Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Daniel007

Nie mialem powodów do narzekań. Kasa zawsze na czas, warunki tak jak opisane tak na miejscu.

Tolek13

Jeżeli chodzi o agencję Fast Service nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo, nie jest idealnie, stawka zawsze mogłaby być wyższa i mniejsze opłaty za zakwaterowanie, ale jeżeli chodzi się do pracy i nie sprawia niepotrzebnych problemów - dostaje się w miarę przyzwoitą wypłatę (oczywiście wszystko zależy od liczby godzin).

All067

Witam. Jestem zadowolony z kilku miesięcznej współpracy. Jak mam pytania kontaktuję się z firmą i wszystko na bieżąco jest mi wyjaśniane.

Alfa

W zależności na jakie stanowisko pracy się trafi praca może być mniej lub bardziej wymagająca. Jednak sama atmosfera w pracy i podejście kierowników bardzo pozytywne.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Daniel

Witam, Nazywam sie Daniel Tsykarydze,pracowalem w Fast Service w Osla,zaklad ubraniowy H&M w okresie z 31/08/2019 -31/05/20. Potrzebuje dostac PIT za rok 2020,poniewaz musze zlozyc dokumenty na karte pobytu i ten PIT jest wymagane przez urzad Mazowiecki. Dziekuje z gory i czekam na odpowiedz, Daniel Tsykarydze

@Daniel

Dzień dobry, bardzo proszę w tej sprawie napisać na mail pit@fast-service.com.pl

były

dzis podziele sie szybka opinia na temat pracy w fast service na terenie Browar Okocim. pomocnik magazynowy nie ma sensu pracowac na zleceniu moze zrobisz w sezonie piwnym 140-170h ale nasi koledzy ze wschodu robia wtedy po 300-360 wiec priorytety sa jasno ustalone. Na dzialalnosci bedziesz mial godziny ale kwit maly wiec nie warto. Druga sprawa wciskanie kitu o szkolenia na wozek. Zanim do takie szkolenia dojdzie to juz bedziesz w innej firmie bo tylko nawijaja makaron na uszy ze takie szkolenie bedzie. Sama jazda na wozku nie jest zla ale musisz sie pilnowac z bhp twoja praca jak w wojsku widzisz szefowa ze idzie musisz uwazac bo odrazu sie o cos (usunięte przez administratora)kierownicy z firmy carlsberg przynajmniej z toba pogadaja jak tam co tam a twoja szefowa pierwsze co ci powie to czesc i standardowo przypoerniczenie o cos. Stawki sa rozne podobno az 4 plus stawki nocne weekendowe i inne (usunięte przez administratora)po 1.5 do godziny. Ogolnie to odradzam kazdemu co miesiac mimo ze oddajesz rozpiske twoich godzin umieja sie w wyplacie pomylic na pare stowek. Wielke slowo ODRADZAM

@były

@Były, - Godziny pracy są dostępne dla każdego pracownika, natomiast to pracownicy z Ukrainy dodatkowo chętnie pracują w weekendy i na noce. Ponadto szczególnie młodzi pracownicy z Polski biorą dni wolne, kilka dni nieobecności w skali miesiąca skutkuje taką liczbą przepracowanych godzin. - Szkolenie na wózki jest możliwe - jednak trzeba wykazać się inicjatywą i elastycznością.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fast Service Group Sp. z o. o. Sp. k.?

Fast service

Tak, okazjonalnie robimy :)

Buła

No niestety atmosfera panująca na oddziale Brzesko sprawia, że uciekamy do innych firm. Zresztą zawsze było źle... najlepiej jeszcze więcej liderów i obcokrajowców zatrudniajcie i tylko "szybciej, szybciej" mówcie, liczcie limity a jak coś się stanie to "po co się spieszyłeś". Pozdrawiamy i Bochnia czeka.

@Buła

Pracownicy poszerzają swoje horyzonty, zmieniają pracę szukając nowych ścieżek rozwoju jest to w pełni zrozumiałe dla pracodawcy, który kibicuje dobrym pracownikom. Życzymy Wam dalszych sukcesów i jak wspominaliście, zawsze jesteście mile widziani.

Klip

Pracodawca nie odpowiada na pytania związane z możliwością rozwoju. Dlaczego? BO NIE MA TU TAKIEJ MOŻLIWOŚCI! To jest "tymczasówka" więc zatrudniasz się, robisz i zwalniasz - zastępują Cie innym! Idealna opcja dla tych co potrzebują pieniędzy/pracy na pewien okres czasu. W Brzesku po sezonie gdy firma ma więcej pracowników niż zleceń robi wszytko by pracownik sam sie zwolnił. Upominasz się o swoje - Jesteś dla nich niewygodny. W marcu startuj do nich bo biorą każdego byle miał dwie ręce.

Dominika
@Klip

Czyli według Ciebie jest to dobra praca dla osób chcących znaleźć coś dorywczo. Zastanawiam się w takim razie na jak długi okres zatrudnienia można liczyć. Czy nie ma nikogo kto pracowałby już dłuższy okres czasu w firmie?

Soogood

Teraz nie biorą nikogo w Brzesku bo jest po sezonie. Od marca wezmą każdego paroba, może być nawet ślepy, głuchy, mało inteligentny, wschodni cudzoziemiec bez znajomości języka polskiego byle miał dwie ręce. Pytacie o możliwość awansu lub rozwoju? Wystarczy zobaczyć na starych pracowników i tych świeżo zatrudnionych.. czym się różnią? NICZYM! Chcecie awans? To macie... z paleciaka na wózek, z jednego magazynu na drugi, z wózka na paleciak ręczny, z wózka na inny wózek, z nocki na pierwsze zmiany, z paroba na kolejnego "lidera" za marne grosze. To jest firma pośrednicząca i tu nie ma czegoś takiego jak awans - robią swoje i tyle. Dużo info krąży w Brzesku na temat tej firmy i dlatego pracownicy są zatrudniani z poza regionu. Pozdro

@Soogood

Sezon piwny zaczyna się od marca więc naturalną rzeczą jest zwiększenie obsady w tym czasie. W obecnej chwili prowadzimy nabór na operatora wózka widłowego z uprawnieniami i doświadczeniem. Fast Service umożliwia nabycie doświadczenia świeżo po kursie UDT, organizuje kursy na UDT, uczy podstaw pracy wózkiem widłowym, aż do nabycia doświadczenia i samodzielności, co wymaga zaangażowania obu stron. Rekrutowani zapoznawani są ze specyfiką zakładu począwszy od pomocnika poprzez kolejne działy magazynu. Stawki zleceniobiorców są zróżnicowane w zależności od stażu pracy i umiejętności.

Kotlet

A co powiecie o FS w Sierpcu i o tym całym zakladzie

P

Pracodawca napisał: "Każdy pracuje na swoją wydajność, aby uzyskać premię odpowiadającą zaangażowaniu" ...... szkoda tylko, że wydajność mierzycie adekwatnie do liczby wypracowanych godzin. Więc ktoś kto chce pracować normalnie po 8godz dziennie jest niemile widziany i można uznać, że jest karany za to, że ma życie prywatne poza siedzeniem po 12godz dziennie w pracy. Nagradzani i premiowani są pracownicy, którzy nie odzywają się i przytakują na wszytko a pracownik, który poprosi o "wolny weekend" lub skrócenie czasu pracy do 8godz jest na następny tydzień wystawiany na gorsze stanowisko (*kara) i/lub dostaje przymusowe wolne przy braku zapotrzebowania na pracowników. Tak właśnie to wygląda na oddziale Brzesko. Proszę Was zmiencie sposób premiowania bo te Wasze słupeczki mają się nijak do zaangażowania. Pracownikom ze wschodu to możecie dawać nawet po 24godz dziennie i będą szczęśliwi bo nie mają tu rodzin i przyjechali tu tylko zarobić. Większość pracowników "tyra" u Was i boi się odmówić by nie być ukaranym (patrz *kara)

@P

Pracowniku, jeżeli masz pomysł na bardziej efektywne rozdzielanie premii - zgłoś pomysł, chętnie się zapoznam. pozdrawiam Kierownik tel. 570 995 340

ktoś na B

Oddział Brzesko, FS tam to totalna lipa, tak jak powiedział przedmówca, rypie się po 12 godzin dziennie i jak nie "ustawisz się" to jesteś przerzucany na inne zmiany. W jeden dzień pracujesz od 18:00 do 6:00 i tego samego dnia przychodzisz na 14:00 do 22:00 i modlisz się by znowu Cię nie przerzucili na 6:00.(usunięte przez administratora)Pracując już te 12h czy po tych 8h "szybkiego spania" po przerzuceniu na zmianę w przód patrzą Ci na ręce i liczą czas, który "marnujesz" idąc do toalety czy na kawę. Liderów i koordynatorów już nie będę nawet oceniać bo wszyscy wiedzą jak u nich z wiedzą, pracowitością, zarządzaniem, ortografią i przydatnością. Pozdrawiam

@ktoś na B

W sezonie mamy możliwość zaoferowania podwykonawcom prace w wymiarze 12h, co jest atutem zatrudnienia i pozwala na zwiększenie wynagrodzenia. Nie ma przymusu pracy w wymiarze 12h. Podwykonawcy mają możliwość skorzystania z dni wolnych, które są nielimitowane. Zleceniobiorca może nie podjąć zlecenia w oferowanym wymiarze godzin. Każdy pracuje na swoją wydajność, aby uzyskać premię odpowiadającą zaangażowaniu. Celem firmy jest wynagrodzenie pracowników, którzy są wydajni i zaangażowani w pracę. Chcąc, aby pracownicy zdobywali nowe umiejętności i mogli korygować swoje błędy, analizowana jest praca nad wynikami jednostek i ogółu.

W takim razie co cię tam trzyma? Są pewne zasady, które niezbyt odpowiadają pracownikom, którzy latami spali po nocach, kombinowali i dobrze się mieli. Kiedy zakład przejrzał na oczy i zaczął eliminować takie zachowania, nagle pojawia się niezadowolenie jak można kontrolować i jakim prawem? W dzisiejszych czasach nikt nie płaci za stanie i to jest normalne. Umowy są dostosowane do zleceń i zapewniają miesięczną normę czasu pracy każdemu pracownikowi.

Jaco

Witam, dzisiaj podzielę się z wami moimi doświadczeniami z pracy w Fast Service na stanowisku Operatora Wózka Widłowego oraz Pomocnika Operatora Wózka w miejscu Browar Okocim Brzesko. Umowa zlecenie, nie ma szansy na inną umowę, nie dostaniecie po czasie żadnej innej umowy, można przejść na działalność gospodarczą, wtedy pracodawca oferuje większe wynagrodzenie, które jest uwarunkowane od tego ile godzin przepracujemy w danym miesiącu. Nie ma sezonu, nie ma godzin, nie ma kasy a ZUS trzeba zapłacić. Następna sprawa jest taka, że pracujecie na SMS. Nie macie ustalonego grafiku. Codziennie w godzinach około 16-18 dostajesz SMS co będziesz robił w następny dzień i ile godzin oraz która zmiana. I tak codziennie aż do piątku, wtedy dostajecie rozpiskę na sob. niedz. oraz pon., i potem znowu to samo. Często zdarza się że z 3zm wrzucą cie na 2zm a potem modlisz sie aby nie dali cie na 1zm w ciągu 3 dni. Stanowiska pracy są wystawiane w zależności od szefostwa. Pracują na operatorze czasami będziesz musiał w któreś dni porobić fizycznie, czyli na stanowisku pomocnika, i wtedy masz płacone mniej. Stawki nie są za wysokie ~18 brutto na pomocniku i 19-22 brutto na operatorze. Kamery są codziennie sprawdzane po parę razy, aby sprawdzić wydajność pracowników oraz czy nie złamali jakichkolwiek zasad BHP, np. brakiem kasku lub tym podobne. Odbijanie się do systemu karnetem, zaznaczanie co się robi w danej chwili co chwile. Idziecie na siku? Musicie to zaznaczyć. Jeśli chcecie się zatrudnić i macie jakieś pytania odnośnie pracy pytajcie, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

Covid-19 utrudnił warunki pracy nam wszystkim, jednak w oddziale Brzesko godzin pracy jest sporo, zaczął się sezon piwny. Pomimo możliwości skorzystania z tarczy antykryzysowej mało kto korzysta, ponieważ można zarobić, są nawet dodatki za pracę w czasie pandemii. Kierownicy i Liderzy nie mają być kochani tylko mają dbać o bezpieczeństwo i efektywną pracę. Jeżeli ich wytyczne nie są dla Ciebie zrozumiałe czy budzą wątpliwości – podejdź i porozmawiaj, zaproponuj rozwiązanie. Co do pracy w innych Firmach – wszędzie trzeba dbać o bezpieczeństwo i uczciwe pracować.

Lider
@Fast Service Group Sp. z o. o. Sp. k.

Z tarczy antykryzysowej korzysta prawie 100% pracowników na własnej działalności czyli ponad 85% wszystkich pracowników na oddziale Brzesko pomijając pracowników z Ukrainy więc proszę nie pisać, że mało kto korzysta.

Jeżeli chodzi o pracę w Kożuszkach Parcel to mamy dodatek za pracę zmianową, oraz dodatek do godzin nocnych.Jest również dofinansowanie do posiłków, pracownicy agencji mogą również korzystać ze sklepiku przyzakładowego który oferuje artykuły wyprodukowane w fabrykach.

Bucze

Nie wiem jak jest na innych oddziałach ale w Carlsberg na nasze ręce patrzy Wielki Brat więc nie będę się rozpisywać gdyż zadeklarowałem w systemie tylko przerwę na siku. Oczywiście pewnie za chwilę zadzwoni do mnie Wielka Siostra i męskim głosem pouczy, że nie wolno za często przebywać w toalecie a nawet myć rąk bo szkoda czasu, za który mi płacą. Z mojej opinii dowiecie się tylko, że tutaj trzeba walczyć o pracę i o lepsze miejsca pracy, które są niesprawiedliwie rozdzielane a teraz jak nie ma sezonu i popytu na piwo siedzimy w domach i przeklinamy dzień, w którym zgodziliśmy się założyć jednoosobową działalność aby mogli nami pomiatać. W listopadzie i grudniu to była walka o marne wynagrodzenie - o życie.

juu
@Bucze

Dobrze napisane Kazek, ale na działalności dobrze tu się wychodzi jakby nie patrzeć

KDE
@Bucze

Hej, styczeń i luty podobnie marny. Trzeba nieźle się nagłowić aby coś zarobić na działalności. Na takiej jednoosobówce jak nie robisz po 12godz dziennie to zgarniasz jedynie najniższą krajową albo i mniej. . Wychodzi na to, że najlepiej zostać kolejnym liderem bez obowiązków za kilka groszy więcej.

Adrian Gers

Suche fakty: umowa o pracę na czas określony, 19,26 brutto i tyle. Nie liczcie na żaden socjal, nic nie ma. Wypłata za listopad gdzie było 19 dni roboczych to około 2100 na rękę za ciężką, uczciwą pracę na wózku widłowym. Teraz to w innych firmach oferują na start 2800 na rękę a fast dalej w lesie. Różnice w zarobkach między tą a innymi firmami jest zatem ogromna. W Szczecinie przyjmą każdego do pracy, byleby miał ręce i nogi, a efektywność pracy nie jest tu ważna. Od starych pracowników wymaga się żeby nadrabiali za nowych, oczywiście za te same pieniądze xD. Organizacja pracy jest nie najlepsza. Z roku na rok pracuje się coraz gorzej a dowodem tego jest fakt że ludzie którzy przepracowali 5 lat w tej firmie się zwalniają. To o czymś świadczy. Współwinnym jest tutaj firma Carlsberg dla której fast świadczy usługę. Niestety kierownictwo obu firm nigdy nie przejrzą na oczy jak źle się dzieje.(usunięte przez administratora)

Pracowałam przez tą agencję na jednym z magazynów na Śląsku. Praca na magazynie, wiadomo, nie jest to szczyt marzeń, trochę się trzeba nadźwigać, trzeba było czasami "cichaczem" odpocząć ale jak na pracę zaraz po studiach nie było źle. Z dziewczynami z biura raczej bez problemowo można było załatwić wszystko, najpierw była umowa zlecenie, później przeszliśmy na umowę o pracę, później z górki przejście bezpośrednio pod zakład pracy. Wynagrodzenie na czas, PIT przyszedł bez problemu. Firma całkiem spoko, idzie się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 792 ocen.

Fast Service Sp. z o. o.