Opinie o PRESTA MEAT SA w Bettembourg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PRESTA MEAT SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRESTA MEAT SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESTA MEAT SA w Bettembourg

No ja też właśnie o tego rzeźnika przyszedłem się pytać. Mam ofertę z początku stycznia jeszcze, w której napisali ze zarabia się od 10 do 16 tys. tylko piszą przy tym o różnych krajach. Jeśli nie znam języka to do którego byście polecali jechać? I czy w ogóle polecacie firmę?

Doma Nowy wpis

Ta oferta z tymi widełkami do której ktoś się tu odnosi wygląda na dalej dostępna w internecie. tylko ciekawe czemu taj piszą, skoro z tej wiadomości zdaje się to być mało możliwe. tak czy siak tak dyszka jest gwarantowana?

A tu można pracować na innym stanowisku niż rzeźnik? Tak przeglądam te ostatnie zapytania i teraz nie wiem czy to taka dobra praca ze każdy o nią pyta czy o co chodzi? było zapytanie o to czy kobiety są zatrudniane, ale pozostało to na lata bez odpowiedzi. Teraz jak z tym jest?

Kiki Nowy wpis

Czy ktoś może powiedzieć jak na dzień dzisiejszy wygląda praca i zarobki na dzień dzisiejszy, czy coś się zmieniło na gorsze czy na lepsze w tym zakładzie? Jak z mieszkaniem i dojazdem do pracy?

Qulson

Pracował ktoś jako rzeźnik lub pakowacza i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Firma PRESTA MEAT SA prowadziła rekrutację na stanowisko rzeznik. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy pracował ktoś jako Rzeźnik w firmie PRESTA MEAT SA? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Olga

a co na nowy rok powiecie? mam na myśli stawki i ogólną opłacalność na wyjazd. jest cisza na forum, nikt niczego nie pisał. ktos kiedyś miał podobno problemy z ostateczną wypłata, czy orientujecie się jak jest z tym teraz? jeździ ktoś?

Przemek

Jakie są zarobki na wieprzowinie?Można się dostać do jednego zakladu bez wysyłania na inne?

Jurek

Nie ma sensu, nawet sie wybierać, stanowczo nie polecam. I odradzam tam prace, przy wyplacie stawka calkowicie inna niż na początku, wieczmy problem ze zjazdami do domu. Nie wypłacili mi pieniędzy za 14 ostatnich dni.

Magdalena
@Jurek

A to w takim razie jaka na początku była umawiana i jaką potem otrzymałeś?

Lidia

to ile godzin się tutaj pracuje. Widzę mowa o 300 godzinach, ale to chyba przesada?

Czy w PRESTA MEAT SA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ewelina123345

Widzę po ogłoszeniach że większość pracy jest dla mężczyzn. Kobiety również są przyjmowane do pracy przez tą agencje???

Vaco

Nie

Pitagoras

Witam. Nie polecam presta meat... Jeśli będziesz zdrowy to ok jak się rozchorowalem po nie raz 16 godz pracy to dostałem zwolnienie..... :) Pan kierownik niby z Krakowa to poracha.... Nawet jego koledzy z kontraktów się z niego śmieją :)

Maciej
@Pitagoras

W swoim komentarzu napisałeś o tym, iż zdarzało Ci się pracować po 16 godzin. Czy pracodawca wynagradza odpowiednio za przepracowane nadgodziny? Jestem ciekaw, jak często miały miejsce takie sytuacje? Zachęcam Cię, abyś napisał coś więcej na ten temat. Myślę, że to ważna informacja dla potencjalnego pracownika.

@Maciej

Tam. Nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Jak forma ma braki w kasie to 300 godzin za 2tys euro :) :) :)

Leszek
@Pitagoras

Czyli nie ma ustalonej odgórnie stawki za nadgodziny. Czy są także inne benefity pozapłacowe takie jak ubezpieczenie lub wykupiona opieka zdrowotna?

Edek
@Leszek

Jest napisane jasno j klarownie w umowie stawka i ,że mogą cie oddelegować przecież każdy podpisuje ją. Może pora ,aby nauczyć się czytać a 300 godzin miesięcznie to nie wiem kto i gdzie tyle robi.

Zainteresowana

Czy kobiety bez doświadczenia daje radę pracować czy jest pomoc kolegów,koleżanek??

choinek

a ja własnie ogladam wpływy na konto pewnego klienta i tak marzec 2789 euro a kwiecień 3607 euro, to chyba nie jest źle

MAX

Dla mnie numer 1 i bez zbednych konentarz !!!

allor
@MAX

a ile placa ? Jakie umowy ? Tylko serio prosze .

Czy PRESTA MEAT SA zatrudnia studentów?

Peter

Oczywiście

Vaco

Pitagoras nie wał ściemy już w czwartek chodzą z kartką po zakładzie i pytają czy w sobotę jedziesz do Polski bo w sobotę chcą byś pracował .klasowa nie max 2400 wraz z sobotami.moze jest różnica w 20 euro na tydzień.i od 5 do 17 praca.plus na mieszkaniu pluskwy...

prosto

wiekszosc opini to brednie ; moj maz pracuje juz siedem lat i slyszalam tyle dobrego co zlego . On tez nie jest swiety ale chce pracowac , jego przelozony super gosc w kazdej sytuacji stara sie pomoc a ludzie to dopiero potrafia .... czasami az uszy puchna . Wynagrodzenia meza to czasami nawet 3000 + oczywiscie nikt nie placi za lezenie . Z podatkami to firma rozwiazala problem sama wyszla z inicjatywa . TYLKO NIE WIEM DLACZEGO NIKT NIE PISZE DOBRYCH OPINI TYLKO TE ZLE czy ktos potrafi odpowiedziec ?

@prosto

Nikt nie pisze pozytywnie bo niema co.... Poprostu agencja ciągle (usunięte przez administratora) Dostaje się ciągle wypowiedzenia.. No chyba że się siedzi kierownikowi w (usunięte przez administratora) to wtedy inna sprawa.... :) a i ostatnie wypłaty szału nie robią ponoc:) za 300 godzin 3000euro hmmmm policzmy ile wyjdzie wtedy na godzinę???? :) :))

@Pitagoras

... mysle ze to wpis osoby ktora pracuje u konkurencji i jest zaagazowana w to co robi . Poniewaz pisze bez sensu i nie zna realiow jakie panuja w PRESTA-MEAT. Nikt nie pracuje po 300 godzin a nasza firma spelnia wszystkie wymogi jakie powinna . Nie bez powodu jestesmy firma pracujaca na warunkach LUKSEMBURSKICH . Trudno jest pogodzic oczekiwania wszystkich a zawsze znajdzie sie czarna owca ktora oczernia . A wypisywanie obrazliwych komentarzy swiadczy o poziomie inteligencji i kultury tejze osoby .Serdecznie pozdrawiam szczegolnie ta osobe !!!

@Pitagoras

... swoj komentarz kieruje bezposrednio do Pana . Bo uwazam iz Pan bez podstawnie wypisuje klamstwa z palca wyssane .Nikt nie zwalnia ludzi bez powodu sumiennie pracujacych a tym bardziej kiedy sa czasy gdy tak ciezko o dobrych fachowcow. Z szacunku do tych sumiennie pracujacych Ci zle pracujacy nie moga pozostac w naszej firmie . Nikt nie wchodzi kierownikowi (usunięte przez administratora) jesli tak to i tak jest traktowany jak pozostali . JEZELI JEST PAN CZLOWIEKIEM HONORU TO ZROZUMIE .

@Pracodawca

Więc powiedz proszę ile godzin pracuje się na 3000tys euro. Ile z tego trzeba wydać na paliwo żeby dojechać na inne zakłady....ile godzin się pracuje w niektórych zakładach, jakie są warunki mieszkaniowe.... Proszę posluchajmy.

Senior
@Pitagoras

Ja bym prosił o nr kontaktowy do firmy jeżeli takie warunki spełnia firma jestem chętny zmienić pracy. Interesuje mnie praca na uboju wolywym na jednym zakładzie ilość godzin bez ograniczeń i oczywiście kwatera zarobki są na uboju prawie wszędzie takie same więc nie będę pytał o zarobek. Czekam na informacje dziękuje

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PRESTA MEAT SA?

Pitagoras

Jasne że są wyjazdy nie rzadko nawet po 200km z zakładu na zakład.

@Pitagoras

A imprezy to trzeba zajechać do ex kierownika Krzysztofa.... On ma ciągle imprezę.... Samochód firmowy....tylko trzeba się zspowiedziec bo jak nie to będzie zalany w trupa....

Ziutek
@Pitagoras

A umowę czytałeś chłopcze,przecież pisze ,że firma ma prawo cie oddelegowac. No chyba ,że czytanie jest ci obce i wolisz obrazki.

Lalka

Nie polecam a wręcz odradzam dzwoniac o prace mialo byc pieknie dobre mieszkanie i praca na trybowaniu wolowiny a w rzeczywistosci wycieczki i robienie z geby du....yyy omijajcie szerokim lukiem !!!!

Pit
@Lalka

Ja pracuje w Mahevi na trybowaniu wolowiny i jest ok na reke mam 2400 najlepiej sprobowac a nie schluchac innych

Pokemon
@Pit

Ja taz pracuje w Mahewi na trybce wolowiny na prawde polecam firme

Damian
@Pit

Pracuje Pan dalej na Wołowinie chciałbym się coś więcej dowiedzieć jak wygląda praca i ile trzeba zrobić na dzień i czy jest (usunięte przez administratora)

Stanek

Chyba za dwa miesiące

Maciej
@Stanek

Masz inną wiedzę o zarobkach, które można otrzymać pracując za pośrednictwem firmy PRESTA MEAT? Jeżeli tak to zachęcam Cię, abyś wypowiedział się na ten temat. Może od Ciebie uzyskam aktualne informacje o poziomie wynagrodzeń.

Edek
@Lalka

Ale umowę czytałeś prawda?

tomi

widze ze kazdy ma swoja opinie o Presta Meat i o polskim szefie. Tylko dlaczego zle opinie sa bo moze ci pisza co sa beznadziejni w pracy i urwali sie z pod spodnicy zonki by poszalec a tu trzeba pracowac i sa wymagania , a jesli chodzi o podroze po zakladach to panowie trzeba czytac dobrze umowy bo widze ze macie z tym problemy .A jesli chodzi o szefa najlepszego to tez czlowiek i napic sie tez musi czy wy wszyscy tacy jestescie abstyneci ze wytykacie komus a sami nie wylewacie za kolnierz czasami nie warto oceniac ludzi i zarzekac sie bo czesto wracacie jak to mowicie do tej beznadziejnej firmy bo inne tez maja was dosc.

Lalka
@tomi

No chyba glupoty piszesz kolega pojechal chcial pracowac to go rzucali po zakladach a mialo byc tak kolorowo ludzie tam pracujacy hamscy warunki mieszkaniowe fatalne

Bobi
@Lalka

Przecierz ma w umowie napisane ze pracodawca ma prawo go oddelegowac do innego miasta lub panstwa...ale jak sie okazuje wiekszosc z was to czytac nie umie czy co.

Zostaw merytoryczną opinię o PRESTA MEAT SA - Bettembourg

• Jak się pracuje w PRESTA MEAT SA?

Zobacz opinie na temat firmy PRESTA MEAT SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PRESTA MEAT SA