NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.

Koluszki

Opinie o NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.

anonymous

Za 2000 zł niech sami ciągaja ADR y. I nie wykorzystują ludzi z doświadczeniem Normalna żenada.

anonymous

Padaczka tam straszna kierowca wogole nie szanowany tylko patrzą zabrać premię Poprostu dramat.

Fachowiec

Nie wiem kto polecą ale to nie.jest kierowca nieszanowanie kierowcy to podstawa w tej firmie zastraszania bo zabierzemy premię jest uznaniowa a teraz co 4 6 tysięcy i cała polska ogłoszenia kierowco ratuj zetanga bo mamy głowy w nocniku a jak się wyprostuja to szofer w pizdeczke procedury i po pizdeczce

janek

W ostatnim czasie pojawiły się oferty na kierowcę ADR w Dębicy, Gliwicach i Kutnie. Całkiem fajne są te oferty pracy, ale trzeba oprócz prawa jazdy C+E mieć uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych. Ktoś wie, ile można na tym zarobić?

TSL

Firma godna polecenia jako transportowa jedna z nielicznych działająca na terenie gminy. W porównaniu z firmami transportowymi w Koluszkach to ocena BDB.

Zostaw opinię o NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o. - Koluszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o.