Kongsberg Automotive
2 1072 3000 5 1
Ona Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam.Jezeli zostanę polecona przez pracownika kongsberg ,na jaki typ umowy mogę liczyć przy zatrudnieniu,jaka stawka i dodatki np.premia,socjal?Proszę o odpowiedź.

Sympatyczna Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam mam taką małą sugestie, odnośnie zmiany A Lu,Punch,Lm, a dokładnie chodzi mi o Pana Roberta,jest falszywy,więc uważajcie co mowicie,w jego Towarzystwie,barak szacunku do starszych osób.. (kobiet) przez którego nie jedna Pani płakała, z resztą dla wszystkich,mam taką cichą nadzieję że ktoś coś zrobi z tym Panem, na marginesie psuję całą dobrą atmosferę w pracy"dosłownie" dziękuję może pomogłam.

Edyta Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dzień dobry czy sa przyjecia do pracy na produkcję i gdzie można aplikować , i sa testy? Proszę o informacje zwrotną

Kajtek Nowy wpis
@Edyta

Przyjęcia są cały czas,ale do którego zakładu.Pruszków czy Pikutkowo?Przyjmują przez agencje pracy lub jak się ma kogoś w Konsbergu z polecenia.

Nazwa działu: Produkcja

Cześć. Na jakiej podstawie wypłacane są premie świąteczne i te 500zl za 3 miesiące bez wolnego?

Trzeba być zatrudnionym przez kongsberg i mieć przepracowane 3miesiace

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Tretho

Hej czy przyjmują do clean roomow

Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Ile można zarobić?? Zależy od ilości dni w miesiącu??

Nat
@Nowy

Od ok. 2100 do ok 3000 do ręki z hakiem, zależy od tego, jaka jest twoja stawka godzinowa (np. stanowiska LM mają wyższą stawkę od stanowisk punch, ale praca na nich jest trudniejsza i bardziej odpowiedzialna). Wysokość pensji zależy też od ilości dni roboczych w miesiącu, ilości tzw nocek, premii produkcyjnej, liczby przepracowanych nadgodzin (płacone podwójna stawka dzienna) i ewentualnych nagród.

Interester
Nazwa działu: Produkcja

Wow, sporo negatywnych opinii. Ja mam pytania. 1.jaka jest struktura w firmie tzn poszczególne szczeble od dołu. Pracownik - lider-kierownik? 2. Czy jest szansa na stanowisko mistrza ale przy rekrutacji zewnętrznej? Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy warto skladac

Nat
@Interester

Pracownik - lider - shift lider - kierownik Można otrzymać wysokie stanowisko poprzez rekrutację zewnętrzną. Masz dobre referencje, wykształcenie i doświadczenie? Pracodawca będzie zainteresowany. Negatywnych opinii dużo, ale najwięcej z nich nie dotyczy meritum, tylko plotki, oczernianie itp. Praca jest spoko, ma minusy i ma plusy - piszę jako pracownik z 17-sto miesięcznym stażem.

TakNie1
Zniesmaczona
Nazwa działu: Produkcja

Powiem krótko Liderka i jej (usunięte przez administratora) z brygady c do odstrzalu wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja atmosfera w pracy powinna być pozytywną a nie każdy idzie do pracy z myślą co ona znowu (usunięte przez administratora) do czego się przyczepi aż się rzygać chce jak tam trzeba iśc zacznijcie ludzi traktować jak ludzi a nie jak tania siłę robocza bo daleko tak dziewczynki nie zajedziecie to nie komuna a wy nie żadne (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
zmiana S2C
Nazwa działu: Produkcja

Publikuję subiektywną opinię z mojego punktu widzenia. Piszę o własnych wrażeniach i odczuciach po ponad roku pracy w KA. Nikt nie musi się z tym zgadzać, kto chce, ten może. 1. Jestem zadowolona z pracy i zarobków, które przy pracy na nadgodzinach oscylują w granicach 2400 - 2800 zł do ręki. 2. Praca, jaką wykonuję nie jest ciężka. Jest bardzo monotonna, ale po powrocie do domu nie stresuję się, nie myślę o pracy, nie jestem nią obciążona psychicznie. Pracownicy w większości muszą stać w miejscu przez cały czas pracy - bolą stopy, plecy i nogi. Można się przyzwyczaić. 3. Bywa tak, że presja jest bardzo silna. Pracownicy są poganiani, muszą tłumaczyć się z niskich wyników, których przyczyną najczęściej są czynniki od pracownika niezależne (patrz: punkt 6). 4. Moim liderem jest wspominana wielokrotnie wcześniej młoda kobieta, którą większość osób krytykuje. Potwierdzam część opinii - dziewczyna jest bardzo wulgarna i dość trudno załatwiać z nią sprawy. Podczas gdy inni liderzy chętnie idą pracownikom na rękę i pomagają im, nasza liderka lubi spławiać ludzi przychodzących do niej z problemami. Potrafi być sympatyczna, jako koleżanka, ale nie jako przełożona. Jest bardzo młoda, może się wyrobi. ;) 5. Plotki i fałsz - grono pracowników, z którymi ma się styczność, jest bardzo liczne. Są to różni ludzie i w tak dużym gronie zawsze znajdą się osoby lubiące szemrać za czyimiś plecami. Trzeba, jak wszędzie, uważać co się mówi i do kogo. Jest naprawdę wielu świetnych, wesołych i oryginalnych ludzi z którymi po prostu aż miło wyjść po pracy na piwo. 6. Cele są trudne do wyrobienia ze względu na częste problemy typu - awarie, brak komponentów do montażu, niewystarczająca liczba pracowników na liniach, lub osoby jeszcze nie wykwalifikowane. Nowi pracownicy nie przechodzą kompleksowych szkoleń. W zasadzie to wdrażają się w strukturę pracy "na żywioł" 7. Drobne przyjemności? Żetony na kawę z automatu, zadaszona palarnia, firma posiada fundusz socjalny, pod zakład podjeżdża autobus. Mają stanowisko do czyszczenia pingli z tak dobrym płynem, że w życiu sobie lepiej okularów nie wyczyściłam :D 8. Drobne niedogodności? Z żetonu na kawę czasami nie skorzystasz, bo cztery automaty nie działają, a do piątego stoi ogon na całą długość stołówki. :D Na stołówce jest zbyt mało miejsc siedzących dla pracowników. W autobusie jest mało jakichkolwiek miejsc w ogóle. ;) W szatniach też ciasno i ludzie muszą stykać się gołymi tyłkami, żeby się pomieścić przy szafkach. Jeśli chcesz na przerwie zapalić papierosa na palarni, przygotuj się, że zimą bardzo zmarzniesz, albo zmarnujesz 5 minut przerwy na wycieczki do szatni i z powrotem po kurtkę. 9. Pracodawca oczekuje, że na stanowiskach będzie utrzymywany porządek, tymczasem notorycznie brakuje środków czystości - płynów, ręczników papierowych itp. Szczotki i szufelki często są w bardzo złym stanie i zbyt rzadko wymieniane. To tyle. Jak coś sobie przypomnę, to może napiszę więcej. Pozdrawiam. :)

Tak12Nie1
michał
Nazwa działu: Produkcja

ta firma to jest jakieś nieporozumienie, atmosefera żałosna, warunki pracy również. Nigdy nie kupię bmw ani volvo, jak widziałem w jaki sposób są montowane poszczególne systemy. Mam nadzieję że już niedługo po firmie w Pruszkowie śladu nie będzie.

Pracownik S2c
Nazwa działu: Produkcja

Witam jestem pracownikiem nowym .Przyjmując sie do pracy bardzo sie jej obawiałam czytając te kometerze moją liderką jest pani MU prze sympatyczna osoba wiadomo jako liderka musi pilnować ludzi żeby pracowali bo to ona jest rozliczana z naszej pracy więc się nie dziwię że ma pretensje że nie ma celu co do ludzi z naszego działu też nie mogę o nich nic złego no może z paroma wyjątkami A mianowicie lini nie jakiej Marceliny nie polecam z nimi pracy reszta jest całkiem spoko młodzi ludzie jest czas na pracę ale też i na trochę śmiechu zwłaszcza na jednej lini dużo tam się dzieje lubię tam pracować młode dziewczyny śmieszne nie ponoszą się jak nie kture osoby jedynie do czego mogę się czepiać to do nowej pani kierownik i szef lidera Pana R

Tak2Nie9
S2c
@Pracownik S2c

Również miałam okazję z nią pracować nie sympatyczne osoby tam pracują dla niej ważniejszy jest wygląd psełdo modelka A nosi jeszcze tą swoją śmieszną torebeczke????Jak dobrze że już nie pracuje tam

Tak3Nie2
Kamil
@Pracownik S2c

Anonimowo kogoś oczerniać, wyśmiewać zza ekranu to każdy prosta potrafi... Zazdrościsz komuś czegoś czy po prostu jesteś wredną szmatą i wylewasz swoją żółć na tym forum??

Kamil
@S2c

A co Ciebie to obchodzi kto i w czym chodzi... Zazdrościsz jej tej torebki czy co... A może nie pracujesz bo się nie nadawałas i tyle :)

Pszczółka
@Pracownik S2c

Chyba faktycznie jesteś nowym pracownikiem bo co do opinii o liferce MU piszesz że jest sympatyczna to chyba jej nie widziałaś jak poniza ludzi jak ubliza ludziom z byle jakiego powodu który sobie ubzdura nie ma szacunku do ludzi.. Przyszła na zmianę to zmiana była w produkcji najgorsza bo wolała latać z udawanym tampobem przy rozporku niż produkcja się zająć Swoich to nawet o normę nie pyta A od innych jej chce jest chamska i wulgarna stoi ciągle przy lini 2 bo najwięcej płot z tej lini wychodzi dzięki Iwonie bo ta to następną praca się nie zajmie tylko kimś Od kad jest GR produkcja poszła w górę A dlaczego bo wielce liderka przestała robić z siebie debila Tą firmą i ta liderka MU to powinien Pruszków się zająć bo ludzie odchodzą bo psychicznie nie dają rady Pozdrawiam

Tak7Nie1
Lolita
@Pszczółka

Ta MU to dopiero pseudo liderka nie wiem kto ją awansował ale normalny nie był dosyć że jedzie po tych pracownikach od najróżniejszych to szacunku nie ma w ogóle no chyba że do tych co jej do ucha szepcza Co kolwiek żeby z nią załatwić to graniczy z cudem Np nie wpływa premia idziesz mówisz a pseudo liderka co mówi Nie moja sprawa A lider jest od tego żeby to wyjaśnić z biurem bo jak każdy do biura by latał to ciągle kolejki byłby tak więc lider moim zdaniem jest od tego żeby reprezentował takiego pracownika A nie wszystko w (usunięte przez administratora) miał A w końcu lider do czegos zobowiazuje jest od tego jak (usunięte przez administratora) do srania A co do lini i tej Iwony ta to dopiero ma chora głowę wszystko jej przeszkadza nawet to że ktoś z parkingu szybciej wyjechał ha ha i już afera była na całą firme w skrócie mówiąc robota by szła gdyby się wzięły za robotę A nie czyimś życiem się zajmowały bo swojego kojca nikt nie widzi tylko czyjś Przychodzą ploty puszczają A później miesiącami gadają kto z kim A kto nie z kim ludzie jakby każdy pilnował swojej (usunięte przez administratora) to problemów by nie było

Tak3Nie1
@Lolita

Widzę że komuś żal że z Tobą nie gada tylko z kimś innym w tej firmie są jeszcze większe plotuchy niż Iwona sama chyba nią jesteś skoro swoje żale tu wylewasz weś się dziewczyno ogarnij i weś się do roboty bo one robią ponad tysiąc mat A ty.

Lolita
@Pracownik

Ha ha kto powiedział że ona że mną nie gada I napewno nie jest mi żal I czym się szczycisz że robisz matę z dwoma przewodami złożona byle jak wielce mi 1000 tyś mat każda linia by tyle zrobiła prostej maty ha ha Szkoda że nie dadzą was na inne maty wtedy każdy by zobaczył jakie wy robotne tak robotne jak mocne w gębie za plecami

SC2
@Lolita

Ile jadu i nienawiści w Tobie, bardzo Ci współczuję. Popracuj nad ortografią!

....
@Lolita

A co Ty tak się uczepilas tej liderki MU każdy na jej stanowisku by był taki sam widocznie się nadawała skoro zrobili z niej liderke .Weź się za pracę to będzie wszystko ok .

@Lolita

Akurat ja nie pracuje na tej lini ale jak czytam co ty tu piszesz to widzę już kto jest największym plotuchem z kongsberga wes sie dziewczyno ogarnij rozmawiasz z nią A potem ją obgadujesz i twoim zdaniem co to jest ????? Ciekawa jestem ile twoja linia robi mat na dwa kable A zresztą jak ci to przeszkadza to się zwolnij nie potrzebujemy tak fałszywych osób i zanim coś napiszesz sprawdź jak to się piszę bo widzę że nie tylko z głową jest coś nie tak ale i z ortografią

Słoneczko

Pseudo to pracownik z Ciebie A nie z liderki MU

Pracownica
@Pracownik

Dokładnie to samo mam na myśli A w porównaniu do Iwony to ona muwi w prost co a nie obgaduje na forum

Prawda
@Pracownica

Mówi wprost? Ty chyba sama to Iwona napisałaś, bo nikt o prawdomownosc by cię nie oskarżył

Orr
@Pracownik

Uczysz ortografii, a piszesz weś, zamiast weź? Hehć

Ja
@Pracownica

Piszecie że ktoś ortografii nie umie No ale żeby napisać mówi przez U otwarte to dopiero ortografia się kłania haha komuś się wytyka A samemu się błędy robi....

Myszka12
Nazwa działu: Produkcja

Zmiana "C" na S2C, zastępca lidera pani P, nie ma szacunku do ludzi, wszystkich probuje ustawiać, ponizac, ludzie nie pozwolą zeby została liderem, niech sie za robotę wezmie bo do tej pracy to ona sie nie nadaje . Koleżanka z liderką więc mysli że może wszystko..

Prawda
@Myszka12

Zgadzam się, zero szacunku dla ludzi, jak to czytasz topamietaj karma wraca

Słoneczko

Okazuje się że nie tylko na liniach zajmują się plotkami bo pewna wredna Pani K .która stoi na maszynach też się zajmuje plotkami szanowna pani K Pani się zajmie praca i swoim życiem prywatnym .Bo do płotów jest Pani pierwsza

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Nazwa działu: Finanse

Wie ktoś może kiedy mniej więcej robią przelewy świąteczne?

nowy

Witam. Piszecie o produkcji w wiekszosci wpisow. Moze ktos sie wypowiedziec jak wyglada praca na magazynie?

Nazwa działu: Produkcja

dawno na tej stronce nie byłem ,teraz tak czytam opinie pracowników byłych jak i obecnych,hmmm,może moja opinia coś pomoże.Pracuję w Pikutkowie od początku i praca nie jest ciężka,są osoby które wogule nie są nauczone ciężkiej pracy w życiu i narzekają,tzn na widok pracy od razu mają rozwolnienie.Jeśli chodzi o wypłaty są na czas i każdy dostaje tyle ile wypracował godzin,dla chętnych są zapisy na nadgodziny na weekendy,więc każdy kto ma jakieś kredyty do spłaty bez problemu może sobie dorobic parę grosza więcej,z podkreśleniem słowa jeśli tylko chce.Jest dosyc spora grupa ludzi ,tak jak wyżej napisałem co im się nie chce i tylko narzekają,tak się moi drodzy Polski nie buduje. Odnośnie poniższych wpisów na temat //shit//liderów bo do shift to im daleko brakuje,atmosfera w pracy w tamtym roku jeszcze była ok,ale w tym to już jest masakra jak te panie wariują na sinusach.Jest totalny (usunięte przez administratora) Pierwsza pani L o której tak się rozspisujecie-dziewczyna stara się i trochę coś tak kuma,ale ma brak podejścia do ludzi,krzykami i wyzwiskami na pracowników spraw się nie załatwia ,dziwi mnie to,że ta pani jeszcze nie ma sprawy założonej w sądzie ,a na pewno kiedyś będzie miała tak jak słynna pani G z mat szytych ,jeśli nie zmieni swojego temperamentu. Pani S.-ksywa na sinusach Suporeks,na niczym się nie zna ,ludzie jak do niej podchodzą z problemami związanymi z pracą to wielce oburzona jest,że jej się dupcię zawraca i każe wogule nie podchodzic do siebie,nie wiem kto jej tę posadę dał,ale powinna zostac zdegradowana z powrotem na linie i w niebieskiej koszulce zasuwac z kobietami koło 60tki ,które tak wyzywa i im ubliża,ta pani tj ewenement aspołeczny i nie powinna zajmowac się tym czym się na chwilę obecną zajmuje. Reasumując,miejsce pracy jest drugim miejscem poza domem gdzie człowiek spędza najwięcej czasu i każdy by chciał ten czas spędzac w miłej atmosferze,a nie w nerwach i stresie,trzeba ze spokojem podchodzic do pracy,a nie z nerwami,a nie potem jakieś wpisy czytac w necie .

Tak8Nie4
@pracownik

Zaklad w Pikutowie na zdjeciu piekny nowoczesny a w srodku puszka pandory.

Tak6Nie
jak?
@pracownik

No to jest dobrze, ale niedobrze?

Rudzielec
@pracownik

Też już trochę pracuję w tej firmie i to, że liderzy są tacy jacy są to moze też wpływ gory i boją się tylko o siebie. Trzeba też zwrócić uwagę na ludzi ze sobą pracujacych. Zaloga w ktorej pracuję w ostatnią sobotę zrobila sobie spotkanie INTEGRACYJNE. Odpuszczajmy sobie grzechy ale jak patrzę na wstawione zdjęcie przez jedna z pań z byłą pania technik to mysle ze o takim odpuszczaniu grzechów nawet ten u gory nie myslał. I powiedz mi drogi Pracowniku jak tu się dziwić lidereom ze tak się zachowuja. Wysluchuja roznych opini plotek, a później komu zaufać, więc sie wyżywają.

@Rudzielec

Nie rozumiem wypowiedzi o zdjęciach. Czy to znaczy że już nie wolno zdjęć sobie z nikim robić i wstawiać ich?

Młoda
@Rudzielec

A o kim mowa bo nie wiem ?

maciek
Nazwa działu: Dział techniczny
@pracownik

Firma zagraniczna a zarobki jak w bandgladeszu jeszcze normy do tego. Szkoda czasu tam pracowac

Kicia

Pan lub pani Rudzielec mogła by się przedstawić jak ma odwagę pisać o innych osobach w internecie!

Rudzielec
@Kicia

A wyobraź sobie ze mam odwagę zbyt dlugo pracuję w tej firnie prawie 10 lat i przez ten czas duzo mozna dowiedziec sie o ludziach z ktorymi pracujesz. Sławek M

Aa

Witam chciałam Was ostrzec przed liderką Anną porażka totalna zwalnia ludzi za to że robią spokojnie normę w pierwszy tyg pracy tylko dlatego ze dana osoba im sie nie spodobała (usunięte przez administratora) wie dlaczego poprostu... Brak słów Starasz sie uczysz na maszynach a taka i tak wystawi Ci złą opinie i umowy Ci nie przedłuża... Porażka nie pozdrawiam Anny

Ss
@Aa

Prawda !

TakNie1
Olo
Nazwa działu: Produkcja

Ci ludzie musza zrozumiem ze romansu nie da się utrzymać w ciszy w tak dużym zakładzie ktoś zauważy i się domyśli

Non

Czyli tak na poważnie seks całowanie?A ta żona coś wie?

XD

A kto to potwierdził?w jaki sposób ????

Zainteresowana

Tylko piszecie że romans ze potwierdzone ale tylko na forum.żadnych konkretów.więc może ktoś porozmawia ze mną .pozdrawiam Monika P

Bobo2
Nazwa działu: Produkcja

Tak ale go olała chłopaka i wróciła do baby ,pewnie chciał coś zmienić w jej życiu ale wolała lgbt więc teraz ma jak ma widocznie coś nie halo jak za chłopa teraz z dziećmi się wzięła

@Zainteresowana

Pani Moniko ludzie pierdolami sie zajmuja gora to czyta i zaciera rece ze ma w firmie ludzi o malej kulturze a takimi latwo sie kieruje i manipuluje.

Monika P
@wito

Ciężko zyc jak krążą takie plotki.chcialabym żeby temat się zakończył bo to nie jest dla mnie miłe.kazdy ma swoje życie to niech się zajmie.a jak ma coś do powiedzenia to zapraszam na rozmowę .pozdrawiam

@Monika P

Witam plotki sie skoncza a zle jezyki w tej firmie i w tym kraju sa na porzadku dziennym.Glowa do gory i trzeba isc do porzodu pozdrawiam

Micky
Nazwa działu: Produkcja

Uważajcie na pseudo techniczke jakości (usunięte przez administratora)-S2C obecnie jest na mojej zmianie. Nic nie umie ,podpierdziela i wprowadza ludzi w błąd . Jak to mówi (podejdź do tego z rozsądkiem) bo sama dobrze nie wie .

Młoda

Czy nie możecie napisać coś o kimś pozytywnego . Przydałoby się usłyszeć o kimś cos miłego .

Nowy pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Nie czytajcie złych wpisów.Jestem nowym pracownikiem od miesiąca na wiązkach w Pikutkowie.Praca super i kasa niezła.Atmosfera koleżeńska,liderzy pomocni,ludzie fajni,nie wiem na co tu można narzekać.Chyba niektórym się nie chce pracować.polecam zakład jak najbardziej.

Panna Nikt

To jest forum poświęcone firmie a nie życiu prywatnym pracowników. Ogarnijcie się i nie szukajcie sensacji. Kto z kim, jak gdzie kiedy, kogo to obchodzi ? Tu mają być rzeczowe informacje dotyczące firmy! No chyba, ze ktoś nie ma własnego życia i lubi żyć życiem innych....to w takim razie proponuję pogadać " na żywo" a nie(usunięte przez administratora)obrabiać na forum.

jak to jest?

Jak to jest?Strefa gospodarcza brzeska a więcej tu pracuje ludzi z Pruszkowa niż s regionu.I to Pan Dyrektor jakie stawki im zaproponował.

Magda
@jak to jest?

Pan dyrektor przecież sam jest z Pruszkowa, tak więc ma swoich.

Gość
@Magda

Który?

Osoba
@jak to jest?

Przeciez my jeździmy w delegacje a w wekkendy na nadgodziny

Magda
@Gość

Ten wysoki

Były
@jak to jest?

Tak właśnie jest w tej firmie. Zamiast dać ludziom godziwe pieniądze, żeby nie odchodzili to oni wolą nabijać kabzę swoim z Pruszkowa. Podobno na matach szytych też już jest kierowniczka z Pruszkowa.

Byla pracownica
@Były

Jest i to bardzo porabana Pani ktora swoim pracownikom robi zdjecia i nagrywa ich . Jest tydzien w Pikutkowie i tydzien w Pruszkowie nikt nie chce juz w Pikutkowie tej Pani

Ciekawa
@Byla pracownica

Jak się nazywa ta pani ?

Farsa
@Byla pracownica

I to jest odpowiedz na odwołania do tego aby dyrektorzy reagowali na zachowanie pseudo liderów. Zareagowali dając fenomenalną kierowniczkę. Szkoda tylko osób, które chciały się utożsamiać w jakiś sposób z tą firmą a zderzenie z rzeczywistościa okazało się bardzo brutalne. Ale maty szyte już wcześniej miały "dobrą" kierowniczkę, więc są wprawione. Jesteśmy z wami. U nas jeszcze są normalni liderzy, u was chyba ani jeden.

.....

No serial telewizyjny

Trzy kropki
@.....

Każdy z kimś lider z pracownikiem kierownik z liderem dyrektor z kierowniczka serial telenowela

@Trzy kropki

Telenowela i tutaj piszą ludzie którzy nie mają własnego życia tylko interesują się pierdolami a nie praca.

:-|
@.....

Raczej dramat

Bobo
Nazwa działu: Produkcja

To już druga słabość tej pani do faceta na tym dziale.

@Bobo

Bo dużo wiesz na temat tej osoby. Plotki w tej firmie były i będą zawsze.

Non

No jakoś dziwnie to brzmi :-O

wito

Jak sa romanse to i beda nowi pracownicy w przyszlosci a gdzie jest tak kochliwa zaloga w Pruszkowie czy w Pikutowie.

@wito

Pruszków

wito

A ukrainki tez takie kochliwe czy tylko Polki.Konsberg Pruszkow zaklad milosci

XD

Coś więcej na ten temat ? Ktoś coś widział ?ktoś coś wie?

Stop

Uwaga! Zabrakło chętnych do zgłaszania się do agencji pracy.Wobec tego wszyscy zarejestrowani w Urzędzie Pracy musicie mieć się na baczności!.Agencja zgłosiła się do urzędu w celu przymusu przyjścia na spotkania rekrutacyjne do agencji.Wniosek nikt już nie chce tu pracować,ani przychodzić na rekrutacje,więc pozostał im przymus.Oferta dostępna na stronie PUP Włocławek.czyżby mobbing,śmieszna stawka i umowa,perfidna kadra z telefonem w ręku doprowadziła do tej sytuacji?,czy to po prostu zwyczajny brak rąk do pracy....Ludzie sami zgotowali sobie ten los.

Tak17Nie1
ela
@Stop

Może góra otworzy w konicu oczy i zobaczy czemu ludzie uciekają i niechcą przyjść do tej firmy ,może liderzy dostaną nagane i będą ludzi traktować tak by zostali a nie zwiewali po miesiącu ,przy takim traktowaniu to w konicu zostaniecie sami z garstką ludzi.

Tak9Nie
Tytus
@ela

Czy wy nie rozumiecie, że im właśnie najbardziej zależy na takich liderach, którzy gnębią ludzi?Taki lider jest najlepszy. A "góra" sama stała za plecami i mierzyła czas operatorom więc otwarcie oczu niewiele pomoże. Faktycznie trzeba przyznać rację niektórym osobom twierdzącym, że tu pracują mówiąc delikatnie mało bystre osoby.

Tak5Nie
masakra
@Tytus

Masz rację i ja niestety zaliczam się do tych mało mądrych. Wytrzymałam tu rok, nie wiem jak, ale po ostatnich wydarzeniach i zachowaniu zakłamaniu liderów i tej całej reszty, robię wszystko, żeby uciec jak najdalej stąd. Każdemu napotkanemu, który zapyta jak wygląda praca w Kongsberg Pikutkowo odpowiem, żeby nawet nie próbował zaczynać pracy tam , szkoda czasu i zdrowia przede wszystkim. Żałuje , ze w ogóle zaczęłam tu pracę, głupia mogłam poświęcić ten czas na szukanie czegoś normalnego.

Tak9Nie

Zostaw opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie