Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. podczas okresu próbnego?

. Nowy wpis

Witam, z całego serca nie polecam jeżeli chcesz tam pracować zastanów się 5 razy czy warto tracić czas, kierownictwo ma wszystko w (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o wypłatę za cholerę się nie doliczysz, jak na takie warunki wynagrodzenie śmiechu warte A w biurze niemiła atmosfera każdy patrzy na swój czubek nosa tylko żeby oni mieli dobrze.

Pytanie Nowy wpis

Czy Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

NN Nowy wpis
@Pytanie

JA UMOWĘ DOSTAŁAM PIERWSZEGO DNIA

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Utrzymania Czystości?
RUDA

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak organizacji. Kierownictwo nie potrafi opanować logistyki w tej firmie. Wynagrodzenie jak za tą pracę to niskie w porównaniu do innych tego typu zakładów. Premie bez kwitu. Inspekcja pracy tam powinna wkroczyć. Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że szkoda czasu na tą firmę.

Róża

Nie polecam. Obietnice wielkie nie mające żadnego odzwierciedlenia w wypłacie. Premia to jest w tej firmie (usunięte przez administratora) przyznawana według nie wiadomo jakichś zasad. Omijać szerokim łukiem ostatni raz w takim zakładzie.

ukrainiec

pewnie nie chciało ci się robić bo masz 500+ nierobie nie obrażaj Ukraińców ja tam robiłem i mam inne zdanie i tez jestem Ukraińcem praca ciężka ale zarobki odpowiednie

józef
@ukrainiec

bardzo dobra ortografia jak na ukraińca szefie

Obserwator
Klient

To prawda ,

były pracownik

Praca dobra na przeczekanie, nic specjalnego, zarobki przeciętne, rozbuchane ego pionu zarządzającego i brak jakiejkolwiek elastyczności nie pozwala na zbudowanie owocnej współpracy z dostawcami i klientami, z plusów to napewno pensja na czas.

Wanda
@były pracownik

Fajnie, że w tych niepewnych czasach można liczyć na wynagrodzenie wypłacane na czas. Może przybliżysz ile ono wynosi? Napisałeś, że zarobki są przeciętne ale nie mówi to za wiele.

były pracownik
@Wanda

Sorrry, ale nie podam swojej kwoty wynagrodzenia ponieważ nie pozwoliłoby mi na zachowanie anonimowości. Wiadoma jest nie od dziś dywersyfikacja zarobków w zależności od stanowiska. Skoro piszę, że przeciętne zarobki to znaczy, że mam wiedzę na temat zarobków pracy na różnych stanowiskach w firmie Starmeat. Przeciętne tzn., że nic specjalnego, zarobisz tam podobnie jak w innych firmach, dodatkowo obiady mogą stanowić zaletę pracy w tej firmie.

Rufi

Przede wszystkim to dobry pracodawca , dbający o pracowników a poza tym mamy fajną atmosferę więc polecam pracę.

Tito
@Rufi

Dba jak pies o piątą łapę. Nie ma jasnych wytycznych skąd się bierze wynagrodzenie, które jest obcinane każdego miesiąca. Nie widać na oczy żadnego paska po wypłacie. Ogólnie wielki kanał. Nigdy więcej u takiego pracodawcy.

Angelika
@Tito

Panie Sławku, kanał jest wtedy, kiedy pracownik z dnia na dzień rzuca pracę, nie dotrzymując warunków umowy, czyli np. okresu wypowiedzenia. Pozdrawiam

ludek

Zgadzam się z poprzednim komentarzem w 100%. (usunięte przez administratora)Dzięki takiej postawie m.in. w firmie od lat był i pewnie nadal jest przemiał pracowników, bo nikt szanujący się człowiek nie jest w stanie wytrzymać dłużej takiego traktowania

tomek

Praca w Koluszkach jest ok polecam

Krzysztof

Praca ok

MARCIN

PRACA OK

Wanda
@MARCIN

A napiszesz więcej informacji? Takich jak godziny pracy, zmiany, czy często robicie w Starmeat nadgodziny. Pozdrawiam.

Praca ok, darmowe obiady, atmosfera w porządku. Wypłata na czas. Polecam

Ja

To ktoś powie jak tam jest kobieta da radę tam pracować. Wybieram się tam do pracy tylko czy warto powiedziano mi że po 9 H dziennie chyba zapłacą I jak jest że sobotami

Tomek

Praca ok

Praca ciężka, jeśli jesteś pracowity -wytrzymasz, jest obiad dla pracowników, wypłata ok, szefowie -super, polecam.

Igor

Rabota ok

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w STARMEAT? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Andrzej

Zarobki ok praca ciężka ale idzie wytrzymać

GOSC

PRACA OK DOBRE ZAROBKI POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. - Koluszki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.