Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Sochaczew

Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Na oddziale Brzesko tą firme można opisac dwoma słowami : MOBBING i STALKING. (Zacytuje wikipedie i kodeks karny dla jednej pani: Mobbing - okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką. Stalking - uporczywe nękanie powodujące uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotne naruszenie prywatności)

anonymous
@Pracownik 15.08.2018 10:17

Ale masz problem, jest ci źle to się zwolnij, nikt cię na siłę nie trzyma. Szukaj sobie roboty gdzieś indziej i nie nap..r...laj bo jak ci niewyjdzie to będziesz na kolanach błagał żeby cię wzięli spowrotem. Będziesz musiał tej pani dokładnie wylizać. Ona też nie jest Happy, też ma rodzinę i też nerwy. Idę o zakład że w pierwszym rzędzie w kościele siedzisz i najgłosniej ryczysz (śpiewasz) owieczko wielebnemu. Zapewne jest ci pisane być dzieckiem browaru i jako dziadek na nim kipnąć.

Ukraina rzadzi
@anonymous 15.08.2018 20:15

Ma rodzine a sprzedala sie w 100% i zabiera pieniazki innym za 'widzi mi sie' tylko po to by podlizac sie szefostwu. Fajnie tak sobie rozdzielac premie miedzy soba w ciasnej grupie. Czasem jak ktos gleboko wejdzie to tez dostanie.

Oleksii

Postaraj się o pracę bez agencji. Co cię powstrzymuje? Wspaniale jest czytać komentarze. Tyle pracy. I masz czas, aby usiąść w Internecie.

Natalia

@Pracownik widzę, że znasz firmę Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej od środka, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Twoja opinia nie jest pozytywna, ale może znalazłeś jakieś pozytywy tej pracy? Jak traktowani są tam pracownicy? Potencjalni pracownicy na pewno docenią szczerą opinię osób, które znają pracę w tej firmie.

Szukasz pracy?

Jacek

Idealnych firm nie ma. Może ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie?

Obserwator

Zgniłą atmosferę czuć na kilometr. A wszystko za sprawą jednej pani, która najpier wszystkich sprzedała by się utrzymać i wybić a teraz sprzedaje nas. Chcecie się przekonać? No to serdecznie zapraszamy na pranie mózgu na oddział Brzesko.

Szymon

Cześć Ja śmigam w Szczecinie, doszły do nas wieści z Brzeska, i cały nasz browar z was się śmieje - podobno jeździ u was stara babcia na wózku, wszyscy ją kochacie, sieje terror, ślepe już, a i tak jeździ lepiej od was

ziuta
@Szymon 22.07.2018 15:48

To ja ziuta

Natalia

@Mała piszesz, że jesteś zadowolona z Fast Service, mogłabyś napisać coś więcej? Chodzi o zarobki, dobry kontakt z agencją? Jaki rodzaj pracy podjęłaś we współpracy z firmą, to Twój pierwszy kontakt z nimi? Każda taka szczera, merytoryczna opinia bardzo pomaga osobom poszukującym tu pracy, warto dzielić się dokładnie swoimi spostrzeżeniami.

Zainteresowany

Na jakie roboty można liczyć w agencji? Wiecie coś?

Cezary

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Mała
@Cezary 14.05.2018 19:08

Ja jestem zadowolona ????

Cezary

Może stok podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

bur

Do jefnego lidera z brzeska, Czesz się że cie nie ma z mani bo byś dostał klepanie.

Natalia

Czy ktoś na forum jest może pracownikiem tej firmy? Czy uważacie że warto tam aplikować? @damian czy planujesz zatrudnienie w firmie o której pisałeś? Jesteś zadowolony z usług świadczonych przez agencje Fast Service? @Cezary, nie sposób zaprzeczyć, że wszystko ma swoje minusy i plusy. Czy jesteś w stanie napisać coś pozytywnego na temat firmy?

damian

Witam, słyszałem ze sa przyjęcia w fastservice Brzesku - browar Okocim do pracy i że robią uprawnienia. Jestem z Iwkowej, chciałbym się dowiedzieć odnośnie wariantów umowy o pracę u was. Ile wynosi u was wyplata zasadnicza za 178 godzin, ile dostajecie dodatku za nadgodziny i prace na nocki, jak z urlopami i innymi świadczeniami, także jaka jest atmosfera, szef, kierownicy. Pozdrawiam.

Natalia

Wiele osób szuka pracy właśnie przez takie agencje pracy tymczasowej jak Fast Service. Czy obecni lub byli pracownicy, a zarazem użytkownicy tego forum, mogliby przybliżyć nie tylko proces rekrutacji ale i podejście firmy do pracownika? Będzie to na pewno przydatne dla innych, którzy chcieliby powierzyć los swojej kariery zawodowej firmie Fast Service.

anonymous
@Natalia 19.04.2018 21:13

Warto z agencja wyjechac?

Juz wolny

Chcecie wiedzieć czemu nikt juz nie komentuje pracy w fastservice oddzial Brzesko? Bo juz wszyscy normalni sie pozwalniali albo sa w trakcie odchodzenia i szkoda im czasu na komentowanie tego syfu w carlsberg. Ci co zostali to sa juz na odchodnym lub sa przyszlymi emerytami. Pozdrawiam kierownictwo, ktore w tym zblizajacym sie sezonie bedzie pracowac ze starymi dziadkami sprzedawczykami, mlodymi donosicielami i ukraincami bo tylko tacy maja sie tam dobrze. PS jesli szukasz pracy w Brzesku to zastanow sie pięć razy jesli przyjdzie Ci do glowy pracowac w fast pod carlsberg - prace tam dostaniesz od reki bo im ludzi brakuje gdyz wszyscy odchodza przez zastraszanie i zgnila atmosfere.

Zabrze

Niepolecam tej agencji nawet najgorszemu wrogowi.Po pierwszej rozmowie z panią w biurze,oznajmiłem że jestem zdecydowany podjęciem pracy w DHL Dąbrowa górnicza,na stanowisko kierowca magazynier z dowozem skazanych z zakładu karnego w Zabrzu.Zawarlismy umowę słowną i czekałem cierpliwie na 26.03.2018 gdyż z tym dniem miałem podjąć tam prace,a czasu zostało 2tyg.Kilka dni przed 26.03 postanowiłem zadzwonić do biura i upewnić się,że wszystko jest ok.Jakie było moje zdziwienie gdy pani w biurze,oznajmiła mi że,trwa rekrutacja i wcale że tak powiem nie miałem tego stanowiska zapewnionego.W taki sposób straciłem 2tygodnie na siedzeniu w domu i czekaniu,nie wiadomo na co.To jest żenada i szczerze odradzam pracy z agencją pracy fast serwis w Dąbrowie górniczej.

nowy

czy ktoś się orietuje jak wygląda praca na magazynie DHL w Dabrowie górniczej z ta agenja pracy?

Waldi

W nowej pracy pierwsze dni zawsze są ciężkie.

ok

Mowa o pracy w brzesku browar Okocim, na rozmowie wszystko pięknie, co bym im nie powiedział to i tak by mnie wzięli - takie mialem odczucie. Obiecali kokosy i milą atmosferę, a jest odwrotnie. Po paru dniach mam dość.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Tymon

Jaki jest powód takiej ciszy? Jak się pracuje?

Bosman

w Szczecinie w Bosmanie nie jest tak źle. Największy problem to że za nadgodziny nie płacą i że nie ma socjalu ale kasa jest na czas

pachwina

Brzesko Okocim Carlsberg dzieki współpracy z fastservice skończy jak Tesco w Polsce. Życzę powodzenia.

Ciecia syn

Chcę pozdrowić pracowników fast service wykonujących usługi na terenie browaru Okocim, wiem ze firma was wykorzystuje i zastrasza, wiem że macie śmieciowe umowy, traktują was jak śmieci, opinia o browarze Okocim juz się daleko rozeszła i wciąż sie rozchodzi dzieki wspolpracy z tą firma, przez co ja sam w sklepie już od nich żadnego piwa ne kupuję (nie miejcie do mnie żalu) i nie dajcie się ponieść emocjom a gostek plkansta to fałszywiec - pewnie na umowie o prace w carsbergu siedzi, a oni mądrzejsi od was nie są na pewno, to wy na ich pensje robicie, i to od was zalezy ich premia. Trzymajcie sie.

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz zapoznanie się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne. Nie jest to też miejsce do obrażania innych użytkowników wątku.

PLKANSTA

Ziomki w brzesku, jesteście frajerami, mieliście za dobrze, teraz już się skończy leżenie, skończy się praca w jednym pasującym dla was i ustawionym miejscu, w innych zakładach każdy na przemian wszędzie pracuje, raz w lżejszym a raz na cięższym stanowisku, tylko u was było (jeszcze chwilę będzie do przejęcia pałeczki przez Janusza) przydzielanie do stanowisk na stałe, czego efektem było tak że jeden ciężko i odpowiedzialnie pracowal a inny ściemniał sobie za te same pieniadze. Większość pracowników w brzesku to nieuki bez szkoły - wiec co wy chcecie więcej, nie ma szkoły to będziecie jeb&€€ć.

Polak

Nie polecam firmy. Zastraszanie i wyzysk.

WaraBarbara

Odradzam współpracy z ta firma. Jeśli chcesz utrzymać rodzinę to rezygnuj z tej pracy i znajdź normalną bo z nimi obudzisz się z reka w nocniku. Zwalniają za byle co jak już nie będziesz im potrzebny. Zawsze coś na Ciebie znajdą albo tak dołożą pracy ze wymiekniesz i niewydolisz i wtedy Cię zwolnią bo nie wyrobisz norm. Jeśli praca ma być tylko nieznaczacym dodatkiem do Twojego życia to polecam. W każdej chwili możesz ja stracić.

Nobody

Przestrzegam przed ta firma. U nich liczą się zyski i kasa i nawet jeśli niewiadomo jaka umowę podpiszecie z ta firma to po jakimś czasie albo zostanie modyfikowana albo będą Wam tak liczyć normy żeby było, że nie wyrabiacie. Później zacznie się szantaż i na koniec dostaniecie kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W Brzesku na Browarze Okocim kończy się sezon piwny i zaczyna się już powoli rzeź. Januszek już wkracza do akcji.

Gulgur

Nie polecam. Firma wprowadza limity do wykonania obcinajac wynagrodzenie przy niewykonaniu norm których nieraz nie da się wykonac. Zmuszają pracowników do łamania przepisów i ryzykowania zycia gdyż ilość pracy i produktywnosc dla nich jest ważniejsza niż bezpieczenstwo. Przykład : operatorzy linii produkcyjnych muszą nieraz nawet dwukrotnie prędkość przekraczać aby nie ukarano ich za opóźnienia w produkcji warte po kilkaset złotych za minutę. ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CZY WARTO TRACIĆ ZDROWIE NA PRACĘ W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam

Gulgur
@Gulgur 14.09.2017 14:23

A za przekraczanie prędkości też karaja lub zwalniają. Nie wiadomo już za co dostanie się ochrzan i karę. Kary głównie pieniężne.

Zostaw opinię o Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej