Opinie o Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek w Jelenia Góra

Na jakie wsparcie w Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

marcin Nowy wpis

Pani Jarząbek wzięła zaliczkę, następnego dnia miałem podpisać umowę najmu kawalerki i...kontakt się urwał. Przez 2 dni P Jarząbek nie odbierała tel., dopiero gdy napisałem smsa że zgłaszam sprawę na policję raczyła odpisać. Nie polecam, krętactwo i cwaniactwo to mało powiedzieć, niestety zero profesjonalizmu i podejścia do klienta. Przestrzegam przed P Jarząbek i jej towarzyszem

Krzysztof Nowy wpis
@marcin

Absolutnie się nie zgadzam. Świetna i profesjonalna obsługa. Oferta dobrana w 100% moich oczekiwan. Polecam Nieruchomości Jarząbek z całą odpowiedzialnością ????????????

Oszukana klientka

Chciałabym ostrzec, wszystkich którzy pragną korzystać z usług p. Eweliny , ja zapłaciłam za swoją naiwność i zaufanie , chciałam wynająć pokój w Jeleniej -Górze i w internecie znalazłam numer akurat agencji nieruchomości którą kieruje p. Jarząbek, po rozmowie okazało się że muszę przelać dla p. Eweliny 800 zł, nie wiem do dziś ,skąd taka kwota.Pokój nie należał do atrakcyjnych, ale pani twierdziła że nie zachowa go dla mnie jeśli nie zapłacę więc to zrobiłam. Kiedy przyjechałam i zobaczyłam na co się zdecydowałam ogarnęło mnie przerażenie, ale pani Ewelina podała mi umowę , wydaje mi się że skopiowaną z internetu, wszystkie punkty na korzyść wynajmującego,poleciła mi zapłacić właścicielowi następne 800 zł i kaucję 600 zł. Po czym zmyła się szybko. W efekcie pokój kosztował mnie 1.600 zł (ze wspólną kuchnią). Dodam tylko że musiałam go sobie sama posprzątać. Powiecie że jestem naiwna i z tym się zgodzę, ale taką siłę przekonania ma p.Ewelina Jarząbek.

Ewelina Nowy wpis
@Oszukana klientka

Kwota 800 zł to wynagrodzenie biura - za pośredniczenie w transakcji najmu przez Panią pokoju. Była Pani o tym poinformowana i tak jest wystawiony rachunek - " Usługa pośrednictwa". Za pokój i jego stan odpowiada właściciel, a Pani otrzymała bardzo dokładne informacje oraz aktualne jego zdjęcia. Ponad to wyświadczyłam Pani przysługę, ponieważ odebrałam Panią ze stacji PKP, zapakowałam Pani bagaże do mego prywatnego auta i zawiozłam pod wskazany adres - nie jestem kierowcą taksówki, ale zrobiłam to z dobrego serca i za darmo ! Przed podpisaniem umowy najmu z właścicielem, obejrzała Pani co najmniej 2 pokoje, całą resztę domu i mogła Pani wybrać pokój dla siebie. Mało tego ! mogła Pani również nic nie wynajmować. Jest Pani dorosłą osobą, podejmuje Pani samodzielnie decyzje, to Pani odpowiada za umowy jakie Pani podpisuje. Pozytywne opinie - są WYNIKIEM MOJEJ RZETELNEJ, WIELOLETNIEJ, CIĘŻKIEJ PRACY. Pośród klientów zawsze i w każdej branży znajdzie się jeden niezadowolony. Zamiast wypisywać takie rzeczy na mój temat - proszę się nauczyć konsekwencje swoich dorosłych decyzji.

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek - Jelenia Góra

Nieruchomości Jarząbek Ewelina Jarząbek
  • Melchiora Wańkowicza 9A lok. 12