Opinie o NAVO Orbico w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Sochaczew

Eryk

Wszystko sie zgadza nie ma sprawiedliwego systemu nagradzania pracownikow. sa wyjatki niestety pracownik nie wyrabia normy a dodatek do premii jest bo to pupil kierownictwa a inny pomimo staran i przekroczenia normy ma premie zabrana. Niech nikt sie nie dziwi ze ludzie opuszczaja magazyn jest to bardzo przykre ze dajac z siebie wszystko nie dostajemy nic w zamian

Lary

(usunięte przez administratora) porażka starzy pracownicy zarabiajom mniej od nowych nowy dostaje lepszą podstawę od ludzi co robiom tam już kilka lat podwyszki dla fszystkih bzdura tylko dla wybranych donosicieli i lizodupuw kierownictwa budujom nowy obok magazyn będzie gdzie uciec wkoncu z tego (usunięte przez administratora)

Siema

Już są czynne ????

Łazienki zalane zniw zamknięte. Czynne były 2 dni

Jo

(usunięte przez administratora) mobbing, zastraszanie pracowników utratą pieniędzy, nękanie smsami po godzinach pracy, brak BHP, tą pseudo firmą już dawno powinien zająć się PIP.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NAVO Orbico? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
Praca

Co się dzieje w tej firmie ? Premie zabierają nie wiadomo za co !!!!!!! Wymagania są duże od pracownika a firma nic nie daje tylko zabiera jak tak dalej będzie to porażka i trzeba zmieniać pracę bo się nie da z tej pensji żyć !!!!!!

Leon

Jedni pracujący po 8 godzin mają zabierana premie za brak zaangażowania, inni którzy są w pracy po 16 godzin to zaangażowani, chociaż zrobią tyle samo linii co pracujący po 8 czasami nawet mniej .

Lary

W super firmie są pewne zmiany, faktycznie toalety zapchane od tygodnia i bieg na koniec hali .jednak coś się zmieniło.czekamy na dalsze postępy i rozwój.

Majek

Zabieranie pieniędzy, mobbing, zastraszanie pod groźbą utraty premii, oszczędzanie na wszystkim kosztem pracownika. Jeden wielki (usunięte przez administratora).

Robol

0bóz pracy a człowiek nie jest nic warty. Uważajcie.

Iw

Człowiek traktowany jest jak śmieć, nic nie warty , tylko czynności +. Jedynie co im wychodzi to zastraszanie pracowników. (usunięte przez administratora)

Lary

Kpina nie firma. Wymyślają huj wie co żeby tylko zabrać kase,mniej pracy to już straszenie itd a jak pracy więcej to już cisza bo kto bd robil. Omijać nadal ten syf.

Eryk

Orbico magazyn ktory zamienia sie w (usunięte przez administratora). Zapraszamy odwazna osobe z biura na magazyn na osiem godzin pracy przy zbiorce czy zdola wyrobic norme narzucona z gory oczywiscie duzo i bez bledow a w miedzy czasie pamieta o czynnosciach+. Nie jest sztuka wymagac sztuka jest zachecac to dzieki nam szarym pracownikom ten magazyn dziala to my ciezko pracujemy i co z tego mamy-zabieranie premii zero kasy za inwentaryzacje za sprzedaz gdzie sa nasze pieniadze? Ciezko pracujemy a nie slyszymy nawet dobrego slowa czujemy tylko pogarde i brak szacunku. Jednak wladza i pieniadze zmieniaja ludzi widac to po zachowaniu osob z "gory" moze jeszcze wszystko sie zmieni jak pomalu zaczna opuszczac magazyn dobrzy pracownicy wtedy "gora"moze sie obudzi i zacznie myslec oby nie bylo za pozno

Marciano

Po co pracować, wystarczy uruchomić czynności + i nie przekraczać czasu przerwy. To są najistotniejsze walory pracownika. Co tam zaangażowanie , lojalność , szybkość działania , umiejętność planowania i organizowania czasu pracy. Czy tak trudno zmotywować i ocenić dziesięciu pracowników na zmianie bez typowo korporacyjnych usprawnień . żeby każdy z nich czuł że firma rozwija się również dzięki nim, że mają znaczący udział w zyskach bez uruchamiania wirtualnych zaślepek tzw czynności+, które nijak mają się do realnej pracy . Żeby nie przychodzili do pracy jak za karę czekając z utęsknieniem aż minie 8 godzin by móc wrócić do życia. Mówienie nam że firma w danym dniu wygenerowała ileś tam milionów zł przychodu nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. Dla nas ważne jest żeby nas nikt nie okradał , nie zabierał premii, często bez uzasadnionych faktycznych przyczyn. Za dobrą pracę Wystarczy szczerze podziękować lub merytorycznie wypunktować za złą ,niekoniecznie finansowo . Nie wystarczy sprzedać trzeba to również sprawnie przygotować i wysłać. Czy ten końcowy etap sprzedaży można efektywnie realizować (usunięte przez administratora)?

Krzyś
@Marciano

W punkt, nic dodać nic ująć!

Pracuś

Odkąd wszystkie spółki się połączyły i przejął to nowy zarząd jest po prostu dramatycznie najgorsi dyrektorzy w historii orbico coraz częściej pracownicy pracujący od wielu lat mówią o odejściu za wszystko jesteśmy obciążani wypłaty się nie zgadzają i to wcale nie jest wina ksiegowych, pracujesz cały miesiąc i tak finalnie na koniec nie wiesz ile pieniędzy odbierzesz. Cały czas słyszymy od liderów o oszczędnościach i redukcjach etatów na razie wśród agencji ale nie wiadomo jak dalej będzie niech może dyrektorstwo zacznie oszczędności od siebie bo zwykłemu pracownikowi jest najłatwiej za wszystko potrącać i na każdym kroku wyliczać czas za wszystko nawet za łazienkę. Przydała by się jakaś ankieta na temat nowego magazynu wtedy zwykli pracownicy pokazali by jaki mają do tego wszystkiego stosunek jak się porozmawia z pracownikami różnych spółek wszyscy mają takie samo zdanie.

Jasiek

Nie polecam. Kiedyś w Sochaczewie to jeszcze było. Teraz ludzie z UDT pracują za najniższą krajową plus premia, która co miesiąc zabierają za co tylko chce nawet nie tłumacza dlaczego. Bardzo dużo ludzi chce uciekać . Zostaną sami z Ukrainą ,o ile i oni zostaną bo też co raz mniej szacunku mają i do nich nawet .

Di

Uważajcie na tą firmę!

Larysa

Dzień dobry, wyczytałam że Państwo potrzebują osobę z językiem rosijskim i ukraińskim, jestem bardzo zainteresowana współpracą. Pozdrawiam Larysa Ostaszewska

Silva
@Larysa

Udało się?

Agencyjna

Powiem tak pracuje przez agencję ponad rok czasu praca bardzo fajna nikt nikogo nie wykorzystuje, (usunięte przez administratora)nigdy nie było tak że wypłata była poniżej krajowej nie słuchajcie co piszą poniżej, jedyne co się nie opłaca TO PRZEJSC PRZEZ FIRME NA UMOWE WYEDY (usunięte przez administratora)I YO BARDZO I YO ONI MAJA CZLOWIEKA ZA NIC, OSZUKUJA NA WYNAGRODZENIACH DADZA CI VZLOWIEKU 2500 WYPLATY A INNI CO NIC NIE ROBIA I OGLĄDAJĄ SOBIE MECZE PPDCZAS PRACY TAK JAK ,(usunięte przez administratora)RT ITD ODBIERAJA WYPLATY PPNAD 4TYS I GDZIE TU CZŁOWIEKU SPRAWIEDLIWOSC,PONADTO ODLICZAJA Z PREMI ZA TO ZE JESTES NA ZWOLNIENIU VO JEST BEZPRAWNE JEDNYM SLOWEM BARDZIEJ OPLACA SIE PRACOWAC PRZEZ AGENCJE JAK PRZEZ ZAKLAD

Koleżanka
@Agencyjna

Nie rozumiem jednego. Po pierwsze . Jeśli ktoś potrafi wymieniać ludzi z nazwisk'imion i przezwisk to dlaczego nie potrafi się normalnie podpisać . (usunięte przez administratora) A po trzecie osoba pisząca ten komentarz powinna udać się na jakiś kurs poprawnego pisania. ????

Koleżanka
@Koleżanka

Po drugie podpieprzanie kogoś w taki sposób jest mega podłe. Widzę admin pilnuje słów

Silwer
@Agencyjna

Czy to prawda że pracownicy Orbiko dostali po 3000 premii?

@Silwer

Tak, od 3 lat firma dzieli się z Pracownikami wypracowanym w ubiegłym roku zyskiem. przed świętami wielkanocnymi wypłaca pracownikom bonus, w tym roku bonus wynosił 3 tys zł netto

Agencyjny
@Koleżanka

Wiolu ty nie musisz pisać jako anonimowa osoba każdy wie że ty najwięcej z tamtad korzystasz nigdy nie widziałem żeby było coś do utylizacji a jak było to wszystko ty utylizujesz dla siebie także nie wypowiadaj się za dużo wiesz o czym pisze widać zawsze jak wywodzisz???? pozdrawiam

Nadal tak jest???

Cała prawda

Zatrudnieni przez agencję pracownicy są wykorzystywani ponad stan przeżucaja czesto więcej kg niż było podawane na początku zatrudnienie. Taki pracownik musi tak pracować przez 3mies. Gdyż w innym wypadku jest mu odciągane za ubranie robocze gdy wypłata gotówki wacha sie gdzieś w normach najnizszej krajowej

agencyjny
@Cała prawda

jest tak z tymi ciuchami że zakładaja że wytrzymasz poniżej 3 miesięcy i żeby się zwróciło a spróbuj podrzeć to ci każą naszyć łatkę albo szyć xd pracownicy firmowi mają ciuchy jak krówki całe w łatki bida z nędzą a zlecenia na paleciaku 600kg to przeszłosć trafiaja się po 15 ton oczywiscie nie na jedna palete ale 800 kg na jedną spokojnie, kadra (usunięte przez administratora) od starszych magazynówych w góre brak kultury i współczucia radze omijać to miejsce szerokim łukiem

@Cała prawda

Nadal tak jest???

MOTOR

CZY TO CO PISZE O PRACY PRZEZ AGENCJĘ W TEJ FIRMIE TO PRAWDA PROSZĘ O NAPISANIE ZAINTERESOWANY PRACĄ

@MOTOR

A katretnie o co bieg, a bardzo zainteresowany

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Sochaczew

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 3 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAVO Orbico