Opinie o Kongsberg Automotive

sdf

To wy zachowujecie się jak cienie.Poprostu Ani zazdrościcie.Żałosne.

@ki 22.02.2015, 16:36
tak zazdroscimy jej gaci, reklamacji, nieposzanowania drugiej osoby, wulgarnosci i hamstwa

o tak,właśnie tych wszystkich dobrodziejstw jej najbardziej zadrościmy.....do tego wielkiego tyłka i paskudnej aparycji......

aaaaaaa
@ki 22.02.2015, 16:36

czy mowa o szmacie latosinskiej. donosicielce z paskudnym ryjem, wielka dupa i do tego puszczalska. mało tego to złodziej i cham.

pp

niestety pomyłka Ania tego nie pisała hehe peszek :P

mimikoliko
@pp 20.02.2015, 11:15
niestety pomyłka Ania tego nie pisała hehe peszek :P

qwe
@mimikoliko 24.02.2015, 17:17
ja rowniez pracuje z Ania i nie chciala bym zadnej innej liderki, a co d jakis przekupstw to nie zgadzam sie z tym...

Ta. Chcesz się podlizac, wykupić czy to ona ci coś obiecała? Umowę na firmę czy nadgodziny?haha

pp

Dajcie spokój z tymi waszymi wypowiedziami. Ja pracuje z Ania i jeszcze nie zdarzyło się żebym musiała coś przynieść w zamian za to że potrzebuje wolne, a to że jak któraś coś zrobi i przyniesie to się zje to zaraz jest posadzenie o przekupstwo jesteście żałośni i dajcie sobie spokój

bidon
@pp 20.02.2015, 08:55

chyba sama ania to pisła

mmm

A jaka mam pewność że liderka poinformowała kierownika ze chce przejść przez firmę można to gdzieś sprawdzić

stanis

Chyba testów już żadnych nie ma bo jak patrze na niektórych jak pracują to nóż się w kieszeni otwiera. Przyjmowani są wszyscy. Oczywiście że są trenerki które pokazuja co i jak na danym stanowisku. Odzież się dostaje,na buty tymczasowo dostaje się nakładki ochronne,po jakims czasie dostajesz robocze obuwie. Atmosfera jest różna w końcu to spory zakład. Praca nie jest na pewno trudna. Żmudna i przeważnie nudna-owszem.Dalej się nie znam ;)

julia

Witam, zamierzam zlozyc CV do tej firmy przez agencje randstad i chcialabym sie dowiedziec jak przebiega caly proces zatrudnienia poczawszy od rozmowy kwalifikacyjnej.Kto przeprowadza ta rozmowe? Czy sa jakies testy na rozmowie ? Jesli tak to na czym polegaja? Jak wyglada pierwszy dzien w pracy? Jest ktos kto oprowadza po zakladzie i wszystko pokazuje oraz przeprowadza szkolenie do pracy na danym stanowisku? Dostaje sie odziez robocza? Jaka jest atmosfera miedzy pracownikami / liderami? czy ta praca jest trudna/ Ciezka? ile placa na h? Jak jest z urlopami i dniami wolnymi? Jakie prace najczesciej wykonuja kobiety? Bardzo bede wdzieczna za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

fgh

Od razu widać że nie jesteś na tej zmianie

prwcownica

pracowac rzetelnie . Nie chodzic na zwolnienia robic norme,

mmmmm

Mam pytanie. Co trzeba zrobić żeby z agencji przejść i pracować przez firmę. tylko prosze o konkretne odpowiedzi a nie ze trzeba komus cos tam kupic czy zrobic :)

@mmmmm 16.02.2015, 08:40

robić cel, nie brać l4, składać wnioski w systemie sugestii i lider musi zgłosić Cię do kierownika jako osobę chętną i odpowiednią do przejęcia

koki

czy wiecie moze cos na temat tegorocznych podwyżek? beda jakies?

@koki 09.02.2015, 09:12
czy wiecie moze cos na temat tegorocznych podwyżek? beda jakies?

Tak słyszałem ze będą podwyżki normy mają iść w górę

Agnieszka

Dzieki za informacje

Agnieszka

Czy Sebastian ktory byl liderem jakies 4 lata temu pracuje jeszcze?

his
@Agnieszka 06.02.2015, 00:34
Czy Sebastian ktory byl liderem jakies 4 lata temu pracuje jeszcze?

niema sebka

pracownik (ca)

a praca gdzie...w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co cie to obchodzie czy sie śmieja czy płaczą ważne ze normy robią i premię mają a to że jest im wesoło to chyba nie twój zasrany interes od akwarium wara nie masz co robić tylko się gapić co robimy to zacznij pracować a nie obgadywać ludzi

pracownica

a moze ktos zobaczy jak pracuja te dwie panie na drugiej zmianie w akwarium.non stop smiechy a praca to gdzie.

pracownica

Tak to prawda ludzi przyjmują coraz gorszych normalnie masakra ale co zrobi c jak kasa goni kasę i tylko to się dla agencji liczy szok.

pracownik (ca)

braki były są i bedą to normalne ale teraz będzie ich duzo więcej skoro dyrekcja przyjmuje takich ludzi jak od nie dawna no porażka bo inaczej nie można nazwać...co to firma poszukująca ludzi z grupą inwalidzką? czy pracowników którzy będą pracować bo ludzie którzy nie potrafią najprostszych rzeczy nie powinni tu pracować i jeszcze nas troszkę starszych pracowników doprowadzać do szału

kaka

moim zdaniem liderzy powinni rozwiązywać takie problemy między sobą a nie od razu lecieć do dyrektora

@go 05.02.2015, 03:44
Pauline z airceli zdjęli za jedna reklamacje a karolaczka ma az 6 w miesiacu i zero konsekwencji. gdzie tu sprawiedliwość...

Niestety nie mam styczności z aircellami więc się nie wypowiadam. Poza tym tam jest inny kierownik, a to on chyba decyduje o zdjęciu lidera

hi bu
@Exceed 05.02.2015, 20:45

tu akurat decydował dyrektor a jest ten sam

pracownica

No i bardzo dobrze że chodzi z jednym brakiem jak sie nie pilnuje swojego działu i swoich ludzi no to niestety inni musza to robic a o ile mi wiadoma to cześć zalkadu produkuje dla innych działów i jak sa zwroty to na dział bo spakował a nie na ten co wyprodukował wiec zajmijcie sie swoimi produkcjami

kaka

a teraz to z ucha strzela na inne liderki znalazła braka i już do dyrektora biegła co się nie robi żeby dyrekcja zapomniała o tych reklamacjach

KAA
@kaka 04.02.2015, 14:59

Karolaczke powinni zdjac z lidera a przywrócic Ilone .

@KAA 16.02.2015, 11:02
Karolaczke powinni zdjac z lidera a przywrócic Ilone .

jeszcze wam się nie znudziło?

gość

moze warto jednak sie zastanowić czemu akurat ta liderka jest tu gwiazdą..bo jakoś o innych cisza ...wniosek..............moze ktoś powinien się przypatrzeć owej paniusi bo chyba coś jest na rzeczy a ze nie idą ze skargami wyżej..to zrozumiałe skoro natychmiast o wszystkim sie dowie wiadoma osoba.....i mogą majty czy czekoladki nie wystarczyć by ,,przebaczyla" kolejna sprawa..jest wolnosć slowa wiec spokojnie z tym ,,robieniem porządków" bo chyba ona nie stoi wyżej od pozostalych obywateli w tym kraju

Exceed

Nie patrz na firmę przez pryzmat ludzi z forum :) Nie jest źle. Tylko tutaj są jacyś dziwni ludzie z bólem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] P

ona30

witam,w piątek mam szkolenie,a w poniedziałek praca już prawdopodobnie i po przeczytaniu tego forum odechciewa mi sie wszystkiego... naprawde jest takie dno??? Na to wyglada ze nie warto z nikim wchodzic w dyskusje tylko zająć sie praca,mam nadzieje ze mnie tam nie zjedzą..wrrr

Coffee degustator

Dziś ponownie automat do kawy podał mi wodę z mlekiem :(

Exceed

Administratorzy tej strony mogliby się wziąć do roboty i zrobić tu porządek. To powinna być strona z opiniami o Kongsbergu lub pytaniami o takową. Tematy takie jak plotki, skargi i zażalenia powinny być traktowane jako offtop i usuwane.

xxxxxx

zmiana na toyocie jedno wiekie nie porozumienie a karolaczke zdjac z lidera nienadaje sie totalnie wredne babsko

ola
@boio 03.02.2015, 17:07
Powinni ja zdjac za te reklamacje. a ona nic sobie z tego nie robi tylko chodzi i cieszy ta jape . Nie wie ze przez jej głupote...

To jest najgorsze ze pomimo wielu porażek nie zaznala żadnych konsekwencji. Presja i brak szacunku i zrozumienia dla operatorów zmuszają ludzi do głupich rzeczy. Nie patrzą jak robią byle zrobić dużo. A ta kobieta dawno by przeszła do szeregu gdyby ludzie się nie bali jej silnych pleców u kierownika i zgłosili nadużywanie władzy. Tacy robią co chcą debile bo są pupilami a im mądrzejszy jesteś tym gorzej dla ciebie

@ola 18.02.2015, 18:32

Powinni zrobic z tym w koncu porzadek. Przez jej zarzadzanie cierpia dwie pozostałe zmiany. Napweno w wsród załogi kierownika jest osoba kompetentna która by zastapiła Anie.

xxl

Hyra to porządny chłopak,gdyby tak nie było to lejba nie była by z nim ponad rok czasu.trafił po prostu na zdemoralizowane samice żądne nie wiadomo czego.

gość

Co to za firma... Kto wybiera ludzi na te stanowiska którzy pokazują taki nieprofesionalizm wymuszając prezenty za urlop. Gdzie są wtedy przełożeni? Pani(e) kierownik z tego samego worka pan(i) jest czy co bo nie rozumiem

@gość 03.02.2015, 07:55

moze nie z tego samego worka ale....nikt nie idzie do kierownika na skarge bo zaraz sie liderka dowie i wtedy bedzie dopiero popisówka wiec dają dary,zaciskają zęby i tyle...dla kierownika lider dobry bo przytakuje nim kierownik wyrazi to co chce wyrazić a jak do tego zrobi słodkie oczka to juz cud nie lider......

seba

Słyszałam że Hyra kręci z Szewczykiem z prasy dobrały się dwa geye

eliooo

Zapraszam na facebooka do Marka Hyry pompa murowana z niego. Te posty jego... haha

użytkownik zarejestrowany

Exceed

Randstad - siedzibę ma na hali w Kongsbergu. Składasz CV i czekasz na telefon, chyba że od razu powiedzą Ci o możliwym zatrudnieniu (wtedy pewnie jakieś testy, a potem badania. Umowę podpisujesz na czas określony z agencją, nie z firmą KA

be

z automatami nie jest chyba aż tak zle.gorszy problem jest z automatem napojów,tym co stoi jak na halę się wchodzi.on cały czas stoi zepsuty.może wkońcu go wymienią.

Burak
@be 02.02.2015, 16:47

Ale żeby barszcz czerwony bez ziemniaków dawał?!?

Coffee degustator

A ja chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z jakości i smaku kawy podawanej z automatuw o ile kawa można nazwać wodę z mlekiem podawana po zamówieniu uw trunku koffeinowego,co powoduje blokadę kolejki i stratę cennego czasu na ponowne ponowne zamówienie kawusi

Exceed

moje oczy nie wytrzymują takiej ilości "ortów".... Ale poza tym dobrze prawi :)

@Exceed 01.02.2015, 20:31
moje oczy nie wytrzymują takiej ilości "ortów".... Ale poza tym dobrze prawi :)

no chcesz sie wspiąć ma wyżyny intelektualne,błysnąć erudycją ale ortografia Cie inteligenciku zdradzila..złota szata a z bucików słoma wystaje na kilometr...prawisz o miłej rodzinnej atmosferze? no to gratuluje rodziny ............

@gość 01.02.2015, 22:23

chyba Ci się pomyliło z sułtanem kosmituf :P Ja o ile wiem nie zrobiłem ani jednego błędu ortograficznego. No ale skoro ty twierdzisz, że tak to musi być prawda. Ludzie w internetach zawsze wiedzą lepiej :P

Sultan kosmituf

Szanowni państwo z tego co tu przeczytałem to można by 10 k odcinków mody na sukces nakręcić lub co lepsze spadkobierców, prędzej czy puzniej każdy z państwa będzie tu obrzucany błotem bo to anonimowe forum a wtedy ciasno w gaciach się zrobi może i zwieracze nie wytrzymaja wiec zastanówcie się drodzy państwo czy warto plotkowac o życiu prywatnym innych pracowników niż lepiej skupić się na pracy w miłej rodzinnej atmosferze, to może być dobra chistoria.pozdrawiam.

hi hi ha
@Sultan kosmituf 01.02.2015, 20:28

a kto tu rozmawia o zyciu prywatnym pracowników? tu sa poruszane sprawy jakie dzieja sie w firmie na dziale i jak zachowuje sie liderka toyoty mdr w stosunku do ludzi. Prywatnie moze robic i zachowywac sie jak chce ale wopracy jakas kultura obowiazuje

Anka

Ale cyrk robicie!!! Żenada. Ciekawe skąd dyrekcja bierze takie wyborowe towarzystwo??????????????????????????????????????????????????????????????

Kinol

To juz pytanie do Karlolak na co jej gacie

gość

ooooooooo coś nowego to juz nie tylko czekolady ale i gacie się teraz daje liderce???? no tego to nie wiedziałam tylko po co one jej potrzebne?????

Exceed

Forum niby dla ludzi chcących poznać prace w KA, a tak naprawdę portal dla plotek wewnątrzzakładowych :) Elokwencja, erudycja, gramatyka i ortografia stoją tu na tak wysokim poziomie, że będę tu chyba częściej zaglądał :P Tylko że zamiast masy ludzi z "bólem dupy" przydałoby się tu kilku "grammar nazi"

zmiana b

Hej to prawda że na jednej ze zmian jest coś po między liderem A jej pracownikiem. to prawda czy znów jakaś plotka.

xxl

Ty wera popraw swoją ortografie, bo czytać nie można.Tak jak napisałaś pracowałaś, to znaczy że nić nie wiesz.I ldeki która wejdzie na lnie pomóc, a ją zatrzymuje też nie znasz.

wera

ludziska ja tak czytam i czytam i śmiać mi się chce z was. pracowałam przez jakiś czas na jednym z tych działów. piszecie o liderach.zobaczcie na siebie jak wy się sami do siebie odzywacie!!! na tych działach zawsze ludzie żartowali i wiem że nadal żartują sobie.ale nikt im nie powie że się obijają.reklamacje?zawsze były są i będą.to tylko ludzie pracują a nie maszyny.i pomyłki przy takim natężeniu pracy zawsze będą się zdarzały.najprościej zwalić winę na jedną lub kilka osób.bo one puściły braki. jeżeli będzie nadal taka ludzka mentalność to za chwilę nikt nie będzie chciał stać na testerch bo będzie się bał że za moment na niego przyjdzie reklamacja. a na tym mondrym forum są osoby które po prostu na wzajem się nakrencajom i myślom że są fajne bo mogom o kimś popisać. no ale cóż niektórzy tym żyją.

ka

O tej drugiej to szkoda nawet pisac... głupota jej to nie zna granic... zero rozumu lider od pięciu boleści

xxl

Druga liderka z toyoty,też nie jest lepsza.

emu
@xxl 30.01.2015, 15:08
Druga liderka z toyoty,też nie jest lepsza.

ale ta druga liderka z toyoty chociaz stanie na linii z ludzmi i pracuje w porównaniu z liderka z bobinów która rozmawia ciagle przez telefon. Napewno to nie sa sprawy słuzbowe bo ile to mozna rozmawiac z kierownikiem. Z dr napweno nie rozmawia wiec musza to byc tylko i wyłacznie rozmowy prywatne. Radze sprawdzic bilingi tej pani i wziasc sie do pracy bo to jest zakład produkcyjny a nie call center. A pozniej wielkie zdziwienie ze ciagle reklamacje przychodza na zakład jak lider ma wazniejsze srawy na głowie

x2

PROPONUJĘ WZIĄŚĆ SIĘ ZA PRACĘ A NIE OBSERWOWANIE INNYCH

ka

Reklamację przychodzą tylko z jej zmiany a wiecie czemu,ponieważ z ust liderki słyszymy "co się patrzysz zapiera.." musimy być najlepsza zmiana.Zero szacunku dla ludzi! Jak chce się urlop to trzeba kupić czekoladę albo jakaś bieliznę,każdy to już wie,bo inaczej nie dostaniesz wolnego. Z resztą było widać zachowanie Karolak na ostatnim zebraniu,jak wydarla się na ludzi ,żeby wszyscy szybciej wchodzili. No nawet Pan dyrektor się tylko się uśmiechnął,szkoda że uwagi jej nie zwrócił. Trochę więcej szacunku do ludzi...

lol
@ka 30.01.2015, 11:52

Bo to jest kultura osobista tej pani .chamstwo to jej drugie imię . Nie ma co zniżac się do jej poziomu tylko być ponad nią .A jeśli chodzi o zebranie to nic na nim nie powiedziała i nawet nie broniła swojego działu .to jest liderka .powinna być zdjęta ze stanowiska .nikt nie ma prawa poniżac ludzi i w wulgarny sposób się do nich odnosić a jeśli tak jest to taka sytuacje zgłasza się do hr do kadr .

MAGDA

ALO WIE KTOŚ COŚ O DZISIEJSZYM PENDOLINO? PODOBNO TO CZŁOWIEKA OD NAS PRZEJECHAŁO

XX

HE HE WSZYSCY UMYWAJĄ RĘCE TECHNOLODZY JAKOŚCIOWCY KAŻDY ODBIJA PIŁECZKĘ. A PRAWDA JEST TAKA ŻE REKLAMACJE SĄ NA WSZYSTKICH DZIAŁACH TERAZ JEST TAKA NAGONKA BO JEST POCZĄTEK ROKU.ALE WSZYSCY WIEDZĄ DOKŁADNIE O CO CHODZI TYLKO NIKT O TYM NIE CHCE GŁOŚNO MÓWIĆ.PROBLEMEM SĄ NORMY.LUDZIE NIE PATRZĄ CO ROBIOM BO ZALEŻY IM NA WYROBIENIU NORMY.PO PROSTU PROSIMY O WIĘKSZE NORMY TO I REKLAMACJI BĘDZIE ,,MNIEJ''

GOCHA

DOBRZE MÓWISZ LIDERZY NIE MAJĄ EGLĄDU.GRATULACJE DLA TYCH CO PRODUKUJOM DLA ZAKŁADU A NIE NA WYSYŁKI,GDYBY ICH BUBLE POSZŁY W ŚWIAT TO REKLAMACJE BY NAS ZASYPAŁY.POZATYM ZOBACZCIE JAK SĄ SZKOLENI NOWI LUDZIE. ZERO SZKOLEŃ CZŁOWIEK PRZYCHODZI NA DZIAŁ I TRENER NAWET NIE ZAJŻY. LIDER MA GO SZKOLIĆ.

x2d

poczekajcie niech bramki zaczną działać. dopiero będzie wypadek za wypadkiem

xxx

Wy się robotą zajmijcie, a nie Karolaczką. Poza tym, konsekwencje powinni wyciągnąć tym, którzy takie braki puszczają. Zły jacket założony, czy brak filcu, to wina operatora, nie liderki! Łatwo zwalić winę na lidera, tylko że taki lider nie ma wglądu we wszystko, co puszczają jego pracownicy. Trzeba mieć oczy na to, jak się produkuje, a nie puszczać takie buble.

Zostaw opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kongsberg Automotive