zadbac o to zeby kazdy zarobil co miesiac tyle samo , zakwaterowania mieli w miescie , biura agencji codziennie dostepne na zakladzie a w mojej raz na tydzien ktos przyjechał i to nie zawsze bo mieli wywalone na problemy ludzi . w sumie nic pozytywnego nie spotkało mnie ze strony tej agencji , porżka na maxa a byl to moj pierwszy w życiu wyjazd , bez jezyka , samej i tak człowiekowi pomogli ze nic tylko sie załamac , gdyby nie ludzie ktorzy mieszkali w domku moim , to nie dałabym rady a tak dzieki nim i ich pomocy człowiek przezyl i fumkcjonowal .Głowna firma i praca sama w sobie oraz ludzie w pracy okazali sie naprawde zaje...ci , czego sie najbardziej obawiałam . A czy znali polski czy nie pomagali z kazdej strony wspierali byłam pozytywnie zaskoczona podejsciem liderów kierownikow i pracownikow do innych .A ta agencje powiini wywalic , gdyz zraza ludzi do wyjazdow i pracy traktujac ludzi jak samo zło pozdrawiam

@LENA

Zgadzam się z tobą w stu procentach za 3 tygodnie pracy zapłacili mi 120 euro a reszta gdzie???? Firma do bani nie polecam nikomu sami oszušci. Nie dajcie się nabrać na dzień dobry pięknie ładnie a potem radź se sam

@Misiek

A przez jaka agencje pracy odbyła się twoja rekrutacja

Anna G.

Zastraszanie,nękanie,przemoc psychiczna. Ręce, nogi popuchniete. Stoisz na tasmie MUSISZ na sekunde 3 udka powiesic na chaczykach. Za chwile za uchem slyszysz sznela sznela. Przychodzi polak w xielonymczepku i mowi Ty to do niczego sie nie nadajesz... za chwile slychac jak krzyczy do kogos ... szybciej q...wa wyjedziesz niz przyjechales... znowu do innej dziewcxyny' Tobie palce zamarzaja no dawaj ruszaj nimi szybciej'inni moga Ty nie? Po 2 tygodniach wrocilam do polski...juz moge reką ruszac. Wyplaty nie ma bo kobieta z biura powiedziala ze jak rezygnuje to bede musiala doplacic do tego wszystkiego.

Anna G.

Aaa... prosze pisac mam wiecej do powiedzenia michaldom80@o2.pl

taka ja i on
@Anna G.

No wiadomo ze praca na linii nie jest latwa ale przeciez koorynator mowi ze sa okresy wypowiedzenia i ze jak sie komus nie spodoba to moze zrezygnowac zastanawiam sie skoro jest tak zle czemu tam tyle osob pracuje i znam osoby ktore juz dlugo pracuja czasami zalezy to od osoby a nie od pracy wiec wiedzialas gdzie przyjezdzasz ale czemu od razu firme obrazac skoro sie nie podobalo wyjechalas i ok

@Anna G.

To się (usunięte przez administratora) zgadza.faszyzm pełną gębą

@Anna G.

Potrzebuję nr do koordynatora(usunięte przez administratora)

Kolo

Ta firma to porażka

@Kolo

Cześć masz może nr do koordynatora (usunięte przez administratora)

Anonymous

Właśnie wróciłam do domu po 5 miesiącach pracy. Warunki nie różnią się od tego, co jest podawane przez rekrutera. Warunki mieszkaniowe dobre. Ciepła woda, ogrzewanie działa nawet gdy jest 30 stopni ciepła. Mieszkałam w Tuntel 3. 10 minut autem do firmy. Spotkanie i szkolenie po Polsku, dokumenty do podpisania po niemiecku, ale szczegółowo omówione krok po kroku. Szkolenie w sanepidzie po Polsku. Na sztukę, ale chodzi o zdobycie książeczki, bo polska jest dla nich nieważna. To jest tak, że jechać na miesiąc się nie opłaca. Przy dłuższym wyjeździe jak najbardziej. Oni są wypłacalni ma czas. Wywalają pijaków, którzy zapiją o nie jadą do roboty. Jest spoko. Firma reaguje na każde zgłoszenie. Nie ma patusów na domkach. Miłe zaskoczenie po tylu pracach.

laki
@Anonymous

Nie ma patosów? to chyba nie widziałaś jak ćpali każdego dnia w Tuntel 3

Zadowolna

Ja sie ciesze ze pracuje w tej firmie przynjamniej mam prace i zarobki sa ok chodze do pracy nie choruje i nie mam abrufow zaliczek nie biore i wiadomo koszty za mieszkanie sa ale kazdy moze sobie ssam wynajac i zobaczy ile zaplaci i czy da rady wogole ktos sie dogadac dojazd zalatwilam prywatnie wiec po odliczeniu kosztow mozna zarobic fajnuie wiadomo osoby ktor przepracuja miesiac nie zarobia duzo bo albo dostaja kare za zerwanie umowy albo choruja nie chodza do pracy wiec wyplata jest adekwatna do wykonanej pracy i nastawienia do pracy wie pozdrawiam osoby ktore zmieniaja co miesiac prace a potem narzekaja

Laki

Ciekawy jestem jak teraz w fobie korono wirusa wyglada wyjazd i warunki pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Schneuing GmbH - Schüttorf

• Jak się pracuje w Schneuing GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Schneuing GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Schneuing GmbH