Fast Service Sp. z o. o.

1.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Fast Service Sp. z o. o.

All067
Pracownik

Witam. Jestem zadowolony z kilku miesięcznej współpracy. Jak mam pytania kontaktuję się z firmą i wszystko na bieżąco jest mi wyjaśniane.

Alfa
Pracownik

W zależności na jakie stanowisko pracy się trafi praca może być mniej lub bardziej wymagająca. Jednak sama atmosfera w pracy i podejście kierowników bardzo pozytywne.

Pracownik

Pracowałam przez tą agencję na jednym z magazynów na Śląsku. Praca na magazynie, wiadomo, nie jest to szczyt marzeń, trochę się trzeba nadźwigać, trzeba było czasami "cichaczem" odpocząć ale jak na pracę zaraz po studiach nie było źle. Z dziewczynami z biura raczej bez problemowo można było załatwić wszystko, najpierw była umowa zlecenie, później przeszliśmy na umowę o pracę, później z górki przejście bezpośrednio pod zakład pracy. Wynagrodzenie na czas, PIT przyszedł bez problemu. Firma całkiem spoko, idzie się dogadać.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Fast Service Sp. z o. o.?

Ewa
Kandydat

Brak informacji zwrotnej po przeprowadzonej rozmowie - szkoda, bo wrażenie było pozytywne po zadawanych pytaniach.

Nowy wpis

Pracodawca

@Ewa

Dzień dobry, jest nam bardzo miło że Pani ma pozytywne wrażenie, chyba przez przypadek nie skontaktowaliśmy się z Panią, bo zazwyczaj to robimy.

Gabriela

Widziałam w internecie że poszukiwali kogoś na pozycję Magazynier - operator wózka widłowego. Bo tata szuka pracy. Czy wiecie jaką umowę dają na początek nowym pracownikom? Może to być umowa o pracę?

Nowy wpis

Pracodawca

@Gabriela

Dzień dobry, tylko Umowa zlecenia.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fast Service Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, to zależy na jakie stanowisko osoba wysłała CV.

Pracownik magazynu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na rozmowie było około 30 osób razem - opis o zarobkach, godzinach pracy itp. następnie badanie lekarskie (czy jest pan/i zdrowy/a i tyle), a na zewnątrz budynku rozdanie ubrań roboczych (przymierzanie podczas dużego wiatru i deszczu) i na tym koniec rekrutacji

Pytania

Czy ma pani dobry wzrok

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Koki
Inne

Ja jestem bardzo niezadowolony z serwisu . Po pierwszej wizycie zgubili uszczelki osłony silnika powodując że tłukła mi się osłona w podszybiu. Na elektronice się nie znają i lepiej im nie dawać bo mogą coś popsuć. Po następnej wizycie miałem nieszczelnosc w sprezarce klimatyzacji klimatyzacja cały czas chodziła miała tylko wyciek co objawiało się wyciekiem na kole pasowe sprezarki. Sprezarka poszła do regeneracji i cały układ został przeczyszczony bo osoba która regenerowała sprezarke dopatrzyła się że olej był jakiś taki zmieszany z innym i tym samym gesty ale żadnych opilkow w nim nie było więc dla zasady kazałem wyczyscic cały układ w tym serwisie . Kiedy cały okład został zmontowany pochodził może 3 tygodnie po czym jak się okazało później w sprezarce nie było oleju i układ cały został zatarty tym razem z opiłkami. Zapytałem się o reklamację tej roboty ale serwis wysyłał mnie do osoby która regenerowała układ znowu ta osoba do serwisu i tak w kółko. Za zrobienie tego przedstawiono mi kwotę jeszcze większą niz na początku przed oddaniem ze sprawnym układem ponieważ sprezarka nie nadawała się do naprawy i trzeba było kupić nową w tym aucie już 2 po trzech latach. Wkurzyłem się i zabrałem auto do innego mechanika który zrobił mi za mniejsze pieniądze i klimatyzacja działa do tej pory. Suma sumarum serwis zepsol mi cały układ I chciał wyludzidz dodatkowie pieniądze za coś co tak naprawdę sam zepsół. I dlatego niepolecam tego zakładu, chyba że ktoś woli płacić 2 razy za tą samą pracę.

Koki
@Koki

Przepraszam pomyliłem zakład chodziło mi zakład fast serwis z Krakowa. Ma ulicy Kornela Makuszyńskiego 13

Pracodawca

@Koki

Dzień dobry, skoro wpis nie dotyczy naszej firmy, bardzo prosimy go usunąć.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Beata

A po co miałby takie coś robić?

Aleksandra
Pracownik

Dzień dobry. Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) przypominamy, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet.

Sławomir
@Aleksandra

To ktoś pomawiał firmę, bo coś znikła ta wypowiedź. Czy po prostu wyraził swoja opinię? Powiesz jak się tu pracuje bo widzę jesteś zorientowana.

Ona
Pracownik
@Sławomir

Dobrze się pracuje.

Sławomir
@Ona

Powiesz co cie najbardziej pasuje? Widziałem że zmiany były po 12 godzin bez żadnych przerw. To się zmieniło i można choć z 15 minut odetchnąć? Tobie to nie przeszkadzało? Jak to oceniasz?

Pracodawca

 Aktualność
Umowa o pracę - czynność prawna, która polega na złożeniu przez pracownika i pracodawcę zgodnych oświadczeń woli, które potwierdzają zobowiązanie pracownika do wykonywania określonego rodzaju pracy na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym. Natomiast pracodawca przez umowę o pracę zobowiązuje się do zatrudnienia pracownika za wynagrodzeniem.
Umowa o pracę powinna być sporządzona na piśmie. W innym przypadku pracodawca powinien najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy przez pracownika, potwierdzić przedstawione ustalenia na piśmie (strony umowy, rodzaj umowy, warunki umowy).
Początki w pracy…
Pracownik musi przejść wstępne badania lekarskie, potwierdzone orzeczeniem lekarskim stwierdzającym brak przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. Koszt takich badań pokrywa pracodawca. Musi on też zadbać o wstępne przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie BHP odbywa się w godzinach pracy i również na koszt pracodawcy.
Jakie prawa ma pracownik
Umowa o pracę zapewnia pracownikowi więcej praw i przywilejów niż umowy cywilnoprawne. Pracownik ma prawo m.in. do corocznego urlopu wypoczynkowego. Wynosi on 20 dni, jeśli staż pracy u wszystkich pracodawców jest krótszy niż 10 lat lub 26 dni, jeśli staż pracy obejmuje co najmniej 10 lat. Do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu wlicza się okresy nauki (okresów tych się nie sumuje).
Poza urlopem, pracownikowi przysługuje też prawo do ochrony wynagrodzenia za pracę. Pracodawca powinien najmniej raz w miesiącu wypłacać pracownikowi wynagrodzenie w stałym i ustalonym z góry terminie, ale nie później niż w ciągu pierwszych dziesięciu dni następnego miesiąca. Pracodawca ma też obowiązek udostępnić na żądanie pracownika dokumenty, na podstawie których obliczono kwotę wynagrodzenia. Należy mieć na uwadze to, że wynagrodzenie minimalne jest ustalane co roku w drodze rozporządzenia ministra pracy i polityki społecznej.
Rozwiązanie umowy o pracę
Umowa o pracę rozwiązuje się:
·      na mocy porozumienia stron,
·      przez oświadczenie jednej ze stron z zachowaniem okresu wypowiedzenia (rozwiązanie umowy za wypowiedzeniem),
·      przez oświadczenie jednej ze stron bez zachowania okresu wypowiedzenia (rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia),
·      z upływem czasu, na który była zawarta.
 
Instrumentem prawnym stanowiącym swoisty bufor bezpieczeństwa dla tej strony stosunku pracy, której wypowiedziano umowę o pracę, jest okres wypowiedzenia. Do rozwiązania umowy o pracę w trybie wypowiedzenia dochodzi po upływie okresu wypowiedzenia. Oznacza to, że skutek prawny złożenia oświadczenia woli o wypowiedzeniu umowy nie następuje natychmiast, lecz zostaje odsunięty w czasie. W okresie wypowiedzenia pracodawca i pracownik mają wobec siebie wzajemnie w zasadzie takie same obowiązki i uprawnienia, jak do tej pory.
kustosz
Były pracownik

Chce podzielić się z wami opinią na temat pracy w "Fast Service" a za niedługo "Euro Service" na oddziale magazynu Carlsberg Polska w Brzesku chciałem przekazać wam jak naprawdę wygląda tam praca abyście nie wpakowali się w obiecywanki. zacznę od początku czyli od kierownictwa Pani i Pan którzy nadzorują pracę na tym Magazynie są kompletnie nie adekwatni do tego typu stanowisk Pani nie potrafi niczego załatwić nie informuje pracowników nie prowadzi szkoleń itp. Pani Szefowa nie potrafi nawet dobrze wystawić faktury a pracowała wcześniej jako Kadrowa/Księgowa a Pan który wysyła zmiany o godzinie 17 co mówi samo za siebie że nie można nic zaplanować. dużo pracowników pouciekało do innych firm ze względu na atmosferę w pracy i ilość pracy która jest nie do zrobienia ze względu na normy nie do wypracowania. Odbieranie gotowego produktu z Lini produkcyjnej wiąże się z tym że przez 12 godzin nie mamy przerwy ze względu brak postojów lini. Pracownicy są przemęczeni ze względu na pracę po 12 godzin ponieważ tutaj ludzie przychodzą do pracy na miesiąc widzą jaka tutaj jest praca i składają wypowiedzenie pracownicy z ukrainy pracują tutaj i często są problemy z komunikacją między pracownikami. Jeśli zapytacie innych pracowników myśle że powiedzą wam prawdę albo będą bać się szefowej więc spokojnie po jakimś czasie pracy sami zobaczycie jak tam jest. Pięknie jest tylko wtedy kiedy ma przyjechać Kontrola albo z firmy albo z Carlsberg wtedy ma być błysk i cisza aby nie było pózniej że coś jest nie tak. Pracowałem tam i sam wiem jak jest więc naprawdę zastanówcie się czy to dobry pomysł tam pracować

Bartek
Pracownik
@kustosz

Młodziki przychodzą do pracy oprócz roszczeń nic więcej sobą nie reprezentują. Udają grzeczniutkich i potulnych a na grupach i formach dudni od szkalowania i wyśmiewania. Niech tylko ktoś się weźmie za te grupy to dopiero będą problemy. Na liniach produkcyjnych nie ma ustalonej stałej przerwy, ale tyle co linie stoją na zmiany i przezbrojenia to mamy więcej przerwy niż te 20 minut. Ja pracuję po 12 h dziennie bo chcę zarobić i śmieszy mnie, że ktoś podnosi ten temat, bo wszyscy latają żeby mieć te 12 godzin i zarobić. Przemęczenie to tak jeśli chodzi o młodzików oderwanych od telefonów i komputerów dla nich 4 godziny pracy to kosmos.

kustosz
Były pracownik
@Bartek

Człowieku piszesz tak bo pracujesz tam albo 20 lat albo z kierownictwem masz dobre kontakty szczerze uważasz że ta firma nic złego nie zrobiła tylu ludziom nie będę tutaj wyciągał bagna z tego co tam się dzieje ale mszczenie się na kimś bo nie dał rady przyjść do pracy i dawanie mu wolne przez resztę tygodnia uważasz młodzikami którzy nic sobą nie prezentują zastanów się nad tym co piszesz grupek komentować nie muszę bo jak nie ma gdzie powiedzieć to trzeba innym kolegą z pracy bo powiedz kierownictwie to i tak nic z tym nie zrobią co tam się dzieje nie wiem bo nie widziałem tylko z pogłosek ale ja ich rozumiem a sam nie mam mało lat. Nie wiem masz problem bo ktoś nie daje rady pracować 12 godzin dzienie przerzucać tyle rzeczy jako pomocnik bo widzę jako operator lepiej bronić tylko kierownictwo aby nie było że coś tak jest nie tak jak wyjaśnisz że tyle ludzi pouciekało do innych firm człowieku zastanów się nad sobą Serio kończąc już odpowiedz tobie idź podziękuj że masz prace i pracujesz w super atmosferze

4
byly
Były pracownik
@Bartek

Bartek z Twojej opinii wynika, że musimy pracować na różnych oddziałach. Podsumuj sobie wszystkie negatywne opinie, które są napisane na temat oddziału w Brzesku. Chcesz robić po 12 godzin to nikt ci nie broni, powinieneś się cieszyć, że właśnie tacy „młodzi” robią bo po pierwsze masz więcej godzin dla siebie a po drugie robią tam, gdzie Ty fizycznie byś nie dał rady albo byś płakał, że musisz robić a nie leżeć lub spać na wózku. Odnośnie grup lub forum, o których wypisujesz, nikt nie pytał i nie prosił abyś tutaj poruszał tego tematu, ponieważ te grupy nikomu nie przeszkadzają, oprócz oczywistym osobom. Z tego co wiem te grupy służą tylko i wyłącznie do wymiany się zmianami, które nam kierownictwo wystawia. Najczęściej tam są „młodziaki” bo Oni mają dość świńskich przeskoków i chcą tego unikać bo jak to mówi pan od wystawiania „radź sobie sam” lub „znajdź sobie zastępstwo na zmiane”. Odnośnie przerwy na linii, może ona być lub nie, co nie zmienia faktu, że przez 12h tej przerwy może nie otrzymać. Zmienisz prace to dopiero poczujesz, na co godziłeś się pracując w Brzesku Fast Service.

Leon
Inne
@Bartek

Swoim wpisem potwierdzasz łamanie przez pracodawcę kodeksu pracy postaram się w miarę szybko poinformować o tym PIP mam nadzieję że zostaniesz świadkiem w tej sprawie

Pelasia
Były pracownik

Dziękujemy pani Wioletcie Tomaszkiewicz za wieloletnią współpracę którą będziemy bardzo miło wspominać bo taki szef to skarb.powodzenia szefowo.twoje dziewczyny

luki
Były pracownik

Widzę, że firma sama sobie daje pozytywne komentarze, łapki i wybiela kierownictwo. Ja Wam podpowiem jak rozpoznać zadowolenie pracowników. Poproście, żeby pokazali Wam potencjalne miejsce pracy i tam podejdźcie do innego zwykłego pracownika bez "szefostwa" i zapytajcie jak się pracuje i o warunki. Cokolwiek Wam odpowie nie ma znaczenia (być może że strachu ukryją brudy). Zapytajcie się jednak gdzie ma toaletę i tam wszystkiego się dowiecie. Wygląd i czystość pracowniczej toalety powie Wam wszytko o firmie. Zapraszam na oddział Brzesko i od razu dodam, że nie ma tam na miejscu kierownictwa tylko koordynatorka bez doświadczenia mająca problem nawet z fakturami, dlatego dają więc koordynatorów czy też liderów, których jedynym zadaniem jest siedzenie, mącenie i niby branie odpowiedzialności za ukrywane afer, które muszą niwelować. Kulki, Pulpity męskim głosem łosiowym pokażą Wam jak pracować i liczyć Wam każdą sekundę a sami mają mnóstwo czasu na bajere. Tak więc na miejscu w firmie zapytajcie szeregowych pracowników o warunki i toaletę no i np dlaczego tak dużo ludzi zatrudniają gdyż np w Brzesku większość dobrych pracowników odeszło do innych firm pracować i to za niższą stawkę ale przynajmniej z szacunkiem. Tam już nawet pracownicy ze wschodu zaczynają się buntować. Niestety moja opinia nie może być pozytywna i z tego co widzę, ludzie o tym wiedzą z okolicy i dlatego zatrudniacie tak dużo obcokrajowców. Umowy śmieciowe i/lub przymuszanie do jednoosobowej działalności. Pozdrawiam byłych pracowników tej firmy bo oni wiedzą co miałem na myśli .. pa

pracownik anonim
Kandydat

Czesc juz po sezonie w browarze okocim ale bardzo duzo nowych pracownikow zostalo zatrudnionych jeszcze nie wiedza ze porobia pare dni lub do miedsiaca czasu i do zwolnienia. tak tu dziala fast service szukaj pracownika porob miesiac i wypad

Gonzo
Pracownik

Nie ma problemów, kontakt na miejscu spoko. Szkoda że od razu nie dzwoniłem do Fasta po pracę. Pracuje, nie narzekam.

Jaca
Pracownik
 Pytanie

Od czasu do czasu czytam te Wasze opinie i nie wierzę. Pracowaliście ludzie w innych Agencjach ?, Pracuje w Fast Service kilka miesięcy, nie mam się do czego przyczepić tylko trzeba być trochę ogarniętym. Plusy Agencji: wynagrodzenie terminowe, na razie nie spóźnili się nawet o dzień i tak też mówili że u nich to podstawa POTWIERDZAM, nie mogę narzekać, dokumenty - dokumenty o które proszę otrzymuję, kontakt - nie zdarzyło mi się na razie aby na jakieś pytanie mi nie odpowiedzieli.

mlody_13
Pracownik

Bezpośrednio szukając pracy zarobiłbym rzeczywiście więcej ale przez agencję to oni szukają dla mnie pracy i przedstawiają warunki

Magazynier
Pracownik

Dla magazyniera szukającego zatrudnienia jest to bardzo dobra sprawa, gdyż wiele firm ukrywa stan faktyczny jaki może być w danej firmie. Tutaj informację dostajemy uczciwie i od ręki.

taki_gość
Pracownik

Pracuje z Fast Service juz jakis czas i wszystko jest ok. Gdy ktos chce pracowac - to najlepsza opcja. niczym sie nie martwie oni wszystko ogarniaja

Daniel007
Pracownik

Nie mialem powodów do narzekań. Kasa zawsze na czas, warunki tak jak opisane tak na miejscu.

Tolek13
Pracownik

Jeżeli chodzi o agencję Fast Service nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo, nie jest idealnie, stawka zawsze mogłaby być wyższa i mniejsze opłaty za zakwaterowanie, ale jeżeli chodzi się do pracy i nie sprawia niepotrzebnych problemów - dostaje się w miarę przyzwoitą wypłatę (oczywiście wszystko zależy od liczby godzin).

All067
Pracownik

Witam. Jestem zadowolony z kilku miesięcznej współpracy. Jak mam pytania kontaktuję się z firmą i wszystko na bieżąco jest mi wyjaśniane.

Alfa
Pracownik

W zależności na jakie stanowisko pracy się trafi praca może być mniej lub bardziej wymagająca. Jednak sama atmosfera w pracy i podejście kierowników bardzo pozytywne.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

  Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii