Opinie o MoverManiac w Luksemburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MoverManiac. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MoverManiac o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MoverManiac w Luksemburg

Neo

Popus cwel nie placi i wyrzuca ludzi, omijac z daleka w Luksemburgu nie chca go juz znac

Dorota
@Neo

Serio tak po prostu nie daje kasy i wywala? Nikt nie myślał już o jakimś pozwie zbiorowym czy czymś?

@Dorota

Jeśli jestem zmuszony kogoś zwolnić to najczęściej przyczyną jest nadużywanie alkoholu lub nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy, Za PRZEPRACOWANE godziny zawsze wypłacam. Moi pracownicy są ze mną od 11 ,6 ,6, 4 3 lat. staram się o nich dbać bo ciężko teraz o nowych ludzi. Jeśli ma Pani jakieś pytania to zapraszam łatwo mnie Pani znajdzie.

Ewelina Nowy wpis
@E.

Rozumiem :/ a często zdarzają się zwolnienia za alkohol?

@Ewelina

ostatnio nie. ale była seria zwolnień z tego powodu głównie

Nikonik

Niestety, polecam trzymać się z dala od tej firmy, jeśli cenicie swoje zdrowie psychiczne. Poniżenie, przekleństwa i cały wachlarz mobbingu ze strony właściciela. Nie warto.

Roman
@Nikonik

Jeżeli jest tak jak piszesz to czemu nikt nie reaguje na takie traktowanie przez szefa? Przecież tego typu zachowania są naganne. Nie da rady się dogadać żeby atmosfera była bardziej znośna? Ja bym próbował.

Nikonik
@Roman

@Roman trudny temat, ludzie się boją, nie znają na tyle języka i swoich praw,niestety Radzę mocno omijać to miejsce z daleka.

@Nikonik

Dziękuję za kulturę wypowiedzi, doceniam. Tak mam ostry język i niestety łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Próbowałeś rozmawiać ze mną po pracy? o jaki konkretnie mobbing Ci chodzi? kim jesteś i kiedy u mnie pracowałeś?

Vbx

Przechodzone ciuchy po porzednim pracowniku, ktore otrzymujesz na stan:) jakies zolto-czarne....

Dorota
@Vbx

Czy chociaż są wyprane i rozmiar pasi? Czy jakoś nie zwracają na to zbytnio uwagi?

E.
@Dorota

Tak są wyprane. i jest kilka rozmiarów do wyboru. zależy nam na schludnym wyglądzie pracownika gdyż ma kontakt z klientem.

Co jaki czas w Movermaniac można ubiegać się o podwyżkę?

Vbx

Nigdy :) nia ma czegos takiego, jedynie tipy od klientów :) Wiesz to jest tak jak biedny polak otwiera firme za granica:) resztę sobie rozkmin.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MoverManiac? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Jarek

Praca dobra . właściciel psychiczny NIE POLECAM. Z całego serca

Emil
@Jarek

nie masz kompetencji by postawić mi diagnozę, a twoja praca była po prostu irytująca.

Zostaw merytoryczną opinię o MoverManiac - Luksemburg

• Jak się pracuje w MoverManiac?

Zobacz opinie na temat firmy MoverManiac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MoverManiac?

MoverManiac