Opinie o Re-Cruiter Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Re-Cruiter Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Re-Cruiter Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Re-Cruiter Sp. z o.o. w Warszawa

Aaaaa

Nadal rozliczają pracowników pod stołem? Minimalna na konto, a reszta w kopercie 15 dnia miesiąca, absurd. Już nie wspomnę o tym, że pracownikom zgłaszają tylko część godzin do ZUSu, a resztę rozliczają bog wie jak. Nie polecam pracy i jeśli ktoś trafi na rozmowę do biura przy Brackiej serdecznie odradzam.

Pracuję w tej firmie, bardzo mili pracownicy, miło się pracuje w takiej atmosferze. Otrzymuję wynagrodzenie prawidłowo naliczane. Polecam firmę z całego serca!

Mm

I kto Ci kazał to napisać? Jedna malo ogarnięta szefowa czy pseudo dyrektorka o tym samym imieniu? Skoro jest tak super to czemu kolejne osoby od was odchodzą? Najpierw jedna koordynatorka na Niemcy, teraz kolejna, która ogarnia wam cale sprzątanie. Waszą firma idzie na (usunięte przez administratora)i wy nic nie jesteście w stanie z tym nic zrobić

Myślicie, że po nowym roku trochę tu się ogarnęła sytuacja względem ogłoszeń? Nikt już więcej nie udzielił się w tamtym poprzednim wątku, w którym pewna Pani przedstawiała swój problem. Jest teraz widoczna oferta dla koordynatora pracowników tymczasowych. Piszą w niej, że można zarabiać od 5,300 zł do 9,700 zł. czy to się zgadza? ile osób trzeba ogarnąć na te najwyższą kwotę?

kk

Z czego wynika? Myslę , ze to zaslepienie pieniędzmi, nie zważanie na samopoczucie pracownika, wymaganie zrobienia nierealnych „obowiązków”.Oczekiwanie żeby pracownik zostawał po godzinach, jak najwięcej pracy nieadekwatnej do zarobków. No i brak możliwości przelewu na konto całości wynagrodzenia, wyłącznie minimalna krajowa..znam osoby które przepłaciły tą pracę zdrowiem. Najlepiej samemu się przekonać.

Ciekawa sprawa z tymi dodatkami o których ktoś pisał, że nie zostały wypłacone. Zastanawiam się czy w biurze bywa podobnie? pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. administracji, jeszcze niedawno była dostępna i w niej akurat nie pisano niczego o dodatkach. Czy dla pracowników z biura cokolwiek takiego przypada?

Hometime Nowy wpis

Uwaga! @Pracodawca ma problemy z płatnościami i nie można wierzyć w to, co obiecuje. Wynajmujemy mieszkania w Niemczech i nie zapłacili nam za 3 mieszkania, mimo wysłanych wielokrotnych przypomnień. Nie odpisują na żadne maile, (usunięte przez administratora) oraz nie odbierają telefonów.

X Nowy wpis
@Hometime

A czy wam też nie wypłacili dodatku za soboty, niedziele i święta? Pracowała w drezne i ani razu nie dostałam dodatku mimo że w umowie mam taki zapis.

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jak to jest z tą rotacja? Czy pracownicy czesto się zmieniają? Ponownie widzę ogłoszenie na koordynatora pracowników na pracuj.pl i się zastanawiam czy aplikować. Czy wizytacje na obiektach czesto mają miejsca? Jeśli tak, to gdzie dokładnie się jezdzi? Czy są to wyjazdy zagraniczne?

Hej, czy ktoś w końcu aplikował może na te ofertę dla specjalisty ds. rozliczeń? Od końcówki lutego wisi na pewnym portalu, nie widzę byście tu jakoś szczególnie się odnosili do tego stanowiska a interesuje mnie praca na nim, zwłaszcza, że nie trzeba mieć doświadczenia, wystarczy wyksztalcenie średnie i już można zarabiać do 8 000 zł. czy trudno jest taka kwotę wyrobić?

P

Nie zarobisz tyle. Roboty będziesz miał/miała tyle, że nawet pieniądze nie będą w stanie tego wynagrodzić. Co do samej pracy to dość mozolna, bo szefostwo liczyć nie umie i podstaw statystyki nie zna, więc na ich zlecenie milion tabelek w excelu wyliczeń wykresów do zrobienia. Za dwa miesiące powtórka, bo o tamtych już zapomnieli, albo nawet do nich nie zerknęli. Najgorszy z tego wszystkiego jest zarząd, masz robić tak, żeby wg ich wizji się zgadzało, nawet jeśli ta wizja jest nierealne. Przekręty tych ludzi wychodzą bokiem wszystkich. Najpierw naliczają pracownikom tylko ułamek przepracowanych godzin, a potem zdziwko, że trzeba robić korektę całego roku, za którą odpowiada już nie jedna osoba a cały szereg począwszy od kadrowej, po księgową. Pani Dyrektorka operacyjna mam nadzieje śpi z wyrzutami sumienia, że bierze czynny udział w tych oszustwach co miesiąc. W końców to z jej imienia kadrowa dostaje informacje ile w danym miesiącu godzin naliczyć. Czy będzie to 30h czy 50? Z przepracowanych 200h to całkiem duża oszczędność. Czekać tylko, aż ZUS, albo US się za nich weźmie. Sąd pracy też mógłby tam wjechać i zrobić troche zamieszania. Nic dziwnego, że ostatnia finansistka zwolniła się po zaledwie 2 miesiącach pracy, a ogłoszenia na te same stanowiska wisi non stop. Omijać szerokim łukiem biuro przy brackiej 3.

Re-Cruiter Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik projektów - koordynacja Pracowników Tymczasowych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

JJ

hej, skąd info? właśnie zaaplikowałem i jestem ciekaw wiarygodności takich wpisów

H
@JJ

Bo tu pracowałam wystarczajaco długo, zeby wiedzieć jaki (usunięte przez administratora) panuje w tej firmie. Od (usunięte przez administratora) podatkowych, po fałszywie naliczone godziny pracowników. Wiesz czemu ludzie udają, że mają dobrą opinię o Re-cruiterze?! Bo nawet nie mają zielonego pojęcia jak bardzo są oszukiwani. Dostajesz PIT, a tam o kilka tysięcy mniej, niż rzeczywiście pracownik wypracował. Wypłacają Ci wynagrodzenie w kwocie netto, zebys myslal, że jest wszystko okej. A prawda taka, że naliczają tylko część godzin, którą wypracował pracownik. Kontrola się zbliża baaaardzo dużymi krokami.

xs
@JJ

Sam musisz się przekonac czy ci pasuje taka praca. Większość ludzi szybko ucieka. Jak pójdziesz tam pracować to nie odcinaj się od byłego pracodawcy bo możesz być zmuszony szybko wrócić.. ale to musisz odczuć na własnej skórze. Dużo zależy od stanowiska. Na kierowniczych bedziesz miał w miarę (stąd pozytywne opinie , na pozostałych .. no cóż ….szkoda słów) Powodzenia

Mm

Aaa

Zarobić można, ale raczej tylko niższą granicę. Poza tym minimalna na konto, a reszta w kopercie bez zusu i podatku

@Aaa

Potwierdzam, pracowników rozliczają na zasadzie minimalna na konto i tylko od tego odprowadzają podatki. Umowy dają tylko na najniższą krajową. Co więcej w biurze panuje chaos, . Poniżają pracowników, często robią problem z wypłatą wynagrodzenia. Fałszywe towarzystwo i z tego co wiem, to ogromna rotacja osób pracujących na Brackiej.

@kk

Z czego wynika takie wspomniane podejście do pracowników? dodatkowo kwestia wypłaty też zastanawia, nie rozumiem chyba na jakieś podstawie ma być jakiś problem? Przytoczysz te okoliczności dla jasności?

kk

Czy z ta kopertą to prawda jest? napisano wprost ostatnio, że wychodzi minimalna na koncie a reszta jakoś inaczej. zastanawiam się czy byłoby to w ogóle wykonalne wobec koordynatora pracowników tymczasowych jeśli już na starcie pokazują widełki od 5,300 do 9,700 zł? faktycznie by to tak dzielili? I na czym polega ta różnica w stawkach?

O

Na start dostaniesz minimalną krajową na umowie zlecenie, a resztę wg "ustalen" w kopercie". I nie będzie to kwota 5300, bo wysokość wynagrodzenia zalezy od wyników. Osiągniesz wynik to dostaniesz więcej, nie osiągniesz to zarabiasz mniej.

@O

A możecie jeszcze na temat tych wyników się nieco bardziej rozpisać? Jakie docelowo wychodzą? I czy przy samym początku można mieć na nie jakiś większy wpływ?

M

Od tego roku System wynagrodzeń został tak skomplikowany, zebys nie był w stanie samemu wyliczyć ile tak naprawdę dostaniesz pieniędzy (poza podstawą oczywiście, którą jest minimalna krajowa). Na Twoje pieniądze wpływają nie tylko twoje wyniki, ale tez wyniki twoich kolegów. Możesz pracowac za 20 osob, a i tak twoje wynagrodzenie będzie zależne od kogoś innego. Poza tym z miesiąca na miesiąc targety rosną o kilka tysięcy godzin

Nowa

Byłam na dniu próbnym na stanowisko specjalisty ds. administracji i mam mieszane uczucia. Niby okej, ale ta czarna co ze mną rozmawiała ma jakiś dziwny vibe, mam wrażenie, że ludzie tam nie są szczerzy i nie warto im ufać. Biuro tez brzydkie, ciasne i głośne. Nie wspomnę o łaziencez która jest wybitnie ciasna. O kwestiach finansowych nikt ze mną nie rozmawiał, ale martwi mnie kwestią rozliczeń "pod stołem" tak jak to ktoś na dole napisał. Nikt przeciez nie chce pracować za najniższą krajową

Aaaaa

Zawiedziona

Rekruterzy na szkoleniu powinni być informowani,że nie mają prawa prosić w meilu przyszłych pracowników o skan dowodu osobistego. Oferta pracy na produkcji znaleziona w necie rekrutacja online ,po wypełnieniu formularzu osobowego rekruterka przesyła dokumenty umowy do podpisania,pit itp.i w meilu prosi o zdjęcie i skan dowodu osobistego teraz najlepsze po przesłaniu skanu i podpisaniu umowy niby wiadomość z moimi danymi nie dotarła jeszcze mi wmawia ,że pewnie na inny meil wysłałany.

@Zawiedziona

Czyli co w zasadzie teraz? tez widzę parę ofert tu na forum jak w necie. z tym ze mnie interesowała praca bezpośrednio. Szukają do siebie kierownika do koordynacji projektów, gdzie płaca do 9,8 tys. ciekawa mnie ewentualne podwyżki. czy od nowego roku można się spodziewać przebijania 10 tys? Ktoś pracuje bezpośrednio i sie odniesie?

Zawiedziona

Ciekawe mają ogłoszenia na forum .Pytasz co teraz????jeśli zdecydujesz się aplikować na stanowisko kierownika ,zapewne wypełnisz formularz osobowy , wyślą Ci meilem dokumenty do podpisania będzie jak w moim przypadku,że niby ode mnie meil zwrotny nie doszedł.

Henia

To jak to działa? Mam na myśli te kasę o której mowa na forum. jest teraz oferta dla koordynatora z kwota liczona od 5200 do 8400 zł. Co prawda brutto ale jednak, ale ktoś pisze o max 3700 netto. Chyba ze resztę dobije się premiami? Opisze ktoś prace z własnego doświadczenia? zakres obowiązków, przykładowy dzień?

Praca w firmie Re-Cruiter Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 5300 PLN. Czy to prawda?

Andzej

Oczewiszsce ze nie, bedziesz miec 3700 netto, a w twojej umowe zlecenia bedzie zaznaczono ze masz wyplate 22,75 brutto/godz Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Cruiter Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Re-Cruiter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Cruiter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re-Cruiter Sp. z o.o.?

Re-Cruiter Sp. z o.o.
  • Bracka 3 lok. 1A