Opinie o Workforce Express GmbH w Bamberg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Workforce Express GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Workforce Express GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workforce Express GmbH w Bamberg

Co do firmy nie mam większych zastrzeżeń. Płacą na czas, pomagają w załatwieniu wszystkich dokumentów. Bardzo na plus. Darmowe dojazdy do pracy, tanie zakwaterowanie. Nie trzeba się o nic martwić, bo o wszystko "dba" firma. Co do Workforce Xpress Euskirchen, należy do sprawy podejść dość indywidualnie. Fatalny polski koordynator, właściwie to zupełny jego brak. Pani pełniąca funkcje kierownika projektu zupełnie się na tym nie zna i trochę się gubi. Ponadto jest bardzo konfliktowa w stosunku do swoich pracowników. Generalnie nie polecam. Zero wsparcia i zaangażowania z jej strony w kierunku pracowników. Także jako firmę, Workforce Xpress serdecznie polecam, ale zdecydowanie odradzam projekt w Euskirchen.

Karolina eikman

Cześć a gdzie dokładnie ta firma ma swoją siedzibę w Euskirchen. Jak możesz mi podać namiary na mejla eikmankarolina@gmail.com

Czy istnieje możliwość rozwoju w Workforce Express GmbH?

Nieważne

Raczej wątpię

kkk

oczywiscie ze tak

Bogdan
@kkk

Jeśli tak to na czym polega? Można brać udział w szkoleniach albo z czasem awansować wewnętrznie? Bo interesuje mnie praca w której nie będę ciągle stał w miejscu. Doradzisz coś?

Kkk
@Bogdan

Zależy wszystko od tego jak wykażesz się w firmie, jeśli firma zobaczy twój potencjał możesz zostać teamcoutch a nawet dostać swój projekt jako koordynator. Wszystko zależne jest od tego w sposób zaangażowania w prace :) pozdrawiam

Bogdan
@Kkk

Fajnie, że można się tak rozwijać i kierownictwo inwestuje w ludzi. Właśnie czegoś takiego szukałem. A jak z wypłatami? Płacą na poziomie i lepiej niż u konkurencji?

Kkk
@Bogdan

Wykazujesz się w pracy, nie wywyższają się to i firma docenia Cię z premiami, czy podwyżkami, a później samo już leci ;) zdecydowanie polecam

L.
@Bogdan

Na dobrym poziomie skoro juz pytasz

A Ja jestem zadowlona z firmy w Euskirchen, Pani Koordynator naprawdę super osoba , stoi za pracownikami i zawsze im pomoże. Tylko trzeba mówić wszystko i pracować. Bo jak ktoś olewa sprawę to nie ma co sie dziwić. Nie ważne, że Leihfirma trzeba pracować. Pozdrawiam ;)

L

Nie polecam!!! Na miejscu po przejechaniu ponad 1000km okazuje się, że nawet za buty trzeba zapłacić, oczywiście wczesniej o tym mowy nie było.. przymusowa praca w weekend, gdzie w ofercie mowy o tym nie było, mialo byc tylko dla chętnych. I to wszystko za 1000 euro miesiecznie..

Teresa
@L

No to skoro nie masz tego w umowie to czym się przejmujesz? Umowa i Kodeks pracy to świętość. Zakres obowiązków też bardzo ważny. Odmów i koniec.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Workforce Express GmbH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Lakiernik samochodowy z językiem niemieckim BAWARIA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E - niemiecka umowa
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz → Praca przy produkcji kamperów!!
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, system 4/1, 3/1, 4/2, 2/1,naczepa chodnia z koffer i plandeka
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Xxx

Praxowalem tylko na projekcie GEODIS który zdecydowanie odradzam wszystkim! Zapewniają prace super fajnie ale tylko podczas rozmowy. Rzeczywiście wyglada tak ze idziesz do pracy i sklejasz kartony i chodzisz z miotła bo nie ma co robić!!!!! Jeśli przyjadą pary to są rozdzielane na różne godziny pracy!!! A wcześniej zapewniano ze tak nie będzie. Nie polecam geodis!!!

Nikt

Jeśli chcesz pracować to jest to dla ciebie. Nie wiem skąd tyle złych opini chyba ze ktoś wali w (usunięte przez administratora) i zamiast pracować siedzi na hotelu bo a to ząbek a to główka boli to logiczne ze zostanie wywalony. Wypłaty na czas, papiery ogarnięte meldunek tez jest. Pracowałam w Euskirchen koordynatorka pomaga załatwiać wszystko walczy o pracownika w firmie. Jeśli nie pijesz przed praca bądź w jej trakcie chodzisz regularnie to polecam. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na odcinki z wypłaty.

powiem tak, zalezy gdzie trafisz. pracuje w tej firmie od lipca w Euskirchen. koordynatorka moze i mloda, ale ogarnia jezyk, pomaga w meldunkach i w pracy. jesli nie robisz pod gorke i chcesz pracowac to polecam w 10000 %. jedyny minus taki to to ze przez pewien czas musielismy pracowac w kazdy weekend. na innych projektach nie bylem.

Zamieszkanie pod mostem i zbieranie monet z fontanny da wam wiekszy zarobek niz zatrudnianie sie w tej firmie.

Poważna

Dzień dobry mam pytanie czy warto jechać przez tą agencję mam propozycję do hanburga

Roki

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat projektu Geodis w Malsfeld ? Jakie warunki zakwaterowania ? Stosunek kierownika do pracowników?

kazek 997
@Roki

kupili hotel 15 km od malsfeld. pokoje 2,3 osobowe sawieksze i mniejsze kordynator mariusz w porzadku dojazd firmowymi busami hotel na totalnym (usunięte przez administratora)- wez laptopa ze internet kasuja 15 eur miesiecznie w hotelu 120 polakow i rumunow pralki lodowki sa mariot to to nie jest ale daje rade

XXX
@kazek 997

@kazek997, byłam tam chwile, hotel ok, ale podejście kordynatora i niektórych rządzących do człowieka to skandal.

Gabi

Zastanawiam się czy mimo szalejącej pandemii możliwe są w ogóle wyjazdy do pracy za granicę?

pan nikt

Witam wszystkich odradzam tą firmę ponieważ my jako para byliśmy w miejscowości pinneberg i powiem wam ze tam jest pijaństwo (usunięte przez administratora) oraz ludzie z patoli przyjmują do pracy kierowniczka ma (usunięte przez administratora)na wszystko tez i na pracowników w z firmy Work force Express GmbH pinneberg jeśli chcesz podjąć prace w miejscu pinneberg to ja odrazam bo tam ludzi gorzej draktuja niż zwierzęta a kierowniczka więcej łyka kasy od pracodawcy i dlatego odradzam w pinnebergu pracować oraz mieszkać bo jak nie ma pracy to zwalniają ludzi ja byłem od marca na 60% to mi wypłacali do maja 60% jak zrezygnowałem to mi za maj wypłacili tylko mniejsza kwote firma kantuje ludzi jak moze i jak chce jesli podejmiesz prace w tej firmie to staniesz się takim samych zwierzakiem jak oni wszyscy pozdrawia pan nikt

B
@pan nikt

Ja się zastanawiam za co szanowny pan chciał kasę skoro siedział miesiąc i do pracy nie chodził. I wiecznie miał jakiś problem. I sam się zwolnił.

Dawid

Dla mnie to zero nikt do mnie nie dzwoni dwa miesiące A mam kasę do wypłaty

Dawidek

Czy ktoś pracował w melle na komisjonowaniu

Dorota

Siegelsbach/Huffenhardt - nie ma co liczyć na wypełnienie warunków umowy jeżeli chodzi o godziny pracy,bo ta firma nie jest w stanie zapewnić 150 godzin w okresie wrzesień-marzec i nie płaci "postojowego" mimo takiego zapisu w umowie,koordynator (usunięte przez administratora) i prostak ma pracownika w poważaniu,obecnie pracujemy po 2 dni w tygodniu,zatrudniani jesteśmy tylko po to żeby opłacać hotele

Kinga

Ja polecam bardzo pracę na książkach Lekka praca , hajs się zgadza Nie wiem gdzie ludzie pracują Ci co piszę te wszystkie oszterstewa

Xd
@Kinga

900 euro to się hajs zgadza? ????????

B.

A ja się zastanawiam czemu wypowiadają się tylko ci., którzy zostali zwolnieni?

@B.

Rzadko kiedy kogoś tam zwalniali prędzej ludzie uciekali bo praca tam nie ma sensu!!!

Nickk

Nie polecam !! Pani przez telefon bardzo konkretna wydawać się może ale po przyjedzie rzeczywistość okazuje się inna ... obiecane 1600-1800€ Zmienia się na 900€ a i o to ciężko .. jeżeli ktoś jedzie zarobić to nie z ta firma , kroją na czym się da godzinny nocne nie są premiowane a niedziele w pracy maja tylko wybrani . Obiecuja ze wypłacają 150h nawet jeśli nie przepracujesz tego a to gunwo prawda może i pierwszy miesiąc ale później wymyśla minusowe zeit konto i zarabia się jeszcze mniej ... takie pieniądze jak tam można spokojnie zarobić w Polsce ...

Spryt
@Nickk

Jeśli można wiedzieć o jakim projekcie jest mowa?

Nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy. Nic nie zarobisz, bo pracy ciagle nie ma. Za 500-700 euro w miesiącu nie opłaca sie mieszkać za granica. Ludzie którzy tam pracują to w większości wredne świnie. A kadrę koordynująca ,to polecam wysłać na jakiś kurs z pogłębienia cech interpersonalnych. Nie pozdrawiam.

C-D

Dodatkowo biorą pierwszych lepszych ludzi którzy sie nie myją śmierdzą w pokoju melina, smród az na korytarzu i przychodząc z pracy pierwsze co to jest otwierana puszka piwa, kłótnie awantury po nocach, gdzie reszta musisz wstać na rano do pracy ...

D-C
@C-D

Bo mnie stać !! Skomentuj se sama Ewelino jak pijesz ???

Aezakmi

Witam! Praca dla firmy workforce express dotyczyła mnie jedynie dwa miesiące. Szefowa projektu jest w porządku, jednak odnosi się wrażenie, że znajduje sobie swoich pupilków, a reszta jest dla niej zwykłą szarą masą. Zarobki straszne, dlatego jedyne co mi pozostało, to ucieczka. Nie zarobisz w tej firmie 1000 euro, bo nigdzie nie ma pracy i cały czas każą siedzieć w domu, czekać na "telefon", za co oczywiście nie jest płacone. Nie sposób uzbierać pełnego zeitkonta, bo nie ma pracy, później, gdy nie wyrobi się etatu (nie nasza wina, że nie ma dla nas pracy, którą firma ma obowiązek zapewnić - poza tym wymiar godzin w umowie...), siadają na zeitkonto w ten sposob, ze jest na minusie i zarabia się jeszcze mniej niż głosi umowa. Mieszkania były fajne, ale to nie zmieni mojego zdania o tej firmie. Nie jeździ się do pracy, żeby siedzieć w domu, tylko zarobić pieniądze, lepsze niż w Polsce. A w Polsce idzie spokojnie zarobic tyle co oferuje ta firma. Od pewnego czasu jestem w innej firmie i nie zaluje. Nie polecam WorkForce Express.

Zostaw merytoryczną opinię o Workforce Express GmbH - Bamberg

• Jak się pracuje w Workforce Express GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Workforce Express GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workforce Express GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Workforce Express GmbH