Opinie o Workforce Express GmbH w Bamberg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Workforce Express GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Workforce Express GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workforce Express GmbH w Bamberg

Anonimus

Nie no jak tak czytam co niektórzy piszą te opinie to aż mi sie smiać chce !!!!!! No tak jak ktoś jest (usunięte przez administratora) jakiegoś tak zwanego KOODRYNATORA PROJEKTU ( gdzie w ogóle o tym pojęcia nie mają ani jezyka nie znają ) prosze was nie piszcie jacy oni są dobrzy bo to nie jest prawdą !!!! próbuja dobrych pracowników (usunięte przez administratora) gdzie w ogóle na to nie zasłużyli bo nie jest sie donosicielem !!!! a co do pijaków fakt co niektórzy przeginali ale jak po pracy normalna osoba sobie wypije jedno lub dwa piawa to nie jest alkoholikiem gdzie jest to co dla nie których koordynatorków powodem do pozbycia się pracownika ( bo oczywiscie nie jest się konfiturą i takiego choćby nawet Pijusa nie zwolnią no bo pala donosi ) wielu dobrych pracowników odeszło dobrowolnie bo nie mogło już na ten (usunięte przez administratora) patrzeć co tzw. koordynatorki wyrabiały jest wielu takich koordynatorków ale trzeba się wystrzegać najbardziej KAMILKA B. I JEGO LACHONA ( OBECNIE HÜLSA !!! ) no i BEATY ( PINNEBERG ) ta co nie pozwala pic a sama nap.....ona po hotelu chodziła !!!!! A POZA TYM NA STRONIE GOOGLE FIRMA NA ZAWSZE ZAMKNIĘTA a czy to prawda nie wiem może za dużo POZWÓW SĄDOWYCH OTRZYMALI !!!!!! NIE DZIWIE SIĘ Z TAKIMI TZW. KOORDZNATORAMI

Jacenty
@Anonimus

Piszesz w punkt.Na szczęście już niedługo ta agecja bedzie przeszłośćią. No i ten hotel syfiasty.Brud i smród.Pomieszczenia kuchenne to katastrofa. Sprzataczka ciagle na fajce lub w biurze siedzi zamiast sprzatać.Fuche sobie znalazła i obiadki dla Kamilka i Lachona gotuje to nie ma czasu sprzatać.Dramat jest.

Ktoś

Witajcie co sądzicie o pracy w DHL w Euskirchen ? Bo chce tam isc , byłabym wdzięczna za odp. Pozdrawiam serdecznie

@Magda

Zgadza sie wszystko.Ta Zoska tylko łazi z fajka i czeka żeby ludzie za nia pisprzatali.Teraz jest 5 sołtysów (usunięte przez administratora)to moze miec lżej. Słabe zarobki i wieczne problemy z (usunięte przez administratora) Nie polecam tej agencji.

PoduszkaWserduszka Nowy wpis

Praca na projekcie Greven jest naprawdę fajna, idealna dla kogoś kto nie zna języka, atmosfera na magazynie jest super aleeee współpraca z tą agencją psuje wszystko. Osoby na chorobowym zwalniają, bo przecież wystarczy wziąć tabletkę i możesz pracować… brak dokumentów na czas, wszystkie prośby o podanie np. obecnych dni urlopowych czy godzin na zeitkoncie są ignorowane (czasem po tygodniu odpiszą). Firma ma również ogromy problem z wyborem dobrego teamcoacha, na jednej z zmian jest młody chłopak, który okazuje brak szacunku do „swoich” pracowników, wprowadzając nowe osoby do pracy odrazu nastawia negatywnie je do już obecnych innych pracowników, tworząc niepotrzebne konflikty. Oczywiście każdy boi się zgłosić Pani P. oraz Panu K. jak zachowuje się ich pracownik odpowiedzialny za innych. Płacą na czas, co jest na pewno plusem oraz pomagają w meldunkach i ubezpieczeniu ale niestety sprawy, które powodują, że pracownik czuję się jak najgorszy sort niszczą te pozytywy. Na mieszkaniach agencyjnych czasem jest dobrze a czasem trafi się na (usunięte przez administratora), tu nie ma reguły i to jak wygląda mieszkanie zależy od mieszkańców.

JB Nowy wpis
@PoduszkaWserduszka

Płaca mało i atmosfera jest nieciekawa.Ludzie sa nieżyczliwi szczególnie Kamil .To ciagłe proszenie sie piórkowej o wykaz urlopu czy wniosek to jakas makabra.Pełno (usunięte przez administratora)i donosicieli.(usunięte przez administratora)

J.k Nowy wpis

Ta firma (usunięte przez administratora) pracują tam same (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy mówią że przełożą termin wypowiedzenia i że żadnej kary nie będzie i wygląda na to że (usunięte przez administratora)

Czy Workforce Express GmbH zapewnia kartę multisportu?

Lalalaal

Polecam . Nie wiem skąd te komenatarze Pisze konkurencja chyba

@Lalalaal

A pani to chyba z biura, że wypowiada się tak ładnie o tej firmie :)

Czy Twoje doświadczenia z firmą nie są tak pozytywne jak powyżej? Poleciłbyś pracę w Workforce Express, czy nie bardzo? Będę wdzięczny jak powiesz coś więcej.

Domi
@Marek

Nie polecam pracy w tej agencji ponieważ pracują tam (usunięte przez administratora) kierowniczka jest niemiła nie potrafi nic załatwić więc z całego serca ale nie polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Workforce Express GmbH? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Lakiernik samochodowy z językiem niemieckim BAWARIA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, system 4/1, 3/1, 4/2, 2/1,naczepa chodnia z koffer i plandeka
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Jack

Trzymajcie z daleka od firmy Workforce Express GmbH w Greven. Małe zarobki wyzysk i olewanie pracowników.Wieczne problem zeby dostać urlop. Jesteśmy zostawieni sami sobie brodaty Kamilcio i Lachon nawet na hale nie wchodza.

Ktoś

Tak wiem
@Ktoś

Jeśli chodzi o samych współpracowników spoza agencji, to są spoko. Reszta, czyli ludzie z agencji, warunki, kasa to masakra.. często nie ma pracy i w pierwszej kolejności pracują ci bezposrednio zatrudnienia w dhl, potem inne agencji a na końca ta.. czyli wiecej nie pracujesz niż pracujesz. Za 700 euro to szkoda tam kwitnąć.

Klik
@Tak wiem

Hmm dziwne ze nie ma pracy skoro są godziny po 210 w miesiącu i nadgodziny, chyba ze o czymś nie wiem… mogę pokazać nawet fiszkę z wypłaty dla niedowiarkow ;) wiec po co te bzdury…

oki
@Klik

mówi pan że bzdury ja jestem w homberg tu jest pan Kamil pracuje tu miesiąc i to co widzę co się dzieje w tej firmie to paradoks do firmy nie mam zastrzeżeń ale do tak zwanych kierowników projektu traktoja ludzi ja idiotów nie właśnie pan Kamil b zwolnil za to że na grupie geodis napisałem żeby pisał po polsku i za prubuje mnie zwolnić ale wypowiedzenia nie podpisze a tu w pracy pracuje się po 3 godziny po 6 godzin to se przelicz ile to jest godzin odlicz przerwę odlicz za chatę za internet ile zarobisz 600 euro

Magda
@oki

Zgadza sie.Praca tam to porazka.Zarobki beznadziejne.Praca po 4 godziny.Hotel.to wielki (usunięte przez administratora) brudne kuchnie i brak wyposarzenia.Sprzataczka zamiast sprzatac to wysiafuje na kawce w biurze. (usunięte przez administratora)mieszkancow wreczajac mandaty np.za głosne sluchanie muzyki.

@Magda

Jaki dress code obowiązuje w Workforce Express GmbH?

Anonimus

Jacenty
@Anonimus

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Workforce Express GmbH?

Jacek

w Workforce Express GmbH nawet do lekarza nie chca zawiesc chorego pracownika. O czym ta gadka?

Nika

Jakie wyjazdy i jakie spotkania są organizowane ,jeśli już to dla samej śmietanki .Ja pracowałam już nie pracuje bo mnie zwolnili tyle że z Supply.Po za tym mają sprawy sądowe bo zwalniają ludzi i wyrzucają na bruk,To co się dzieje w Hotelu Asa Von Kram Haus to przechodzi ludzkie pojęcie .Także radzę szerokim łukiem omijać obydwie agencje.(usunięte przez administratora)

Ygooo

Witam. Jestem jednym z byłych pracowników Workforce. I chciałem podzielić się z wami tutaj opinią na temat tego jak jest i co się dzieje w tej firmie. Osobiście mogę polecić firmę i nie jeden projekt na którym tam pracowałem i jeśli będzie tylko okazja na pewno tam wrócę! . Czytając tutaj opinię odniosę się po prostu co do kilku podpunktów.. A więc zacznijmy od tego, że wyplaty w tej firmie zawsze są na czas nigdy nie ma problemu z wypłatami co do zaliczek ? Jest jasno mówione z góry. Zaliczka jest przyznawana raz w miesiącu. I nigdy nie ma z takimi rzeczami problemów. Jak ktoś niżej to opisal. Co do (usunięte przez administratora) i i podobnych rzeczy. To nie robi tego Pani B. Tylko pracownicy, którzy przyjeżdżają i myślą,że mogą robic co chcą. Kto normalny potrafi zapić mordę na drugi dzień pobytu w pracy i do niej nie wstać? Później są opinie wydaje mi się właśnie takich ludzi I jest to opisanwane tak żeby jak najbardziej na kogoś wylać kwas i go obsmarować. Co do pani Beaty nigdy nie miałem problemu czy ja i śmiało mogę to napisać moi znajomi z jakąkolwiek pomocą. Czy przetłumaczenie listu pomoc w sprawach bankowych pomoc prywatna. Pani Beata jest naprawdę życzliwą i bardzo pomocną osobą ma pod sobą powiedzmy około 40 osób i nie może sobie pozwolić wejść na głowę bo inaczej ją tam zjedzą. Piją awanturują się zostawiają (usunięte przez administratora) i po dwóch dniach rezygnują bo ktoś im powiedzial prawdę o ich zachowaniu to są polaczki, które przyjeżdżają i myślą, że rzeczywiście przyjechali do hotelu na wczasy, a nie do pracy.. Jeśli nie pojedziesz sam i się nie przekonasz. To nigdy się nie dowiesz do jakiego zgranego i pracowitego zespołu mogłeś trafić. Osobiście polecam Firmę workforce! Praca jak i hotel z ludźmi, którzy przyjeżdżają tam do pracy, a nie na wczasy jest naprawdę wspaniala ! Pozdrawia Ygooo

Pawel
@Ygooo

Nie polecam firmy workforce. Praca to nie (usunięte przez administratora) a ta cała banda koordynatorkow to sie zachowuje jak na własnym folwarku.Zero szacunku do pracownika.Powinni byc calkowicie wymienieni.Szczególnie te Beatki z Kamilami

Pan

Pracowałem w Geodis w Malsfeld i tu jest PAN Kamil B.Pracuje tu miesiac ale to co sie dzieje to paranoja.Do firmy nie mam szczegoólnych zastrzerzen ale do tzw,kierowniczyków projektu.Traktuja ludzi jak idiotów.To własnie PAN kamil zwolnił mnie bo na grupie napisalem zeby pisał po polsku i ze probuje mnie zwolnic ale wypowiedzenia nie podpisze a tu w pracy pracuje sie po 3 lub 6 godzin.odliczyc tez 250 za okropny hotel ,15euro za internet to zarobisz 600euro

Beti
@Pan

Wyrzucająs tylko alko… pracuje tam już kilka lat i nie mam zastrzeżeń. A tiket na internet nie jest przymusowy, moim zdaniem dobrze ze istnieje możliwość wykupu Wi-fi

Patka
@Beti

Ha ha w tych czasach internet to standart. Jakis nie dajecie papierowych grafików. Praciwnik musi wykupic internet żeby im ułatwiać prace?

Xoxo*

Witam. Nie polecam pracy w firmie Workforce i Pani F. Które miejsce zamieszkania mieści się w Pinnebergu. Pracowałem w firmie Workforce jak i w SCS. W innym mieście bo firma ma dużo projektów ale to co się dzieje w Pinneberg to jakis DRAMAT . Niestety rozmawiałem z kilkoma osobami które mają takie samo zdanie na ten temat ale dużo osób się boi wypowiedzieć i maczać dalej w tym palce co się dzieje i woli odpuścić.. Kilka spraw jak Pani B. Traktuje ludzi w firmie została już zgłoszona na policję i na drogę sądową.. Chroncie się od tej Pani i omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Pani F.
@Xoxo*

Dokładnie tak jest . I tylko dlatego nie można opini wstawić z własnym imieniem i nazwiskiem . ;)

XXOO
@Xoxo*

Najlepsze jest to, że zawsze najwięcej mają do powiedzenia osoby, które wyleciały przez picie, dragi, awantury lub nie chodzenie do pracy. ;) Poza tym z tego co wiem jest trochę osób, które pracowały tu kilka razy lub nadal pracują i im odpowiada. Ale pewnie są jacyś "inni" ;) Co do spraw sądowych, to zasobna kieszeń, dobrzy prawnicy żeby pociągnąć tą sprawę i może dopniesz swego ;). Pytanie za jaką cenę. Ogólnie życzę powodzenia ;).

;)

Cześć Iza:) Najpierw nie trzeba przychodzić i jeczec :) płakać i żalić się. Wolfram jednakowoż ciebie nie wspomina dobrze a raczej jako problematycznego pracownika . Pozdrawiam

G

Jak się jest psychicznym człowiekiem chorym na głowę i nie tylko to tak była ze się szuka winnych w około ????

Ccc
@Xoxo*

I co z tą sprawą? Policja ? Pani B czeka od roku już.

Poranna herbata

Osoba odpowiedzialna za uczynienie Marcina w dhl Greven "szefem" jest albo skrajnie nieodpowiedzialna, albo nie ma pojęcia jak tem człowiek się zachowuje. Traktowanie swoich ziomków i rodziny lepiej niż innych, jest na porządku dziennym. Traktowanie Litwinow jak osób drugiej kategorii także. Opryskliwość i chamstwo to jego drugie imię. W pracy także nie przemęczą się zbytnio, ale czas na obgadywanie innych i plotki to ma. Nie polecam.

Erynie
@Poranna herbata

Podpisuje się obiema rękami pod tym!!!! Od siebie dodam jeszcze burczenie pod nosem i ignorowanie i zadzieranie nosa.

Niewazne

Jeżeli ktoś lubi zarabiac i ma szacunek do samego siebie to ucieknie z tej agencji już po kilku tygodniach.. Tragedia, a tak ładnie brzmiało wszystko przed wyjazdem. Praca na dwie zmiany, wolne weekendy, niby można wziąć zaliczkę po pięciu przepracowanych dniach. Po dwóch tygodniach zaliczki nadal nie było, każdy weekend do pracy i to tylko ludzie z work force. Praca nagle na 3 zmiany a zarobki to tragedia. Tyle to można w Polsce zarobić. A koordynatorka hotelu w Hurth to kretynka, która nawet ludzi dobrze traktować nie potrafi, myśli że może więcej, bo za nie wiadomo kogo się tam uważa. Nikomu nie polecam tej agencji, omijajcie ja szerokim łukiem, chyba że chcecie wrócić po miesiącu i być na minusie. Najgorsza agencja z możliwych. Mam nadzieję że trochę osób to przeczyta i odpuści sobie ten wyjazd oszczędzając sobie przy tym niezłych nerwów.

Lidia
@Niewazne

Wow. Ten każdy pracujący weekend to przymusowo czy tylko dla wybranych?

Nieważne
@Lidia

Przymusowo, nikogo o zdanie nie pytali. Poszliśmy zapytać się kogoś wyższego na magazynie dlaczego musimy weekendy pracować skoro inni nie przychodzą. On zdziwiony ze my wcale nie chcemy, powiedział że koordynatorka hotelu nas zawsze zgłasza. Szkoda gadać.. Jeżeli ktoś chce na 3 zmiany pracować za 1100€ to ta agencja będzie właśnie dla niego

Nieważne

Szczerze to nie wiem o co chodzi w tej odpowiedzi, nie mam na imię Marta ;) jako taka agencja powinniście spodziewać się tego, że wiele ludzi was nie poleci a nie tylko jakieś jednostki. Nie pozdrawiam

Bogdan
@Nieważne

Z jednej strony słabo pracować w weekend, a z drugiej można dzięki temu pewnie więcej zarobić. W końcu rozmawiałaś z koordynatorką czemu ciebie zgłaszała do pracy? Bo przecież to można było łatwo załatwić tylko żeby się potem komuś nie narazić, nie?

Gosc03
@Niewazne

Myślę tam isc , ale już sama nie wiem :( można wiedzieć jak nazywa się koordynatorka?

smootie
@Bogdan

Ja będziesz drążyć temat to sie narazisz.

kkk
@Niewazne

pracujac na 3 zmiany sredni zarobek netto! po odciagnieciu wszystkich podatkow oraz kasy za hotel wychodzi 1600€ NETTO! oczywiscie z zeitkontem. Wiem kto opinie napisal, wiec jak sie komus nie chcialo chodzic do pracy i spoznial sie caly czas to si ekurwa prosze nie dziwic ze koordynatorka (usunięte przez administratora) taka osobe i sciagnela kaucje za (usunięte przez administratora) w pokoju. NIE POZDRAWIAM

@Niewazne

Zgadzam się!!! Tak samo... Nigdy w życiu do Pinnebergu bo wykończycie się psychicznie....

Potencjalny pracownik pinneber
@.

A czym? Taka ciężka praca ? Zastanawiam się czy tam jechać.

oki
@Niewazne

w homberg koło kasel tam gdzie jestem jest to samo tragedia tylko ja to załatwiam wszystko pisemnie i prawnie bo te komentarze nic nie dają ludzie będą przyjeżdżać i głowę spuszczac w dul inne narodowości trzymają się razem a polski naród za granicą pokładają kłody pod nogi masakra

Niedoszły Pracownik

Rozmawiałem z jedną koordynatorką tydzień przed przyjazdem i wysłałem Papiery, Dzień przed dzwonię z potwierdzeniem przyjazdu że bd jutro po czym że jeszcze da mi znać... Dzwoni 3 godziny później i mówi że jednak lipa gdzie dałem wypowiedzenie w tymczasowej pracy...

Miły Pan

Witam. Polecam bardzo projek znajdujący się w Pinnebergu i ogólnie całą firmę. Pomoc przy urzędowych sprawach i nie tylko była mi zapewniona jak pracowałem. Wypłaty na czas i wszystko udokumentowane. Nic tylko przyjeżdżać i zarabiać €€€

Pan M.

Polecam firmę każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji oraz dopasowana oferta pracy do wymogów. Z przyjemnością chciałbym podziękować Pani F. za opiekę, kontakt, oraz indywidualne podejście.

Agnes

(usunięte przez administratora), trzymajcie się z daleka jeśli wam życie miłe! Wyzysk, tempo pracy ponad ludzkie siły, kobietom każą dźwigać ciężary, krzyczą, traktują z góry, panie Wietnamki nawet biły po rękach, a to wszystko za imponujące 900€ miesięcznie. Standart zakwaterowania słaby, w niektórych miejscach była pleśń, a zrzynali za to 300€. Byłam 1,5 miesiąca i mam traumę do końca życia. Bądźcie mądrzejsi ode mnie, czytajcie wcześniej opinie i JAK NAJDALEJ OD BRANDT.

Jest jakiś kontakt do firmy po Polsku? Pracowałem w Melle i wszystko było git, ale ani nie wziąłem ani numeru telefonu ani nic.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Workforce Express GmbH?

Kkk

Jak najbardziej. Wszystkiego naucza, pokażą, załatwia. Wiec nie widzę przeciwwskazań.

Zostaw merytoryczną opinię o Workforce Express GmbH - Bamberg

• Jak się pracuje w Workforce Express GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Workforce Express GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Workforce Express GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Workforce Express GmbH