Opinie o McDonald`s w Ostrowiec Świętokrzyski Aleja 3 Maja 15

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w McDonald`s o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Ostrowiec Świętokrzyski Aleja 3 Maja 15

Czy nowo zatrudnione osoby w McDonald`s otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@pestani Nowy wpis

Tak ☺️ jest umowa o pracę od pierwszego dnia ☺️

@ola Nowy wpis

Boże już drugi raz zamawiam sałatkę z kurczakiem a dostałam bez , na rachunku nawet nie wpisane. Nie polecam , pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie McDonald`s?

ŁamiąTwojePrawa

Franczyzobiorca (usunięte przez administratora) łamie prawa kodeksu pracy związane z wynagradzaniem (potrafi płacić mniej niż minimum ustawowe). Zdjęcie z kontroli pip możesz zobaczyć w opinii z (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie McDonald`s? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektromonter
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
Julia

Dziękuję za takie urodziny .najgorszy mc donald w Polsce ,brudno ,Pani bardzo niemiła przy kasie, mama i tata zdenerwowani ,a ja zjadłam zimne nagetsy i frytki .Pan chyba specjalnie nie wywołał naszego numerka 40 No zrobił to złośliwie. Nigdy tam już nie przyjedziemy .

Kasiagda71

Wczoraj o godzinie 14 przyjechaliśmy do mc Donalda ,ponieważ córka się uparła, że chce ram właśnie spędzić swój obiadek urodzinowy.stoimy z 6 minut przy kasie, nie na nikogo Po chwili przychodzi jakas blondi .Byliśmy pierwsi do obsługi ale ona nas nie widzi .mąż waży 110 kg i na 185 cm ,staliśmy oboje, ale widać byliśmy przezroczyści. Za nami stoi Ukrainka i daje tel .zostaje obsłużona przed nami, więc mowie ,ze my byliśmy pierwsi .ale cóż, pierwsza łyżka goryczy przełknięta. Usiedliśmy przy stoliku, na którym był totalny syf.stolik stoi beż dostępu do widoku tablicy zamówień, ale gościu woła numerki,więc cierpliwie czekamy. Woła już 50 ty numer więc idę zapytać, co jest. Okazuje się, że moje zamówienie leżało od dawna zapakowane z resztą na wynos, mimo że siedzieliśmy przy stoliku i blondi przy kasie nie pytała, czy na miejscu. Dzieciak zjadł prawie zimne urodzinowe nagetsy nawet bez tacki ,na zasyfionym stole.Ja jestem z Gdańska, szczerze wierzyć się nie chce ze w MC donaldzie pracowali tak niekompetentni i chamscy ludzie .proszę dyrekcję o zweryfikowanie tego zajęcia i wyciągnięcie wniosków, dlaczego w tym macku jest pusto ,a w KFC fo którego pojechaliśmy za chwile pełno ludzi i miła fajna obsługa

Nowak

Odradzam pracę w McDonald a szczególnie na nocy,wykorzystanie ludzi .Najlepszej żeby zlikwidować McDonald.

Dalej taka atmosfera zła? Bo opinia pracownika widzę okropna no ale z drugiej strony minęły od niej prawie 2 lata, a wiadomo że w McDonaldach czasem szybko zmieniają się menagerowie i w efekcie tego cały zespół ma całkiem inne odczucia z pracy... Proszę dajcie znać, bo szukam pierwszej pracy i chciałam zatrudnić się właśnie tutaj ze względu na elastyczność godzin pracy.

As

Nie polecam na gorze przy stolikach brudno nikt nie dba o dezynfekcję wszyscy bez maseczki. Kosze przepełnione coś okropnego.

Pracownik restauracji

Jedyne co dobre to to, że wypłata na czas. Innych plusów nie dostrzegłam. Atmosfera okropna. "Menagerowie" wymagajacy wykonywania kilku czynnosci w horrendalnym tempie (niekiedy wręcz wszystko na raz) nie skapiacy się do pomocy. "Zwykli" pracownicy biegają z językami na brodzie aby jak najszybciej zrealizować zamówienia, podczas gdy ono często siedzą sobie popijając kawkę bądź roboac "obchody"na papieroska. Ogólnie nie polecam

Nikt
@Pracownik restauracji

Nie polecam również ponieważ byłam może z 7 razy i nigdy nie dostałam dobrego zamówienia albo było dawane dwa razy to znów czegoś nie dali a się za to płaciło . Dopiero ostatnio opierdolilam kobitkę i pierwszy raz dostałam zamówienie takie jak powinno być. Nigdy tam więcej nie przyjadę.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

McDonald`s