Opinie o Kongsberg Automotive w Koluszki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kongsberg Automotive. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kongsberg Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Koluszki

Czy w Kongsberg Automotive są paczki/bony świąteczne?

Na święta dają premie plus kasa na mikołajki dla osób mających dzieci.

S

Jak ktoś jest ciamajdą, powolnym mułem i nygusem to po co się pcha na produkcję.

Miro

A coś więcej o pracy w inżynierii? Ciężko się dostać? Jakie warunki pracy?

A jak wygląda praca w inżynierii?

alfa

porażka

Jolanta
@alfa

Zechcesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Z czego konkretnie nie jesteś zadowolony? Znajdziesz też coś, co Ci odpowiada? Obecnie dla wielu osób istotny jest dostęp do benefitów pozapłacowych, czy firma je oferuje? Wcześniej ktoś wspominał o zmianowym systemie pracy, czy dotyczy to wszystkich stanowisk?

Alfa
@Jolanta

Brak kontynuacji działań. Większość inżynierów zatrudnionych przez poprzedniego dyrektora odeszła lub została do tego zmuszona. Nowy skład zatrudniony mocno po uważaniu kompetencje , czasem jak w NBP u u obecnego (usunięte przez administratora). Praca w nadgodzinach za fri, do odbioru godzina za godzinę. Benefity,, jak na Automotiwe to żadne. Zmianowy system pracy co do zasady obowiązuje pracowników produkcji, inżyniering ma dyżury popołudniowe od czasu, do czasu, każdy. Fatalne zarządzanie kłótnie o każdy grosz na inwestycje, decyzje podejmuje Pruszków i księgowa w Szwajcarii.

Korposzczurek w Swiss Fabryce
@Alfa

mam pytanie, księgowa w Swiss?...a co do nich mają Szwajcarzy?

Ezekiel
@Korposzczurek w Swiss Fabryce

Bo centrala jakisczas temu przeniosła się do Szwajcarii, zwiali z Norwegii ze wzgledu na podatki. Kazda decyzje zatwierdzaja oni, wydatki, zatrudnianie etc, obecny dyrektor to tylko słup.

Polak
@Ezekiel

Jak się pracuje w dziale jakości bo widzę że poszukują inżyniera jakości. Warto aplikować czy raczej odradzacie pracę w tej firmie?

Maksym
@Polak

na ich stanowisku nie wiem jak się pracuje, ale mogę powiedzieć, że inżynierowie są na prawdę w porządku, w przypadku pytań zawsze pomocni, lecz ich kierownik pozostawia dużo do życzenia...

Aplikowałeś do firmy Kongsberg Automotive? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
logo firmy Operator wózka widłowego wysokiego składu
Koluszki
Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.
Anastazja

@Alfa Uważamy się za specjalistów w wielu kwestiach to moze trzeba założyć swoją firmę? Ta jest dobra dla chcących pracować!

Beczuł

Gemba popsul to co bylo jednym z niewielu plusow w firmie-atmosfere.Teraz juz nic tam ludzi nie trzyma.

@Beczuł

Wszędzie gdzie był to zostawiał zgliszcza i niesmak

Patryk

Czy ktoś wie jak wygląda praca w UR ?

Kałabanga
@Patryk

Albo biegają od maszyny do maszyny albo siedzą. System dzień noc dwa dni wolnego

ZŁY

sześciu uciekło.

Tech
@Patryk

Większość to obrabiarki CNC bez podziału na elektryk mechanik , bez szkoleń , bez rozwoju tyle ile wiedzy przyniesiesz z taką wyjdziesz . UR zarządzany przez Pana który albo cię złamie i będziesz na każde skinienie albo sam odejdziesz bo będziesz miał dosyć ciągłego użerania i wahań emocjonalnych.Plusem jest stawka jak na Koluszki i współpraca z stanowiskami zrobotyzowanymi.

Poszukujacypracy

A jakie warunki na początek na produkcji?

Kałabanga
@Poszukujacypracy

18 brutto przez agencje

Xyz

Firma z potencjałem ale beznadziejne zarządzanie przez polskiego dyrektora. Preferowane kolesiostwo , posciagal z poprzedniej firmy swoich pupili i zwłaszcza jednemu wydaje się że wszystko mu wolno- chamskie odżywki i traktowanie z góry. Dyrek myśli że wszystko wie o automotive A tak naprawdę to nie wie nic co widać w przypadku kompetencji jednego z przyjetych kierownikow. Manipuluje ludźmi, napuszcza jednych na drugich co do prowadziło do wrzucania odpowiedzialności z jednego na drugiego. Atmosfera wzajemnej pomocy jaka istniała w chwili jego przyjścia do pracy dawno się ulotnila.typ człowieka o tak dużej dwulicowosci jakiej chyba jeszcze mało kto spotkał ale świetnie się z tym kamufluje .Ludzie uciekaja bo maja dość atmosfery A nie że jest jeszcze wciąż wiele do zrobienia

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Koluszki

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Kongsberg Automotive