Operator wózka widłowego wysokiego składu

Koluszki
Umowa o pracę6 800-7 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.03.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • praca wózkiem widłowym wysokiego składowania
  • rozmieszczenie towaru w magazynie
  • praca ze skanerem

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenie w pracy w magazynie

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1