Opinie o Kongsberg Automotive w Koluszki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kongsberg Automotive. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kongsberg Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Koluszki

co nie zdążyli przeczytać

Witam. Jak wygląda atmosfera i praca w kongsbergu ??? Dyrektor pseudonim borsuk i jego prawa noga kierownik produkcji pseudonim zerwany koń tak zje.... atmosferę w firmie, że ludziom nie chce się nawet na to patrzeć. Co do pracy to oczywiście normy wyśrubowane i dalej idą w górę a kasa ta sama. Zrobić jak najwiecej roboty jak najmniejszym nakładam sił tak, żeby zajechać ludzi.Nadgodziny oczywiście są ale w wiekszości do odbioru. Kiedy odmówisz przyjścia na nadgodziny zaczyna się straszenie notatkami służbowymi i robi się pod górkę. Na kierowników zmianowych też nie ma co liczyć ponieważ kryją tylko swoje dupska a ludzi maja gdzieś. Na jakieś konkretne profity typu lepsze podwyżki mogą tylko liczyć przyd...... kierowników. A każdy z nich kilku ma nie ważne, że nic nie potrafią. No i najlepsi są tacy którzy się nic nie odzywają. Dział inżynieringu bije na głowę wszystkie działy. Banda leni i tępaków z kilkoma wyjątkami. Żaden nie pojawi się na produkcji, żeby coś usprawnić. A jak się coś spie..... to kombinują po najmniejszej linii oporu, żeby dołożyć roboty operatorowi. Jednym słowem metoda spychologii w tej firmie działa na najwyższym możliwym poziomie.

ktoś
@co nie zdążyli przeczytać

Dział inżynieringu bije na głowę wszystkie działy. Banda leni i tępaków z kilkoma wyjątkami. Żaden nie pojawi się na produkcji, żeby coś usprawnić. A jak się coś spie..... to kombinują po najmniejszej linii oporu, żeby dołożyć roboty operatorowi. Jednym słowem metoda spychologii w tej firmie działa na najwyższym możliwym poziomie. i dalej to jest aktualne.....

Nadjakościowiec

Jeśli odpowiada Ci wrzucanie na głęboką (wrzącą) wodę, wzajemne obrzucanie się błotem pomiędzy działami i zrzucanie winy na siebie nawzajem za problemy na produkcji, godzenie się menadżerów na maksymalnie wyśrubowane cele roczne od których zależy twoja podwyżka, awanse poziome bez złotówki podwyżki chyba że obowiązków, nie masz swojego zdania i chłoniesz słowa managera jak gąbka bez zastanowienia, nie przeszkadza Ci poprawianie dokumentacji według widzimisie kierownika który zapomina co Ci zlecił lub zmienił zdanie, nie zwracasz uwagi na takie drobnostki jak poniżanie przez osoby wyżej od Ciebie w strukturze organizacyjnej/ pupilkow menadżerów a melisa to twój ulubiony trunek to wymarzona praca dla Ciebie.

Byly
@Nadjakościowiec

Z jakimi kierownikami miałeś takie doświadczenia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Kongsberg Automotive?

co nie zdążyli przeczytać

ktoś Nowy wpis
@co nie zdążyli przeczytać

Czy w Kongsberg Automotive pracuje się na open space?

Nadjakościowiec

Byly Nowy wpis
@Nadjakościowiec

Z jakimi kierownikami miałeś takie doświadczenia?

Aplikowałeś do firmy Kongsberg Automotive? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Praca w ochronie od zaraz: tylko umowa o pracę Wola Rakowa
Koluszki
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Magazynier
Koluszki
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego wysokiego składu
Koluszki
Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kongsberg Automotive?

Czy pracownicy w Kongsberg Automotive dogadują się między sobą?

Jeśli ktoś szuka firmy z dobrą atmosferą i propracowniczym podejściem to nie jest praca dla niego.

@Gość

A skąd taki wniosek ? .Rozwiń wątek podaj jakieś argumenty.

Witam. Mam pytanie: Warto przyjść do was na produkcję jako operator maszyn? Coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Czy wyzysk i słaba atmosfera? Pozdrawiam.

Xxx
@Zainteresowany

To sobie odpóść

@Xxx

Ale z jakiego względu odpuszczać KA? Jedni piszą, że nadgodziny jedynie do odbioru a premii nikt na oczy nie widział. A drudzy, że jest się od kogo uczyć i nie ma w tej robocie stresu. To, jak to w końcu jest?

@Michał

Rada. Nie słuchaj co kto mówi czy pisze. Opinie są różne jak różni są ludzie. Najlepiej sprawdź sam. Jak ci się nie spodoba to możesz w każdej chwili zrezygnować.

czy ktoś wie jak wygląda praca w biurze? Warto aplikowac?

Anis
@Kasia

8h, bez nadgodzin, jeśli ktoś nie szanuje swojego czasu to zostaje dłużej, godziny tylko do odbioru, premii nikt nigdy nie widział. Z nadgodzinami więcej wyciągniesz pracując na produkcji i to jest przykre, jak Koluszkowskie HR.

Marian
@Kasia

To zależy od działu i kierownika, który zarządza. Myślę, że warto, bo KA w Koluszkach mają sporo procesów, których można się nauczyć. Inżynierowie, specjaliści, pracownicy produkcji czy logistyki są na prawdę spoko. Pod tym względem KA ma szczęście do ludzi, nie doświadczysz tutaj „wyścigu szczurów” czy stresującej atmosfery :)

Adrian
@Marian

To super! Szkolenia jakieś są na start? Załóżmy że ktoś nie ma doświadczenia wcale, taką osobę też chętnie wezmą?

wykańczalnia ludzi i sprzętu

Kto pracował bądź pracuje w kongsberg w cyrku się nie śmieje.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

PRD
@Gutek

W niedalekiej przyszłości będą przyjęcia, ponieważ uruchamiane mają być nowe linie produkcyjne. Rekrutacja na terenie zakładu: rozmowa, oprowadzenie po hali.

maja
@PRD

Wczoraj pytałam na dyżurce Pana czy można zostawić CV w odpowiedzi usłyszałam, że nie ma przyjęć i nie przyjmują CV.

@Gutek

Tak. Na okrągło przyjmują.

Matka synka
@maja

Pan na portierni to tylko pan na portierni...Żadna wyrocznia! Nie tędy droga w poszukiwaniu pracy. Pytać chłopka na bramie, czy jest praca,a chłopek udaje kierownika i mówi,że „pracy ni ma”

Damian

To nie jest Polska firma prawda ?

@Damian

Norweska

Bartek

Cześć Pracowałem w fabryce w Koluszkach jako jeden z pierwszych pracowników, otwieraliśmy fabrykę w 8 osób razem z Kazimierzem - pierwszym dyrektorem.. Zaczynałem jako operator a wypowiedzenie składałem jako lider pełniący obowiązki kierownika zmiany. Odszedłem w 2018 roku bo po zmianie dyrektora zaczęło się psuć w firmie. Jak widzę wpisy i komentarze, jak rozmawiam z ludźmi którzy tam jeszcze pracują/pracowali po moim odejściu to mogę powiedzieć tylko jedno. Są lepsze miejsca pracy ale jak nie masz wyjścia to na chwilę jest ok. Moi przedmówcy powiedzieli dużo prawdy.

Jerzy

Za to wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma? Nie przesadzajcie z wiecznym narzekaniem, mamy czas trudny dla wszystkich obyśmy to przetrwali

Czy można liczyć w Kongsberg Automotive na prywatną opiekę medyczną?

XD

W centralnej bazie ofert pracy widnieje ogłoszenie od grudnia , że potrzebują do konsberga. Jest nr telefonu i dane.

XD

Sorki to ktoś inny pytał się

Witam jestem zainteresowany pracą w tej firmie gdzie mogę zadzwonić aby podjąć pracę?

Piotrek
@Michał

Pracowałem tam rok nie polecam z dala od tego ale przyjecia som 16 zł na godzinę brutto jak ci pasuje przez agecje

Ryszard

Zawsze w ostateczności pozostaje możliwość zmiany pracy. Może źle wybrana praca?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kongsberg Automotive?

Praco

Odpuść sobie pracę tutaj tragedia, ludzie tylko chcą przeczekać to co się dzieje na świecie i uciekają stąd... Ciągle oszustwa, wykorzystywanie ludzi, 80% etatu a normę podnoszą i ciągle mało mało robione...

Pikuś

Chcesz 8 godzin latac w maseczce to droga wolna

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kongsberg Automotive?

Johny

Na produkcji na większości stanowisk praca 3 zmianowa, na nie których są 4 brygady w systemie 3/3.

A oto cudowna opinia o naszym obecnym plant managerze z jego profilu na Linked in- czy zgadzacie sie z nią ?Jesli tak to dlaczego 3/4 załogi przyjętej przez poprzedniego dyrektora w ciągu pierwszego roku jego cudownego zarządzania odeszło od pracy w innych firmach? "Dariusz przejął obowiązki Plant Managera w KA. Od samego początku podjął wyzwanie m.in. naprawy systemu zarządzania w tej firmie. Przez pierwszych kilka tygodni obserwował funkcjonowanie zakładu i poznawał zespół. Następnie podjął decyzje zmieniające sposób zarządzania i współpracy międzywydziałowej. Bardzo szybko zauważyliśmy poprawę w komunikacji, planowaniu produkcji i podejmowaniu decyzji w nietypowych sytuacjach. Bardzo ważną zaletą Dariusza jest to, iż żyje On życiem fabryki. Od pierwszych dni zaczął poznawać procesy oraz produkty wytwarzane w naszej firmie. Jeżeli nie ma go w biurze, oznacza to, iż jest na produkcji. Codziennie rozmawia z white i blue color workers poznając trudności z jakimi się zmagają i motywując do pracy. Nie pozwalał nam skupiać się na problemach ale na ich rozwiązywaniu. Dziękuję za współpracę i z całą pewnością mogę polecić Darka jako Dyrektora Zarządzającego.

Kałabanga

Dariusz wyzwoliciel Dariusz zbawca Napewno ktoś GLEBOKO zaznajomiony z nim musiał wydrukować ta opinie... A prawda jest niestety taka że obstawia się pionkami które nigdy mu nie podskocza, np obecny kierownik produkcji który lata jak zerwany koń po stadninie na niczym się nie zna jeżeli o produkcje. Niedługo zbawienie okaże się pogrążeniem a on ucieknie do innego zakładu/obozu i zwali winę na swoich podwładnych.

Zorro

Mucha to ty ?

Cezary

Firma się rozwija i rozbudowuje. Polecam pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Koluszki

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Kongsberg Automotive