Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Abc

Mnie tylko zastanawia jedno dlaczego firma przyjmuje ludzi do pracy a po miesiącu bez żadnych wyjaśnień zrywają umowę z pracownikiem ! To jest wykorzystywanie ludzi !

....
@Abc

może dlatego ze dana osoba sie kompletnie nie nadaje? po to są właśnie te umowy miesięczne

Czy wie ktoś może czy do kadr można wejść. Wniosek o urlop. Macierzyński będę składać i nie wiem. Czy tak. Mnie z marszu wpuszcza. Z góry dziękuję za informacje

@Karolina

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałam, ale tak, możesz wejść do kadr i złożyć wniosek o urlop macierzyński.

@pracownik

Dziękuję za informacje

MIchał

Witam serdecznie, Koledzy napiszcie jak wygląda teraz sytuacja w zakładach, czy produkcja w pełni ruszyła? Pracownicy wrócili? Podobno większość została zwolniona w marcu.

nik
@MIchał

Wszyscy zostali zwolnieni m mercu, reszta w kwietniu, połowa w maju, a 70% zwolnią w czerwcu, reszta dostanie podwyżki i będzie żyła długo i nieszczęśliwie.

Primas0rt
@MIchał

(usunięte przez administratora) wszystkich z agencji. Takie Ciężkie w (usunięte przez administratora) wyjebanie było w tym konsbergu. Zapewniali ze odezwa się po miesiącu, odezwali się po 2-3 ale to szczegół XD Zapewniali ze wrócimy na swoje stanowiska z czego lekko ponad 25% pracowników nie wróciła na swoje stare stanowiska. Tak się (usunięte przez administratora) ludzi w sraczke, a już nie wspomnę o ich tzw. "pomyłkach" przy wypłacie. Dajta spokój pomylić się można 1,2,3 ale nie (usunięte przez administratora) z 3-dziesty ????. A te normy, cele i (usunięte przez administratora) to są za bardzo wysokie. To jest moja opinia o tym (usunięte przez administratora) dla Polaków i Ukraińców. Pozdrawiam cieplutko ????

xyz
@Primas0rt

Agencje, agencjami, ale jak starzy pracownicy co po 2 lata pracowali poszli na L4, i wrócili po miesiącu a wywalono ich na produkcję, bo jakieś ciemnoty weszły na ich stanowisko, to jest porażka. Jak budować zespół, z takimi ludźmi ?

Primas0rt

Dyrekcja to się do (usunięte przez administratora) nadaje, gdy ten niby istniejący koronagilus panował, dyrekcja bała się zejść na produkcję. O podwyżkach to nawet nie ma co z nimi gadać, bo 75% usłyszycie "nie ma mowy" .. Firma konsberg pikutkowo w porównaniu do firmy położonej w Pruszkowie jest tak naprawdę DNEM pod każdym względem.

xyz
@Primas0rt

Tak to jest, jak milion osób dochodzi do władzy, co nawet języka nie zna, w normalnych miejsach pracy, ludzie wyżej niż liderzy znają język i umieją godnie reprezentować firmę, a nie tak jak tutaj.. Ręcę w kieszeni i zadowoleni z życia bo o 16 wyjdą sobie do domu. Ludzi jedynie potępić, a jak się nie podoba to standarodowy tekst, tam są drzwi. Obiecanki, i inne tego typu rzeczy, później wracasz z L4 a na twoje miejsce inni, mało wykszatłceni ludzie..

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Dlaczego sa usuwane wpisy na temat Patrycji oraz mierzenia czasu ???

Też ja cały czas się zastanawiam dlaczego Iwona nie jest liderka według mnie ona by się sprawdziła najlepiej ma wiedzę i tak praktycznie robi to co liderka tzn za liderke jednym zdaniem ogarnia całą produkcję. Tylko ją widać jak chodzi zbiera braki naprawia linie a reszta nie wiadomo gdzie są i co robią.

MNW

Dokładnie Iwona robi wszystko no ale cóż żelki czekoladki i inne załatwiają sprawę lepiej niż co kolwiek hahhaha Iwona nie podstawia się SL tak jak Patrycja to liderka nie jest

Nie jest i nie będzie. Nie jest prawdą że ogarnia ona tylko sądzi że ogarnia . A wiele trzeba za nią poprawiać. Sądzi że coś potrafi a potem się okazuje że jednak... ja tego nie potrafię sami se zrobcie. Albo Ur wzywa. Bo jednak nie potrafi.

Mała

Witam. Już parę lat nie pracuję w firmie KA. Nie wiem czemu tak wszyscy źle piszą o tej firmie... Ja muszę przyznać, że bardzo dużo mnie ta firma nauczyła co mogłam wykorzystać w następnej pracy. Ludzie czego wy wymagacie, gdzie się nie pójdzie to was nie położą. Przestańcie pisać bzdury. Bardzo serdecznie pozdrawiam grono menagerów, kierowników i liderów. Myślę, że jakbym się przedstawiła spora część firmy pamiętałaby mnie... Ale po co ????

@Mała

Byli pracownicy nie powinni wypowiadać się odnośnie aktualnej sytuacji w firmie. Od kilku lat nie ma pieniędzy na wykwalifikowaną kadrę menadżerską. Ze zdolnymi menadżerami rozwiązano umowy a inni sami odeszli. Firmę ratują jedynie starzy pracownicy ale już niedługo bo przed nimi zasłużona emerytura.

N
@Mała

Jeśli nie pracujesz tu od kilku lat, to mam dla ciebie wiadomość. Bardzo dużo się zmieniło. Bardzo. Raczej niekoniecznie na lepsze. Pracuję tu kilka lat.

Abc

(usunięte przez administratora) i czemu usuwacie opinie na temat Patrycji ? Na temat mierzenia czasu ludziom ?

Głodny

Kiedy wróci SmartLunch? :(

Danka

I jeszcze maski i folia ze wszystkich stron ,jak my mamy pracować w takich warunkach.Ale kogo to obchodzi...norma się liczy i kto więcej zrobi.

P.

Ludzie jak piszecie to proszę piszcie bez błędów, włonczenie-słowo nieistniejące w języku polskim. Proszę włączajcie do pisania słownik.

Miałam to napisać co się dzieje dlaczego nie ma włączonej klimatyzacji w takie upały jest bardzo duszno przez co nam robi się słabo stojąc w takich warunkach

Cześć

Też macie na odcinku ppk podstawa składek? O co chodzi?

Mało jebacki mało wypłaty a odpadów co nie miara

Paulin.ddg

Mam takie pytanie.Jak ktos przepracowal juz 3miesiace na mowie na Kongsnergu to powinno otrzymac się aneks do umowy.Czy wiadomo cos czyto teraz beda dawac?

Mn
@Paulin.ddg

Otrzymujesz aneks do umowy, jeśli jakieś jej warunki ulegają zmianie, np. jeśli dostaniesz podwyżkę.

@Mn

Jakoś gdy zrobili nam 0/8 etetu nic nie dostaliśmy a przecież to była zmiana. W umowie pisało wyraźnie pełen etat.

Mn

To wyjątkowa sytuacja wynikająca z pandemii. Nikt nie dostawał aneksów.

K.

Tęsknię za Smart lunche, premią itp. Kiedy?

Ola

Za co jest to 78zl?

Bbb
@Ola

Podobno premia:d

@Ola

Premia a dlaczego nie równa ta premia na jednej zmianie na jednym dziale ta sama praca a inne premie? Co w tym zakładzie się dzieje o co tutaj chodzi? Ktoś potrafi to wyjasnic? Pozdrawiam

Zx

Jeśli nie masz 25lat to nie zabrali ci podatku proste , jeśli byłeś w święta na produkcji maseczek to masz trochę więcej

nn

19 dzień miesiąca , a kwitków od wypłaty nadal nie ma,,,

Anonimowy

Witam to co aktualnie dzieje sie w zakladzie to jakis zart, zostala garsc pracownikow ktorym karza robic 100% za 80%, kierownictwo a konkretnie pan Kamil F. Ma gdzies pracownika, licza sie dla niego tylko wyniki, nie obchodzi go ze norma jest nie do zrealizowania, z kolei jeden z liderow z brygady b mianowicie pani Patrycja nie potrafi samodzienie podjac decyzji, cokolwiek sie stanie musi sie zapytac SL lub kogos innego, poza tym dziwie sie kierownictwu ze pozwolilo aby tak nieodpowiedzialny lider kierowal dana grupa osob w dodatku jej czeste wypady alkoholowe ktore za kazdym razem musi relacjonowac mino ze nikogo to nie interesuje, przynosi wstyd stanowisku na jakim sie znajduje. Dziwie sie ze nikt z tym nic nie robi. Obecnie jest surowy zakaz wychodzenia na papierosa pod grozba naganny lub upomnienia a wymieniona wyrzej pani Patrycja, jedna z SL oraz Ilona Ż. wychodza sobie jak gdyby nigdy nic na papierosa, co pokazuje nic innego jak hipokryzje z ich strony. Logistyka to tez porazka, jak juz racza zejsc na produkcje to nie maja zielonego pojecia o niczym widza tylko tyle ile na monitorze, bez tego sa pusci jak wydmuszka. Jak ten zaklad ma funkcjonowac prawidlowo skoro na danych stanowiskach nie zasiadaja kompetentne osoby. Pan dyrektor Michał B. w kwietniu obiecal pracownikom na zebraniu ze za swieta wielkanocne beda mieli dzien platny do odbioru i nagle po wyplacie okazalo sie ze byl to dzien do odbioru nieplatny, to pokazuje tylko jakim szacunkiem daza nas pracownikow. Zycze temu zakladowi powodzenia, tylko ze wzgledu dla pracownikow produkcji bo dzieki ich pracy macie tak wygodne zycie.

Anonimek
@Anonimowy

Uhuhu widać w że ktoś się zdenerwował i prawdę napisał niestety ale tak właśnie jest.

@Anonimowy

Pisz normalnie po nazwisku Kamil Filipkowski i Michał Bajdor, czego się boisz. Po drugie usuń ze znajomym osoby co ci sie niepodobają i spokój. I pozwolę sobie na to aby dać ci radę do pracy. Pierwsza rada miej (usunięte przez administratora) druga zasada jest tak, nawet ci podam na swoim przykładzie ,,Pan Michał przyszedł do pracy, pan Michał zrobił swoje, pan Michał wziął pieniądze i wyszedł"

Anonimowy
@Michał

Dziekuje za rade ;)

Rudzielec
@Anonimowy

O rzeczywiście ktoś się wkurzył. Tylko po co wylewać jad. Byłem pracownikiem tej firmy prawie 2 lata. Odeszłem sam. Też nie wszystko mi się w tej firmie podobało. Tylko, ze nie nie odeszłem przez liderów czy kierownictwo,ale przez ludzi tam pracujacych. Oczywiście kazdy się wkurza na liderów SL czy techników, inżynierów ze zwrócą uwagę, moze i podniosą głos. Kazdy się zwalnia a i tak przychodzi do pracy i się zaczyna. Ten to to, a ta to sie nie nadaje na lidera, pije krzyczy6nic nie potrafi. Ludzie popatrzcie na siebie, zrobcie najpierw porzadek ze sobą. Czy wy jestescie wporzadku wobec tych co są wyżej, ale również wobec swoich sąsiadów stojacych obok was na liniach. Plujecie jadem za plecami, a prosto w oczy najlepsi przyjaciele z lini. Popatrzcie na siebie. Czy wy jestescie tacy doskanali? Po co gadac jak tam źle? Po co tam pracować? Źle ci to się poprostu zwolnij. Życzę wam moi dawni znajomi z lini wszystkiego dobrego.

@Rudzielec

Jest takie powiedzenie które można trochę zmienić ,,Jak się nic nie potrafi, to pracuję się na linii w KA". Najłatwiej jest odejść, po co się denerwować skoro nawet za pracę nie płacą normalnie, to za nerwy tym bardziej nie oddadzą pieniędzy.

@Anonimowy

Witam Anonimowy. Tak się składa ze pracuje w tej logistyce i jak masz jakieś uwagi to chętnie Cię wysłucham. Mądre rady mile widziane. Bo widzę ze i wiedza i doświadczenie pstryk i ocenione umiejętności innych. Jak tak odważnie opisujesz na forum to chyba nie będzie problemem rozmowa ze mną. Pozdrawiam Ewa

Prawdaboli
@Anonimowy

Tak w punkt ujęte że nic bym nie poprawiła. Reszta ma ewidentnie problem z myśleniem. Ja interpretuje tą wypowiedź w sposób następujący. Osoba której bardzo zależy na firmie na lepszych warunkach pracy dla Nas ma wiedzę doświadczenie jest bystra ogarnieta myśląca boli ją to co się dzieje że to nie jest wystarczająco doceniane jej działanie praca pokazuje nonsensy panujące w naszej firmie i tłum ludzi udajacych że jest ok godzących się na to nic nie chcących zmian nie walczących więc obudzcie się z tej iluzji. Taka jest prawda. Oni Nas nie szanują mają nas za nic śmieją się że pracujemy jak głupcy a oni robią z Nami co chcą. Są podziały. Okłamują Nas. Nadal im wierzycie w te brednie? Mówią jedno robią drugie. Dostajemy informacje w ostatniej chwili. I uważam że każde miejsce jest dobre do powiedzenia swojego zdania. A jak komuś nie pasuje niech nie czyta. Bo obrońcy się znaleźli.... Tak wiem niewygodne fakty trzeba tak z nimi zrobic no nie patrz co wstawia bo to jej sprawa po 1. Wstawia publicznie po 2. Niewypada oczywistość. Lepiej szukać pracy gdzie indziej.

Michu
@Rudzielec

Po przeczytaniu twojego wpisu trochę sie z tym nie zgadzalam. Do wczoraj. Usłyszałam rozmowe naszej pani SL J. D z liderką, na temat jednej pani technik. I nie bylabym tym wszystkim zaintetesowana gdyby nie ze rozmawiala a raczej wytykała nie wiedzę pani technik, a na face book mozemy oglądać zdjecia z ich wspolnych wyjazdów. Masz racje @Rudzielec wypluwają z siebie jad za plecami. A tak ogolnie techniczka o ktorej mowa jest chyba najbardziej zorientowana osobą co do prodikcji w tej firmie. Jest jest rzevzywiscie konkretną osoba jezeli przycjodzi do nas z jakimis błędami ktore popelnimy, ale jsk zacznie tlumaczyc cos o co poprosimy to sluchamy jej z przyjemnością. I chociaz nie nie jest dla mnie jakąś ulubioną osoba w tej firmie to darzę ja wielkim szacunkiem. I teraz juz zgadzam sie z twoja wypowiedzia. (usunięte przez administratora)

@Ewa

O proszę. Jak was oceniają to nagle stawiacie siebie w roli męczenników, a jak jedziecie po ludziach bo mało to jest dobrze. Weźcie się do pracy a nie przechodzicie z gry PASJANS na swoje konto żeby sprawdzić czy wypłata wpłynęła.(usunięte przez administratora)

PS
@Michał

Dla umysłu są lepsze szachy :)

@PS

Zaczynając od shift lider -ów kończąc na prezesie spółki życzę wam, żeby ten kryzys trwał i trwał, żeby wszyscy ludzie z biura stracili prace i żeby niemieli z czego kredytów spłacać, żeby wam pozabierali mieszkania(usunięte przez administratora)

PROŚBA

PISZCIE NA STRONIE BRZESKIEJ,W WASZAWIE NIKT NIE WIE ,KTO TO JEST IŻ

Ualala
@Anonimowy

Oj fakt ten słynny Pan Kamil to taki z niego burak że szkoda mówić. Niby dojeżdża z Torunia ale kulturu to nie ma za grosz do pracowników ..... Jest wulgarny i myśli że my roboty a by mógł stanąć na lini i pokazać czy tak szybko robi jak z jego gęby buractwem jedzie A te wszystkie upomnienia które daje nam pracownikom z byle powodów to niech nie zapomina że może być tak że jeszcze sam będzie te normy musiał robić Bo nie będzie komu tego robić A te jego teksty jak się nie podoba to wWyjść z firmy to chyba już na wszystkich zmianach mówił do ludzi

Olo

Ci ludzie musza zrozumiem ze romansu nie da się utrzymać w ciszy w tak dużym zakładzie ktoś zauważy i się domyśli

Non

Czyli tak na poważnie seks całowanie?A ta żona coś wie?

XD

A kto to potwierdził?w jaki sposób ????

Zainteresowana

Tylko piszecie że romans ze potwierdzone ale tylko na forum.żadnych konkretów.więc może ktoś porozmawia ze mną .pozdrawiam Monika P

Bobo2

Tak ale go olała chłopaka i wróciła do baby ,pewnie chciał coś zmienić w jej życiu ale wolała lgbt więc teraz ma jak ma widocznie coś nie halo jak za chłopa teraz z dziećmi się wzięła

wito
@Zainteresowana

Pani Moniko ludzie pierdolami sie zajmuja gora to czyta i zaciera rece ze ma w firmie ludzi o malej kulturze a takimi latwo sie kieruje i manipuluje.

Monika P
@wito

Ciężko zyc jak krążą takie plotki.chcialabym żeby temat się zakończył bo to nie jest dla mnie miłe.kazdy ma swoje życie to niech się zajmie.a jak ma coś do powiedzenia to zapraszam na rozmowę .pozdrawiam

wito
@Monika P

Witam plotki sie skoncza a zle jezyki w tej firmie i w tym kraju sa na porzadku dziennym.Glowa do gory i trzeba isc do porzodu pozdrawiam

@Bobo2

Dalej chętna na tego lidera? Czy ich rozdzielili

Pppppp

Jeśli byłby spokój nie było by pytania

Xxx

Pracują razem, żona z mężem nie może na jednym dziale. Kochanka lidera może.

Teraz proszę niech szanowna dyrekcja weźmie sobie wypłatę. 1370 zł i przeżyje za to cały miesiąc. Opłaci mieszkanie 1000 zł rachunki i Jeszce dojedzie za coś do pracy. Powodzenia. Mieliście płacić 200 za 11 o co teraz mówię że nie wiadomo czy zapłacie. Ciekaw czy nie zapiepszamy znów za 80 %.

Xyz

Mieliśmy niby od 06 czerwca przejść na 100% mówili by przychodzić na nadgodziny ale jak narazie porozumienia o zejściu na 100% brak i kto wie czy nie robią nas w konia kolejny raz a te nadgodziny nie będą nadgodzinami tylko odbiorem jak w święta .

Witam mam pytanie czy za 3 mają należy nam się dzień wolny w tej firmie

Tak się należy jak cała reszta. Ludzie się zwalniają to mówią żeby zostać bo już ma być 100%. Wystarczająca nas oszukali i okradli...

Mar.

3 maja wypadał w niedzielę więc za takie święto na święcie nie ma dnia wolnego

Kiedy zaczniecie płacić 100%. Mamy już pracować normalnie, mamy robić normy i co za 80%. Wystarczająco już nas okradliście!!!!

Poinformowana

W Pikutkowie od tego miesiąca pracujemy cały miesiąc i mamy 100% płatny

Ciekawy
@Poinformowana

Jakieś nowe porozumienie weszło że 100% będą płacić?????

Hi
@Ciekawy

Przemyśleli że ludzie będą się buntować więc dali, ale na pewnie decyzje podjęli z dnia na dzień. Bo gdyby mieli już dac płatny normalnie czerwiec to oznajmiliby to pod koniec maja. Niestety strach nie pozwolił na dalsze okradanie pracowników...

Dlaczego pytanie odnośnie dodatku do nocnej zmiany zniknął? Usuwanie to co nie jest wam na rękę o jest dla Was nie wygodne?? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive