Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Sochaczew

Opinie o Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Bosman

w Szczecinie w Bosmanie nie jest tak źle. Największy problem to że za nadgodziny nie płacą i że nie ma socjalu ale kasa jest na czas

pachwina

Brzesko Okocim Carlsberg dzieki współpracy z fastservice skończy jak Tesco w Polsce. Życzę powodzenia.

Ciecia syn

Chcę pozdrowić pracowników fast service wykonujących usługi na terenie browaru Okocim, wiem ze firma was wykorzystuje i zastrasza, wiem że macie śmieciowe umowy, traktują was jak śmieci, opinia o browarze Okocim juz się daleko rozeszła i wciąż sie rozchodzi dzieki wspolpracy z tą firma, przez co ja sam w sklepie już od nich żadnego piwa ne kupuję (nie miejcie do mnie żalu) i nie dajcie się ponieść emocjom a gostek plkansta to fałszywiec - pewnie na umowie o prace w carsbergu siedzi, a oni mądrzejsi od was nie są na pewno, to wy na ich pensje robicie, i to od was zalezy ich premia. Trzymajcie sie.

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz zapoznanie się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne. Nie jest to też miejsce do obrażania innych użytkowników wątku.

PLKANSTA

Ziomki w brzesku, jesteście frajerami, mieliście za dobrze, teraz już się skończy leżenie, skończy się praca w jednym pasującym dla was i ustawionym miejscu, w innych zakładach każdy na przemian wszędzie pracuje, raz w lżejszym a raz na cięższym stanowisku, tylko u was było (jeszcze chwilę będzie do przejęcia pałeczki przez Janusza) przydzielanie do stanowisk na stałe, czego efektem było tak że jeden ciężko i odpowiedzialnie pracowal a inny ściemniał sobie za te same pieniadze. Większość pracowników w brzesku to nieuki bez szkoły - wiec co wy chcecie więcej, nie ma szkoły to będziecie jeb&€€ć.

Polak

Nie polecam firmy. Zastraszanie i wyzysk.

WaraBarbara

Odradzam współpracy z ta firma. Jeśli chcesz utrzymać rodzinę to rezygnuj z tej pracy i znajdź normalną bo z nimi obudzisz się z reka w nocniku. Zwalniają za byle co jak już nie będziesz im potrzebny. Zawsze coś na Ciebie znajdą albo tak dołożą pracy ze wymiekniesz i niewydolisz i wtedy Cię zwolnią bo nie wyrobisz norm. Jeśli praca ma być tylko nieznaczacym dodatkiem do Twojego życia to polecam. W każdej chwili możesz ja stracić.

Nobody

Przestrzegam przed ta firma. U nich liczą się zyski i kasa i nawet jeśli niewiadomo jaka umowę podpiszecie z ta firma to po jakimś czasie albo zostanie modyfikowana albo będą Wam tak liczyć normy żeby było, że nie wyrabiacie. Później zacznie się szantaż i na koniec dostaniecie kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W Brzesku na Browarze Okocim kończy się sezon piwny i zaczyna się już powoli rzeź. Januszek już wkracza do akcji.

Gulgur

Nie polecam. Firma wprowadza limity do wykonania obcinajac wynagrodzenie przy niewykonaniu norm których nieraz nie da się wykonac. Zmuszają pracowników do łamania przepisów i ryzykowania zycia gdyż ilość pracy i produktywnosc dla nich jest ważniejsza niż bezpieczenstwo. Przykład : operatorzy linii produkcyjnych muszą nieraz nawet dwukrotnie prędkość przekraczać aby nie ukarano ich za opóźnienia w produkcji warte po kilkaset złotych za minutę. ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CZY WARTO TRACIĆ ZDROWIE NA PRACĘ W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam

Gulgur
@Gulgur 14.09.2017 14:23

A za przekraczanie prędkości też karaja lub zwalniają. Nie wiadomo już za co dostanie się ochrzan i karę. Kary głównie pieniężne.

Natalia

@Koordy.wspominasz o karach nakładanych na pracowników. Możesz powiedzieć za co można zostać ukaranym? Jaką ma to formę? Piszesz, że nigdy nie dostałeś premii. Długo już w firmie pracujesz? Czy sytuacje które opisujesz są zależne od agencji, czy też od pracodawcy do którego się trafi? Może warto takie uwagi przesłać do samej agencji?

Jan Uszek
@Natalia 05.09.2017 09:23

Kara jest za niewyrobienie normy, która trudno jest wyrobić gdyż pracownik nie ma wpływu na to, że linia produkcyjna ma przezbrojenie lub awarię albo samochody dostawcze sie spozniaja. Normy moga byc liczone indywidualnie - podkradanie i donoszenie na kolegow by wyrobic wlasne normy lub moga byc grupowe ale wtedy o premii zapomnijcie. Pracownik musi szukać innego sposobu na wyrobienie norm czyli podkradac pracę innym pracownikom. Do tego liczą czas wykonywania usług np zaladunkow a równolegle polują na tych co szybko jeżdżą. Zmuszają jednych pracowników na donoszenie na innych. Jeśli przejdzie obok Ciebie ktoś bez np kamizelki odblaskowej to karany jesteś Ty, że go nie upomniales i nie zgłosiłes wyzej. Za uszkodzenia i drobne wypadki firma miała pokrywać z puli- a jest Tak, że pracownik jest karany. A co do premii to niech się wypowiedzą osoby co dostaly, niech napiszą jak wielkie to pieniądze byly. W tej firmie jeśli się nie jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i donosicielem to długo się nie utrzymasz .

Koordy.

Dokładają normy i liczą wydajność a z drugiej strony karaja za byle co. Niby nie każą się spieszyc a liczą czas i produktywność. W firmie tej liczy się ilość kosztem jakości i bezpieczeństwa. Pracownik dla nich to tylko numerek na fakturze, którego szybko można wymienić. Stanowczo odradzam. Możliwość awansu jest zerowa, możliwość rozwoju jest zerowa a teraz też możliwość godnego zarobku spada. Obiecali dobrze płatna pracę i premie od wydajności a teraz zaczynają karać za byle co a o premi już każdy z nas zapomniał dawno bo nigdy nie dostaliśmy. Coraz wiecej ukraincow zatrudniaja bo sa tansi. Nie polecam firmy i trzymajcie się od niej z daleka.

Pracownik no 1

Dla mnie firma jak każda inna. W Carlsbergu ( mówię o Brzesku ) można spokojnie zarobić, ale niestety też są normy do wypracowania .

Adriano666999

Oj nieładnie. Kazać ludziom pracować w godzinach nadliczbowych to chyba naruszenie kodeksu pracy. Trzeba będzie to zgłosić do Inspekcji, nie zostawiacie wyjścia. Co do oddawania dni wolnych za nadgodziny to też nie jest tak, że to pracodawca sobie wybiera kiedy ja mam na to wolne pójść. To ja sobie wybieram, a nie Wy, bo to ja pracuję weekendy a nie wy.

xoxo

Pracowałem w latach 2014-2015 w agencji Fast Service na CD Gliwice, dział fresh. Atmosfera była fatalna, wyczuwać można było zawiść ( choć do końca nie wiem o co ), rywalizację ( heh w końcu praca na akord :) ), chamstwo wśród pracowników. Koordynatorzy a za mojego czasu pracy to były dwie, nie potrafiły nic zrobić, żadnej prośby zrealizować; czy to naprawa karty do dobijania na bramce, czy problem z kluczem zwanym ifobem. Niuanse, ale jakże znaczące. Traktowanie czy też obrażanie ( zarówno przez osoby z zewnątrz:patrz kierownictwo Tesco czy też pewien Pan z agencji Staffline Ogór padalec ) niektórych pracowników ocierało się już o założenie sprawy sądowej. Jak ktoś niewyrobił normy to dostawał kartkę do podpisania, że przyjmuje do wiadomości, że nie zmieścił się w założonej minimalnej normie. A czasami ciężko ją było wyrobić; lub też nie było jej na czym wyrobić. Co do wypłat to była uwarunkowana przez normy jakie się wyrabiało w skali miesiąca( średnia ). Generalnie ujmując to kobiety zdecydowanie więcej zarabiały aniżeli mężczyźni. Kobiety miały dużo lepsze towary i palety ( akurat fast service nie ma na to wpływu ). Aczkolwiek można pomyśleć o Panach którzy tam pracują i zrównać w jakiś sposób bowiem harują jak woły za śmieszne pieniądze jak na ich pracę. Pracownicy byli dwulicowi ( Krystyna J. - wielka Pani której nie wiadomo się wydawało kim jest, potrafiła obrobić plecy każdemu ) czy też wyśmiewanie pracownika któremu bądź co bądź zależało na pracy ( pozdro Kaśka :) ) i nie docenienie go na awans w postaci lidera grupy. Co do liderów : Dawida razem z koordynatorką A.D. powinno się zamknąć w szpitalu w Toszku. Baśka była Ok ( nie wiem czy dalej jest ) , ale najlepszy i zdecydowany number one to był Maciek ( niepracujący już tam ). Serdecznie Cię pozdrawiam. Konkretny, rzeczowy ale też luzak. Z pracowników tam pracujących ( czy też pracowali ) pozdrawiam Justynę, Kafara, Łukasza, Bartka oraz paru jeszcze innych niestety już nawet nie pamiętam ich imion. Nie zapomnę też jak potraktowaliście Tomka C. Natomiast wyjątkowo gorąco nie pozdrawiam koordynatorki A.D., Krystyny J. ( żmija ) i w zasadzie tyle z moich żali, pretensji, opinii. Pozdrawiam.

Norbert W

Nie polecam firmy fast service, wymagają dyspozycyjności od poniedziałku do niedzieli, brak szacunku dla ludzi, ciągłe poniewieranie a i mało tego jeżeli jesteś uczciwą osobą która chce zrobić swoje i poprostu dostać za to pieniążki to nie masz szans bo praca polega na wykrywaniu sobie towaru z ręki bo obowiązują normy i jeżeli się nie wycfanisz to i wypłata marna. Nie dostajesz wolnego kiedy potrzebujesz bo powiedzą że mają zapotrzebowanie w dany dzień i tyle. Brakuje tylko nalotu PIP

Dimitri

Мене звуть Димитров, я з ними працював в Кракові, ставився до мене, як річ, як гірше людина, ніж поляк, експлуатований, так що у мене був, коли я відпочиваю, отримавши погану компенсацію, які штовхають податки, пов'язані з перебуванням в Польщі, тепер я хочу, щоб перейти до пивоварні в маленькому містечку Brzesko звільнили з них, і я думаю, що все поляки для шахраїв, я б із задоволенням робити вам другий Волинь.

Robotnik z wyksztalceniem
@Dimitri 17.04.2017 20:18

W Brzesku też jest ta firma i Polaków traktuje jeszcze gorzej od Was - więc zapraszamy. Przyjedzcie większą grupka bo Polacy niestety stopniowo odstepuja od współpracy z firmą fast serwice gdyż taki mobing, presję i traktowanie nie potrafią przyslonic nawet tym marnym wynagrodzeniem. Wam pewnie będą płacić jeszcze mniej ale w przeliczeniu na waszą walutę to i tak zrobicie i przeslecie rodzinom. Pozdrawiam.

MP

Trzymajcie się z daleka od tej agencji!!!!!!!!!!!!!!

Karol

"Tych dwóch" odkąd pojawili sie w Brzesku to się zaczęło najgorsze, pieniądze mają na pie....ły i gów....ne inwestycje. Wprowadzili nie dobrą atmosferę na zakładzie, magazynierzy już po dwóch dniach im wymyślili pseudonimy, które szybko sie przyjęły w calsberg, na liniach,payrool,w Seito, niwie i prosterze. Widzą tylko jak człowiek nic nie robi 10min ale nie widzą całości wykonanej osmiogodzinnej pracy, którą anglik, czy Niemiec wykonywałby w 16-24h, zarabiając 3xtyle!! Uważają się za bogów, a robią do tego samego kibla co my/pionki i cyferki, jeżdżą i chodzą rozmawiając przez Tel., a każdy inny jest za to karany/upominany. Jedna wielka rodzinka, układy i mafia, szansa na awans? Zapomnijcie. Dlatego podziękowałem im za współpracę. A wam pracownikom życzę wytrwałości, zobaczycie jeszcze nadejdą dobre dni.

Adriano666999

Antoni, 14 zł brutto to śmieszne pieniądze. Niech lepiej do Afryki dzwonią po niewolników. Sami zgraniają około 200 zł za godzinę pracy operatora z wózkiem. Aż mnie krew zalewa jak słyszę proponowane stawki i jeszcze wymagania. Za taką cenę to powinni się modlić, żeby ktoś w ogóle przyszedł do nich, a nie jeszcze wymagania stawiać. A ten cały Janusz, przedstawiciel, to cieć dla mnie. W ogóle się nie liczy z człowiekiem tylko najważniejsze potrzeby firmy są dla niego.

Antoni1290

Fast Service Brzesko Byłem dzisiaj na rozmowie...i co się okazuje: proponują 14 zł brutto i norma paletowa 31 palet na godzinę..jak się nie wywiązuje operator z tego tj. 2% odstępstwa od normy to obcinają 5% z całej godzinówki..Nie wiem co o tym sądzić...

Pan Robol

Witam! Pan Robol. Jestem pracownikiem jeszcze firmy Seito na browarze w Szczecinie i chciałbym powiedzieć, że bez względu na to jaka firma by nas nie przejęła to i tak zrobi z nami co zechce bo niema i nigdy nie było unas zgrania jak w innych oddziałach. Tylko głópie tłumaczenie i gadanie, że wszyscy stajemy murem i ch...!!! A jak co do czego to nie ma się do postawienia żadnego. A co do Fast serwis to robią wszystko od d... strony!!!! Najpierw przyworzą ciuchy i sprzęt do pracy a na końcu umowy.

Pan Robol

Adriano666999

Z tego co mi wiadomo to na działalności proponują 20 zł za godzinę. Śmiech na sali. Za 168 godzin pracy czyli normatyw, po opłaceniu ZUS i podatku dochodowego wyjdzie około 1800 zł. Na SAMOZATRUDNIENIU, bez prawa do urlopu. To jest żałosne. Na umowę o pracę zaproponowali 2000 netto, oczywiście pod warunkiem wyrobienia norm paletowych. Jak dla mnie to i tak mało, biorąc pod uwagę odpowiedzialność, charakter i warunki pracy. No ale cóż, żyjemy w czasach gdzie rządzi pieniądz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

choper

kłamcy i oszuści dajcie sobie z nimi spokuj . Najgorsze jest to że robią to legalnie i czują sie bezkarni , gdzie jest prokuratura wtedy kiedy jest potrzebna , a cierpią uczciwi ludzie którzy chcą pracować i godnie zarabiać.

CBA

FAST service+ kierownicy magazynów Carlsberga= CBA

x

Przekręt z fasta ma brak szacunku do ludzi kręci na każdym kroku żeby on robił za parę groszy cwaniak. Zero tolerancji dla takich idiotów myślących że ciemny lud wszystko kupi.

Pan ktoś

Pan nikt !! Hehe a tak naprawdę to ktoś z firmy fast serwis się podszywa . Żeby nastraszyc innych z firmy ze ktoś się wylamie i zostanie pfff żałosne ...

ja

Ludzie uważajcie na firmę fast serwis . W Brzesku na browarze jeszcze nie zaczęli wspópracy A już zmieniają warunki pracy któryś raz. Jak można takim ludziom ufać.Z poważaniem calujcie mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

pan nikt
@ja 01.02.2017 22:22

z tego co wiem warunki dyktuj sam browar a fastserwis jest podywkonawca i przedstawia to co pokazuje browar - nagonka na firme tak samo bylyby zmiane z seito - niech się zwalniaja ja zostaje

Pracownicy browaru

Teraz ten cały fast Servis chce wyruchać wszystkich wózkowych i pracownikow pracujących w carlsberg Szczecin Sierpc Okocim . Mamu stawkę 19.25 zł na godzinę na własnych działalnościach oczywiście na ta chwile . Firma fast Servis proponuje 17zl na godzinę na samozatrudnienie poraszka ale Nie damy sie im .proponowali nam 20 zł ale stawka uległa zmianie banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle.Jescze nie zaczęli wspułpracy a juz nad chcą wydymac

Pracownicy browaru
@Pracownicy browaru 01.02.2017 18:07

My w Szczecinie nie mamy tak, nie ma stawki 17??? Każdy ma 20 za normy jakie były do tej pory + premia za wiecej, a dla nierobów ma być mniej ale max 5%, to nawet nie jest 3 zł? Mnie pasuje, mamdosc robienia za nierobów!!!

feel me

Świetnie, że atmosfera teraz każdemu odpowiada co znacznie urozmaica zatrudnienie.

jaaaaaaaaaa

,,Dobre pieniądze' haha nigdy nie wiesz ile zarobisz w miesiącu nie zapewniają nawet płacy minimalnej i jest się na telefon jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

HAHAHA

Hahaha nie porównujmy Wielkiej Brytanii i Polski. Tutaj to zdechniesz z głodu bo agencja zdziera ile może i zostawia Ci ochłapy!!!!!!!!!!!!!!!

jaaa

Pracowałem tam i nie polecam a te pozytywne opinie to chyba oni sami sobie wystawiają hahahaha

loja

To jest agencja pracy tymczasowej, czyli jak cie przyjmą na magazyniera do któregoś magazynu która ta firma obsługuje to innej umowy nie dostaniesz! Czyta ze cie zatrudnią na jakiegoś koordynatora lub do swojego biura na Kusocińskiego to może i dostaniesz umowę o pracę. Wątpię jednak w to bo na te stanowiska wciągają swoich doświadczonych ludzi. Raczej te stanowiska są juz zajęte. Jednak na magazyniera się nie przyjmuj, bo wyzysku ja i oszukują takich ludzi. Dużo ludzi się zwalnia i przyjmuje. Ludzie zmieniają się jak rękawiczki.

loja

Biuro mają na ulicy Kusocińskiego. Ich celem jest dostarczanie ludzi do pracy do pobliskich magazynów. Przyjmują ludzi na umowę zlecenie, płatne na akord w zależności w którym z magazynów się pracuje. Jaka zagranica? Totalny wyzysk. Nie opłaca, stanowczo odradzam!

loja

Cały czas potrzebują. Przyjmują bezprzerwy. Ludzie zmieniają się jak rękawiczki bo kantuja na zarobkach. Często odwołują i siedzi się w domu. Odradzam ci ta firmę, poszukaj sobie pracy z umowa o pracę, bo fast serwis takiej nie daje.

karol

Trzeba wejść pod stolik i wykazać się głębokim gardłem. Te stanowiska są juz obsadzone. Koordynatorzy kantuja na pensjach ludzi na czym zyskuje kowalski i może jechać za to na Karaiby. Firma fast serwis to firma rodzinna, to banda oszustów i wyzyskiwaczy, stanowczo odradzam.

maciej

Tak np. Koordynator , to taki który zamawia ludzi lub odwołuje. Szary człowiek pracuje na smieciowce.

maciej

Chyba umowa zlecenie? Umowy o pracę w agencji pracy tymczasowej nie ma, chyba że masz na myśli umowa o pracę na miesiąc i tak co miesiąc w kolko. W banku nie dostaniesz kredytu i nic nie weźmiesz na raty, czyli taka umowa można się podetrzec. Nie ściemniaj, bo chyba jelenia tylko wkrecisz w te bzdury.

maciej

Socjal? Chyba żartujesz? Atmosfera? Na pewno nie w tesco! Wykorzystują na maksa a koordynator hablaszek kant uje na stawkach akordowych. Nawet jeśli wyrobie stawkę po wyżej dziesięciu złotych a nie przyjdziesz w dodatkowy dzień choć masz już normę miesięczna hablaszek ucina ja na 6 złotych. Musisz się wstawiać na każde wezwanie nawet 7 nocy pod rząd. Traktuje ludzi jak rzecz i ubliza starszym kobietom . To cham. Odradzam prace w tesco.

heniek

Cały czas przyjmują bo ludzie u nich są jak woda. Przy pływają i odplywaja. Niskie pensje zależne od akordu. Porażka.

ola

Nie przychodź cie tylko tesco, tam koordynatorem jest hablaszek, który oszukuje na pensjach

mmm

Nazwa firmy mówi sama za siebie. Dnooooooooooo

jendrzej

Jak tak bardzo chcesz to idź do biura fast serwis i spytaj o pracę w tesco np. Na pewno Cię przyjmą bo ludzie zmieniają się bardzo często. Jednak składał bym jeśli powiedziałbym ze płacą kokosy i jest lekko. Twój wybór.

franek

Oczywiście ze są nadgodziny i często nie wiesz o której godzinie wrócisz do domu. Na nadgodzinach najłatwiej oszukać na wypłacie. Nie jesteś w stanie policzyć sobie ile zarobisz bo jesteś rzucany na różne prace , za różne stawki. Stawka jest zależna od normy ale od manipulowania zajęciami może spaść na łeb na szyję. Tylko desperat zatrudni się przez agencję. Odradzam, bo to jest wyzysk i niewolnictwo.

jaaa

trzeba samemu zapisywać przepracowane godziny bo są pomyłki przy wypłatach(na niekorzyść pracownika),umowa o pracę zamieniona na zlecenie bo kowalski ,,ma agencję nie ot tak tylko musi zarabiać''Jak ktoś ma choć trochę ambicji to niech szuka pracy na normalnym etacie a nie przez pośredników pasożytów!!!!

jaaa

Nie polecam tej agencji. To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacze!!!!!!!

Slow Serwis Buc

Na pierwszy rzut oka współpraca z Fast Service wyglądała okej, problem zaczyna się wtedy jak zacznie pisać godziny, nagle wychodzą pomyłki, a to nie zapłacone nadgodziny, a to przyszło za mało o 400 zł na konto. Rzecz jasna na pasku z wypłatą nie ma ilości przepracowanych godzin i musimy sobie je pisać sami. Poki co godzinki pisze, jeszcze sobie miesiąc dwa poprzycinają, ale odpowiednie służby o poczynaniach agencji już wiedzą. Nie pozdrawiam, żegnam ozięble.

olo

praca przez fast serwis była o.k ale te wszystkie koordynatorki pozostawiaja wiele do zyczenia z kat pan waldek je bierze istna porazka to koordynatorka zmiany żółtej w mastersie na suchej karmie to osoba o niskiej kulturze osobistej i inteligencji w wekendy siedzi w domu nie przychodzi do pracy na noc szuka naiwnego który bedzie ja woził do pracy ma dziwny układ z panem operatorem i jest kłamczuchem.ocena dla agencji 4 dla pani koordynator 1

Magda
@anonim 09.02.2016 13:35
To nie jest firma winna,w której docelowo osoby są zatrudnione, tylko z FASTA 1 osoba taka jak Lider w tej sytuacji D....d. Cza...

Czy pracuje tu ktoś z okolic Bodzanowa?

arek
@Magda 02.03.2016 08:19
Czy pracuje tu ktoś z okolic Bodzanowa?

Nie wiem ale jeśli nie masz z kim dojeżdżać chętnie się do ciebie wprowadze.

Zostaw opinię o Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej