presta meat sa

Jayapura

Opinie o presta meat sa

Cinek

Jak się dzwoni i rozmawia z prezesem polskim pijaczkiem to mówi ci że tam i w tym zakładzie będziesz robił zajeżdżasz na miejsce to mówi że masz jechać gdzie indziej i wyśle cię 200 lub więcej kilometrów dalej na inną robotę a obiecuje co innego zaklamany ryj ,lub robi ci turystykę po Europie cała firma chamy jedne i wielkie Polki w biurze kawał wrednych babsztyli a dobre opinie piszą ci co z Krzysiem gorzałę piją i mu stawiają bo lubi pić za darmo i ci co siedzą w jednym zakładzie i dobrze zarabiają jego pieski i (usunięte przez administratora) i jak masz rejestrację która zaczyna się na K kawał chamów w tej firmie i tyle ani świadectwa pracy nie dostaniesz z ubezpieczeniem przekręt wykonujesz w szpitalu lub pójdziesz do lekarza dostaniesz rachunek za szpital a i jak jeździsz po Europie po zakładach to paliwo płacisz za swoje

Lalka

Nie polecam a wręcz odradzam dzwoniac o prace mialo byc pieknie dobre mieszkanie i praca na trybowaniu wolowiny a w rzeczywistosci wycieczki i robienie z geby du....yyy omijajcie szerokim lukiem !!!!

Pokemon
@Pit 08.02.2017 06:13
Ja pracuje w Mahevi na trybowaniu wolowiny i jest ok na reke mam 2400 najlepiej sprobowac a nie schluchac innych...

Ja taz pracuje w Mahewi na trybce wolowiny na prawde polecam firme

Damian
@Pit 08.02.2017 06:13

Pracuje Pan dalej na Wołowinie chciałbym się coś więcej dowiedzieć jak wygląda praca i ile trzeba zrobić na dzień i czy jest (usunięte przez administratora)

nuth

Solidna firma praca dla twardzieli powiedzialbym bo to bylo wolowina kasa 2200-2350 . Wiadomo wycieczki raz na rok (czytac umowy )

Duda

Przestań to jedne wielkie chamy za chorobowe zapłacą jak chcą wszystkie te w biurze to wielkie paniusie i chamskie baby wysyłają nie raz po zakładach tylko (usunięte przez administratora) prezesa Krzysia nigdzie nie jeżdżą co dobrze stawiają i z nim piją to w dobrych zakładach robią a lizusy to mu pola w Polsce obrabiają a żony ich to Krzyśkowi w Polsce dom sprzątają okna myją żeby ich mężów nigdzie nie wysyłał i do Polski na weekendy jeździli a jak Krzysiu za dużo wypije to szcza pod siebie i pijany non stop autem jeździ i lubi pić za darmo jak mu stawiasz to na inne zakłady cię nie wyśle najlepiej jak z nim mieszkasz w domku

Yhym

Skoro wszystkim jest tak bardzo źle to dlaczego jeszcze pracujecie w tej firmie ? Jest masa inny ciekawszych o może nawet lepiej płatnych firm .

Lolo

Gadacie glupoty bardzo duzo ludzi pracuje w prestameat i sa zadowoleni, niestety miodu juz nie ma ale mozna jeszcze zarobic 2000e +

Lidia

Cześć , Widzę, że sporo pochlebnym opinii na temat firmy się pojawia, w takim razie mam pytanie czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jakie stanowiska najbardziej polecacie? Bezpośrednio w sklepie? Pisaliście o wynagrodzeniu, czy kwoty o jakich mówicie są dla wszytskich jendnakowe?

Niezadowolony

Ogolnie pracowalem tam dluzszy czas. Prezes K. Kawal dziada wiecznie pijany wszystko zalatwi za alkohol i dla swoich przydupnych lizusów. Moze i zarobki wporzadku ale niestety prezes traktuje reszte jak podludzi. Nie polecam

Lajkonik

Krzychu to mega Gosciu Wszystko zalatwi z nim o co sie poprosi. to ze wypic lubi to co, ma przynajmniej glowe na karku , i daje job i niejednego wyciagnal z dolka

Ełnuch

Polecam prace zwlaszcza u Pana Miroslava w Roosendaalu :)

ewd

Wyrozumiałość potrzebna, ale zobacz, że atmosfera dopisuje.

Żął

A moj znajomy z FRANCJI pracuje w Presta mieszka w belgi holandii na granicy i nie zwiedza europy zachodniej pracuje w stalym miejscu a zarobki ma nawet do 4500 slyszalem bo jest na wokowinie.co wy na to?

Rusek871

Zgadzam się z twoją opinią. Bardziej oklamanej agencji to nie widziałem. Kłamią w żywe oczy. Na prawdę nie polecam tej agencji. Same kijowe zakłady mają

lajkonik

tylko nieróbcie z zagajskim bo to jest najwiekszy czopek

Klacz

A ja się z waszymi opiniami nie zgadzam. Pracowałem tam pół roku z powodów rodzinnych musiałem zrezygnować. I powiem, że zarobki jak na pracę są w porządku. Nie rozumiem tutaj waszych komentarzy na temat prezesa. Bo pomimo tego, że nie jestem ani z małopolski jak i nie znałem się z nim wcześniej był w stosunku do mnie zawsze feer. Moi koledzy z zakładu i mieszkania również nie narzekali na niego. Więc są to ewidentnie komentarze ludzi, którzy zostali wyrzuceni za to, ze nie potrafili się dostosować do systemu pracy. A w ciągu mojej kadencji kilku takich zjechało. Przez swoje nałogi - alkoholowe jak i dużo buźkę. Pozdrawiam :)

rozendal

@rozendal 03.09.2015 18:48
tomi i otto to dwa lizusy prezesa polskiego opinie to cala prawda.moze czas zmienić pana Krzysztofa i ludo pozdrawiam...

jestem ciekawy kto tak smialo pisze o ludo i krzysztofie czyzby slynny majster rossendala pan Mireczek a moze jego pupilki idioci jak on sam moze warto wszystkich z rossendala zwolnic bo im sie przewraca w glowkach za duzo kasy juz maja i warto wybrac sie na leczenie razem z Mireczkiem bo na tym zakladzie tylko czuby robia.Dziekujcie ze ludo i krzysztof jeszcze o was dba i macie to co inne firmy wam nie dadza i macie zawsze wyjscie zjechac i biedowac w polsce

tomi

Jeszcze jedno slowo o prezesie Polskim bo draznia mnie wypowiedzi jesli chodzi o tego czlowieka tak jak On nikt nie pomogl polaka i zawsze jest za nimi a dostaje w zamian same obelgi czym sobie zasluzyl tym ze pomogl wielu ludzia dojsc do tego co teraz maja zal mi tych osob co tu tak pisza czasem zastanawiam sie jak ci ludzie sa nieszczesliwi ze drugiemu czlowiekowi potrafili by noz w plecy wbic mam powiedzenie do tych wszystkich ktorzy tak zle sa nastawieni Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy i kazdy odpowie za swoje czyny i slowa .

tomi

pracowalam w firmie presta meat i moge powiedziec ze jest solidna firma wyplacaja pensje na czas i praca tez jest spoko czasami sie zastanawiam dlaczego poniektorzy tak szargaja imie tej firmy dostali od niej wszystko i widze ze kasa przerasta ludzi pieprzy sie w glowach i pragna wiecej i wiecej kiedys pracowali za 1000 euro a teraz maja 2500 do 3500 i jeszcze malo kiedy zaczniecie zyc i cieszyc sie z tego co macie

strrr
@tomi 23.08.2015 18:06

Hmmm..o tejże firmie jak i szefostwie można by było napisać książkę,i tak się zastanawiam od czego by tu zacząć…może zacznę od francuskiego"prezesa" Ludo, jest to chyba jedyny człowiek w całej tej gównianej firmie z którym można coś załatwić. Główni prezesi czyli pan Eryk i pan Peter( Bolek i Lolek) to najprościej mówiąc dwaj sk**…jeden funduje" cycki " swojej małżonce, a drugi ranczo w Brazylii czyt; Ty harujesz o rana do ciemnej nocy,a oni się bawią za Twoją $$$$$$. Teraz może coś o Polskim "prezesie"..ten pan to ma dopiero high life czyt; wyj*** ma na wszystko Może Ci rękę,nogę,głowę urwać,on ma to gdzieś byle żeby kasa i %%%%%% były..a nie daj Bóg żebyś zdzwonił po południu=pała zalana. Jeżli sie zwrócisz o jakąś pomoc do niego to pamiętaj, że bez co najmniej jednej butelki 0,7 sie nie pokazywać…zjeżdżając na weekend do Polski nie zapomnij wstąpić do domu"prezesa najlepszego" i napić się z nim,jak to sporo lizusów robi…ahhh i nie zapomnij również o PREZENCIE dla szanownej małżonki "prezesa" bo tożto ważniejsza głowa niż on sam

sabin
@strrr 08.09.2015 23:09

widze ze ktos tu jadem zionie jestes taki mocny tylko w buzi dobrze jest oczerniac ludzi ktorzy daja ci wszystko nikt na sile nigo nie trzyma w tej firmie i nikt nie pisze o twojej rodzinie zle wiec dlaczego Ty zioniesz jadem dlaczego czepiasz sie kogos jak zyje oni tez ciezko pracuja by miec to czego pragna nikt im nie dal nic na tacy .I jeszcze jedno nieznasz rodziny najlepszego i nie wiesz z kim masz do czynienia wiec nie oczewrniaj bez podstawnie bo czasami zad ktorym zioniesz zabije cie samego

NOWY

Witam, chcialbym podjac tam prace. jak sie dostac do tej firmy, do kogo trzeba uderzyc ?? jakis konkretny namiar macie ??

tomi

widze ze kazdy ma swoja opinie o Presta Meat i o polskim szefie. Tylko dlaczego zle opinie sa bo moze ci pisza co sa beznadziejni w pracy i urwali sie z pod spodnicy zonki by poszalec a tu trzeba pracowac i sa wymagania , a jesli chodzi o podroze po zakladach to panowie trzeba czytac dobrze umowy bo widze ze macie z tym problemy .A jesli chodzi o szefa najlepszego to tez czlowiek i napic sie tez musi czy wy wszyscy tacy jestescie abstyneci ze wytykacie komus a sami nie wylewacie za kolnierz czasami nie warto oceniac ludzi i zarzekac sie bo czesto wracacie jak to mowicie do tej beznadziejnej firmy bo inne tez maja was dosc.

Lalka
@tomi 03.07.2015 16:50

No chyba glupoty piszesz kolega pojechal chcial pracowac to go rzucali po zakladach a mialo byc tak kolorowo ludzie tam pracujacy hamscy warunki mieszkaniowe fatalne

Polak nie lajkonik !

niestety to nie jest dobra firma polski konsultant zwany NAJLEPSZYM faworyzuje lajkoników reszta jest plebsem do tego nie zaplanujesz wekendu bo trzeba jeździć po innych zakładach chyba że masz pierwszą literę rejestracji K to masz fory a jak będziesz się stawiał to pojadą ci po wypłacie albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miałem na trybowaniu 1600e bo cwaniaczyłem srał ich pies JA FIRMIE PRESTE-MEAT JUŻ DZIEKUJE !!! IIIII NIGDY WIĘCEJ

lajkonik

tak jak pisza polski szef to dziad tylko swoich wciaga lizusów ktorzy mu dzwonia byle z gównem niepolecam dobrze ze juz w tej firmie nierobie

nuth

zgadzam się z opinia mari.a prezes to dziad i pijak

antek

ogólnie spoko , działają jak biuro podróży , z nimi zwiedzisz prawie całą zachodnią europe ,a i uważaj na Polskiego "Prezesa" szególnie jak będzie w ciągu alko.........wym . Zarobisz te 2200-2500ͼ na trybowaniu , a za wycieczki organizowane przez "Prezesa" zapłacisz 1000ͼ (o ile masz auto na gaz ). Jak masz silne nerwy i jesteś chłonny wrażeń ,to polecam

kris

tak popieram dziady

butcher

to chyba niepracowaliscie w MHV sa. to dopiero dziady.pozdrawiam

prety
@butcher 18.09.2013 20:23
to chyba niepracowaliscie w MHV sa. to dopiero dziady.pozdrawiam

mahevia s.a to dopiero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za chate odliczaja a samochód odliczaja a warunki mieszkalne?ludzi nawet po chlewach ulokowali.jak dzwonią obiecuja złote gory praca 8 godzin poniedziałek do piatku a jak zajedziesz 10 godzin zapierdal a płaca za 8 soboty tez cisniesz za darmo.dajcie se spokój

Zostaw opinię o presta meat sa - Jayapura

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie presta meat sa