Opinie o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Widzę ogłoszenie na specjalistę do logistyki. Czy ktoś z pracujacych mógłby się wypowiedziec na temat pracy w logistyce? Duża rotacja? Dzięki z góry.

ja też

Stanowisko biurowe, już mają tam osobę

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje, słyszałem, że Dzierżoniowie przyjmowali.

Tak
@Waldi

Tak przyjmują, ale tylko facetów.

Edyta
@Waldi

Nie wiem, jak było w sierpniu, ale teraz są ogłoszenia o pracę dla inżyniera w dziale jakości i technika mechanika (to pierwsze wstawione dziś): https://pracodawcy.pracuj.pl/ls-cable-system-poland-sp-z-o-o,443877 Odezwij się, czy składałeś CV w Ls i jak Ci poszło. Dostałeś tam pracę?

Czy pracownicy w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji dogadują się między sobą?

Maczo

Raczej nie prędzej Cię osrają.

Mako

Nie polecam ls to drugi Amazon.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
lala

Nie polecam :)

Żeby to tylko oni..

Onwidzikto

Kto jeszcze dawaj(usunięte przez administratora)

Ja lubie

Ja też po denko

(usunięte przez administratora)premia dla tych co nie palą.

Łycha

Są kryteria ? Są!

Ahshhd

Uwazaj jak michal da premie hehe on jeszcze zabierze a nie da ani grosza bo to centus z niego haha

Pracus

Czlowiek sie stara a oni nic nie doceniaja takiej osoby. Tam ludzie zaczna szybko uciekac bo nikt za gola pensje nie utrza rodziny. Ludzie tam ida poromansowac tylko

Anonimowa

Pracuje tutaj od pewnego czasu i nie rozumiem czemu tak wielu ludzi w tej firmie nie (usunięte przez administratora) swoich kolegów i koleżanek z pracy. Niektóre osoby tylko czekają żeby komuś zrobić na złość albo kogoś wyśmiać. Dotyczy to kabelków jak i bateryjek

same romanse w tej fabryce. zamiast procowac to tylko romansujecie

Ciekawy zaśliniony....

WOW coś nowego w dyskusji :D Kto romansuje bo nie zauważyłem ?

@Ciekawy zaśliniony....

Jeden kierowniczek od bateri

Kablarz

No ciagnac druta a nie...

Majk
@Kablarz

No tak jadą po CP jak po mokrej kaczce to CP się odgrywa. Słabo.

Znana sprawa on się nie kryje.

Może więcej szczegółów a nie tylko ogólniki

Onwidzikto

często widać ich razem każdy już widzi i wie ktoo

Blanka
@Onwidzikto

za duzo kierownikow na bateriach nie maja wiec chyba to nie problem

@Blanka

Który z tej trójcy ?

Jaki Patryk ?

Na Go Worku jest temat EV. Idzcie sobie tam ze swoimi brudami...

Majk

A Panie z biura niech noszą spodnie bo Nie można się skupić na pracy. Proponuję te (usunięte przez administratora) buciory i spodnie jak blacha. BHP normalnie poniosło sam niech nosi te ciuchy...

Onaona
@Majk

Nie dziwi mnie że są romanse dla mnie na bateriach są większe ciacha niz w cp szkoda że już razem nie siedzimy w biurze bo teraz widzę ich od czasu do czasu

Brudas
@Jaki Patryk ?

A co, na kablach dość już brudu i syfu?

Maczo

Uważajcie na Perłę chodzi do biura i kabluje.

eeeee
@Maczo

kto to perła?

Moje zdanie

Każdy ma swoje zdanie na temat LS. Zależy kto z kim i dlaczego . Bo to że BHP do poprawy to że dziewczyny z biur to takie czy owakie. Ludzie w kazdym zakładzie jest tak samo a ludzie wszystko napiszą zamiast iść i powiedzieć prosto w profil co go boli. Firma jak firma wiadomo są osoby które sie lubi i nie lubi. Moje zdanie jest uniwersalne bo są osoby które irytuja mnie swoim sposobem bycia ale mam to gdzieś.

Pleban
@Moje zdanie

Przestań

Ktos

Nie polecam firmy ls cable tam oszukuja mowili kazdemu o premiach za frekwencje za produkcje i nadal nie ma masakra ucieklam stamtad to (usunięte przez administratora)uwazajcie na ta firme nie polecam

@Ktos

A zasłużyłaś na premie że się domagasz!!!!!!?????

Ktos
@Anna

Nie wazne czy ktos zasluzyl czh nie skoro kierownik(usunięte przez administratora)obiecal premie to niech ja da a nie (usunięte przez administratora)

Premie ?
@Ktos

Kierownik nie obiecał premii. Na rozmowie wręcz zaznaczał, że póki zakład porządnie nie ruszy nie będzie premii. Nie kłam. Odeszłaś bo byłaś słaba. Dobrze wiemy kim jesteś, bo tylko jedna pracę porzuciła. Tak się okazuje szacunek koleżankom, które teraz muszą za ciebie nadrabiać. Ale może to i dobrze bo przynajmniej mniej braków będzie na kolorowaniu. Ogarnij się dziewczyno.

K
@Premie ?

Jakich brakow czlowieku to ty sie ogarnij. Nie bylam slaba tylko nie mam zamiaru z oszustami i falszywymi ludzmi tmrobic za grosze

@K

I wice wersa przygarniał kocioł garkowi ha

Ktoś
@K

Zacznijmy od tego że (usunięte przez administratora)nikomu nie obiecywał podwyżki w maju tylko nakreślił iż jest taka możliwość. Sam osobiście mi to zakomunikował przy przedłużaniu umowy.

Obserwator
@Anna

Wymagasz a od siebie nic nie dajesz, ciągle gorzkie żale....masakra z tobą.....brak słów....

Obserwator
@Ktos

Anka nie błaźnij się wszyscy wiedzą jaką masz tu opinię i w innych zakładach również.....

Bobo

Jednym słowem Burdel...Masakra

Izaura

Ogólnie to firma jest do bani premii zero A wymagań coraz więcej..ciągle o coś pretensje.. Jeszcze praca brudna smierdzaca...szkoda gadać.

Haha

Tak jest tam cudownie że dziś mistrz produkcji złożył wypowiedzenie ale (usunięte przez administratora)jeszcze go urabia by został jak dowództwo zaczęło uciekać no to chyba nie za ciekawie tam hahahaha .

zorientowany
@Haha

Mistrz produkcji złożył wypowiedzenie bo chcieli się go pozbyć.... wyprzedził ich. (usunięte przez administratora) Szacun dla tego i tego.

@zorientowany

Po co sie pozbywac sami odejda

Misiek

Młody miał na myśli mistrza produkcji, który odszedł, a nie BHPowca. BHPowiec to najbardziej irytujący pracownik w tej firmie. Głowę nosi wysoko jakby nie wiadomo kim był, czepia się o wszystko, a sam przepisów nie do końca przestrzega.

Kasia Cichopek

Aaa Oki tak pan z bhp zajmuje się wszystkim poza bhp bo na tym się nie zna a dowalac się o pierdoly jest łatwo. Ogólnie zajmuje się wszystkim zdala od bhp. Więc nie nie ma czasu taki makaron na uszy nawija ale już wszyszczy widzą dla czego bo na przykład kartony układa żenada.

Ehhh
@Kasia Cichopek

Usuwają posty i to te co opisują prawdę pod biurkiem nie ma miejsca bo siedzi tam ten "Pan" siedzi po godzinach i w soboty nic nie robiąc bieze 10000 na łapę dymajcie na niego

Pleban
@Ehhh

Ja tu stanowi prawo!!!

Pan od bhp

Ci co posmakowali szybko z pracy zrezygnowali

Nepotyzm
@Pan od bhp

Tak się kończy przyjmowanie po znajomości, ludzi nie przyjmuje się po rekrutacji a bo pracowaliśmy razem a potem du.. zbita bo brak kompetencji i fundamentalnych umiejętności i pan chodzi sobie po placu i się śmieje z innych bo kasę robi a wy te marne złote podwyżki.

Mnie tu dobrze
@Nepotyzm

Ciekawy jestem kto te wszystkie bzdury wypisuje.... Codziennie mamy wgląd w realizację planu, mamy ją na poziomie 85-90% a pracujemy drugi miesiąc, z BHP nigdy nie miałem problemu, wszystko działa. Nie zauważyłem, żeby wewnątrz naszej firmy były jakiekolwiek kłótnie... Kasa jedna z lepszych na strefie... to jest prawda ! Czy komuś zależy, żeby nas skłócić ? A może to ktoś z zaprzyjaźnionej za ścianą spółki baterii ? Nic nie robią już od ponad roku, kasę biorą za nic i mają czas na mącenie z zazdrości..... żenada i wstyd. Żeby Polak Polakowi..... ale to takie polskie. Współczuję temu głupcowi.

A nam nie
@Mnie tu dobrze

A nam nie i wcale się nke dziwimy, że ludzie odchodza i tez mamy to w planach kasa slaba. Tak z bhp nie ma problemu jak nawet kierownik produkcji w trampkach czasem chodzi i jest ok

Pomiędzy
@Mnie tu dobrze

Wiesz wy już dawno skłóceceni jesteście ślepcu wyzywacie ich od grzyba na drzewie a to faktycznie ich wina że projekty im sie przesuneły to wy to zrobiliście tak żenada i wstyd ślepcu

@A nam nie

A nam się podoba!!!tylko biadolicie za pracę się weźcie bo chyba jeszcze ciężko nie pracowaliście to nie macie porównania a jak komuś się nie podoba droga wolna ! Bo takie bzdury piszecie że aż wstyd naprawdę wszystkich ocenianie tylko nie siebie żenada.

Zainteresowany magazyn.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy sa przyjęcia na magazyn bo z tego co słyszałem zaklad idzie na trzy zmiany a magazynierow tylko dwóch. Zastanawiam sie czy jest sens składać podanie. A jesli tak to czy do kadr czy bezpośrednio do kierownika magazynu.

slabo placa i teraz duzo osob odchodzi bo praca na 3 zmiany obok nowy zaklad tez sie otwiera i placi lepiej

Obok? Jak się nazywa?

P1

A co wy tam macie za maszyny extrudery?

Nie Bengt!

Tego obok zakładu też nie polecam tam jest Szwed który wdziera ryja na ludzi traktuje jak śmieci tak do pogadania jest ok ale w pracy to nic dobrego nie polecam z Bengdem podejmować współpracy za żadne skarby nie!!! Ale Polacy są Oki .

Stazystka

Hejo Pracuje w biurze od kilki dni ogolnie jest fajnie nauczylam sie obslugiwac kopiarke i paszczarke do papieru mam fajna pania meneger podaje jej kawe lub cherbate a ona zawsze od dzwiecza sie usmiechem jest super atmosfera polecam

Blak Jak
@Stazystka

A mi sie podoba ta nowa

Misiek
@Blak Jak

Która nowa?

J...
@Stazystka

Pani stażystko z taką ortografią to ja bym się do tego biura nie przyznawała za bardzo :-P

Zadowolony z LS

Nie rozumiem dlaczego taka fala złych komentarzy została przelana na tej stronie. Moim zdaniem jest to zgryzota osób którym nie udało się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jest to dopiero start firmy wszystkie maszyny są dopiero instalowane jest duże wsparcie i szkolenia. Widać że każdy jest zaangażowany w rozwój firmy. Panie w biurze są naprawdę miłe i służą pomocą w każdej chwili. To że ktoś ktoś zrobi sobie kawę albo zje jakieś ciasto to chyba nie zbrodnia? Świadczy to tylko że jest luźna i miła atmosfera. Niestety jak to bywa w życiu niektóre osoby lubią siać ferment i widzieć wszystko w czarnych barwach. Ja naprawdę pracę w LS polecam i zachęcam do aplikowania. Firma ma potencjał, można się rozwijać widać że dziewczyny się starają bo zaczynają pojawiać się benefity. Większość komentarzy tutaj to zazdrość i brak szacunku do innych osób, które pewnie mają dużo obowiązków i to wywołuje u co niektórych przelewanie żółci i zazdrość, że ktoś robi coś dla ludzi. Jeśli uważasz, że tutaj jest źle to nikt nie trzyma cie na siłę możesz poszukać innej pracy - powodzenia. Z mojej strony mogę powiedzieć że LS spełnia w pełni moje oczekiwania i jest tutaj szansa na rozwój, osoby które tutaj pracują są kompetentne i mają bardzo dużą wiedzę na temat prowadzenia swoich działów oraz wizję na rozwój całej firmy. Jeśli chodzi o Panie pracujące w biurze tą są one dla każdej osoby bardzo miłe i zawsze służą pomocą, odpowiadają również cześć oraz można z nimi swobodnie porozmawiać nie tylko na tematy związane z pracą. Pan który rekrutował widocznie dla wielu osób okazał się zbyt wymagający ale to również bardzo miła osoba która jest w pełni kompetentna i zaangażowana w swoje obowiązki. W obecnej chwili to chyba najlepsza firma na strefie dzierżoniowskiej i jeśli dalej będzie trzymała taki standard to spokojnie może konkurować jeśli chodzi o jakość i dbałość o pracowników z najlepszymi firmami w kraju. Polecam i zachęcam bo naprawdę widać że koreańskie firmy mają duży do powiedzenia na rynku pracy w naszym kraju.

Tytus
@Zadowolony z LS

Tekst sponsorowany przez pracodawcę.

Tytus
@Zadowolony z LS

Nie rozumiem dlaczego usuwacie świeże posty jeżeli nie naruszają regulaminu. Czy wasza intencja jest żeby tylko pracodawca pisał jaką to idealna firma. A opinie innych są nie ważne.

Nata
@Tytus

Niestety tak, monolog jak jest fajnie. I niestety firma przyjmuje masę osob z upadłych koreańskich firm bez rekrutacji albo po znajomości o niskiej jakości pracy o wiedzy mimo wieku nie mówiąc. Te osoby przeżyją tylko tu. W odpowiedzi dla czego tu pracuje-ktoś już tutaj wspomniał że to jedynie przystanek A czemu tu jestem bo dostarczane były piękne wizje a jest jak...

J...
@Zadowolony z LS

Oj no piszą to osoby które nagle stwierdziły że jednak coś będą musiały robić heh. Praca jest ok, płaca też nie jest jakoś tragicznie jak na strefę Dzierżoniów bo w sumie wszędzie dają podobne stawki a w poniektórych nawet mniej płacą. Zresztą ci co pracowali w innych zakładach na DDZ to wiedza a ci co nie wiedza to widocznie muszą się na własne oczy przekonać :-P

Sugeruję wrócić do przedszkola i przejść jeszcze raz przez wszystkie etapy kształcenia języka polskiego, bo nawet dzieci z podstawówki ładniej sklejają zdania.

Zostaw merytoryczną opinię o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji