Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Sochaczew

Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej
1 764

Opinie o Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

Czy ktoś na forum jest może pracownikiem tej firmy? Czy uważacie że warto tam aplikować? @damian czy planujesz zatrudnienie w firmie o której pisałeś? Jesteś zadowolony z usług świadczonych przez agencje Fast Service? @Cezary, nie sposób zaprzeczyć, że wszystko ma swoje minusy i plusy. Czy jesteś w stanie napisać coś pozytywnego na temat firmy?

Cezary

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

damian

Witam, słyszałem ze sa przyjęcia w fastservice Brzesku - browar Okocim do pracy i że robią uprawnienia. Jestem z Iwkowej, chciałbym się dowiedzieć odnośnie wariantów umowy o pracę u was. Ile wynosi u was wyplata zasadnicza za 178 godzin, ile dostajecie dodatku za nadgodziny i prace na nocki, jak z urlopami i innymi świadczeniami, także jaka jest atmosfera, szef, kierownicy. Pozdrawiam.

Natalia

Wiele osób szuka pracy właśnie przez takie agencje pracy tymczasowej jak Fast Service. Czy obecni lub byli pracownicy, a zarazem użytkownicy tego forum, mogliby przybliżyć nie tylko proces rekrutacji ale i podejście firmy do pracownika? Będzie to na pewno przydatne dla innych, którzy chcieliby powierzyć los swojej kariery zawodowej firmie Fast Service.

anonymous
@Natalia 19.04.2018 21:13

Warto z agencja wyjechac?

Juz wolny

Chcecie wiedzieć czemu nikt juz nie komentuje pracy w fastservice oddzial Brzesko? Bo juz wszyscy normalni sie pozwalniali albo sa w trakcie odchodzenia i szkoda im czasu na komentowanie tego syfu w carlsberg. Ci co zostali to sa juz na odchodnym lub sa przyszlymi emerytami. Pozdrawiam kierownictwo, ktore w tym zblizajacym sie sezonie bedzie pracowac ze starymi dziadkami sprzedawczykami, mlodymi donosicielami i ukraincami bo tylko tacy maja sie tam dobrze. PS jesli szukasz pracy w Brzesku to zastanow sie pięć razy jesli przyjdzie Ci do glowy pracowac w fast pod carlsberg - prace tam dostaniesz od reki bo im ludzi brakuje gdyz wszyscy odchodza przez zastraszanie i zgnila atmosfere.

Zabrze

Niepolecam tej agencji nawet najgorszemu wrogowi.Po pierwszej rozmowie z panią w biurze,oznajmiłem że jestem zdecydowany podjęciem pracy w DHL Dąbrowa górnicza,na stanowisko kierowca magazynier z dowozem skazanych z zakładu karnego w Zabrzu.Zawarlismy umowę słowną i czekałem cierpliwie na 26.03.2018 gdyż z tym dniem miałem podjąć tam prace,a czasu zostało 2tyg.Kilka dni przed 26.03 postanowiłem zadzwonić do biura i upewnić się,że wszystko jest ok.Jakie było moje zdziwienie gdy pani w biurze,oznajmiła mi że,trwa rekrutacja i wcale że tak powiem nie miałem tego stanowiska zapewnionego.W taki sposób straciłem 2tygodnie na siedzeniu w domu i czekaniu,nie wiadomo na co.To jest żenada i szczerze odradzam pracy z agencją pracy fast serwis w Dąbrowie górniczej.

nowy

czy ktoś się orietuje jak wygląda praca na magazynie DHL w Dabrowie górniczej z ta agenja pracy?

Waldi

W nowej pracy pierwsze dni zawsze są ciężkie.

ok

Mowa o pracy w brzesku browar Okocim, na rozmowie wszystko pięknie, co bym im nie powiedział to i tak by mnie wzięli - takie mialem odczucie. Obiecali kokosy i milą atmosferę, a jest odwrotnie. Po paru dniach mam dość.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Tymon

Jaki jest powód takiej ciszy? Jak się pracuje?

Bosman

w Szczecinie w Bosmanie nie jest tak źle. Największy problem to że za nadgodziny nie płacą i że nie ma socjalu ale kasa jest na czas

pachwina

Brzesko Okocim Carlsberg dzieki współpracy z fastservice skończy jak Tesco w Polsce. Życzę powodzenia.

Ciecia syn

Chcę pozdrowić pracowników fast service wykonujących usługi na terenie browaru Okocim, wiem ze firma was wykorzystuje i zastrasza, wiem że macie śmieciowe umowy, traktują was jak śmieci, opinia o browarze Okocim juz się daleko rozeszła i wciąż sie rozchodzi dzieki wspolpracy z tą firma, przez co ja sam w sklepie już od nich żadnego piwa ne kupuję (nie miejcie do mnie żalu) i nie dajcie się ponieść emocjom a gostek plkansta to fałszywiec - pewnie na umowie o prace w carsbergu siedzi, a oni mądrzejsi od was nie są na pewno, to wy na ich pensje robicie, i to od was zalezy ich premia. Trzymajcie sie.

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz zapoznanie się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne. Nie jest to też miejsce do obrażania innych użytkowników wątku.

PLKANSTA

Ziomki w brzesku, jesteście frajerami, mieliście za dobrze, teraz już się skończy leżenie, skończy się praca w jednym pasującym dla was i ustawionym miejscu, w innych zakładach każdy na przemian wszędzie pracuje, raz w lżejszym a raz na cięższym stanowisku, tylko u was było (jeszcze chwilę będzie do przejęcia pałeczki przez Janusza) przydzielanie do stanowisk na stałe, czego efektem było tak że jeden ciężko i odpowiedzialnie pracowal a inny ściemniał sobie za te same pieniadze. Większość pracowników w brzesku to nieuki bez szkoły - wiec co wy chcecie więcej, nie ma szkoły to będziecie jeb&€€ć.

Polak

Nie polecam firmy. Zastraszanie i wyzysk.

WaraBarbara

Odradzam współpracy z ta firma. Jeśli chcesz utrzymać rodzinę to rezygnuj z tej pracy i znajdź normalną bo z nimi obudzisz się z reka w nocniku. Zwalniają za byle co jak już nie będziesz im potrzebny. Zawsze coś na Ciebie znajdą albo tak dołożą pracy ze wymiekniesz i niewydolisz i wtedy Cię zwolnią bo nie wyrobisz norm. Jeśli praca ma być tylko nieznaczacym dodatkiem do Twojego życia to polecam. W każdej chwili możesz ja stracić.

Nobody

Przestrzegam przed ta firma. U nich liczą się zyski i kasa i nawet jeśli niewiadomo jaka umowę podpiszecie z ta firma to po jakimś czasie albo zostanie modyfikowana albo będą Wam tak liczyć normy żeby było, że nie wyrabiacie. Później zacznie się szantaż i na koniec dostaniecie kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W Brzesku na Browarze Okocim kończy się sezon piwny i zaczyna się już powoli rzeź. Januszek już wkracza do akcji.

Gulgur

Nie polecam. Firma wprowadza limity do wykonania obcinajac wynagrodzenie przy niewykonaniu norm których nieraz nie da się wykonac. Zmuszają pracowników do łamania przepisów i ryzykowania zycia gdyż ilość pracy i produktywnosc dla nich jest ważniejsza niż bezpieczenstwo. Przykład : operatorzy linii produkcyjnych muszą nieraz nawet dwukrotnie prędkość przekraczać aby nie ukarano ich za opóźnienia w produkcji warte po kilkaset złotych za minutę. ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CZY WARTO TRACIĆ ZDROWIE NA PRACĘ W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam

Gulgur
@Gulgur 14.09.2017 14:23

A za przekraczanie prędkości też karaja lub zwalniają. Nie wiadomo już za co dostanie się ochrzan i karę. Kary głównie pieniężne.

Natalia

@Koordy.wspominasz o karach nakładanych na pracowników. Możesz powiedzieć za co można zostać ukaranym? Jaką ma to formę? Piszesz, że nigdy nie dostałeś premii. Długo już w firmie pracujesz? Czy sytuacje które opisujesz są zależne od agencji, czy też od pracodawcy do którego się trafi? Może warto takie uwagi przesłać do samej agencji?

Jan Uszek
@Natalia 05.09.2017 09:23

Kara jest za niewyrobienie normy, która trudno jest wyrobić gdyż pracownik nie ma wpływu na to, że linia produkcyjna ma przezbrojenie lub awarię albo samochody dostawcze sie spozniaja. Normy moga byc liczone indywidualnie - podkradanie i donoszenie na kolegow by wyrobic wlasne normy lub moga byc grupowe ale wtedy o premii zapomnijcie. Pracownik musi szukać innego sposobu na wyrobienie norm czyli podkradac pracę innym pracownikom. Do tego liczą czas wykonywania usług np zaladunkow a równolegle polują na tych co szybko jeżdżą. Zmuszają jednych pracowników na donoszenie na innych. Jeśli przejdzie obok Ciebie ktoś bez np kamizelki odblaskowej to karany jesteś Ty, że go nie upomniales i nie zgłosiłes wyzej. Za uszkodzenia i drobne wypadki firma miała pokrywać z puli- a jest Tak, że pracownik jest karany. A co do premii to niech się wypowiedzą osoby co dostaly, niech napiszą jak wielkie to pieniądze byly. W tej firmie jeśli się nie jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i donosicielem to długo się nie utrzymasz .

Koordy.

Dokładają normy i liczą wydajność a z drugiej strony karaja za byle co. Niby nie każą się spieszyc a liczą czas i produktywność. W firmie tej liczy się ilość kosztem jakości i bezpieczeństwa. Pracownik dla nich to tylko numerek na fakturze, którego szybko można wymienić. Stanowczo odradzam. Możliwość awansu jest zerowa, możliwość rozwoju jest zerowa a teraz też możliwość godnego zarobku spada. Obiecali dobrze płatna pracę i premie od wydajności a teraz zaczynają karać za byle co a o premi już każdy z nas zapomniał dawno bo nigdy nie dostaliśmy. Coraz wiecej ukraincow zatrudniaja bo sa tansi. Nie polecam firmy i trzymajcie się od niej z daleka.

Pracownik no 1

Dla mnie firma jak każda inna. W Carlsbergu ( mówię o Brzesku ) można spokojnie zarobić, ale niestety też są normy do wypracowania .

Adriano666999

Oj nieładnie. Kazać ludziom pracować w godzinach nadliczbowych to chyba naruszenie kodeksu pracy. Trzeba będzie to zgłosić do Inspekcji, nie zostawiacie wyjścia. Co do oddawania dni wolnych za nadgodziny to też nie jest tak, że to pracodawca sobie wybiera kiedy ja mam na to wolne pójść. To ja sobie wybieram, a nie Wy, bo to ja pracuję weekendy a nie wy.

xoxo

Pracowałem w latach 2014-2015 w agencji Fast Service na CD Gliwice, dział fresh. Atmosfera była fatalna, wyczuwać można było zawiść ( choć do końca nie wiem o co ), rywalizację ( heh w końcu praca na akord :) ), chamstwo wśród pracowników. Koordynatorzy a za mojego czasu pracy to były dwie, nie potrafiły nic zrobić, żadnej prośby zrealizować; czy to naprawa karty do dobijania na bramce, czy problem z kluczem zwanym ifobem. Niuanse, ale jakże znaczące. Traktowanie czy też obrażanie ( zarówno przez osoby z zewnątrz:patrz kierownictwo Tesco czy też pewien Pan z agencji Staffline Ogór padalec ) niektórych pracowników ocierało się już o założenie sprawy sądowej. Jak ktoś niewyrobił normy to dostawał kartkę do podpisania, że przyjmuje do wiadomości, że nie zmieścił się w założonej minimalnej normie. A czasami ciężko ją było wyrobić; lub też nie było jej na czym wyrobić. Co do wypłat to była uwarunkowana przez normy jakie się wyrabiało w skali miesiąca( średnia ). Generalnie ujmując to kobiety zdecydowanie więcej zarabiały aniżeli mężczyźni. Kobiety miały dużo lepsze towary i palety ( akurat fast service nie ma na to wpływu ). Aczkolwiek można pomyśleć o Panach którzy tam pracują i zrównać w jakiś sposób bowiem harują jak woły za śmieszne pieniądze jak na ich pracę. Pracownicy byli dwulicowi ( Krystyna J. - wielka Pani której nie wiadomo się wydawało kim jest, potrafiła obrobić plecy każdemu ) czy też wyśmiewanie pracownika któremu bądź co bądź zależało na pracy ( pozdro Kaśka :) ) i nie docenienie go na awans w postaci lidera grupy. Co do liderów : Dawida razem z koordynatorką A.D. powinno się zamknąć w szpitalu w Toszku. Baśka była Ok ( nie wiem czy dalej jest ) , ale najlepszy i zdecydowany number one to był Maciek ( niepracujący już tam ). Serdecznie Cię pozdrawiam. Konkretny, rzeczowy ale też luzak. Z pracowników tam pracujących ( czy też pracowali ) pozdrawiam Justynę, Kafara, Łukasza, Bartka oraz paru jeszcze innych niestety już nawet nie pamiętam ich imion. Nie zapomnę też jak potraktowaliście Tomka C. Natomiast wyjątkowo gorąco nie pozdrawiam koordynatorki A.D., Krystyny J. ( żmija ) i w zasadzie tyle z moich żali, pretensji, opinii. Pozdrawiam.

Norbert W

Nie polecam firmy fast service, wymagają dyspozycyjności od poniedziałku do niedzieli, brak szacunku dla ludzi, ciągłe poniewieranie a i mało tego jeżeli jesteś uczciwą osobą która chce zrobić swoje i poprostu dostać za to pieniążki to nie masz szans bo praca polega na wykrywaniu sobie towaru z ręki bo obowiązują normy i jeżeli się nie wycfanisz to i wypłata marna. Nie dostajesz wolnego kiedy potrzebujesz bo powiedzą że mają zapotrzebowanie w dany dzień i tyle. Brakuje tylko nalotu PIP

Dimitri

Мене звуть Димитров, я з ними працював в Кракові, ставився до мене, як річ, як гірше людина, ніж поляк, експлуатований, так що у мене був, коли я відпочиваю, отримавши погану компенсацію, які штовхають податки, пов'язані з перебуванням в Польщі, тепер я хочу, щоб перейти до пивоварні в маленькому містечку Brzesko звільнили з них, і я думаю, що все поляки для шахраїв, я б із задоволенням робити вам другий Волинь.

Robotnik z wyksztalceniem
@Dimitri 17.04.2017 20:18

W Brzesku też jest ta firma i Polaków traktuje jeszcze gorzej od Was - więc zapraszamy. Przyjedzcie większą grupka bo Polacy niestety stopniowo odstepuja od współpracy z firmą fast serwice gdyż taki mobing, presję i traktowanie nie potrafią przyslonic nawet tym marnym wynagrodzeniem. Wam pewnie będą płacić jeszcze mniej ale w przeliczeniu na waszą walutę to i tak zrobicie i przeslecie rodzinom. Pozdrawiam.

MP

Trzymajcie się z daleka od tej agencji!!!!!!!!!!!!!!

Karol

"Tych dwóch" odkąd pojawili sie w Brzesku to się zaczęło najgorsze, pieniądze mają na pie....ły i gów....ne inwestycje. Wprowadzili nie dobrą atmosferę na zakładzie, magazynierzy już po dwóch dniach im wymyślili pseudonimy, które szybko sie przyjęły w calsberg, na liniach,payrool,w Seito, niwie i prosterze. Widzą tylko jak człowiek nic nie robi 10min ale nie widzą całości wykonanej osmiogodzinnej pracy, którą anglik, czy Niemiec wykonywałby w 16-24h, zarabiając 3xtyle!! Uważają się za bogów, a robią do tego samego kibla co my/pionki i cyferki, jeżdżą i chodzą rozmawiając przez Tel., a każdy inny jest za to karany/upominany. Jedna wielka rodzinka, układy i mafia, szansa na awans? Zapomnijcie. Dlatego podziękowałem im za współpracę. A wam pracownikom życzę wytrwałości, zobaczycie jeszcze nadejdą dobre dni.

Adriano666999

Antoni, 14 zł brutto to śmieszne pieniądze. Niech lepiej do Afryki dzwonią po niewolników. Sami zgraniają około 200 zł za godzinę pracy operatora z wózkiem. Aż mnie krew zalewa jak słyszę proponowane stawki i jeszcze wymagania. Za taką cenę to powinni się modlić, żeby ktoś w ogóle przyszedł do nich, a nie jeszcze wymagania stawiać. A ten cały Janusz, przedstawiciel, to cieć dla mnie. W ogóle się nie liczy z człowiekiem tylko najważniejsze potrzeby firmy są dla niego.

Zostaw opinię o Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej