Opinie o Pflaum spedition gmbh w Strullendorf

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pflaum spedition gmbh. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pflaum spedition gmbh o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflaum spedition gmbh w Strullendorf

Kierowca Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim pracowałem w tej firmie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zalegają mi za dwa miesiące i nie odbierają telefonu omijać z daleka

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pflaum spedition gmbh?

Jak się pracuje z ludźmi z Pflaum spedition gmbh?

Misiek Nowy wpis

Ogólnie praca sama jest oki ale zanim zaczniesz to ja np spałem 2 tygodnie na placu w Scani. Zwoziłem ludzi z tras którzy np przejechali sobie wózkiem nogę mówię o Słowakach np bo ciężko było z wolnym itp to na marketach Aldi np rozładunek auta i potem inne czynności zbierasz (usunięte przez administratora) z marketów ze śmietnika do worka itp .Chodziłem do biura pytać się kiedy zacznę to odp mi masz gdzie spać więc idź.do auta jak coś zadzwonimy.Jak wystartowalem do dali mi szrota który miał jechałem na firmy Hermes kierowcy się cieszyli że to auto miało być skasowane 10 lat temu tyle miało wypadków. Ogólnie Grosenhaim dostają przydział Ci co najbardziej donoszą do szefostwo jak chcesz się ubiegać żeby być bliżej domu.to już znasz temat. Na końcu Ruski spedytor tragedia ale są też inni A ten (usunięte przez administratora) który wyzywa i klnie do kierowców to tragedia. Nawet była sytuacja w której spotkali się w trójkę kierowcy na parkingu zrobili taka imprezę że pomyłka była taka że zamienili swoje auta i nie swoimi pojehali. Hehehe .Polecam z daleka od ludzi na bazie Czechow Słowaków I Polaków A może będzie Oki ;) kasa system na początek 3/1 2.150 - z notkami i czasami robotami.po 6 miesiącach 2.300.

Kierowca

Uwaga na Polskich kapusi na baziePflaum W Strullendorf......łysego byłego pracownika stacji w Polsce i jego szpakowatego kolegę.....którzy jeżdżą .....z dostawami na sklepach......Lidl i edeka....do tego jeszcze dochodzi nie jaki były Policjant z Wałbrzycha który jeździ z kontenerami na DHL a osobiście srebrnym Volvo w kombi z fioletowymi kołpakami....i blondynka która wozi się białym mercedesem............są to zwykli nadgorliwi Polscy donosiciele

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pflaum spedition gmbh spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Teresa

Piszecie, że nie polecacie bo kasa nigdy się nie zgadza. Ile przeważnie brakuje?

Nie polecam. Typowy niemiecki (usunięte przez administratora) ,Ruski spedytor morda przepita jak by pił z tymi z kontenerów haha, Kasa mała system 3-1 za 1.800 euro spania po kabiach przez tydzień i czekania a zlecenia masakra ,

Stary kierowca

Popieram. Kasa nigdy się nie zgadza. Zawsze brakuje. Ruski dyspozytor każe wyjmować kartę. Coraz gorzej.

Mata Hari

Nie polecam. Typowy niemiecki "(usunięte przez administratora)". Zatrudniają na sezon nie informując o tym przy podpisywaniu. Gdy kończy się Tobie umowa Próbna , pod byle pretekstem zwalniają. Bardzo nie miła atmosfera z dyspozytorami. Kierowcy z byłego rwpg traktowani jak szmaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Pflaum spedition gmbh - Strullendorf

• Jak się pracuje w Pflaum spedition gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy Pflaum spedition gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflaum spedition gmbh?

Pflaum spedition gmbh