Opinie o Bricomarché w Kalisz Młynarska 131

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bricomarché. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bricomarché o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Kalisz Młynarska 131

Nie polecam

Duża rotacja pracowników, brak pakietu socjalnego. Atmosfera w firmie jest straszna, chaos, poganianie, kierownictwo do wymiany. Skargi od klientów na porządku dziennym, brak szkoleń. Pracodawca nie zapewnia nawet obuwia ochronnego (!). Praca w tym miejscu grozi utratą zdrowia

:) Nowy wpis

Chamstwo i wieśniactwo.

XOXO Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka "rodzinnej atmosfery" to tu ją znajdzie. Z większym nepotyzmem w życiu się nie spotkałem w żadnej firmie. Rodzina kierownika na każdym dziale. Sklep budowlany - i zgadza się opinia osoby, wypowiadającej się wcześniej - obuwia roboczego nie zapewniają co powinno być na porządku dziennym mając na uwadze wiele czynników mogących przyczynić się do uszkodzenia bądź złamania kończyn. Zarobki marne, szkolenia - żadne. Niektórzy pracownicy pracują za 3 a niektórzy nawet nie wypełniają swoich obowiązków.

Nie polecam Nowy wpis

L

Zwalniaja a nie zatrudniaja... Smieszne zarobki, chamskie kierownictwo i wymagania z sufitu. Praca na chwile i to krotka chwile. Brak BHP tylko czekac na wypadek, z marketow najgorsza mozliwa opcja na zatrudnienie

Renata
@L

Śmieszne zarobki czyli jakie?

BHP Nowy wpis
@L

Bez uprawnień pracują na wysokościach, bez uprawnień SEP zajmują się elektrycznością. Nie chcesz stracić nerwów, zdrowia i pieniędzy trzymaj się od nich z daleka.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bricomarché się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Bricotodno

Trzymajcie się z daleka od tego miejsca… nie polecam, więcej obiecują niż tak naprawdę jest

Bez komentarza

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tym sklepie i podzielę się z wami tym co zastałem, żeby nikt więcej takiego błędu nie popełnił. Omijać ten zakład z daleka ale od początku. Na rozmowę przyszedłem punktualnie, mimo to czekałem 40 minut pod kasą. W informacji nic nie wiedzieli, "szef przyjdzie", nasłuchałem się przeklinania bab i wyzwisk między pracownikami. Nigdy takiego języka nie słyszałem w markecie Po 40 minutach przyszedł jakiś śmierdzący tanim żarciem facet i rzucił w moją stronę "Dzień dobry idziemy!". W biurze zawalonym kartonami, pierwsze co zrobił to otworzył jedzenie i jadł przy mnie patrząc w telewizor na ścianie... Sam nie wiedział gdzie zatrudnia, na pytanie gdzie będę pracował usłyszałem "trochę ogród, trochę narzędzia", "to się zobaczy". Nie wiem co się zobaczy bo wyszedłem z biura i nie zamierzam tam wracać. Kompletne zero, jak tak traktuje ludzi na rozmowie to później musi być dużo gorzej.

Ilona
@Bez komentarza

O nie, masakra :D Chociaż taki z tego plus, że tam pobyłeś chwilę i mogłeś zobaczyć jak wygląda u nich atmosfera. A w ofercie były podane jakieś zarobki? Jestem ciekawa ile tam płacą z takim podejściem :D

Edyta

Czemu tak piszesz? Ciekawa jestem, skąd tyle pogardy u ciebie. Chyba jakiś powód jest?

Kama

Zmuszają pracowników do pracy w niedziele

Maria
@Kama

A to jest w ogóle legalne? Do niczego nie można zmuszać pracowników, ale to są ludzie dorośli, jeśli się godzą to ich problem.

Lubisia
@Kama

A skąd masz takie informacje? Bo nikt w tej pracy nie jest zmuszny przychodzić w niedzielę do pracy. Idzie się dogadać z kierownictwem.

@Lubisia

A co jakby kompletnie nikt akurat nie chciał?

Lubisia
@Izabela

Akurat na chwilą obecną aż 3 osoby nie chcą przychodzić w niedzielę do pracy i nie ma z tym problemu ;) A reszta osób są mega chętni. Nikt nie jest zmuszany! Dodatkowo przysługuje dzień wolny do odbioru w tygodniu a także dodatkowa Premia do wypłaty :) Mi odpowiada, dzień wolny gdzie przyda sie w tygodniu z dzieckiem posiedzieć i dodatkowa kasa :)

@Lubisia

No to faktycznie fajnie, bo elastycznie możesz sobie poukładać pewne sprawy z wyprzedzeniem. A ta dodatkowa premia to ile? ;)

K
@Kama

Nikt nikogo nie "zmusza" jeśli pracownik nie jest chętny na pracę w niedzielę to nie pracuje. Pracownicy mają dodatkowe pieniądze i dzień wolny w tygodniu.

Dua
@Kama

Pracuje w tym sklepie i nikt nikogo do niczego nie zmusza... Osobiście wolę przyjść w niedzielę i mieć dodatkowe pieniążki i dzień wolny w tygodniu....

@Dua

No to się nie dziwię jeśli takie pewne warunki co do tego dają. A zdradzisz ile tej premii może dzięki temu wlecieć? Za co jeszcze tu przyznają?

Dua
@Izabela

Za pracę ????

@Dua

Haha, no co Ty nie powiesz. ;) A pierwsze pytanie?

JR

Kompletny burdel, ceny nie zgadzają sie z niczym! Pilnować zakupów z paragonem w ręku co się kupiło! Pracownicy to jacyś kretyni nie umieja udzielić żadnych informacji!

@JR

Pewnie to też zależy o co ich pytasz? O asortyment? Bo jeśli z danego działu serio się nie znają to chyba warto podskoczyć do kierownictwa w tej sprawie?

Emilia

Jeden z najgorszych sklepów budowlano-ogrodniczych w jakim kiedykolwiek przyszło mi robić zakupy. obsługa wiecznie niedoinformowana, nie wie co i gdzie jest. Spychologia na maksa: " proszę pytać na innym dziale " itd. Porzadek na półkach wola o pomstę do nieba. Jakby po prostu ktoś zrzucił ten towar z 10 metrów i tak zostawił. Brak cen. Dział ogród PORAŻKA. Rośliny w sezonie stanie agonalnym.

@Emilia

Wydaję mi się, że mogłas trafić zwycajnie na osoby, które były pierwszy dzień w pracy, próbowałaś skonsultować się z pozostałą częścia obsługi?

Zatrudniaja nowych? Maja jakies wolne etaty czy zwolnienia na sklepie? Pensje zalezne od stanowiska, placa na czas? Ile wyplaty na poczatek? Jaka jest atmosfera?

Maria

Też jestem zainteresowana, ale raczej nie będę się tam pchać w grudniu, bo pewnie jest dużo roboty. A Ciebie jakie stanowisko interesuje?

Arczi

Jestem zadowolonym klientem bardzo miła obsługa .Dziękuję pani Paulinie i Kubie za pomoc w kupieni hamaka i ściągnięcie go z górnej półki . Oby więcej młodych ludzi

BRICO

Listonosze z BRICO ŚMIECH NA SALI

Klient

Strach tam chodzić

Znachor

Nie polecam pracy w tym miejscu. Dla ambitnych - nie ten adres, oferta pracy uboga. Brak możliwości rozwoju, szklany sufit, benefity to utopia. Góry odkładów, a logistyka i bhp to legendy jak za 7 górami, za 7 lasami. Nie zachęca, a zniechęca. Mało ludzi na sklepie, dziwne zasady. Możne na chwilę, ale nie na dłuższą metę bo ta praca nie wzbogaca w żadnej kategorii.

Rad

Porażka... Każdy pracownik ma po 5 etatów, kasa słaba. Zero BHP, ściąganie towaru spod sufitu bez zabezpieczenia. Chaos, w ogóle nie ma logistyki. Omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Kalisz

• Jak się pracuje w Bricomarché?

Zobacz opinie na temat firmy Bricomarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricomarché?

Bricomarché