opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Nowy Targ
  • Oświęcim
  • Skawina
  • Zakopane
  • Żywiec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    XX

    25.08.2021 19:28

    Były pracownik

    Zdecydowanie nie polecam pracy. Fatalna atmosfera w kadrze, każdy jest obgadywany za plecami.. Kierownik faworyzuje pracowników i nie potrafi zarządzać salonem tak jak należy. Brak szkoleń nowych pracowników a wymagają dobrych wyników w sprzedaży. Praca po 14 godzin przy zmianach VM a następnego dnia na kolejne 12h. Przerwa godzinna, która jest bezpłatna nie może być wykorzystana w 100%. ponieważ ,, za długo siedzisz na przerwie ".
    ReviewUserIcon
    Mig

    26.08.2021 08:28

    Pracownik

    W każdym salonie inny Kierownik i inny zespół. To już zależy jak się trafi.
    ReviewUserIcon
    marta

    27.08.2021 21:19

    Pracownik

    to jest wyzysk człowieka prze człowieka i jak pilnujesz stojąc pustego sklepu bo nie wolno ci na chwilę odpocząć to potem masz mieć siły obsługiwać ?. Myślisz tylko o tym kiedy ten dzień się skończy i wreszcie usiądziesz. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ???

    20.08.2021 23:31

    Pracownik

    Chcecie mi powiedzieć że przez 12 h stoicie i pracujecie ha Dobre wiele się słyszy o tym że pracownicy chodzą po galerii I często bywa tak że przerwa 1 h to za mało Telefony Itp mogę wymieniać sporo Sytuacji Owszem wina jest zawsze po obu stronach ale czytam komentarze i widzę że wszystko jest nie tak .Ale czy wszyscy przestrzegają tego co obowiązuje w firmie?? Wątpię chce się zmian może warto zacząć od siebie
    ReviewUserIcon
    Szycha

    21.08.2021 16:03

    Pracownik

    Każdy tylko potrafi narzekać, wypowiesz się inaczej niż reszta i spływa na Ciebie hejt. Przecież tu każdy musi narzekać. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zygzak

    27.08.2021 14:23

    Były pracownik

    Słyszy się że chodzą po galerii? A może właśnie wykorzystują wlasnie tą godzinną przerwę. Bo co mają robić w czasie jej trwania, o ile się się da ją wykorzystać. Często jest tak, że się nie ma czasu nawet na tą 15- minutową. W szczególności jak się stoi we dwie osoby. Przecież nie zostawisz sklepu jednej osobie, bo wyjdziesz na zaplecze i ktoś wyniesie ci ze sklepu torebkę czy cokolwiek. A jak wiadomo My za to później płacimy. Wiele by wymieniać ale po co. Przecież się to nie zmieni, niestety. :(
    ReviewUserIcon
    Bird

    27.08.2021 12:46

    Pracownik

    Ale skoro wam tak źle to co wy tu jeszcze robicie? i nie mydlcie oczu jakimiś "bo nie mam wyboru" w branży jest pracy od groma. Nikt wam nie każde pracować na siłę, skoro jedyne co umiecie to krytykować. Zróbcie miejsce dla tych co chca pracować....
    ReviewUserIcon
    Tonka

    26.08.2021 12:05

    Pracownik

    Proponuję każdej nowo wchodzącej tu osobie dzielić wszystko na trzy bo jak czytam niektóre opinie to mi normalnie ręcę opadają że można wypisywać takie bzdury i podawać tak fałszywe informacje na temat pracy. Kłócić się z nikim nie mam zamiaru bo mam lepsze rzeczy do roboty ale naprawdę zachowanie niektórych mnie wręcz przeraża.
    ReviewUserIcon
    Ada

    26.08.2021 19:56

    Pracownik

    Ale tu jest sama prawda.Najnizsza krajowa przerwy godzinnej bez sensu tłumaczenie się z wyników zero szacunku do pracownika no wszyscy piszą prawdę więc nie rozumiem Ciebie
    ReviewUserIcon
    Deokrq

    09.08.2021 20:00

    Były pracownik

    Nie polecam, zła atmosfera, trzeba dawac z siebie 110% bo Cię skreślą. Praca niestała
    ReviewUserIcon
    Cola

    26.08.2021 10:34

    Pracownik

    Mówisz o pracowaniu na 100% względem realizacji planu ? Czy o dawaniu z siebie 100% , bo są dni że klienci nic nie kupują i co wtedy ?(usunięte przez administratora) kontrolna z kamer która pilnuje pracowników zamiast klientów którzy kradną a po (usunięte przez administratora) dostajemy my bo potrącą z pensji która i tak jest niska. To co my robimy to nikt tego nie widzi, a pracować dla 300 zł brutto premii to kpina . (usunięte przez administratora) też ma za nic pracowników tylko mówi że 4 pełne etaty na sklep to za dużo ze trzy to w zupełności. A odpowiedzialność na pracownikach jest ogromna . I w końcu większość z nas odejdzie bo nie pozwoli dłużej na takie traktowanie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Osss

    26.08.2021 17:14

    Pracownik

    Właśnie odpowiedzialność za towar który nie jest zabezpieczony nie ma ochrony czemu my mamy za to odpowiadać trzeba zorientować się w prawie czy może tak być a jak nie to trzeba gdzieś to zgłosić jeśli jest nie zgodne z prawem .Wojas (usunięte przez administratora)kasy ma jak lodu .Tylko dla pracowników nie mają .
    ReviewUserIcon
    Tonka

    26.08.2021 12:07

    Pracownik

    I piszę to ponieważ pracuje w tej firmie kilka lat i znam realia. Nie mówię że jest idealnie bo nigdzie nie jest, ale bez przesady.
    ReviewUserIcon
    Lelasińska

    21.08.2021 15:00

    Pracownik

    Szczerze zaczynam być zmęczona ta praca. Obowiązków dokladaja, po 2 osoby na zmianie... Wymyślanie i cudowanie... Robisz wszystko... Za śmieszną kase. Pracownikiem jestem od 7 lat. Zero podwyzki, najniższa krajowa. Premia taka sama od 4 lat... Nic nie podniesiona... Obsluguj na 200%, codziennie rob 5 kartonow dostawy, dwa zwrotu, zmieniaj ceny bo z magazynu zle przychodzą, pakuj po 20 zleceń dziennie, przestawiaj co rusz zaplecze, dalej Obsluguj bo wiadomo to najważniejsze... Czasem nie ma czasu zjesc... Nie wspomnę o milionach tabelek do uzupełnienia, a to wszystko do godziny 15... Licznik nabijający wejścia każdego pracownika... Nie wychodź do toalety, bo skutecznośc spada. Jednym slowem za takie smieszne pieniądze musisz być, sprzedawca, magazynierem, księgowa, kadrowa itp... VM do 23 w nocy, oczywiście godziny do odbioru i często znowu na 9 do pracy... Obstrzał na kamerze no i odpowiedzialność materialna za towar, który nie jest zabezpieczony a w sklepach nie ma bramek...
    ReviewUserIcon
    Uu

    20.08.2021 23:39

    Pracownik

    W salonach gdzie na zmianie stoją 2osoby na sklepie jest mnostwo kartonów bo nie mieszczą się na zapleczu to jak brać te przerwy, jedna osoba stoi na sklepie, 2szuka obuwia klientom - wedlug założenia frmy przy odbiorze takiej przerwy gdy zostaje 1osoba to szukajac buty klientowi towaru nie pilnuje na sklepie nikt, więc przerwe trzeba wpisać w grafik ale rzeczywiście nie ma jak na nią wyjść
    ReviewUserIcon
    Ola

    18.08.2021 08:16

    Pracownik

    Wszyscy narzekamy na te przerwy ale czy robimy coś w tym kierunku żeby ich nie było ? Może zaczniemy w końcu działać w tej sprawie bo samym gadaniem sobie nie pomożemy .
    ReviewUserIcon
    Hjjkkl

    20.08.2021 08:32

    Pracownik

    To prawda. Ja proponuję poprostu strajk ,ale musimy być wszyscy zgodnie co do tego . Poprostu któregoś dnia w całej Polsce nie otwieramy salonów , dzień ,dwa ,trzy , tydzień . Dość wyzysku
    ReviewUserIcon
    Osss

    20.08.2021 14:45

    Pracownik

    Wystarczy jak grafiki się ułoży bez przerw .
    ReviewUserIcon
    Iza

    19.08.2021 11:24

    Pracownik

    Dokładnie tak trzeba zrobić z tą przerwą dość płacą takie grosze to jeszcze darmowa przerwa to już przesada. Do toalety najlepiej jak najmniej chodzić żeby się nie nabijać bo skuteczność spada masaka poprostu gorzej niż w Biedronce za dawnych czasów. A taka porządna firma mówią jasne nie wiem z której strony bo ciekawe jakby Ci na górze zarabiali najniższą krajową czy by wyżyli za to (nie wspomnę już o wymaganiach nieadekwatnych do zarobków)
    ReviewUserIcon
    Osss

    19.08.2021 18:27

    Pracownik

    Olać przerwę zbuntować się nie wpisywać na listę obecności grafik układać bez przerw no chyba całej Polski naraz nie zwolnią .Bo kto będzie pracował za miskę ryżu ?Jedyne wyjście bo chyba rozmowy i pisma rezultatu nie przyniosą .A tak w ogóle Polska firma A zachrzaniasz jak w Bangladeszu za grosze.
    ReviewUserIcon
    Mila

    30.07.2021 18:09

    Kandydat

    Buty drogie jak diabli, a pracownicy dostają wypłatę co najmniej śmieszną, najniższa krajowa. Wstyd! Pewnie właścicielom nie brakuje ptasiego mleka, a pracowników mają za roboli, nie wartych godziwej zapłaty i wypłacają jakieś nędzne kwoty. Wstyd, taka firma, taka renoma , a zarobki do d! Dostałam propozycję pracy w tej firemce, ale mam za dużo godności osobistej żeby pracować u takich skąpców!
    ReviewUserIcon
    Eee

    19.08.2021 10:35

    Pracownik

    To dowidzenia, nikt ci nie każe tu pracować, dziękujesz za ofertę i tyle, a nie żalisz się na goworku...
    ReviewUserIcon
    Deokqr

    09.08.2021 19:57

    Były pracownik

    Ja pozytywnie wypowiedzieć się o tej pracy nie mogę. Chcesz pracować w Wojasie? Musisz być zatem na każde zawołanie, być energicznym bo się będą czepiać, że się nie starasz. Oczywiście wszystko było nad wyinterpretowane. Chcesz przerwę? Dostaniesz ją ale jak pracownicy bądź szefowa Ci da na zmianie. Jak sam się wyrwiesz to jesteś już na nie coraz bardziej. Miła atmosfera? Chyba w snach. Wypłata na czas? Chyba w snach. Umowa o prace po zleceniowce? Nigdy. Wyzysk na pracownika, masz (usunięte przez administratora)i tyle. Polecam bardziej już spozywczaki od tego (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.08.2021 22:32

    Pracownik

    Wypłata na czas to jedyny plus pracy w tej firmie reszta to żenada brak słów .
    ReviewUserIcon
    Eee

    19.08.2021 10:32

    Pracownik

    To idź do spożywczaka, droga wolna...
    ReviewUserIcon
    robak

    17.08.2021 20:21

    Pracownik

    praca w wojasie stawia wymagania jak dla gejszy w luksusowym salonie z samochodami tylko wypłata nieadekwatna
    ReviewUserIcon
    Eee

    19.08.2021 10:31

    Pracownik

    Co ty gadasz?
    ReviewUserIcon
    Eee

    19.08.2021 10:31

    Pracownik

    Tyś wymagań nie widział....
    ReviewUserIcon
    Iga

    18.08.2021 21:09

    Pracownik

    Może czas się skrzyknąć i wystosować stosowne pismo do góry, że mamy dość przymusowej przerwy
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.08.2021 10:10

    Pracownik

    Jestem za tym bardziej że nie zawsze jest możliwość skorzystania z przerwy czesto est to jedzenie na stojąco w 5 min .Są salony gdzie naprawdę cały dzień jest co robić .Są dwie osoby na zmianie i nie ma jak.No przecież to jest głupota .Czy Pan dyrektor nie widzi tego .Dobrze wie że w salonach non stop są braki kadrowe .Może będzie sam pracować w sklepie .
    ReviewUserIcon
    Iga 9

    18.08.2021 21:10

    Pracownik

    ,, Jeden za wszystkich wszyscy za jednego ''
    ReviewUserIcon
    Ojgddf

    17.08.2021 11:47

    Pracownik

    Nowy dyro był zdziwiony godzinna przerwa mówił że to jest niedopuszczalne że musi się zmienić i się zmieniło zleceniowki nie miały godzinnych przerw teraz będą miały .Ot zmiana na lepsze
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.08.2021 23:15

    Pracownik

    No racja jest masakra ja myślę że będę kolejne zwolnienia pracowników bo to już lekka przesada co się wyprawia na co komu przerwa godzinna .Paranoja
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.08.2021 23:17

    Pracownik

    Pan dyrektor zamiast wprowadzić nowe zmiany i zlikwidować te przerwy robi jeszcze gorzej.No coż tyle osób się zwalnia w kółko szukają ludzi ale widać to niczego nie nauczy tej firmy.A szkoda że tak mało wsparcia jest w dyrektorze .
    ReviewUserIcon
    Bbb

    17.08.2021 20:11

    Pracownik

    Totalny brak szacunku do pracownika, niewykonalne wymagania, straszenie potrąceniami z premii za słabe wyniki ( faktyczne potrącanie premii, chociażby w ramach lockdowny co by to oszczędzić ), przymusowe NIEPŁATNE przerwy, NIEPŁATNE nadgodziny, obserwowanie przez kamery i upokarzające przymusowe rozmowy telefoniczne z "górą". Wspaniała praca, polecam odważnym.
    ReviewUserIcon
    On

    16.08.2021 21:28

    Kandydat

    Hej Czy na zleceniu, także jest godzinna bezpłatna przerwa?
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.08.2021 08:40

    Pracownik

    Na zleceniu mają szczęście i nie ma przerwy godzinnej.
    ReviewUserIcon
    V

    17.08.2021 18:09

    Były pracownik

    Od teraz paru dni mają
    ReviewUserIcon
    Xxx

    06.08.2021 20:57

    Pracownik

    Czy któryś region dostał w tym roku podwyżki? Czy dalej każdy najniższa krajowa.
    ReviewUserIcon
    Fela Kuti

    28.07.2021 14:00

    Kandydat

    czy zależy od konkretnego sklepu? sorry, że tak poszatkowane pytania, chciałam dodac jako odpowiedzi, ale jak odświeżyłam stronę to już nie było poprzedniego komentarza, bo one chyba z opóźnieniem wpadają, z tego co zauważyłam
    ReviewUserIcon
    Ktos

    29.07.2021 11:25

    Pracownik

    Różnie się pracuje, u nas jest trochę dni po 11 godzi trochę po 8 czasem się zdarza 6 godzin. Nie ma reguły. Pracując powyżej 8 godzin przysługuje godzinna przerwa, za którą nie jest płacone. Chyba że pracujesz za umowę zlecenie to taka przerwa godzinna ci nie przysługuje.
    ReviewUserIcon
    Fela Kuti

    30.07.2021 10:48

    Kandydat

    dziękuję
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branża główna: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Fela Kuti

    28.07.2021 13:58

    Kandydat

    8?10?12?
    ReviewUserIcon
    Lola

    29.07.2021 14:30

    Pracownik

    ale pytasz o pracę na sklepach??
    ReviewUserIcon
    Lola

    29.07.2021 14:31

    Pracownik

    jeśli tak to nie ma takiego określonego czasu pracy. zależy bo pracuje się na zmiany
    ReviewUserIcon
    Nina

    28.05.2021 10:58

    Kandydat

    Witam ile średnio zarabia kierownik w sklepie Wojas bo nie wiem czy warto aplikować???
    ReviewUserIcon
    Ela

    08.07.2021 16:39

    Pracownik

    Wszystko zależy w jakim mieście sie pracuje. Podstawą niska ale można nadrobić premią od obrotu jednak wszystko zależy od utargow sklepu. Konkurencja daje 200 -600 zł więcej podstawy ale niższe premie od sprzedaży.
    ReviewUserIcon
    Ala

    28.07.2021 05:34

    Pracownik

    Ogólnie to najniższa krajowa. Reszta z premii. Małe miasto, niski obrót sklepu to zarabiasz prawie tyle samo co sprzedawca. Duże miasto, dobra lokalizacja zarobisz więcej.
    ReviewUserIcon
    Franex

    27.10.2020 11:06

    Kandydat

    W jakich godzinach pracuje się na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Dzoana

    08.07.2021 16:37

    Pracownik

    Jak mówi przyslowie:co w rodzinie to nie zginie.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    27.07.2021 23:04

    Pracownik

    W siedzibie nie ma szans na etat. Wszystko po znajomości. Może jakimś cudem na produkcji ale to też zależy od okresu I zapotrzebowania.
    ReviewUserIcon
    Ripsi

    07.07.2021 10:16

    Kandydat

    Ile premii może wyciągnąć sprzedawca? Wiem, że to pewnie zależy od wyniku, ale mniej więcej?
    ReviewUserIcon
    Iga

    27.07.2021 09:48

    Pracownik

    A z szefostwa ja akurat jestem bardzo zadowolona. Mam super kierowniczkę i zespół, z którym zawsze bez problemu można się dogadać.
    ReviewUserIcon
    Dzoana

    27.07.2021 23:03

    Pracownik

    Wszystko zależy od lokalizacji oraz ile sklep ma obrotu.
    ReviewUserIcon
    Tekla

    29.06.2021 08:32

    Kandydat

    Czy sklepy mają w miarę ujednolicony czas otwarcia, czy to wszystko zależy od obiektu, w którym się znajdują?
    ReviewUserIcon
    Iga

    27.07.2021 09:50

    Pracownik

    Tak, wedle dyspozycji którą podaje zespół. ale wiadomo zmiany też są jak najbardziej możliwe
    ReviewUserIcon
    Aga

    27.07.2021 23:02

    Pracownik

    Wszystko zależy od tego jak dogadasz się Kierownikiem i zespołem.
    ReviewUserIcon
    Hejka

    30.06.2021 21:54

    Pracownik

    Dzień dobry. Chciałam tylko napisać, że bardzo mi się nie podoba obecna sytuacja w regionie GDA. Czy nie można jakoś namówić byłego RKS(usunięte przez administratora) żeby wrócił? Średnio widzi mi się teraz żeby znowu (!) był nowy RKS i znowu jakieś nowe zasady, bo nowy będzie chciał robić rewolucje w firmie, a wiadomo ze to minie po 2mscach. Poprzedni RKS był wporzo i nie robił problemów o byle co. (Podkreślam "o byle co"- bo jak trzeba było się przyczepić to to robil) Pracuje w firmie dosyć długo i szczerze powiem, że czuje wewnętrzny niepokój przed nowym RKS. :(
    ReviewUserIcon
    Hjjkkl

    08.07.2021 10:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)to ma gdzieś tą firmę . Uciekł i dobrze zrobił
    ReviewUserIcon
    Aldona

    27.07.2021 16:49

    Pracownik

    Ja uważam że dobrze że go nie ma narobił(usunięte przez administratora)i teraz ucieka ile ludzi zwolnił albo doprowadził że sami odeszli???? Tylko trzeba było czekać aż ucieknie jak grunt będzie się palił
    ReviewUserIcon
    Stały klient

    27.07.2021 08:10

    Inne

    Dzień dobry, mam pytanie dlaczego w sklepach co sezon są te same modele i to nawet nie w nowych kolorach, pytałam pani ekspedientki to nie umiała mi odpowiedzieć. Jestem waszą stałą klientką nie mam w domu innych butów niż Wojas, ale chyba będę musiała szukać u innych firm ponieważ już to co mi się podobało to mam (razem z mężem i córką w sezonie kupujemy u was około 10 par butów) . Dlaczego w sezonie letnim tak mało nowych modeli? I widzę że już jesień /zima w sklepach, ale wszystko to co widziałam to modele sprzed dwóch trzech a nawet czterech lat. Mój mąż drugi sezon letni nic nie może kupić bo wszystko już ma. Czy firmie brak pomysłów na nowe modele? Przeglądam regularnie stronę internetową jednak widzę z nowinek same nie skórzane modele, czyżby firma miała zakończyć swoją działalność? Jestem przyzwyczajona do jakości a nie taniego bubla który mogę kupić w CCC. Mam nadzieję że ktoś z firmy przeczyta moją opinię i zareaguje, a j będę mogą dalej u was kupować. Pozdrawiam Renata
    ReviewUserIcon
    Tekla

    29.06.2021 08:36

    Kandydat

    Niżej ktoś pisał o premiach za internetówki - co to jest i na czym właściwie polega?
    ReviewUserIcon
    Tekla

    26.07.2021 09:40

    Kandydat

    Tak wnioskuję...ale nie wiem, nie bez kozery pytałam
    ReviewUserIcon
    Tekla

    26.07.2021 09:41

    Kandydat

    A jak widać na załączonym obrazku, odpowiedzi nie uzyskałam, więc niestety nie pomogę
    ReviewUserIcon
    Hejka

    15.07.2021 16:30

    Pracownik

    Dlaczego nie dostaje się premii od sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Emma

    15.07.2021 16:23

    Były pracownik

    Dlaczego nie dostaje się premii od sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Tekla

    29.06.2021 08:33

    Kandydat

    I czy Wojas ma też autonomiczne sklepy, czy raczej wszystko w centrach handlowych/galeriach?
    ReviewUserIcon
    Tekla

    05.07.2021 09:52

    Kandydat

    Nie sądziłam, że moje pytanie kogokolwiek rozjuszy (wnioskuję po smutnych minkach pod nim)...
    ReviewUserIcon
    Aya

    06.07.2021 12:59

    Pracownik

    nie przejmowałabym się takimi bzdurami jak smutne buźki, to pewnie efekt nudzenia się :)
    ReviewUserIcon
    Monica

    24.06.2021 09:29

    Kandydat

    Hej, jest możliwość pracy na 3/4 etatu?
    ReviewUserIcon
    Monica

    28.06.2021 15:22

    Kandydat

    Okej rozumiem czyli nikt mi w zasadzie na początku nie może niczego zagwarantować bo to zależy jak są etaty obsadzone
    ReviewUserIcon
    Monica

    28.06.2021 15:23

    Kandydat

    Coś mi się opinie pododawały wszystkie na raz nie tak jak chciałam. ale mam nadzieję że jest to ogólnie jakoś zrozumiałe. przepraszam za spam.
    ReviewUserIcon
    Abc

    17.06.2021 10:32

    Kandydat

    Kojarzy ktoś czy są jakieś przyjęcia do centrali?
    ReviewUserIcon
    Shoko

    28.06.2021 15:19

    Pracownik

    nie mam pojęcia...
    ReviewUserIcon
    Shoko

    28.06.2021 15:20

    Pracownik

    nie kojarzę szczerze mówiąc jak to wygląda, opieram się na obserwacji ofert, ja w centrali nie pracuję.
    ReviewUserIcon
    Nikita

    25.05.2021 13:21

    Pracownik

    Bardzo dobra firma jako pracodawca jeśli chodzi o branżę obuwniczą, jak dla mnie wybija się na tle konkurencji.
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.06.2021 19:17

    Były pracownik

    No od miesiąca to się raczej nic nie zmieniło .na lepsze w firmie .O moje zajęcia się nie martw zajmij się sobą.Tak będzie najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Ania

    23.06.2021 22:40

    Pracownik

    Zarobki średnie pracy bardzo dużo wymagania nie z tej ziemi zmuszanie pracownika do przerwy godzinnej jak i tak nie może z niej skorzystać bo nie ma jak .Ola ma rację nie najlepiej w firmie się dzieje .
    ReviewUserIcon
    Rosa

    09.06.2021 10:25

    Kandydat

    Myślę o podjęciu pracy jako sprzedawca w salonie w Złotych. Ogólnie mam doświadczenie w pracy z klientem, ale nie w bezpośredniej, aktywnej sprzedaży. Gadkę mam, lubię i umiem pracować z ludźmi, ale nie mam jako takich umiejętności sprzedażowych, w sensie nie znam żadnych technik. Czy mogę liczyć na jakieś wprowadzenie w ten temat na początku pracy?
    ReviewUserIcon
    Rosa

    15.06.2021 13:24

    Kandydat

    Skoro tak mówisz ;) Dzięki!
    ReviewUserIcon
    Martyna

    16.06.2021 13:46

    Pracownik

    tak mówię, bo to sama prawda oparta na doświadczeniu w tej firmie :)
    ReviewUserIcon
    Mira

    11.06.2021 14:12

    Inne

    Nie chce mi się czytać, jaka jest różnica między klubem premium a SMS ktory lepszy, który się bardziej opłaca czy można mieć jeden i drugi i ktory jako sprzedawcy byście wybrali? Proszę o zwięzłą, rzeczową opinie.
    ReviewUserIcon
    Anonimowa

    05.05.2021 10:32

    Pracownik

    Cześć! Powiedzcie mi, czy jest możliwość pracy tylko w tygodniu? Studiuję zaocznie, zjazdy mam co 2 tygodnie- cała sobota/niedziela. Więc każdego weekendu nie będę w stanie poświęcić na pracę, jeden w miesiącu - w porządku, ale też wypadałoby mieć chociaż odrobinę wolnego, więc każdego weekendu bez zajęć też nie poświęcę, bo nie chcę się zajechać na dzień dobry. Będę wdzięczna za info, bo zależy mi na tej pracy. A też nie chcę od razu umawiać się na rozmowę nie mając wiedzy, czy w ogóle taki system by był akceptowalny, więc jeśli ktoś pracuje w takim systemie, bądź zna kogoś kto tak ma, to dajcie znać proszę. Z góry dzięki za pomoc!
    ReviewUserIcon
    Kiero

    18.05.2021 22:27

    Pracownik

    Oczywiście,że jest :)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    27.05.2021 23:16

    Były pracownik

    Nie zawsze się da sie zrobić tak jak się chce. Mi na rozmowie kwalifikacyjnej kierowniczka powiedziała, że nie ma problemu, będę pracować po 7 godzin dziennie, 35 godzin tygodniowo na umowie o pracę, bo mam orzeczenie o niepełnosprawności. Jak przyszło co do czego, to pracowałam od 9 do 21, prsekrsczano ten limit 7 godzin dziennie, 35 godzin tygodniowo. Nawet kadry zwróciły uwagę kierowniczce jak osoby z kadr zobaczyły listę obecności, że nie miałam zgody lekarza medycyny pracy na to, żeby pracować ponad normę, a z tego co wiem to kierowniczka probowała bajerować dział kadr, że ja rzekomo mam taką zgodę od lekarza, chociaż nie miałam tej zgody
    ReviewUserIcon
    :)

    20.04.2021 11:07

    Pracownik

    Chciałam tylko napisać, że szkoda, że "stary" pracownik zarabia tyle co nowy :/ A tak to praca bardzo fajna. Nie narzekam. Niedługo będzie 3 lata jak pracuje :D Pozdrawiam całą sieć :D Pozdrawiam Region GDA! Obyśmy szybko wrócili do pracy :(
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    20.05.2021 14:36

    Pracownik

    Nie zmienia to faktu, że pracownicy z wieloletnim stażem powinno zarabiać więcej. W końcu oni uczą tych młodych co przychodzą do pracy, więcej robią, na nich spoczywa większy obowiązek itp.
    ReviewUserIcon
    Ina

    25.05.2021 13:20

    Pracownik

    Być może, ale widocznie nie wszystkim to przeszkadza. Ja np. nie mam potrzeby zaglądania do portfela innym. Interesuje mnie kwestia tylko tego co wpływa mi na konto, nie porównuje się z innymi.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    20.05.2021 14:35

    Kandydat

    Można u was zacząć pracę jeśli nie miało się absolutnie żadnego wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży?
    ReviewUserIcon
    Wenus

    25.05.2021 13:17

    Pracownik

    tylko no jeżeli ktoś nie pracował nigdy w sprzedaży to raczej nie wie czy ma do tego dryg.
    ReviewUserIcon
    Wenus

    25.05.2021 13:18

    Pracownik

    ale to tylko moje takie luźne spostrzeżenie. dopóki się nie spróbuje to się nie dowie, a może akurat się praca spodoba i warunki będą odpowiadać
    ReviewUserIcon
    Nowy zleceniobiorca

    15.05.2021 08:34

    Kandydat

    Jak to jest z osobami na umowy zlecenie na lokckdownie? Rozwiązuje się z nami umowę czy jak?
    ReviewUserIcon
    Kiero

    18.05.2021 22:27

    Pracownik

    Tak, jest rozwiązywana
    ReviewUserIcon
    Abra

    19.05.2021 07:20

    Pracownik

    Albo po prostu w pewien sposób zawieszona, przecież po otwarciu znów potrzeba ludzi, więc zawsze można wrócić, chyba że ktoś w między czasie już znajdzie sobie coś innego.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.