Jarosław Piórkowski Auto Trans Hol

Adres: Olszowa 8 lok. 1, 03-703 Warszawa

NIP: 1130127455 REGON: 012350713

Jarosław Piórkowski Auto Trans Hol

Opinie o Jarosław Piórkowski Auto Trans Hol

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w przedsiębiorstwie Jarosław Piórkowski Auto Trans Hol w mieście Warszawa, który ma jakieś nowe info, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw opinię o Jarosław Piórkowski Auto Trans Hol - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosław Piórkowski Auto Trans Hol